Biznes & Punësime në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Shes Ndrroj me Pula Zoj ose dhi
  Kafshe ferme

  Shes Ndrroj me Pula Zoj ose dhi

  Shes kaminin ose ndrroj me pula ose zoj ose dhi per ma shum viber +38343980837

  Klinë Sot, 13:11
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Lëshohet banesa/lokali me qira në qendër
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohet banesa/lokali me qira në qendër

  Kodi 0021 Lëshohet banesa/lokali me qira në qendër përballë shtatorës Bill Klinton. Banesa është bu

  Prishtinë Sot, 13:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokal 32m2 në shitje në Bregun e Diellit.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 32m2 në shitje në Bregun e Diellit.

  Lokal 32m2 në shitje në Bregun e Diellit. Lokali gjendet në Bregun e Diellit përballë Banesave të ba

  Prishtinë Sot, 13:10
  35.000 €
 • 5 foto
  ⭕️Shitet lokali 70m2 ne lagjen Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet lokali 70m2 ne lagjen Dardania

  ⭕️Shitet lokali 70m2 ne lagjen Dardania afer stacionit te autobuseve ⭕️Lokali posedon dokum

  Prishtinë Sot, 13:10
  150.000 €
 • 7 foto
  ⭕️Shitet lokali 20m2 ne lagjen Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet lokali 20m2 ne lagjen Dardania

  ⭕️Shitet lokali 20m2 ne lagjen Dardania afer stacionit te autobuseve ⭕️Lokali posedon dokum

  Prishtinë Sot, 13:10
  60.000 €
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Lokale / Punetori / Magazina

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 13:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Invertar
  Makineri dhe inventare

  Invertar

  Shitet invertari 16tavolina, 26 karrike druri dhe 23 karrike per teras dhe separe 5 metra.

  Prishtinë Sot, 13:09
  2.500 €
 • 2 foto
  Mshtjerra
  Kafshe ferme

  Mshtjerra

  Mshtjerra 8 mujsh

  Malisheve Sot, 13:09
  800 €
 • 3 foto
  Ofrohet lokali 75m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 75m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA

  Ofrohet lokali 75m2 ne shitje ne lagjen "Mati 1", lokali ka te perfunduar gjithe infrastrukturen e n

  Prishtinë Sot, 13:09
  1.500 €
 • 0 foto
  Ofrohet ne shitje biznesi (fast food) 54m2 te Qafa
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofrohet ne shitje biznesi (fast food) 54m2 te Qafa

  Ofrohet ne shitje biznesi (fast food) 54m2 te Qafa ne Rr.UQK. Lokali ndodhet ne katin perdhese ne rr

  Prishtinë Sot, 13:09
  14.000 €
 • 8 foto
  Objekti ne Ferizaj
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekti ne Ferizaj

  Shitet objekti ne rrugen Mejdi Xhaferi ne Ferizaj Objekti i renovuar komplet,i ndertuar ne vitin 200

  Ferizaj Sot, 13:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali 36m2 ne Ulpiane,perdhes!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 36m2 ne Ulpiane,perdhes!Delta

  Ofrohet per shitje lokali me siperfaqe 21m2 plus bodrum 15m2 perballe fakultetit filologjik tek loka

  Prishtinë Sot, 13:08
  160.000 €
 • 3 foto
  Ofrohet lokali 32m2 ne shitje ne Rr B !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 32m2 ne shitje ne Rr B !DELTA

  Ofrohet lokali 32m2 ne shitje ne "Rr.B" ne nje vend mjaft te frekuentueshem e te qarkullueshem Lokal

  Prishtinë Sot, 13:08
  64.000 €
 • 10 foto
  IZOLIME ME KONDOR
  Punesime

  IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNO

  Gllogoc Sot, 13:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HIDROIZOLIME ME KONDOR
  Sherbime

  HIDROIZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Prishtinë Sot, 13:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HIDROIZOLIME ME KONDOR
  Punesime

  HIDROIZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON PUNOJM EDHE VEQ PUN DOR

  Pejë Sot, 13:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Izolime
  Sherbime

  Izolime

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Gjakovë Sot, 13:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  IZOLIME ME KONDOR
  Sherbime

  IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Vushtrri Sot, 13:07
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  BEJME IZOLIME
  Sherbime

  BEJME IZOLIME

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Skënderaj Sot, 13:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  IZOLIME ME KONDOR
  Punesime

  IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Ferizaj Sot, 13:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lokali 89m2 në Fushë Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 89m2 në Fushë Kosovë

  ⭕️Shitet lokali 850m2 në Fushë Kosovë Berisha Group ⭕️Lokali ka një pozitë të përshtatshme p

  Fushë Kosovë Sot, 13:06
  850 €
 • 12 foto
  HIDRO IZOLIME ME KONDOR
  Sherbime

  HIDRO IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON DHE PER MATERJAL PUNOJM

  Klinë Sot, 13:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lokali 70 m2 ne Dardani afer stacionit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 70 m2 ne Dardani afer stacionit

  Shitet lokali 70 m2 ne lagjen Dardania afer stacionit te autobuseve Lokali posedon dokumentacion te

  Prishtinë Sot, 13:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Hidri izolime termo izolime
  Sherbime

  Hidri izolime termo izolime

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL punoj

  Skënderaj Sot, 13:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial 700m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial 700m2

  ?⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial me siperfaqe rreth 700 m2 ne Fushe Kosove. ⭕️L

  Prishtinë Sot, 13:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrojm Lokalin në shitje në lagjen Mati I te Rr. B
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrojm Lokalin në shitje në lagjen Mati I te Rr. B

  Ofrojm Lokalin në shitje në lagjen Mati I te Rruga B me siperfaqe prej 64.5m2 Lokali posedon dokumen

  Prishtinë Sot, 13:05
  1.550 €
 • 4 foto
  TENDA ÇLIRIMI
  Sherbime

  TENDA ÇLIRIMI

  Ju mirpresim, mund të na telefononi edhe në viber +386 49 289 546

  Suharekë Sot, 13:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet lokali afarist 126m2 në Arbëri
  Lokale / Punetori / Magazina

  shitet lokali afarist 126m2 në Arbëri

  Kodi 0236 Shitet Lokali afarist 126m2 në lagjën Arbëria te Alb Design.

  Prishtinë Sot, 13:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Leshohet zyra me qira ne qender te Riza Company
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet zyra me qira ne qender te Riza Company

  Kodi 0227 Lëshohet benesa/zyra me qira në qendër të Prishtinës, banesa gjendet ne rrugën ‘’Nëna

  Prishtinë Sot, 13:05
  600 €
 • 0 foto
  Lëshohen me qira lokalet 150m2 k1 dhe 310m2 K2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohen me qira lokalet 150m2 k1 dhe 310m2 K2

  Kodi 0155 Lëshohen me qira lokalet afariste150m2 kati i parë dhe 310m2 kati i dytë. Lokalet gjende

  Fushë Kosovë Sot, 13:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Objekt 1400m2 në Cagllavicë.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt 1400m2 në Cagllavicë.

  Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë. Objekti është I vendosur në 14 ARI tokë , objekti ka 1400m2 d

  Prishtinë Sot, 13:04
  750.000 €
 • 0 foto
  Shiten objektet me hapsire 200m2+150m2+150m2 me 70
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten objektet me hapsire 200m2+150m2+150m2 me 70

  Ofrohen per shitje objektet me hapsire prej 200m2+150m2+150m2 me 70 ari toke ne "Magjistralen Prisht

  Prishtinë Sot, 13:04
  480.000 €
 • 0 foto
  Shiten 2 lokale ne Ulpiane buze rruges te lesna
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten 2 lokale ne Ulpiane buze rruges te lesna

  Ofrohen per shitje 2 lokale ne lagjjen Ulpiane perballe fakultetit filologjik skaj rruges kryesore.L

  Prishtinë Sot, 13:03
  390.000 €
 • 5 foto
  Shitet ose lëshohet me qira për kohë të gjatë loka
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet ose lëshohet me qira për kohë të gjatë loka

  Kodi 0157 Shitet ose lëshohet me qira për kohë të gjatë lokali 345m2. Lokali gjendet në rrugën krye

  Fushë Kosovë Sot, 13:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten/lëshohen me qira dy lokale afariste
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten/lëshohen me qira dy lokale afariste

  Shitet/lëshohet me qira lokali 311.92 m2. Lokalet ka pranim teknik dhe posedon fletë poseduese dhe ë

  Vushtrri Sot, 13:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE TE REJA ,PER RESTORANTE
  Biznes ne shitje / me qera

  PAISJE TE REJA ,PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE PER RESTORANTE. GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 20

  Mitrovicë Sot, 13:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PAISJE TE KUZHINAVE ,RESTORANTEVE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE TE KUZHINAVE ,RESTORANTEVE

  SHESIM PAISJE TE REJA PER RESTORANTE DHE KUZHINA 044 205 539 tag pikap pickup caddy ceddy c

  Prishtinë Sot, 13:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FURRA MIKSERA PAISJE RESTORANTESH ITALIANE
  Makineri dhe inventare

  FURRA MIKSERA PAISJE RESTORANTESH ITALIANE

  shesim paisje per Restorante dhe fast food ,shitorja jone gjindet perballe ETC ,ne Ferizaj 044 205

  Prishtinë Sot, 13:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet per shitje lokali 35m2 ne Qender !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet per shitje lokali 35m2 ne Qender !DELTA

  Ofrohet per shitje lokali 35m2 ne Qender. 049406434/049157113/044556777 Per ti shikuar ofertat tona

  Prishtinë Sot, 13:02
  350.000 €
 • 2 foto
  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në FushëKosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në FushëKosovë

  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në FushëKosovë (TE KOMUNA) ⭕️Objekti ka një sipërfaqe prej 30m2

  Fushë Kosovë Sot, 13:02
  150 €
 • 1 foto
  Ofrojm lokalin në shitje te lokalet e lesnes 66m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrojm lokalin në shitje te lokalet e lesnes 66m2

  Ofrojm lokalin në shitje te lokalet e lesnes në lagjen Ulpiana 66m2 kati i II Lokali është në gjendj

  Prishtinë Sot, 13:02
  1.750 €
 • 11 foto
  DUPLLO TOSTER
  Makineri dhe inventare

  DUPLLO TOSTER

  KEMI TOSTERA TE MADHESIVE TE NDRYSHME ,TE MESEM DHE TE MDHENJ TOSTERA TE MESEM ELEKTRIK DHE ME PL

  Mitrovicë Sot, 13:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje nga inoxi per Restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje nga inoxi per Restorante

  shesim paisje profesionale per Restorante 044 205 539 tag pikap pickup caddy ceddy cady kom

  Rahovec Sot, 13:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PROFESINALE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESINALE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Ferizaj Sot, 13:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 2 lokale ne Ulpiane te Beni-Dona!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten 2 lokale ne Ulpiane te Beni-Dona!Delta

  Ne lagjjen Ulpiana afer kompleksit Beni-Dona ofrohen per shitje 2 lokale te madhesise 75m2 perkatesi

  Prishtinë Sot, 13:01
  240.000 €
 • 5 foto
  Lokal me qira te Qafa
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira te Qafa

  Leshohet lokal me qira te Qafa per zyre 200m2. Qmimi 800 € Per me shume informata rreth kesaj shpa

  Prishtinë Sot, 13:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshohet lokal me Qira ne Aktash
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet lokal me Qira ne Aktash

  Leshohet lokal me qira ne Aktash 50m2. Qmimi 650 € Per me shume informata rreth kesaj shpallje mund

  Prishtinë Sot, 13:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  shesim paisje profesionale per Hotelieri : Miksera te gjitha llojet Furra te pizzave te gjitha llo

  Ferizaj Sot, 13:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SERVIS PER DYER DHE DRITARE DHE ROLETA TE JASHTME
  Sherbime

  SERVIS PER DYER DHE DRITARE DHE ROLETA TE JASHTME

  SERVISOJM ROLETAT E JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA NE TERITOR TE PRISHTINES DHE FUSHE KOSOVES.GJIT

  Prishtinë Sot, 13:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Lokali 70m² ne Lagjen Bregu i Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali 70m² ne Lagjen Bregu i Diellit

  Shitet Lokali 70m² netto hapesira dhe bodrum 70m² mbrapa Qendres Tregtare afer shkolles Ismail Qema

  Prishtinë Sot, 13:01
  105.000 €