Biznes & Punësime në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 518 260

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa ne tere kosoven per rezervime ko

  Malisheve Dje, 18:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vjam guse (Dhjamë pate)
  Kafshe ferme

  Vjam guse (Dhjamë pate)

  Shitet vjami i guses (dhjami i patës), shërues për sëmundje të gjoksit si bronhit, fyt, kelbazë, nde

  Lipjan Dje, 18:57
  5 €
 • 0 foto
  Lokali jiper me qira ne Prizren
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali jiper me qira ne Prizren

  Ne Prizren, qender afer qylahanit dhe perballe hotel cityit 120 m2, me wc , podrum dhe standartet

  Prizren Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  TENDA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Japim em qera shatora karrika tavolina 045587719

  Prishtinë Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina shatorat jan me nxemje 045587719

  Fushë Kosovë Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ekspres kafeje
  Makineri dhe inventare

  Ekspres kafeje

  Ekspres kafeje per zyra .Te ardhur nga Italia Me marrveshje

  Kavajë Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045518260
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045518260

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim të volitshëm ne tere ko

  Mitrovicë Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm, trasporti dhe montimi gratis. për më s

  Ferizaj Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Japim me qera shatora karrika tavolina 045587719

  Fushë Kosovë Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Shatora karrika tavolian me qera045587719 ne gjdo koh

  Kaçanik Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LOKALshes urgjent
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKALshes urgjent

  urgjent shes LOKAL 95 apo 177 gatshem

  Prishtinë Dje, 18:54
  1.000 €
 • 1 foto
  TENDA SHATORA ME QERA KARRIKA TAVL 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA ME QERA KARRIKA TAVL 045587719

  Japimmme qera shatora karrika tavolina nr 045587719 nxhdo koh jeni te mir pritur

  Prishtinë Dje, 18:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 3 qenushe POMERANIA
  Kafshe ferme

  Shiten 3 qenushe POMERANIA

  Shiten 3 qenushe pomerania 2 muajsh te vaksinuar super te lezetshem cmimi esht per cop te 3 bashk ka

  Tiranë Dje, 18:53
  600 €
 • 3 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina 045587719 ne gjod koh

  Ferizaj Dje, 18:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Japim me qera karrika shatora dhe tavolina 045587719 ne gjdo koh jeni te mir pritur

  Fushë Kosovë Dje, 18:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TENDA DIMRORE ME QERA KARRIKA TAVL 045587719
  Sherbime

  TENDA DIMRORE ME QERA KARRIKA TAVL 045587719

  Japim Me qer shatora karrika tavolina jeni tmirnpritur ne nr 045587719

  Prishtinë Dje, 18:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHEZLLONE TE KOMPLETUAR,,,,ITALIANE,,,
  Makineri dhe inventare

  SHEZLLONE TE KOMPLETUAR,,,,ITALIANE,,,

  SHEZLLONE TE KOMPLETUAR NE GJENDJE TEPER TE MIRE ,,ITALIANE,,, CMIMI 2200 MIJE LEKE,,,KOMPLETI

  Durrës Dje, 18:51
  22.000 Lek
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh

  Lipjan Dje, 18:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LOKAL RESTORANT DASMASH 400M 2 KATE
  Biznes ne shitje / me qera

  LOKAL RESTORANT DASMASH 400M 2 KATE

  BAR RESTORANT ME SIPERFAQJE 400 METRA NJE KAT ,,,RESTORANTI ESHTE NE GJENDJE PUNE DHE KA KOMPLETIM B

  Durrës Dje, 18:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet në Lokali në Qendër të Prishtinës
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet në Lokali në Qendër të Prishtinës

  Shitet në Lokali në Qendër të Prishtinës i cili më saktëshit gjindet në Kompleksin Lesna në Lagjen U

  Prishtinë Dje, 18:47
  300.000 €
 • 1 foto
  Minibar
  Makineri dhe inventare

  Minibar

  Mini bar ne gjendje te mire , pak i perdorur, shitet per arsye emigrimi, i blere ne itali, cmimi me

  Kavajë Dje, 18:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten plasmaset te pershtatshem per lokale
  Sherbime

  Shiten plasmaset te pershtatshem per lokale

  plasmaset jane ne 3 pjes me gjatesi 7m 20cm dhe lartesi2m 20cm brenda hapsires jane 2 dyer te levize

  Tiranë Dje, 18:45
  2.500 Lek
 • 0 foto
  EKSTRA BELG
  Kafshe ferme

  EKSTRA BELG

  Shitet belgu mashkull 8 muj gjitha komadat i din me garamcion per qdo sen agresiv per njerz t panjoh

  Prishtinë Dje, 18:45
  200 €
 • 3 foto
  Datalogic (bar kod)
  Makineri dhe inventare

  Datalogic (bar kod)

  Datalog (bar kod) se bashku me CAVO USB i paperdorur Touch 65/90 Light

  Kavajë Dje, 18:45
  90 €
 • 3 foto
  Fluke 325 True Rms ( i Ri)
  Makineri dhe inventare

  Fluke 325 True Rms ( i Ri)

  Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilsi

  Durrës Dje, 18:44
  180 €
 • 0 foto
  Shitet Lokali Afer Qendres Tregtare
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali Afer Qendres Tregtare

  Lokali eshte 50 metra nga Qendra Tregtare me nje pozit tejet te mire per ndonje aktivitet biznesor

  Prishtinë Dje, 18:44
  30.000 €
 • 1 foto
  Shitet Lokali në Ulpianë 1900 Euro m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali në Ulpianë 1900 Euro m2

  Lokali gjindet afër Tregut të Ulpianës.Me një siperfaqe prej 39.22m2 netto,të cilat i posedon edhe

  Prishtinë Dje, 18:44
  75.000 €
 • 9 foto
  Punojm me bagera
  Sherbime

  Punojm me bagera

  Punojm me bagera skip mini bager transport

  Prishtinë Dje, 18:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet biznesi në sante perball parkingut të uqk’s
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi në sante perball parkingut të uqk’s

  Shitet biznesi në sante perball parkingut të uqk’s me qmim të volitshem per ma shum info kontakto

  Prishtinë Dje, 18:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zgare elektrike per lokale e kafene
  Makineri dhe inventare

  Zgare elektrike per lokale e kafene

  Zgare elektrike per lokale e kafene e markes "CANDOR " ,prodhim Italian, shum pak e perdorur. Cmimi

  Kavajë Dje, 18:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Haski Siberjan
  Kafshe ferme

  Haski Siberjan

  Shes Haskin Siberjan Gjinija Mashkull Mosha 18 Muaj qmimi sipas Marrveshjes

  Prishtinë Dje, 18:38
  1 €
 • 4 foto
  Serbentina freskues e fryresa per dhoma frig.
  Makineri dhe inventare

  Serbentina freskues e fryresa per dhoma frig.

  Serbentina per dhoma frigoriferike dhe banake.te perdorura si dhe freskues e fryres per dhoma frig

  Kavajë Dje, 18:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rikonstruksione,Sistem Kapot,Shtrime Pllakash
  Sherbime

  Rikonstruksione,Sistem Kapot,Shtrime Pllakash

  Marrim persiper te rikonstruktojme objekte banimi dhe objekte biznesi. bejme punime gipsi,shtrime pl

  Tiranë Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqinat e xhamit
  Makineri dhe inventare

  Maqinat e xhamit

  Shiten maqinat e xhamit komplet Per informata me te hollesishme thirr ne tel Qmimi me marreveshje

  Suharekë Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   RENOVIME E BANESAVE ME MATERIAL TUAJIN DHE TONIN
  Punesime

  RENOVIME E BANESAVE ME MATERIAL TUAJIN DHE TONIN

  KRYEJM KETO PUNE BEJM RENOVIMIN E BANESAVE SI DHE SHTEPIJAVE

  Prishtinë Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Lokali në Lagjen Ulpiana
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali në Lagjen Ulpiana

  Lokali ka një lokacion tejet të përshtatshëm,ku ka afër Shkollën Fillore \"Hasan Prishtina\",dhe Qen

  Prishtinë Dje, 18:36
  97.000 €
 • 10 foto
   RENOVIME TE BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..
  Punesime

  RENOVIME TE BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

  KRYEJM KETO PUNE.............................................. BEJM RENOVIMINE E BANESAVE ,

  Prishtinë Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE NDERTIMINE E TYRE
  Sherbime

  RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE NDERTIMINE E TYRE

  KRYEJM KETO PUNE : BEJME RENOVIMIN E KULMAVE SI DHE MONTIMIN E TYRE PO ASHTU IZOLIMIN MBRENDA DHE

  Prishtinë Dje, 18:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet biznesi i OK-Bar
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi i OK-Bar

  Shitet biznesi i OK- bar , ndodhet tek drejtoria e policis Tirane , tek rr- Myslum Shyri , lokali nd

  Tiranë Dje, 18:33
  1 €
 • 0 foto
  Shitet SIGURIA.com
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet SIGURIA.com

  Siguria.com paraqet domain nje-fjalesh qe perkon me sektorin e sigurimeve. Domaini eshte i pershtat

  Prishtinë Dje, 18:31
  30.000 €
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Shatora karrika tavolina 045587719

  Prishtinë Dje, 18:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolina Shatorra me (Qëra)
  Sherbime

  Tavolina Shatorra me (Qëra)

  Japim tavolina dhe shatorra me qëra kemi edhe karrika te pllastikes per ahengje te ndryshme fami

  Prishtinë Dje, 18:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAQINERI BRUMI, FURRA DHE VEGLA PUNE
  Makineri dhe inventare

  MAQINERI BRUMI, FURRA DHE VEGLA PUNE

  Ofrojme maqineri per prerje brumi presa, per perzirjen e brumit miksera, qeverisje tbrumit, laminato

  Podujevë Dje, 18:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Lokali në Lagjen Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali në Lagjen Dardania

  Lokali gjindet afër Postes Kryesore në Dardani.Me një pozitë tejët të mirë dhe frekuentive,është i p

  Prishtinë Dje, 18:28
  62.400 €
 • 4 foto
  TENDA TAVOLINA KARRIKA +383 44 399 282
  Sherbime

  TENDA TAVOLINA KARRIKA +383 44 399 282

  Japim Tenda Tavolina Dhe Karrika Me qera ne te gjithe territorin e Kosoves. Transporti me montimi ja

  Prishtinë Dje, 18:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Lokali te Lesna afër Postes Kryesore
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali te Lesna afër Postes Kryesore

  Lokali ka një siperfaqe pre 49m2 netto ,të cilat po ashtu i posedon edhe në fletën poseduese.Lokali

  Prishtinë Dje, 18:26
  161.700 €
 • 2 foto
  Shitet/Ipet Lokali me Qira në Dardani
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet/Ipet Lokali me Qira në Dardani

  Lokali gjindet në Lagjen e Dardanisë , më saktësisht afër Postes kryesore.Lokali ka një siperfaqe pr

  Prishtinë Dje, 18:26
  100.000 €
 • 0 foto
  Shitet Lokali në Lagjen Kolovic të Prishtinës
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali në Lagjen Kolovic të Prishtinës

  Lokali gjindet në rrugën kryesore të Kolovices ,dhe është i përbërë nga dy kate ,me një siperfaqe pr

  Prishtinë Dje, 18:25
  150.000 €
 • 11 foto
  Rubin Films - 4K Dasma dhe Ahengje
  Sherbime

  Rubin Films - 4K Dasma dhe Ahengje

  #RubinFilms Rezervimet për 2018 kanë filluar ..... Ahengu juaj do të behët madheshtor duke pasur s

  Prishtinë Dje, 18:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Okazion paisje supermarketi
  Biznes ne shitje / me qera

  Okazion paisje supermarketi

  Shiten paisje dhe rafte supermarketi. Rafte 270m linar 12800€. Frigorifera nje mural 5m gjatsi me 2

  Tiranë Dje, 18:17
  21.100 €