• Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  100 €
  Pogradec
  14 nëntor 21:18
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  100 €
  Leposaviq
  14 nëntor 21:17
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  100 €
  Sarandë
  14 nëntor 21:15
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  100 €
  Tiranë
  14 nëntor 21:13
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  100 €
  Vlorë
  14 nëntor 21:11
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  100 €
  Skënderaj
  14 nëntor 21:10
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  100 €
  Tepelenë
  14 nëntor 21:00
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  100 €
  Krujë
  14 nëntor 20:48
 • Auto larje tunel Italiane

  Auto larje tunel Italiane

  Shitet Auto Larje Automatike Italiane - Tunel, Model AE5 XL , gjatesia e struktures prej 7.8m, gjatesia totale 10.5m, 2014 vit, 3 muaj e perdorur, me çelsa ne dore ! Shitet me DISCOUNT special prej

  1 €
  Ferizaj
  14 nëntor 20:47
 • Kerr per traktor

  Kerr per traktor

  Shes kerrin per traktor eshte shum i mir gomat i ka 17,5 me C .baj ndrrim me naj viq.

  530 €
  Kaçanik
  14 nëntor 20:38
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  100 €
  Berat
  14 nëntor 20:38
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  100 €
  Devoll
  14 nëntor 20:34
 • Shes lopen

  Shes lopen

  Shes lopen me viq

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 nëntor 20:33
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  100 €
  Kllokot
  14 nëntor 20:33
 • duaj sane

  duaj sane

  shes duaj sane te sivjetit

  Me Marrveshje
  Podujevë
  14 nëntor 20:30
 • Shitet lopa qumshtore

  Shitet lopa qumshtore

  Shitet lopa qumshtore 3 muj bars per dytin viq mu shtu per me shum informata na kontakto ne viber +37744589753

  1.250 €
  Vushtrri
  14 nëntor 20:28
 • SHITET URGJENT DHELPNA 🦊

  SHITET URGJENT DHELPNA 🦊

  shitet urgjent dhelpna është në kafaz është e gjall per me shum na kontaktoni në tel ose në viber +38649640643 qmim sipas marrveshjes .

  Me Marrveshje
  Pejë
  14 nëntor 20:28
 • Shiten Qurat edhe Quranat 25 euro

  Shiten Qurat edhe Quranat 25 euro

  Shiten Qurat e Quranat jon ka 3 muaj jon shum te shnosh edhe me te gjitha vaksinat e kryera qmimi i diskutueshem. 045 663643 edhe ne viber ne te njejtin numer.

  25 €
  Fushë Kosovë
  14 nëntor 20:28
 • Makineri per blloqe

  Makineri per blloqe

  Shitje makineri per prodhimin e blloqeve, prodhim italian makinerite prodhohen me porosi direk nga Italia. Per me shume informazione mund te na shkruani ne adresen [email protected] dhe do ju

  Me Marrveshje
  Shkodër
  14 nëntor 20:09
 • Qen -kelysh volpino

  Qen -kelysh volpino

  Shiten kelysh rrace volpino 2 muajsh me libreza te vaksinuar ...shume te bukur dhe te lezecem

  100 €
  Tiranë
  14 nëntor 19:53
 • Shitet banak freskues

  Shitet banak freskues

  Shitet banak freskues ne gjendje shume te mire pune i pershtashem per bulmet sallameri me tre dhoma freskimi dhe dysheme inoksi i firmes arneg. Permasat 2.6 m i gjate 1.2 m i gjere. Banaku jepet bashk

  Me Marrveshje
  Pogradec
  14 nëntor 19:53
 • market

  market

  shes komplet biznesin market me mall komplet dhe i gatshem per pun nuk ka nevoj me shti nto kurgjo krejt komplet malli osht me afate te gjata per me shum info ju lutem na informoni ne tel qiraja e lo

  4.000 €
  Prishtinë
  14 nëntor 19:41
 • dashi shitet

  dashi shitet

  shitet dashi shum i mir

  Me Marrveshje
  Obiliq
  14 nëntor 19:38
 • SHiTEN

  SHiTEN

  Shiten disa nga zogezt te tipit Amorak dhe nje Gjel i kti rodi

  Me Marrveshje
  Pejë
  14 nëntor 19:38
 • shitet viqi

  shitet viqi

  shes viqin mashkull shum i mir han qka ti qitsh viber.+37745261298

  Me Marrveshje
  Obiliq
  14 nëntor 19:38
 • Punime druri

  Punime druri

  Bejme punime druri sipas porosis suaj, villa, veranda, tarasa, lojra te jashtme dhe te brendshme, tavolina dhe ulse parku, dekorime, rafte librash, etj, per çmime dhe informata tjera na kontaktoni n

  Me Marrveshje
  Shtime
  14 nëntor 19:28
 • Shitet banak freskues

  Shitet banak freskues

  Shitet banak freskues ne gjendje shume te mire pune i pershtashem per bulmet sallameri me tre dhoma freskimi dhe dysheme inoksi i firmes arneg. Permasat 2.6 m i gjate 1.2 m i gjere. Banaku jepet bashk

  Me Marrveshje
  Pogradec
  14 nëntor 19:08
 • Fast food

  Fast food

  Shesim pajisje per fast food ...Perfshihen te gjitha cfare i duhen nje fast foodi. Vitrine frigorifer kater metro. Dy gjiro. Dy friteza njera gaz tjetra korent. Tostier me gaz tostier me korent.Dy paj

  300.000 Lek
  Lushnjë
  14 nëntor 19:08
 • Shesim domain me hosting

  Shesim domain me hosting

  Shesim domain me TLDs te populluar si .com, .net, .org, .co etj. Ju mund te na kontaktoni ne cdo moment ne website tone ne internet : mjeshtri.domains mjeshtri.me mjeshtri.org Po ashtu mund te vizit

  5 €
  Tiranë
  14 nëntor 18:53
 • Mikser Brumi

  Mikser Brumi

  Shitet Mikseri per perzierjen e brumrave

  750 €
  Ferizaj
  14 nëntor 18:33
 • Shitet qeni

  Shitet qeni

  Shitet qeni urgjent mosha 3 vjeqe shumm i fshtir per oborr per roje shtepie, pllaci ... kont. Edhe ne viber. Qmimi pak i diskutushem

  110 €
  Pejë
  14 nëntor 18:31
 • Lift per Tepisona(patoniser)

  Lift per Tepisona(patoniser)

  Shitet Lifti per Tepisona me kapacitet deri ne 8 rollne, me rrotullim dyansore. Eshte ne gjendje te regullt, vjen sbashku me kolicen me rrota per vendosje te rollneve ne lift. Cmimi shume i volitshem,

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  14 nëntor 18:31
 • Shitet banak freskues

  Shitet banak freskues

  Shitet banak freskues ne gjendje shume te mire pune i pershtashem per bulmet sallameri me tre dhoma freskimi dhe dysheme inoksi i firmes arneg. Permasat 2.6 m i gjate 1.2 m i gjere. Banaku jepet bashk

  Me Marrveshje
  Pogradec
  14 nëntor 17:53
 • Dyqan për shitje te Bexhisteni

  Dyqan për shitje te Bexhisteni

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e I të një pallati të ri, me vendndodhje te Bexhisteni. Dyqani ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 102 m². ✔Cilësitë e dyqanit: - Ofron një hap

  255.000 €
  Shkodër
  14 nëntor 17:52
 • lop

  lop

  shitet lopa me viq lopa usht shtu perher te para

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  14 nëntor 17:31
 • shes bikun e pares klas

  shes bikun e pares klas

  Shes bikun e pares klas osht shum i mir per me pre nuk osh i koncentratit po i jarmit i mirpres vetum blersat serioz ne ket numer te tel ..049 297 324 flm

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  14 nëntor 17:31
 • Shitet banak freskues

  Shitet banak freskues

  Shitet banak freskues ne gjendje shume te mire pune i pershtashem per bulmet sallameri me tre dhoma freskimi dhe dysheme inoksi i firmes arneg. Permasat 2.6 m i gjate 1.2 m i gjere. Banaku jepet bashk

  Me Marrveshje
  Pogradec
  14 nëntor 16:53
 • Okazion tavoline druri rrethore+6karrige

  Okazion tavoline druri rrethore+6karrige

  Shitet per arsye rimodelim shtepie tavoline ngrenje rrethore dru 100% bashke me 6 karrige. Cmimi 45.000leke i diskutushem

  45.000 Lek
  Durrës
  14 nëntor 16:53
 • Lokal me Qira ne Mat Afer Super Vives - Kodi 1044

  Lokal me Qira ne Mat Afer Super Vives - Kodi 1044

  Lokal me Qira ne Mat - Kodi 1044 Lokacioni: Afer Super Vives ne Kompleksin Blini Siperfaqe: 70 m2 Kati: Perdhes Lokali Posedon: - Kati Perdhes - Parking - Nxemje Qendrore - Uj 24 H

  400 €
  Prishtinë
  14 nëntor 16:51
 • Inventar

  Inventar

  Shitet inventari per freeshop, i pershtatshem edhe per aktivitete tjera biznesi.

  300 €
  Ferizaj
  14 nëntor 16:38
 • Vjeta meshkuj

  Vjeta meshkuj

  N e shitje 4 vjeta meshkuj , tre prei tyre jan mbi 5 muaj dhe hajn mir , e njeri esht i tamlit i ka rreth ni muj e gjys vjetat jan te races simental shum te mir . Te interesuarit na kontaktoni

  Me Marrveshje
  Istog
  14 nëntor 16:28
 • Shes dy viça te kuq bineq te inikcijes meshkuj

  Shes dy viça te kuq bineq te inikcijes meshkuj

  Shese dy viqa te vegjel , bineqe , meshkuj-muzet , te inikcijes ,te lopeve te medhaja , lopes kuqe e bardhe , i kane bere 6 jave , jane tu thithe hala dhe kane fillue me hanger ngapak ushqim , Qmimi

  650 €
  Kaçanik
  14 nëntor 16:28
 • Biznes apo invertar

  Biznes apo invertar

  Shitet urgjentisht biznisi apo invertari Invertari perbehet prej: 8 Tavolina 1 Separe 20 Karrika 6 Fotele 1 Friz 1 Televizor Zerimi 4 rafta Lokali gjendet te Llesna Qmimi sipas marveshjes

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  14 nëntor 15:38
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  200 €
  Kllokot
  14 nëntor 15:05
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  200 €
  Junik
  14 nëntor 15:02
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  200 €
  Lipjan
  14 nëntor 14:59
 • 2017 FUNDI I OFERTËS SË VITIT (phillipegarnier1@ou

  2017 FUNDI I OFERTËS SË VITIT ([email protected]

  Përshëndetni të gjithë Në fund të mikrofinancës ndërkombëtare (IMO) Zotërinj dhe zonja për këto momente gëzimi, zgjidhja e vetme për problemet tuaja të përditshme financiare dhe të tjera është: duke

  20 €
  Leposaviq
  14 nëntor 14:28
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  200 €
  Kaçanik
  14 nëntor 14:09
 • Banak freskues

  Banak freskues

  Shitet banak freskues ne gjendje shume te mire pune i pershtashem per bulmet sallameri me tre dhoma freskimi dhe dysheme inoksi i firmes arneg. Permasat 2.6 m i gjate 1.2 m i gjere. Banaku jepet bashk

  Me Marrveshje
  Pogradec
  14 nëntor 13:53
 • instalues i Nxemjes Qendrore.Ujit Sanitaris etj

  instalues i Nxemjes Qendrore.Ujit Sanitaris etj

  24 ore ne sherbimin tuaj. Bejm instalime dhe servisime te Nxemjes Qendrore. Ujesjellsit. Kanalizimit. Sanitaris etj. Per punen qe bejm japim Garantien. Punojm edhe me kompenzim. Po ashtu kemi Material

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  14 nëntor 13:38