Biznes & Punësime në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  Lokal afarist 115m2 në shitje në lagjen spitalit.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal afarist 115m2 në shitje në lagjen spitalit.

  Lokal afarist 115m2 në shitje në lagjen spitalit. Lokali gjendet në lagjen e spitalit, në objektin e

  Prishtinë Sot, 12:20
  109.250 €
 • 5 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Sherbime

  Punojm me bagera dhe mini bager

  bejm prishjen e shtepijav te vjetrav dhe bartjen bejm hapjen e podrumav dhe hapim kanale ne qfardo m

  Prishtinë Sot, 12:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Moler profesional
  Sherbime

  Moler profesional

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depo

  Prishtinë Sot, 12:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokal 103m2 ne shitje te Qafa !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokal 103m2 ne shitje te Qafa !DELTA

  Ofrohet lokal 103m2 ne shitje te "Qafa" saktesisht ne Qendren Tregtare Lokali ndodhet ne katin e par

  Prishtinë Sot, 12:19
  220.000 €
 • 7 foto
  Shitet lokali 110m2 ne lagjen e Muhaxhereve!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 110m2 ne lagjen e Muhaxhereve!DELTA

  Ofrohet per shitje lokali fantastik ne lagjjen e Muhaxhereve prane Ambasades se Zvicres me siperfaqe

  Prishtinë Sot, 12:18
  175.000 €
 • 10 foto
  Shitet Restauranti fantastik ne Sllatine!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Restauranti fantastik ne Sllatine!Delta

  Shitet Restaurant "KRUJA" i cili gjindet ne Sllatine 12 km larg nga Prishtina Ne restoran brenda ka

  Prishtinë Sot, 12:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Lokale / Punetori / Magazina

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 12:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lokali 89m2 në Fushë Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 89m2 në Fushë Kosovë

  ⭕️Shitet lokali 850m2 në Fushë Kosovë Berisha Group ⭕️Lokali ka një pozitë të përshtatshme p

  Fushë Kosovë Sot, 12:17
  850 €
 • 7 foto
  Ofrohet banesa (zyra) 62m2 me qira ne lagjjen Ulpi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet banesa (zyra) 62m2 me qira ne lagjjen Ulpi

  Ofrohet banesa (zyra) 62m2 me qira ne lagjjen Ulpiana. Banesa ndodhet ne katin perdhese dhe posedon:

  Prishtinë Sot, 12:17
  300 €
 • 8 foto
  MJESHTER UNIVERSAL PASTRIM Mobile MOLER RILOKIM
  Sherbime

  MJESHTER UNIVERSAL PASTRIM Mobile MOLER RILOKIM

  Mjeshtër UNIVERSAL / Pastrojm freskojm gjithë interierin e brendëshem/ Moleraj Ngjyroseje/ Rilokim B

  Prishtinë Sot, 12:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punom me bagera dhe mini bager
  Sherbime

  Punom me bagera dhe mini bager

  Punojm me bagera mini bager dhe me skip bejm edhe transportin e te dheut dhe te gjitha llojeve te ma

  Prishtinë Sot, 12:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lokali 70 m2 ne Dardani afer stacionit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 70 m2 ne Dardani afer stacionit

  Shitet lokali 70 m2 ne lagjen Dardania afer stacionit te autobuseve Lokali posedon dokumentacion te

  Prishtinë Sot, 12:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   rafta per lokale
  Makineri dhe inventare

  rafta per lokale

  Shiten raftat per markete te murit dhe te mesit , rafti I bukes , tavolina e kaces , viber +37744 23

  Gjilan Sot, 12:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial 700m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial 700m2

  ?⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial me siperfaqe rreth 700 m2 ne Fushe Kosove. ⭕️L

  Prishtinë Sot, 12:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Lokal 35m2 në shitje në lagjen Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 35m2 në shitje në lagjen Dardania

  Lokal 35m2 në shitje në lagjen Dardania Lokali gjendet në lagjen Dardania, tek Kroi i Bardhë (në obj

  Prishtinë Sot, 12:15
  47.000 €
 • 10 foto
  Rafta
  Makineri dhe inventare

  Rafta

  Shesim rafta te llojeve dhe dimensioneve te ndryshme, raftat jane shume te pershtatshem per lokale -

  Fushë Kosovë Sot, 12:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ofrojm Lokalin në shitje në lagjen Mati I 27m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrojm Lokalin në shitje në lagjen Mati I 27m2

  Ofrojm Lokalin në shitje në lagjen Mati I perball shkolles fillore "Pavarsia" Lokali posedon një sip

  Prishtinë Sot, 12:14
  1.800 €
 • 2 foto
  Lokal afarist 300m2 me qira në lagjen B. i Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal afarist 300m2 me qira në lagjen B. i Diellit

  Lokal afarist 300m2 me qira në lagjen B. i Diellit. Lokali gjendet në lagjen Bregu i Diellit, afër A

  Prishtinë Sot, 12:14
  1.300 €
 • 2 foto
  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në FushëKosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në FushëKosovë

  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në FushëKosovë (TE KOMUNA) ⭕️Objekti ka një sipërfaqe prej 30m2

  Fushë Kosovë Sot, 12:13
  150 €
 • 4 foto
  Ofrohet zyra 49m2 me qira ne Qender !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet zyra 49m2 me qira ne Qender !DELTA

  Ofrohet zyra 49m2 me qira ne "Qender" me saktesisht ne rr "Agim Ramadani" Ndodet ne katin e pare, e

  Prishtinë Sot, 12:12
  600 €
 • 4 foto
  Fshisa Qendrore per shtepite tuaja
  Sherbime

  Fshisa Qendrore per shtepite tuaja

  Montojme fshisa qendrore me qmime te arsyeshme, me materiale italiane dhe gjermane me garancion, aud

  Pejë Sot, 12:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes lokalin  te Bunari
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes lokalin te Bunari

  Shes lokalin ne qender te Bunari , lokali ka 130 m2 si dhe posedon edhe bodrumin me 130 m2

  Mitrovicë Sot, 12:11
  120.000 €
 • 7 foto
  Objekt afarist ne Veternik 500m2!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt afarist ne Veternik 500m2!Delta

  Ofrohet me qira objekti afarist ne dalje te qytetit perkatesisht prane qendres tregtare"Albi Mall" n

  Prishtinë Sot, 12:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pastrim Mirembajtje te objekteve Access Control
  Sherbime

  Pastrim Mirembajtje te objekteve Access Control

  Në kuadër të pastrimit dhe mirëmbajtjes profesionale të banesave kolektive, Bardhi - D sh.p.k kujdes

  Prishtinë Sot, 12:11
  1 €
 • 1 foto
  Problem me lagshtsin dhe mykun ujn te gjitha test.
  Sherbime

  Problem me lagshtsin dhe mykun ujn te gjitha test.

  Ofrojme : - kontrollimi i efikasitetit te sistemit - detektimi i humbjeve eventuale - detektimi i rr

  Prishtinë Sot, 12:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rafta
  Makineri dhe inventare

  Rafta

  Shesim rafta te llojeve te ndryshme per lokale dhe shtepi. Transporti ne krejt Kosoven Kontakti +38

  Fushë Kosovë Sot, 12:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokal me qira ne qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira ne qender

  Lokali ipet me qira , gjendet afer shtepis se shendetit. Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloj bi

  Gjilan Sot, 12:10
  300 €
 • 4 foto
  Shitet lokali 90m2 ne Fushekosove afer shkolless
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 90m2 ne Fushekosove afer shkolless

  Shitet lokali 90m2 ne Fushekosove afer shkolles Mihal Grameno Lokali ka pozite te pershtashme per q

  Fushë Kosovë Sot, 12:10
  880 €
 • 7 foto
  Rafta
  Makineri dhe inventare

  Rafta

  Shesim Rafta te ndryshem per lokale dhe shtepi Material cilesor, qmim i volitshem Kontakti +383 44

  Fushë Kosovë Sot, 12:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali 82m2 ne qender te Grandi!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 82m2 ne qender te Grandi!Delta

  Shitet lokali ne qender te qytetit perballe hotelit"Grand",me siperfaqe prej 82.62 m2.Lokali eshte p

  Prishtinë Sot, 12:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️Lëshojmë objektin me qira për zyre në Kalabri
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshojmë objektin me qira për zyre në Kalabri

  ⭕️Lëshojmë objektin me qira për zyre në Kalabri ⭕️Objekti ka një sipërfaqe prej 120m2 , ësht

  Prishtinë Sot, 12:08
  500 €
 • 2 foto
  Shitet rafti per buk
  Makineri dhe inventare

  Shitet rafti per buk

  Shitet rafti per buk Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergjigjje merret mbrenda 24h kontakt :

  Gjilan Sot, 12:08
  90 €
 • 2 foto
  Lokal afarist 126m2 në shitje në lagjen Arbëria
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal afarist 126m2 në shitje në lagjen Arbëria

  Lokal afarist 126m2 në shitje në lagjen Arbëria Lokali gjendet në lagjen Arbëria (Dragodan), në obje

  Prishtinë Sot, 12:08
  239.400 €
 • 3 foto
  Ofrohet lokali 55m2 ne shitje dhe qira ne Ulpiane
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 55m2 ne shitje dhe qira ne Ulpiane

  Ofrohet lokali 55m2 ne shitje dhe qira ne lagjen "Ulpiana" ose me saktesisht afer "Hotel Bacit" Ndod

  Prishtinë Sot, 12:08
  85.000 €
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 100m2 ne shitje ne Arberi !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 100m2 ne shitje ne Arberi !DELTA

  Ofrohet lokali 100m2 ne shitje ne lagjen "Arberia" ne nje pozite te favorshme strategjike, lokali nd

  Prishtinë Sot, 12:08
  250.000 €
 • 2 foto
  Shes zogj te fllanzve.
  Kafshe ferme

  Shes zogj te fllanzve.

  Shesim zogj te fllanzve me shumic dhe me pakic jon 4 ditesh çmimi 80 cent me shumic ...1 euro m

  Prishtinë Sot, 12:07
  1 €
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 400m2 ne shitje ne Tophane !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 400m2 ne shitje ne Tophane !DELTA

  Lokali eshte i pershtshem per shume lloj veprimatri biznesi. Çmimi sipas marrveshjes. Per me shume

  Prishtinë Sot, 12:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rafta dhe produkte te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Rafta dhe produkte te ndryshme

  Shesim rafta dhe produkte te ndryshme per lokale dhe shtepi. Material cilesor qmim i volishem Konta

  Fushë Kosovë Sot, 12:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rafta per lokale dhe shtepi
  Makineri dhe inventare

  Rafta per lokale dhe shtepi

  Shesim rafta metali me qmime shume te volitshme. Kemi rafta te llojeve dhe dimensioneve te ndryshm

  Fushë Kosovë Sot, 12:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokal 32m2 në shitje në Bregun e Diellit.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 32m2 në shitje në Bregun e Diellit.

  Lokal 32m2 në shitje në Bregun e Diellit. Lokali gjendet në Bregun e Diellit përballë Banesave të ba

  Prishtinë Sot, 12:07
  35.000 €
 • 0 foto
  Shitet dera
  Sherbime

  Shitet dera

  Shitet dera per vetem 100ero

  Prishtinë Sot, 12:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 30m2 me qira ne lagjjen Dardania ne
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 30m2 me qira ne lagjjen Dardania ne

  Ofrohet lokali 30m2 me qira ne lagjjen Dardania ne Rr.Bill Klinton Lokali ndodhet ne katin perdhese

  Prishtinë Sot, 12:06
  2.000 €
 • 2 foto
  OFROJ LOKALIN ME QERA
  Lokale / Punetori / Magazina

  OFROJ LOKALIN ME QERA

  Ofroj Lokalin me qera 80m2, i cili gjendet tek Lagjja Bregu i Diellit, përball \"Al-Petrol\" afër S

  Prishtinë Sot, 12:06
  400 €
 • 5 foto
  Shitet lokali 65m2 ne Fushekosove afer shkolles
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 65m2 ne Fushekosove afer shkolles

  Shitet lokali 65m2 ne Fushekosove afer shkolles Mihal Grameno Lokali ka nje pozite te pershtatshme

  Fushë Kosovë Sot, 12:06
  800 €
 • 6 foto
  Zyre me qira 300m2 ne qender prapa qeverise!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre me qira 300m2 ne qender prapa qeverise!Delta

  Ofrohet hapesire afariste fantastike per destinime afariste ne qender te qytetit prapa objektit qeve

  Prishtinë Sot, 12:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  cnc per stiropor dekor model 2018
  Makineri dhe inventare

  cnc per stiropor dekor model 2018

  SHIKO KATALOGUN http://www.dunyaeps.com/dunyaeps2017.pdf http://www.alpsove.com/alp-sove-katalog.pd

  Prishtinë Sot, 12:04
  6.500 €
 • 4 foto
  MOLER PROFESIONAL
  Sherbime

  MOLER PROFESIONAL

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 12:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ofrohet per shitje lokali afarist 35m2 !Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet per shitje lokali afarist 35m2 !Delta

  Ofrohet per shitje lokali afarist me metrazh 35m2 ne qender tek shkolla e mesme "Sami Frasheri" i ci

  Prishtinë Sot, 12:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ipet lokali me qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ipet lokali me qira

  Ipet lokali me qira , ka 10 m² .Gjendet mbrapa sheshit Meh Uka ne Mitrovice .

  Mitrovicë Sot, 12:02
  100 €
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 47m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 47m2 ne shitje ne Dardani !DELTA

  Ofrohet lokali 47m2 ne shitje ne lagjen "Dardania", ndodhet ne nje pozite mjaft te favorshme e strat

  Prishtinë Sot, 12:02
  5.000 €