Biznes & Punësime në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 9 foto
  Shiten 2 viqa femna
  Kafshe ferme

  Shiten 2 viqa femna

  Shiten 2 viqa femna ka 4 muj ikan njani osht shyt viqat jan shum tmir jan tshnosh shum t haes jan qm

  Ferizaj Dje, 17:56
  1.040 €
 • 0 foto
  SHES REKLAMA TAVOLINA KARRIKE
  Makineri dhe inventare

  SHES REKLAMA TAVOLINA KARRIKE

  Shes Reklamen digjitale, Wifi sistem, multifunksionale, me dimensione 1.00m x 0.20m. Shes Tavolina

  Prishtinë Dje, 17:56
  30 €
 • 6 foto
  Shitet viqi
  Kafshe ferme

  Shitet viqi

  Shitet viqi femen 1 muj ika shum i mir i races tmadhe

  Ferizaj Dje, 17:56
  420 €
 • 10 foto
  FASADER,MALLTER,RENOVIME KNAUF , GLET, NGJYROSJE..
  Punesime

  FASADER,MALLTER,RENOVIME KNAUF , GLET, NGJYROSJE..

  FASADERI: FASADE, RENOVIME, MALLTER, KNAUF, GLET NGJYR. Mallterin e punojm me maqin. 044279731 04927

  Fushë Kosovë Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lokal ne Fushe Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal ne Fushe Kosovë

  Shitet lokali ne Fushë Kosovë Rr. Hamdi Grajçevci, përballë kompleksit Eliza Siperfaqja: 89.0 m2 Çmi

  Fushë Kosovë Dje, 17:56
  75.000 €
 • 1 foto
  Furre buke
  Makineri dhe inventare

  Furre buke

  Shitet furre buke rrotullues me bersi gas dru Per 100 kg buke..i shoqeruar me brucator gazi, djeges

  Fier Dje, 17:55
  3.200 €
 • 1 foto
  Brumatice spiral
  Makineri dhe inventare

  Brumatice spiral

  Shitet brumatice spiral me 2 shpejtesi kazani inoks Dhe me motor Kapaciteti 50-60 kg miell... Cm

  Fier Dje, 17:54
  2.300 €
 • 1 foto
  Furre buke
  Makineri dhe inventare

  Furre buke

  Shitet furre buke rrotullues me dru bersi ulliri Brumatice me 2 shpejtesi inoks Tava tavolin. Ne g

  Fier Dje, 17:54
  6.000 €
 • 0 foto
  Shitet biznes bilardo -ps4. Ps3
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznes bilardo -ps4. Ps3

  Shitet aktiviteti bilardo ps4. Ps3 ne gjendje shume te mire me klientel te rregullt ...... Okazion

  Fier Dje, 17:53
  1 Lek
 • 1 foto
  Shitet lulja e gjall permi 2 metra
  Makineri dhe inventare

  Shitet lulja e gjall permi 2 metra

  Shitet lulja e gjall permi 2 metra oshet per restorna a shpi bon

  Mitrovicë Dje, 17:53
  60 €
 • 1 foto
  Shitet pasul
  Kafshe ferme

  Shitet pasul

  Shes pasul 20 kg eshte i sivjetit me garancion. Qmimi per kg 2 euro Info:+38345377288

  Prishtinë Dje, 17:51
  2 €
 • 2 foto
  Shesim 2 Inkubator
  Kafshe ferme

  Shesim 2 Inkubator

  Shesim Inkubator Fabrikisht te perdorur ku gjithçka e ka automatike si rrotullimin çdo dy ore , lage

  Prishtinë Dje, 17:51
  100 €
 • 0 foto
  Pajisje Fastfood
  Sherbime

  Pajisje Fastfood

  Shiten te gjitha pajisjet fastfood

  Tiranë Dje, 17:48
  4.500 €
 • 2 foto
  SHES GJELAT DHE ZOGZAT AMROK AUSTROLOP SUPER HARK
  Kafshe ferme

  SHES GJELAT DHE ZOGZAT AMROK AUSTROLOP SUPER HARK

  SHES GJELAT DHE ZOGZAT AMROK ASTROLPOL SUPER HARK JON NE GJENDJE SHENDETSOR SHUM TE MIR ME VAKSINA T

  Mitrovicë Dje, 17:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  She\'s lopen me viq
  Kafshe ferme

  She\'s lopen me viq

  She\'s lopen me viq u shtu qe 1 jav lopa I ka 1 pjellsh Lop e ka viqin mashkull Asht e urt e mir

  Pejë Dje, 17:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet reklama
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet reklama

  Shitet reklama me gjatesi 4 m dhe diameter 1.5x 1.5m

  Podujevë Dje, 17:44
  85 €
 • 11 foto
  HIDROIZOLIME ME KONDOR
  Sherbime

  HIDROIZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Prishtinë Dje, 17:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  IZOLIME ME KONDOR
  Sherbime

  IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Vushtrri Dje, 17:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  IZOLIME ME KONDOR
  Punesime

  IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Ferizaj Dje, 17:41
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  HIDRO IZOLIME ME KONDOR
  Sherbime

  HIDRO IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON DHE PER MATERJAL PUNOJM

  Klinë Dje, 17:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HIDROIZOLIME ME KONDOR
  Punesime

  HIDROIZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON PUNOJM EDHE VEQ PUN DOR

  Pejë Dje, 17:39
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  IZOLIME ME KONDOR
  Punesime

  IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNO

  Gllogoc Dje, 17:39
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  BEJME IZOLIME
  Sherbime

  BEJME IZOLIME

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Skënderaj Dje, 17:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet dera e plastikes me mundsi hapje 2n1
  Makineri dhe inventare

  shitet dera e plastikes me mundsi hapje 2n1

  shitet dera e plastikes me mundsi hapje 2n1 (dera levizese) e pershtatshme per markete,depo,ballkone

  Podujevë Dje, 17:38
  180 €
 • 1 foto
  Pjata te perdorura
  Makineri dhe inventare

  Pjata te perdorura

  Pjata te ndryshme per restorant - 1mije e madhja 7qind e mesmja dhe e vogla 5 qind lek.——- 100 l

  Tiranë Dje, 17:38
  100 Lek
 • 11 foto
  Izolime
  Sherbime

  Izolime

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Gjakovë Dje, 17:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Frigorifer 1200 litersh
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer 1200 litersh

  Shesh frigoriferin ne gjendje te rregullt

  Prishtinë Dje, 17:38
  580 €
 • 8 foto
  Shitet Lopa shterrp por mish
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa shterrp por mish

  Shitet Lopa shterrp por mish Bardh e kuq Milet kapak ka 5 Litra 6 vjeqare Me kilogram 1.80

  Lipjan Dje, 17:36
  930 €
 • 8 foto
  LINA SHITET LOKALI 106.32m2 +Terase 17.95m2 75/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA SHITET LOKALI 106.32m2 +Terase 17.95m2 75/16L

  Shitet: Lokali Kuadratur: 106.32 m2 Kati:Përdhesë Adresa: Rr:Dimtrie Tucovic Lokali posedon dhe tera

  Ferizaj Dje, 17:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet viqi
  Kafshe ferme

  Shitet viqi

  Shitet viqi mshtjerr me majt ose me pre shum e Mir

  Ferizaj Dje, 17:18
  570 €
 • 3 foto
  Karrika audi a4
  Makineri dhe inventare

  Karrika audi a4

  Shes karrikat per Audi A4

  Ferizaj Dje, 17:16
  200 €
 • 5 foto
  Transport Makinash Itali Shqiperi Itali 0695555270
  Sherbime

  Transport Makinash Itali Shqiperi Itali 0695555270

  TRANSPORT MAKINASH & Mallrash ( Itali Shiperi Itali ) ne cdo vend duke filluar Brenda per brend

  Durrës Dje, 17:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vjam guse (Dhjamë pate)
  Kafshe ferme

  Vjam guse (Dhjamë pate)

  Shitet vjami i guses (dhjami i patës), shërues për sëmundje të gjoksit si bronhit, fyt, kelbazë, nde

  Lipjan Dje, 17:04
  5 €
 • 3 foto
  Shitet biznesi Restorant ne Bllok
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi Restorant ne Bllok

  Restorant ne mes te Bllokut me 164 m2 dhe 100 m2 verande te mbuluar. Momentalisht punon si bar-resto

  Tiranë Dje, 17:02
  49.000 €
 • 0 foto
  TAXI URGJENT
  Sherbime

  TAXI URGJENT

  MAKINA ESHTE KOMODE DHE ME KLIM SI NE FOTO. Prishtinë – Shkup Prishtinë – Aeroporti i Shkupit

  Prishtinë Dje, 16:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sherbime IT
  Sherbime

  Sherbime IT

  Nese ju keni nevoje per sherbime IT si: - Rrjeta Komjuterike - Sisteme Aksesi - Servera - CCTV Syste

  Tiranë Dje, 16:52
  1 €
 • 10 foto
  Shes kamjonin shum te mir boj ndrrim me lop
  Kafshe ferme

  Shes kamjonin shum te mir boj ndrrim me lop

  Shes kamjonin shum te mir i shtrengun info 044238889 ose vober +38344238889

  Lipjan Dje, 16:49
  1.350 €
 • 3 foto
  Furre per tharje derrasave
  Makineri dhe inventare

  Furre per tharje derrasave

  Furra eshte e ardhur nga amerika ,eshte me rryme dhe eshte e re e pa perdorur asnjeher. Ka tharese

  Pejë Dje, 16:47
  3.600 €
 • 1 foto
  Continer
  Makineri dhe inventare

  Continer

  Shitet Contineri gatshem per qfare do lloj biznesi Info 044 43 43 10 Dhe 049 245 614

  Prishtinë Dje, 16:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sharre Lohmeyer FKS 320
  Makineri dhe inventare

  Sharre Lohmeyer FKS 320

  EUROSWISS i ofron tregut tonë një seksion të gjerë të llojeve më inovative të makinerive për përpuni

  Ferizaj Dje, 16:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makinë e ngjyrosjes VENJAKOB
  Makineri dhe inventare

  Makinë e ngjyrosjes VENJAKOB

  Makine per ngjyrosjen e mediapanit,drurit e gjesendeve te ndryshme, etj Tipi: HGS-Z Viti i prodhimit

  Prishtinë Dje, 16:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prese per furnir
  Makineri dhe inventare

  Prese per furnir

  Prese per furnir e markes Steinemann Tavolina e punes 2200x1250mm

  Ferizaj Dje, 16:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tehu i sharrës, LEUCO
  Makineri dhe inventare

  Tehu i sharrës, LEUCO

  Me anë të bashkëpunimit me kompaninë e njohur \"LEUCO\", EURO SWISS ju prezanton me tehat e kualitet

  Ferizaj Dje, 16:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Avull dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Avull dhe fishekzjarre

  Vallezimi i dhëndrrit dhe i nuses per herë të parë, patjetër duhet te jetë i përkryer por që të jetë

  Suharekë Dje, 16:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet der dhe dritare te metalit
  Kafshe ferme

  Shitet der dhe dritare te metalit

  Dimensioni dera :2.20cm-1.40cm,dritarja:1.65cm-1.40cm. Çmimi me marreveshje ndrrim me qka tum kon

  Lipjan Dje, 16:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet POMPË SUVATIMI "Fassa Bortolo" E RE!
  Makineri dhe inventare

  Shitet POMPË SUVATIMI "Fassa Bortolo" E RE!

  Shitet pompë suvatimi e markës "Fassa Bortolo" në gjendje fabrike me vetëm 72 orë punë.

  Lezhë Dje, 16:25
  7.500 €
 • 6 foto
  Leshohet lokali me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet lokali me qera

  Leshohet lokali me qera,lokali ndodhet ne rrugen kryesore afer bill klintonit,lokali posedon hapesir

  Prishtinë Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  HITI KAMINA - Sauna - Gur Dekorativ
  Sherbime

  HITI KAMINA - Sauna - Gur Dekorativ

  -- Kamina montues, Kamina dekorativ, Kamina me ngrohje qendrore, Kamina me pelet, Biokamina, Aksesor

  Prishtinë Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  COLOR\'S MOLER
  Sherbime

  COLOR\'S MOLER

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE SI DHE RINOVIME, DEKORI

  Prishtinë Dje, 16:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jepet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet me qera

  Jepet me qera per kontroll teknike depo etj.

  Klinë Dje, 16:21
  Me Marrveshje