Librazhd

Biznes & Punësime në shitje në Librazhd

 • 1 foto
  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844
  Kafshe ferme

  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844

  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844 2000 kredi me 5 milion euro më lejoni t\'ju informoj se

  Librazhd 16 qershor 13:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Paralajmërim! Paralajmërim! Zgjidhja është atje. Për problemet tuaja të financimit dhe aplikimit të

  Librazhd 6 qershor 09:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Koshere me bletë
  Kafshe ferme

  Koshere me bletë

  Shes koshere me bletë me cmim te arsyeshem

  Librazhd 18 maj 15:56
  15 Lek
 • 2 foto
  Frigorifer banak
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer banak

  Shitet frigorifer banak ne gjendje shum te mire pune 2.5m e gjate .

  Librazhd 11 maj 17:13
  1.100 €
 • 3 foto
  Shitet Zgare Fast Foodi
  Makineri dhe inventare

  Shitet Zgare Fast Foodi

  Eshte nje zgare fast foodi per pjekje profesionale me gaz dhe me gure vullkanik, shitet per arsye mo

  Librazhd 25 qershor 22:22
  39.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Frigorifer Vitrine
  Makineri dhe inventare

  Shitet Frigorifer Vitrine

  Eshte ne gjendje te mire pune, frigorifer me 10 tepsia, dyer me magnet,permasat jane: 1.50 m gjates

  Librazhd 25 qershor 22:20
  95.000 Lek
 • 1 foto
  Brumatrice Zanusi 15kg
  Makineri dhe inventare

  Brumatrice Zanusi 15kg

  Shitet brumatrice italiane zanusi profesionale ne gjendje shume te mire pune, punon me tension trefa

  Librazhd 25 qershor 22:08
  38.000 Lek
 • 1 foto
  Hua personale dhe 100% kompani të siguruara
  Biznes ne shitje / me qera

  Hua personale dhe 100% kompani të siguruara

  Hua personale dhe 100% kompani të siguruara. Kontaktoni: +33756870126 / [email protected]

  Librazhd 4 mars 19:21
  12 €