Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Librazhd

 • 5 foto
  Ford Galaxy 1.9 TDI(3 te kuqe) viti 2003 6+1 vende
  Vetura

  Ford Galaxy 1.9 TDI(3 te kuqe) viti 2003 6+1 vende

  Shitet Ford Galaxy 1.9 TDI(3 te kuqe) viti 2003 6+1 vende kamio manuale 6 marshe me klima letra te p

  Librazhd Dje, 18:41
  2.800 €
 • 2 foto
  Buy New Apple iPhone 11 Pro Max/iPhone X 256GB
  Telefona celulare

  Buy New Apple iPhone 11 Pro Max/iPhone X 256GB

  You will get 10% discount for order of 2 units or more ALL PRICES ARE IN AMERICAN DOLLARS (USD)

  Librazhd Dje, 02:13
  200 €
 • 5 foto
  OKAZION Shtepi private prr
  Shtepi / Vila

  OKAZION Shtepi private prr

  Prrenjas shitet shtepi private e mobiluar totalisht e rikonstruktuar,me certifikat pronesie, me te g

  Librazhd Dje, 00:00
  35.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz 270 CDI, viti 2003
  Vetura

  Mercedes Benz 270 CDI, viti 2003

  Mercedes Benz 270 cdi c klas Avangard, e sapo ardhur, me te gjitha letrat deri shtator 2019. shume e

  Librazhd 19 tetor 11:10
  3.400 €
 • 11 foto
  Paisje per fast food
  Makina dhe vegla

  Paisje per fast food

  Te gjitha pajisjet jane ne gjendje shume te mire,perdoren te gjitha me GAS.Ne cmim perfshihen te gji

  Librazhd 18 tetor 09:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LIEBHER 554 - 4m3 2006 Me KLim
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  LIEBHER 554 - 4m3 2006 Me KLim

  ++New new 👌👌 🆕🆕 ✅LIEBHER 554 - 4m3 ✅Model:554 ✅Vititi : 2006 ✅Pesha:19.800 kg ✅Motor:145

  Librazhd 13 tetor 18:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Shitet Volswagen Touran e vitit 2006, ne gjendje shum te mire pune, me letra deri ne fund te shkurti

  Librazhd 9 tetor 21:33
  4.280 €
 • 6 foto
  Shitet Ford Fokus!OKAZION.
  Vetura

  Shitet Ford Fokus!OKAZION.

  Makina eshte ne gjendje shume te mire!Me letra te rregullta deri ne 31 Dhjetor,me sherbime te bera!

  Librazhd 9 tetor 21:05
  1.700 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz C-Class 220
  Vetura

  Mercedes Benz C-Class 220

  Mercedes Benz C-Class 220,viti 2005.Manual Cmim 5000 euro i diskutueshem !!!

  Librazhd 8 tetor 18:30
  5.000 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz

  26/32.6x6 Shitet me letra dhe pa letra.Ne gjendje pune me prove.

  Librazhd 2 tetor 21:43
  15 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz c203 200 cdi 2001
  Vetura

  Mercedes Benz c203 200 cdi 2001

  Makina ka ardh nga gjermania.Eshte ne gjendie shume te mire.Letrat i ka deri ne gusht 2019.

  Librazhd 30 shtator 09:29
  3.500 €
 • 5 foto
  Volkswagen caddy 1.9 Tdi
  Vetura

  Volkswagen caddy 1.9 Tdi

  Makina ka ardh nga gjermania eshte me dogane te paguar .ka motorr 1.9 tdi eshte ne gjendie shume te

  Librazhd 30 shtator 09:19
  4.700 €
 • 6 foto
  Mercedes C203 220 cdi euro4
  Vetura

  Mercedes C203 220 cdi euro4

  Makina sapo ka ardhur nga gjermania eshte me dogane te paguar eshte ne gjendie shume te mire .Ka dis

  Librazhd 30 shtator 09:16
  3.500 €
 • 5 foto
  Shitet Shtepia 1+1
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 1+1

  Shitet Shtepia Tek ish Nderrmarrja Perpunim Druri Me Sufatime Dhe Instalime Te Reja Pllaka Te Reja B

  Librazhd 29 shtator 00:36
  2.700.000 Lek
 • 8 foto
  Mercedes C220 CDI- 2004
  Vetura

  Mercedes C220 CDI- 2004

  Shitet C 220 cdi motorr Evo me kapak te zi, kambio manual 6 marsha, vit prodhimi 12/2003 , makina ka

  Librazhd 28 shtator 15:15
  4.000 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz Look AMG Super gjendje sapo erdhi
  Vetura

  Mercedes Benz Look AMG Super gjendje sapo erdhi

  Mercedes Benz 2007 Automatik 220 nafte Look amg me vlere2000€ Brenda komplet lekure ngjyre pana Moto

  Librazhd 27 shtator 17:48
  9.499 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz Sprinter 12+1 vende 2003
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Sprinter 12+1 vende 2003

  Shitet Mercedes Benz Sprinter 12+1 vende 2003 2.2 CDI nafte ne gjendje shum te mir xhenerike motorri

  Librazhd 27 shtator 17:02
  5.500 €
 • 3 foto
  Shitje eskavatori
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitje eskavatori

  Shitet eskavator Liebherr 912 Motorr Liebherr Viti i prodhimit : 1991 Pompat komplet te riparuara

  Librazhd 27 shtator 10:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   O&K L25-2.5m3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  O&K L25-2.5m3

  O&K L25-2.5m3 Bucket Motor: Deutz 913 Power:112 KW Bucket: 2,5 m³ Weight: 14 t

  Librazhd 26 shtator 15:01
  24.500 €
 • 5 foto
  Shtepi Banimi ( Cmimi i Arsyeshem )
  Shtepi / Vila

  Shtepi Banimi ( Cmimi i Arsyeshem )

  Shtepi banimi 2 kateshe , kati i pare i perdorshem dhe per biznes, ndersa kati i dyte per banim. Sht

  Librazhd 26 shtator 12:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Peugot 307
  Vetura

  Peugot 307

  Peugot 307 pa letra 1000 euro pa diskutueshem. E theksoi pa letra mos merrni dhe pyesni kot ai behen

  Librazhd 25 shtator 14:41
  1.000 €
 • 11 foto
  Makineri ndertimore TE IMPORTUARA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makineri ndertimore TE IMPORTUARA

  JU OFROJM MAKINERI NDERTIMORE TE PERDORURA TE SAPO IMPORTUARA -Bagera Eskavator -Fadroma -Miksera -P

  Librazhd 25 shtator 11:29
  123 €
 • 4 foto
  Komatsu GALEO WA380-5H
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Komatsu GALEO WA380-5H

  Komatsu GALEO WA380-5H 6-cylinder Komatsu engine Year:2003 Power:140Kw Weight 20,7t Radio CD Aircond

  Librazhd 25 shtator 10:40
  39 €
 • 7 foto
   super
  Vetura

  super

  shitet golf 4 1.6benzin gaz me leje gjarkollimi

  Librazhd 25 shtator 10:00
  2.500 €
 • 5 foto
  MAN #F2000 35.414 #KARENA #10M3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN #F2000 35.414 #KARENA #10M3

  #MAN #F2000 35.414 #KARENA #10M3 🆕🆕 🆕🆕 CONCRETE MIXER MAN F 2000 35.414 Mileage:295,000 Year:200

  Librazhd 25 shtator 06:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Nisan X-Trail 2.2 Nafte 2003
  Vetura

  Shitet Nisan X-Trail 2.2 Nafte 2003

  Shitet Nisan X-Trail 2.2 Nafte Kamio Manuale Viti 2003 Cmimi:4500 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355674

  Librazhd 25 shtator 01:27
  4.500 €
 • 7 foto
  Seat Automatik Gaz+Benzin 1.4 Viti 2000
  Vetura

  Seat Automatik Gaz+Benzin 1.4 Viti 2000

  Seat Automatik Gaz+Benzin 1.4 Viti 2000 89.000 Km Nr Cel:+355695607687 Makina Posedon: ->Xhama El

  Librazhd 25 shtator 01:27
  1.800 €
 • 11 foto
  Bmw 320d//M-LooK 2006 Kamio Manuale
  Vetura

  Bmw 320d//M-LooK 2006 Kamio Manuale

  Shitet Bmw 320d//M-LooK 2006 Kamio Manuale Nr Cel:+355682619418 Makina Posedon: ->Klima Dixhitale

  Librazhd 25 shtator 01:27
  5.700 €
 • 9 foto
  Lancia Delta Viti 2008 1.4 Gaz+Benzine T-Jet
  Vetura

  Lancia Delta Viti 2008 1.4 Gaz+Benzine T-Jet

  Shitet Lancia Delta Viti 2008 1.4 Gaz+Benzine T-Jet Kamio Manuale Cmimi:5500 Euro I Diskutueshem Nr

  Librazhd 25 shtator 01:27
  5.500 €
 • 11 foto
  OKAZION Mercedes C220 Automatik 2002
  Vetura

  OKAZION Mercedes C220 Automatik 2002

  Mercedes C220 Automatik 2002 Cmimi:3500 Euro I Diskutueshem Nr Cel&Whatsapp:+355693632032 Makina

  Librazhd 25 shtator 01:27
  3.500 €
 • 9 foto
  Shitet Ose Nderrohet Bmw X5 2005
  Vetura

  Shitet Ose Nderrohet Bmw X5 2005

  Shitet Ose Nderrohet Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Tavan Panoramike Tavan Xhami Cmimi:5700 Eu

  Librazhd 25 shtator 01:26
  5.700 €
 • 6 foto
  Bmw x3
  Vetura

  Bmw x3

  Shitet Bmw x3 ,look M viti 2006 Sensor parkimi para & mbrapa Drita ksenon me levizje Klima dixhi

  Librazhd 24 shtator 11:56
  8.500 €
 • 4 foto
  Pjese kembimi servis Pomp Mikser
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pjese kembimi servis Pomp Mikser

  SPARE PARTS FOR CONCRETE PUMP&MIXER BETONSTAR PUTZMEISTER SCHWING CIFA SERMAC JUN JIN LIEBHER S

  Librazhd 23 shtator 18:16
  123 €
 • 1 foto
  Sprinter 416
  Vetura

  Sprinter 416

  Mjeti eshte n gjendje shum t mire motorrike dhe gjenerike ...I gatshem per cdo lloj prove...me letra

  Librazhd 23 shtator 17:48
  12.000 Lek
 • 3 foto
  Citroen C3 - 2004
  Vetura

  Citroen C3 - 2004

  Shitet Citroen C3 i 2004. Siguracion + taksa te paguara per 1 vit.

  Librazhd 23 shtator 10:47
  2.200 €
 • 5 foto
  MAN TG 35.410 STETER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TG 35.410 STETER

  MAN TG 35.410 🆕🆕 NEW ARRIVALS👌👌 Power:410 PS Diesel Gearbox manuel Air conditioning

  Librazhd 23 shtator 09:47
  38.500 €
 • 3 foto
  LIEBHER 554 - 4m3-2006 KLIM
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  LIEBHER 554 - 4m3-2006 KLIM

  I SAPO IMPORTUAR👌👌 🆕🆕 ✅Marka :LIEBHER 554 - 4m3 ✅Model:554 ✅Vitit : 2006 ✅Pesha:20.500 kg â

  Librazhd 22 shtator 11:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Librazhd 21 shtator 23:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Okazion Scania R420!!!11.2006 euro 4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Okazion Scania R420!!!11.2006 euro 4

  Shes koken bashk me trailer , scania r420 ,euro 4 , ke letra deri ne prill 2020 , sherbimet te bera

  Librazhd 21 shtator 13:15
  18.000 €
 • 3 foto
  Putzmeister M 42-5 MAN 35.440 EURO 5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Putzmeister M 42-5 MAN 35.440 EURO 5

  #FORSALE-#SHITET-#SEPRODAVA Concretepump CIFA 47m 140m3/h Year:2004 Euro 3 Milage:277.000 Tubacion

  Librazhd 21 shtator 12:44
  137.000 €
 • 0 foto
  Scania
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Scania

  Scania R 400 vit prodhimi 2010-2011

  Librazhd 20 shtator 19:12
  45.000 €
 • 0 foto
  Scania R 400
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Scania R 400

  ScaniaR 400

  Librazhd 20 shtator 19:04
  45.000 €
 • 1 foto
  Audi A3 2.0Tdi me letra deri ne prill 2020
  Vetura

  Audi A3 2.0Tdi me letra deri ne prill 2020

  Makina eshte ne gjendje te mire , nuk bej nderrime

  Librazhd 20 shtator 17:12
  5.000 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz 410
  Vetura

  Mercedes Benz 410

  Benz 410

  Librazhd 19 shtator 20:26
  3.000 €
 • 0 foto
  oferta e huasë midis një serioze të veçantë
  Kafshe shtepiake

  oferta e huasë midis një serioze të veçantë

  Përshëndetje Unë jam i gatshëm të jap kredi midis individëve për këdo që ka nevojë për financim për

  Librazhd 19 shtator 19:19
  5.000 €
 • 6 foto
  Vw caddy ne gjendje shum te mire
  Vetura

  Vw caddy ne gjendje shum te mire

  Vw caddy 2007 automat ne gjendje shum mire 1.9 tdi me pak se nje vit qe ka hyr ne shqiperi e perdor

  Librazhd 18 shtator 22:38
  6.000 €
 • 6 foto
  Cklas 203 200 cdi
  Vetura

  Cklas 203 200 cdi

  Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike , vaj filtra te nderruara , letrat deri ne m

  Librazhd 14 shtator 02:12
  3.500 €
 • 4 foto
  Mercedes A-Class / Mercedes-Benz
  Vetura

  Mercedes A-Class / Mercedes-Benz

  Shitet A-Class / Mercedes-Benz. Motorr 1.6 benzine gjendje te shkelqyer (lejohet kontrolli teknik) k

  Librazhd 12 shtator 21:57
  1.950 €
 • 4 foto
  Pirun
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirun

  Piruni eshte ne gjendje shum te mire nuk ka asnjelloj problemi vaj filtra te sapo derruara injatore

  Librazhd 12 shtator 14:31
  3.200 €
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Librazhd 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje