• Inkubator

  Inkubator

  Inkubator me 41 vez automatik 160€. Inkubator automatik me 82 vez 210 ! Inkubatoret jan me 1 vit garanci !

  160 €
  Fier
  12 janar 13:53
 • Furra shtepiake me tulla

  Furra shtepiake me tulla

  Bejm ndertimin e furrave shtepiake per mish,per nevoja familjare. Furra ka dimenzionet normale familjare. +37745412563.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 janar 13:39
 • Furra shtepiake me tulla

  Furra shtepiake me tulla

  Bejm ndertimin e furrave shtepiake per mish,per nevoja familjare. Furra ka dimenzionet normale familjare. +37745412563.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 janar 13:39
 • Furra shtepiake me tulla

  Furra shtepiake me tulla

  Bejm ndertimin e furrave shtepiake per mish,per nevoja familjare . Furra ka dimenzionet normale familjare. +37745412563.

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  12 janar 13:39
 • Kafsh

  Kafsh

  Kam tri dele te races se mir edhe i kam rujt per qef jan te reja

  470 €
  Dragash
  12 janar 13:39
 • Shes viqin Femen

  Shes viqin Femen

  Shes viqin Femen i posalindur asht rac e mir Nana tij dej 25 litra qumsht asht e mir per T'marë

  Me Marrveshje
  Klinë
  12 janar 13:29
 • Fabrik Perpunimi Vajit Te Ullirit

  Fabrik Perpunimi Vajit Te Ullirit

  Fabrika per perpunimin te ullirit Eshte ne nje gjendje shum te mir pune Fabrika eshte e pajisur me te gjitha aksesoret pershtatse Dhe me nje kapacitet perpunues prej 12KV ne ore Fabrika shitet per ar

  Me Marrveshje
  Lushnjë
  12 janar 12:53
 • Asistence teknike( mekanike)per industri, età.

  Asistence teknike( mekanike)per industri, età.

  Ofrojme asistence teknike mekanike per te gjith llojet e makinerive industriale. Si - pompa Uji, reduktore, elektromotore, linja prodhimi te ndryshme, etj. Si dhe punime oficine si, tornonime, frezime

  Me Marrveshje
  Durrës
  12 janar 12:53
 • Karrel per Mobileri

  Karrel per Mobileri

  Karreli eshte ne gjendje te te mir pune, me dy disqe me prerie fallco deri ne 47 grad Dhe me nje hapje gjatsie deri ne 3.80 metra Cmimi I diskutueshem

  Me Marrveshje
  Lushnjë
  12 janar 12:53
 • shes lopen bars 6muj

  shes lopen bars 6muj

  Shes lopen bars 6 mujsh osht e mir e urt tamelqore 20litra qumsht lop pa behane ipet me garancion imerpres vetum blersat serioz ne ket numer te tel.049 297 324

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  12 janar 12:38
 • oferta e shërbimeve

  oferta e shërbimeve

  Përshëndetje zonjë / zotëri ([email protected]) A jeni refuzuar nga shumë banka? A keni nevojë për financim për konsolidimin e borxheve tuaj? A keni nevojë për financim për të ndihmuar kompaninë tu

  78 €
  Istog
  12 janar 12:38
 • Shes Gusat,Shotat dhe Qurat

  Shes Gusat,Shotat dhe Qurat

  Shiten Gusat, Shotat dhe Qurat per informata dhe çmime lajmerohuni ne tel: 044833990 & 049833990

  Me Marrveshje
  Prizren
  12 janar 12:38
 • nevoja e financimit

  nevoja e financimit

  Përshëndetje zonjë / zotëri ([email protected]) A jeni refuzuar nga shumë banka? A keni nevojë për financim për konsolidimin e borxheve tuaj? A keni nevojë për financim për të ndihmuar kompaninë tu

  7 €
  Istog
  12 janar 12:38
 • Biku

  Biku

  Shes bikun klas e par

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  12 janar 12:30
 • Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar

  Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar

  Ju doni të merrni një kredi për thyerjen e bllokimit, por Bankat, ju le të refuzimit të kërkesës suaj fotografi e ndarjet. Na kontaktoni: [email protected] Whatsapps: +22 966 243 187

  10.000 €
  Lushnjë
  12 janar 11:46
 • Shiten Shotat Dhe nje Gjel Kendimgjat autokton

  Shiten Shotat Dhe nje Gjel Kendimgjat autokton

  Shes 1Qift te Shotave jane te reja shume te bukra dhe te urta.Shes edhe nje gjel Kendimgjat autokton shume i mire dhe kendon mjaft gjate mund te kontaktoni ne gjdo kohe ne nr045488404 ose ne viber+377

  Me Marrveshje
  Pejë
  12 janar 11:39
 • Paisje per pizzeri dhe fastfood

  Paisje per pizzeri dhe fastfood

  Shiten Paisjet per pizzeri dhe fastfood ato jan ne gjendje shume te mira dhe vetem 2 muaj ka qe jan perdor. paisjet jan te firmes "REMTA PROFESSIONALE". PAISJET SHITEN TEGJITHA SE BASHKU JO TE NDARA.

  Me Marrveshje
  Pejë
  12 janar 11:30
 • Leshohet me qira

  Leshohet me qira

  Lokali gjindet ne Prishtine ne lagjen Arberia perball hotel Adrija. .lokali eshte i pershtatshem per shum veprimtari..lokali mund edhe te shitet..1500 eu m2..lokali eshte perskaj rruges kryesore te L

  1.200 €
  Prishtinë
  12 janar 11:30
 • SHES KASHTE

  SHES KASHTE

  Shes duaj te kashtes

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  12 janar 11:30
 • GJENERATOR SILENT GF3-80

  GJENERATOR SILENT GF3-80

  100 KVA 1500 RPM 400 V

  Me Marrveshje
  Prizren
  12 janar 11:28
 • Lope rrace

  Lope rrace

  Shiten lope rrace per qumesht si dhe paisjet perkatese sic eshte makineria e mjeljes se qumeshtit mullir per grirje ushqimi makineri sillazhi shiten per arsyej emigrimi

  Me Marrveshje
  Sarandë
  12 janar 11:08
 • Viqi femer

  Viqi femer

  Shes viqin femer dy ditsh viber +37744402792

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 janar 10:30
 • Viqi mashkull

  Viqi mashkull

  Shes viqin mashkull dy dit ika viber+37744402792

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 janar 10:28
 • Lopen shterrp

  Lopen shterrp

  Shes Lopen shterrp shum e mir per mish lop e malit...Kontakti ne nr. 049 238 116 dhe 045 432 763 ..

  490 €
  Skënderaj
  12 janar 10:28
 • ofroj e kredisë midis individit të rëndë

  ofroj e kredisë midis individit të rëndë

  Përshëndetje Unë jam Znj. MARIA EUGENIA, unë ofroj kredi individëve që kanë nevojë për një investim personal me një normë prej 2.%. Shuma ndryshon nga 2000 euro në 800.000 euro dhe kohëzgjatja e ripa

  1.000 €
  Devoll
  12 janar 10:06
 • ofroj e kredisë midis individit të rëndë

  ofroj e kredisë midis individit të rëndë

  Përshëndetje Unë jam Znj. MARIA EUGENIA, unë ofroj kredi individëve që kanë nevojë për një investim personal me një normë prej 2.%. Shuma ndryshon nga 2000 euro në 800.000 euro dhe kohëzgjatja e ripa

  1.000 €
  Leposaviq
  12 janar 10:03
 • ofroj e kredisë midis individit të rëndë

  ofroj e kredisë midis individit të rëndë

  Përshëndetje Unë jam Znj. MARIA EUGENIA, unë ofroj kredi individëve që kanë nevojë për një investim personal me një normë prej 2.%. Shuma ndryshon nga 2000 euro në 800.000 euro dhe kohëzgjatja e ripa

  1.000 €
  Fushë Kosovë
  12 janar 09:56
 •  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë n

  1 €
  Fushë Kosovë
  12 janar 09:54
 • Kopmlete kolltuqesh

  Kopmlete kolltuqesh

  9 komplete kolltuqesh me tavolina per lokale ne gjendje shum te mir cmimi 1000 euro i diskutushem

  1.000 €
  Durrës
  12 janar 09:53
 •  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë

  1 €
  Deqan
  12 janar 09:45
 • oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë

  1 €
  Mitrovicë
  12 janar 09:44
 • oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë

  1 €
  Lipjan
  12 janar 09:42
 •  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë

  1 €
  Leposaviq
  12 janar 09:40
 • Viqi Hollshtein

  Viqi Hollshtein

  Shitet Viqi Hollshtein Sipas marrveshjes Na Kontaktoni Ne Viber ose Whatsapp Ose Ne Tel:+37744466814

  1 €
  Skënderaj
  12 janar 09:39
 •  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë n

  3 €
  Kllokot
  12 janar 09:39
 • oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë n

  1 €
  Klinë
  12 janar 09:35
 • oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë

  3.000 €
  Kamenicë
  12 janar 09:34
 • oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë

  1 €
  Kaçanik
  12 janar 09:32
 • oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë n

  1 €
  Junik
  12 janar 09:31
 • shiten 13 lop qumshtore

  shiten 13 lop qumshtore

  shiten 13 lop qumshtore jan me viqa jan shtu shpejt edhe disa ne shkurt shtohen lopt shiten komplet veq e veq jo

  1.500 €
  Prizren
  12 janar 09:31
 • Sana 2:50cent

  Sana 2:50cent

  Shitet sana shum e mir eperzime me terfoj 120 balla Qmimi: 2:50 cent Viber +37744365017

  2 €
  Istog
  12 janar 09:30
 •  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë n

  1 €
  Istog
  12 janar 09:30
 •  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë n

  1 €
  Graçanicë
  12 janar 09:28
 • oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë n

  1 €
  Gllogoc
  12 janar 09:27
 • oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë n

  1 €
  Gjilan
  12 janar 09:26
 • oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë n

  1 €
  Gjakovë
  12 janar 09:25
 • oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë n

  1 €
  Fushë Kosovë
  12 janar 09:23
 • oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë n

  3.000 €
  Ferizaj
  12 janar 09:22
 • oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë n

  3.000 €
  Dragash
  12 janar 09:20
 • oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  oferta e kredisë midis seriozit të veçantë

  Ne jemi një grup që siguron kredi ndërkombëtare. Me kapital që do të përdoret për të dhënë kredi afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga individët 7000-5000000 të gjithë njerëzit seriozë janë n

  3.000 €
  Deqan
  12 janar 09:17