Patundshmeri
Librazhd

Patundshmeri në shitje në Librazhd

 • 5 foto
  Shitet Shtepia 1+1
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 1+1

  Shitet Shtepia Tek ish Nderrmarrja Perpunim Druri Me Sufatime Dhe Instalime Te Reja Pllaka Te Reja B

  Librazhd 14 mars 17:30
  2.700.000 Lek
 • 5 foto
  Shtepi Banimi ( Cmimi i Arsyeshem )
  Shtepi / Vila

  Shtepi Banimi ( Cmimi i Arsyeshem )

  Shtepi banimi 2 kateshe , kati i pare i perdorshem dhe per biznes, ndersa kati i dyte per banim. Sht

  Librazhd 4 shkurt 08:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Shtepiza

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Librazhd 16 janar 12:35
  100 €
 • 6 foto
  Shitet Pallat ne qender te Librazhdit (Shtepi - Duqan - Bodrum - 116m2 cdo kat)
  Shtepi / Vila

  Shitet Pallat ne qender te Librazhdit (Shtepi - Duqan - Bodrum - 116m2 cdo kat)

  Shitet Pallat 2 kateve + bodrum 348m2 (116m2 cdo kat) Shitet shtepia private ne qender te Librazh

  Librazhd 12 janar 19:06
  140.000 €
 • 5 foto
  OKAZION Shtepi private prr
  Shtepi / Vila

  OKAZION Shtepi private prr

  Prrenjas shitet shtepi private e mobiluar totalisht e rikonstruktuar,me certifikat pronesie, me te g

  Librazhd 12 dhjetor 20:07
  35.000 €
 • 1 foto
  oferte falas;
  Dhoma

  oferte falas;

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Librazhd 25 nëntor 17:47
  50.000 €
 • 7 foto
  Shitet Shtepi Private Bodrum+Dyqan+Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Private Bodrum+Dyqan+Shtepi

  Shitet Shtepi Private 348m2 Shitet shtepia private ne qender te Librazhdit me dokumenta te regull

  Librazhd 9 nëntor 23:14
  160.000 €
 • 5 foto
  Shitet Shtepi Private Bodrum+Dyqan+Shtepi 348m2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Private Bodrum+Dyqan+Shtepi 348m2

  Shitet Shtepi Private 348m2 Shitet shtepia private ne qender te Librazhdit. Shitet sepse jetoj jas

  Librazhd 9 nëntor 21:20
  185.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi dhe restaurant
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dhe restaurant

  Shitet shtepia +restorant ne gjendje shum te mir ne gjendje pune restoranti me klientel ge perhersh

  Librazhd 3 shtator 18:32
  220.000 Lek
 • 11 foto
  Super Okazion Ne Elbasan :)
  Shtepi / Vila

  Super Okazion Ne Elbasan :)

  shitet vile 3 kateshe ne elbasan me siperfaqe 120 Metra cdo kat i shtepise + 180 Metra oborr Cmimi:1

  Librazhd 22 korrik 22:49
  165.000.000 Lek