Patundshmeri
Librazhd

Patundshmeri në shitje në Librazhd

 • 7 foto
  Shitet Shtepi Private Bodrum+Dyqan+Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Private Bodrum+Dyqan+Shtepi

  Shitet Shtepi Private 348m2 Shitet shtepia private ne qender te Librazhdit me dokumenta te regull

  Librazhd 9 nëntor 23:14
  160.000 €
 • 5 foto
  Shitet Shtepi Private Bodrum+Dyqan+Shtepi 348m2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Private Bodrum+Dyqan+Shtepi 348m2

  Shitet Shtepi Private 348m2 Shitet shtepia private ne qender te Librazhdit. Shitet sepse jetoj jas

  Librazhd 9 nëntor 21:20
  185.000 €
 • 5 foto
  OKAZION Shtepi private prr
  Shtepi / Vila

  OKAZION Shtepi private prr

  Prrenjas shitet shtepi private e mobiluar totalisht e rikonstruktuar,me certifikat pronesie, me te g

  Librazhd 3 nëntor 12:09
  35.000 €
 • 5 foto
  Shtepi Banimi ( Cmimi i Arsyeshem )
  Shtepi / Vila

  Shtepi Banimi ( Cmimi i Arsyeshem )

  Shtepi banimi 2 kateshe , kati i pare i perdorshem dhe per biznes, ndersa kati i dyte per banim. Sht

  Librazhd 21 tetor 16:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Shtepia 1+1
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 1+1

  Shitet Shtepia Tek ish Nderrmarrja Perpunim Druri Me Sufatime Dhe Instalime Te Reja Pllaka Te Reja B

  Librazhd 29 shtator 00:36
  2.700.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepi dhe restaurant
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dhe restaurant

  Shitet shtepia +restorant ne gjendje shum te mir ne gjendje pune restoranti me klientel ge perhersh

  Librazhd 3 shtator 18:32
  220.000 Lek
 • 11 foto
  Super Okazion Ne Elbasan :)
  Shtepi / Vila

  Super Okazion Ne Elbasan :)

  shitet vile 3 kateshe ne elbasan me siperfaqe 120 Metra cdo kat i shtepise + 180 Metra oborr Cmimi:1

  Librazhd 22 korrik 22:49
  165.000.000 Lek
 • 11 foto
  Shitet vile2 kate+dyqane me bodrum,270m2, Librazhd
  Shtepi / Vila

  Shitet vile2 kate+dyqane me bodrum,270m2, Librazhd

  Okazion ! Shitet Ndertese 2 kateshe banimi +dyqan me bodrum, Sip.totale 270 m2,hipoteke dhe adrese n

  Librazhd 3 prill 21:00
  150.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1

  sHITET APARTAMENT 2+1 KATI I 4,HYRJE E RREGULLUAR SHITET ME GJITHE MOBILJE,TEK KRYQI I KUQ NE KATIN

  Librazhd 3 prill 18:32
  480.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet shtepia 2-kateshe
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 2-kateshe

  Me 200 m oborr dhe me certifikate te rregullt pronesie. Shitet me cmim te arsyeshem me marreveshje.

  Librazhd 3 prill 15:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Apartament 3+1 me mundesi per hedhje kati
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 me mundesi per hedhje kati

  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 , ka 4 dhoma te akomoduara ,dhome ngrenie-ndenje + 2 dhoma gjumi me

  Librazhd 3 prill 14:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  apartament ne prrejas
  Shtepi / Vila

  apartament ne prrejas

  shitet hyrje kati i 5 ndodhet ne perrejas

  Librazhd 2 prill 09:51
  28.000 €
 • 0 foto
  Gazoniere
  Apartment / Banesa

  Gazoniere

  Shitet per arsye mosbanimi i duet renovim apartamenti ndodhet 50 metra distanc policis dhe stadiumit

  Librazhd 2 prill 03:18
  13.000 €
 • 0 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Shitet apartament ne kat te par 50 metra distanc policis ne qender. I nevojitet renovim esht 10 vjet

  Librazhd 2 prill 03:04
  12.000 €
 • 0 foto
  Shtepi shitet fushe studen
  Shtepi / Vila

  Shtepi shitet fushe studen

  Shitet shtepi 1 katshe e ndodhur ne fushe studen te komunes librazhdit.Shtepia eshte e pabanueshme s

  Librazhd 2 prill 02:22
  25.000 €
 • 10 foto
  Dyqan ne Librazhd
  Garazh

  Dyqan ne Librazhd

  Shiten ose Jepen me qera dyqanet perball tregut Librazhd.te dy dyqanet kan tualet.dyert dritaret qep

  Librazhd 2 prill 00:01
  40.000 €
 • 0 foto
  Shitet vile, me hipoteke
  Shtepi / Vila

  Shitet vile, me hipoteke

  Okazion: Shitet vile, me hipoteke. Sip.332 m2 ku 125 m2 objekti. Vila eshte 3 kate me perberje: Ka

  Librazhd 1 prill 20:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pallat
  Shtepi / Vila

  Pallat

  Shitet hyrja 1+1 kati i dyt pallati nr 83

  Librazhd 1 prill 18:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hyrje
  Apartment / Banesa

  Hyrje

  Shitet 1+1 e rregulluar lagjia shehe pallati 83 kati i dyt cmimi 33 milion pak i diskutueshem

  Librazhd 1 prill 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shpi 1 kat,stebleve
  Shtepi / Vila

  Shitet shpi 1 kat,stebleve

  Shitet shpi 1 kat,ne stebleve ku ka shume bor gjate dimrit,shtepia eshte ne gjendje te mire banimi +

  Librazhd 1 prill 14:08
  20.000 €