Kafshe ferme në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Kudretnare Pjepen i hidhur Biter Melon
  Kafshe ferme

  Kudretnare Pjepen i hidhur Biter Melon

  Pjepri i hidhur ka vetinë e insulinës, duke shërbyer si një trajtim efektik kundër nivelit të lartë

  Ferizaj Sot, 01:29
  3 €
 • 2 foto
  Shitet Lopa Bars ne muajin e 9
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa Bars ne muajin e 9

  Shitet Lopa edhe pak dit i mbush 9 muaj osht e urt qet tamel deri ne 15 litra lopa ka 2 viqa tash e

  Podujevë Sot, 00:49
  1.200 €
 • 4 foto
  Shitet motorri shum i mir
  Kafshe ferme

  Shitet motorri shum i mir

  Shitet motorri ka Defekt Motorr duhet Maja ndrru fiqicen gumat ika shum Tmir por mashom inf 04423888

  Lipjan Sot, 00:08
  160 €
 • 1 foto
  SHITET DELMJA PER ME PRE
  Kafshe ferme

  SHITET DELMJA PER ME PRE

  Delmja asht shum e mir e re

  Shtime Sot, 00:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  gusa
  Kafshe ferme

  gusa

  Shiten gusat kto ne foto 25 evro copa .ndrrim i munshum me vetur,kombi,dhi .shiten edhe komplet 600

  Vushtrri Sot, 00:06
  25 €
 • 4 foto
  Vjam guse
  Kafshe ferme

  Vjam guse

  Shes vjam guse 100% origjinal i pa perzier. Ndihmon per keto probleme : 1.Probleme me prostaten 2.Br

  Lipjan Dje, 23:14
  10 €
 • 0 foto
  Lopm qumstore extra klas nga gjermonija
  Kafshe ferme

  Lopm qumstore extra klas nga gjermonija

  Shesim lop qumshtore Holstein Deutsche Fleckvieh kja rrac osht per mish dhe per qumsht lopt vin vet

  Deqan Dje, 22:53
  1.800 €
 • 6 foto
  Shes gusa
  Kafshe ferme

  Shes gusa

  Shiten gusat shum te mira

  Skënderaj Dje, 22:10
  30 €
 • 7 foto
  Pula Qura Shota gjela
  Kafshe ferme

  Pula Qura Shota gjela

  shes pula shum lloje silka selver edisa lloje tjera pulat kanfillu me ba vez jan afer 80 copa viber

  Skënderaj Dje, 22:09
  11 €
 • 5 foto
  Shes vezë Rhode Island Red(Rodajlland)100%original
  Kafshe ferme

  Shes vezë Rhode Island Red(Rodajlland)100%original

  Shes vezë te races Rhode Island Red (Rodajlland) 100% origjinal per inkubim (qelje) !!! Te interesu

  Skënderaj Dje, 22:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Bikun Simental Per Kurban
  Kafshe ferme

  Shes Bikun Simental Per Kurban

  Shes bikun Simental per Kurban shum i mir Exktra Viber +37745426934 045426934

  Vushtrri Dje, 21:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bik 500 kg
  Kafshe ferme

  Bik 500 kg

  Shitet Biku edhe mushtjerrat te majtura veq me bollgur bio, Me tgjitha garancionet e mundshme mushtj

  Suharekë Dje, 21:00
  2 €
 • 4 foto
  Kasap tafili
  Kafshe ferme

  Kasap tafili

  Prem pasterrma sipas porosis si dhe me termine posedojm sharren per eshtna si dhe kamjoni per transp

  Gllogoc Dje, 20:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shiten lop vjeta mshtjerra bika
  Kafshe ferme

  shiten lop vjeta mshtjerra bika

  shitet mini ferma komplet dhe naras jo si.entash krejt bio vetem blersa serioz qmimi me marr veshje

  Skënderaj Dje, 20:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHES BIKAT
  Kafshe ferme

  SHES BIKAT

  Shiten bikat. Qmimi me marreveshje Viber +383 44 139 517

  Ferizaj Dje, 20:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shesim mjalt 100% natyrale me garancion
  Kafshe ferme

  Shesim mjalt 100% natyrale me garancion

  Shesum mjaltin natyrale 100% Gjindemi bardh madh komuna fushkosoves Qmimi 15€ Permashum thirrni num

  Fushë Kosovë Dje, 19:49
  15 €
 • 10 foto
  Shes_ Makinen kunder lageshtis vllages mykut
  Kafshe ferme

  Shes_ Makinen kunder lageshtis vllages mykut

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Dje, 19:33
  1 €
 • 2 foto
  Shes pula te fshatit
  Kafshe ferme

  Shes pula te fshatit

  Shes pula te fshatit jan shum tmira edhe tubo vez.bojn edhe mi pre . Kush ima mipre mujna mejav bo s

  Lipjan Dje, 19:01
  10 €
 • 2 foto
  Shes lopen simentallk
  Kafshe ferme

  Shes lopen simentallk

  Shes lopen simentallk bars 4 muj eka 4 viq qetash me ren usht lop e mir per vjeta qumsht ka 15 l

  Skënderaj Dje, 18:52
  1.350 €
 • 3 foto
  DUJT E SANES 1.50 E
  Kafshe ferme

  DUJT E SANES 1.50 E

  SHES 140 DUJ TE SANES TE KSAJ VERE

  Prishtinë Dje, 17:54
  2 €
 • 2 foto
  Vaga per gjo
  Kafshe ferme

  Vaga per gjo

  vaga per gjo mate deri 1500 kg eshte e re e pa perdorne

  Pejë Dje, 17:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Detelin san dhe kasht
  Kafshe ferme

  Detelin san dhe kasht

  Kam afer 100 duj detelin te vjetit Afer 60 kasht 29 detelin 27 san te sivjetit Nese i merr komplet

  Klinë Dje, 16:59
  2 €
 • 2 foto
  Detelin Bari but livadhe
  Kafshe ferme

  Detelin Bari but livadhe

  Shiten 1500 Duje Sane eshte shum kfalitet i lidhur ne kohe te mir jo ne ora 12 nuka i llomitun po si

  Skënderaj Dje, 15:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Duj
  Kafshe ferme

  Duj

  Shiten 400 duje sane janë të këti viti. Çmim i volitshëm

  Vushtrri Dje, 15:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lopë te fermes(Shtroja Speciale per Lope)
  Kafshe ferme

  Lopë te fermes(Shtroja Speciale per Lope)

  Shiten shtrojat speciale per lope te kualitetit te larte. Me keto shtroja speciale fermeret nuk kane

  Pejë Dje, 14:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  rac e paster gjermane
  Kafshe ferme

  rac e paster gjermane

  me marrveshje

  Prizren Dje, 14:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lopë qumeshtore
  Kafshe ferme

  Lopë qumeshtore

  Shiten Lopët, e ardhura nga Çekia, Gjermania dhe Holanda. Lopët jan te pjellura 2-3 herë. Çmimet var

  Pejë Dje, 14:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laktofriz
  Kafshe ferme

  Laktofriz

  Shes Laktofrizin e 800 litrave ne gjendje shum te mir pune.Laktofrizi ka matsin dhe shabllonin.Per i

  Viti Dje, 13:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 5 kofa per vjeta
  Kafshe ferme

  Shes 5 kofa per vjeta

  Shes 5 kofa per qumsht per viqa te vegjel.Kontakt edhe ne vajber ne Tel;0041787403503

  Viti Dje, 13:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laktofriz 650l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 650l

  Shes Laktofrizin e 650l,ne gjendje perfekte.Laktofrizi ka matsin dhe shabllonin per litra.Shitet me

  Viti Dje, 13:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET MSHTJERRA PER ME PRE
  Kafshe ferme

  SHITET MSHTJERRA PER ME PRE

  asht e lshune ne mal per kush e ka me pre per mish garantoj mishi kfalitet kush asht interesun me p

  Lipjan Dje, 13:37
  450 €
 • 2 foto
  SHITET MZATI I KULLOSES MISH BIO VIBER
  Kafshe ferme

  SHITET MZATI I KULLOSES MISH BIO VIBER

  Mzatiasht i lshun ne fush per mish garantoj qe asht kfalitet per kush e ka me pre mujna me thirr kas

  Lipjan Dje, 13:37
  800 €
 • 3 foto
  Shes 40 hekr per lop
  Kafshe ferme

  Shes 40 hekr per lop

  Shes 40 hekra per lop plus 40 zingjir,hekrat kan edhe ujpirset por mund te shiten edhe pa to,jan te

  Viti Dje, 13:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Sprej per thundrra te lopve
  Kafshe ferme

  Sprej per thundrra te lopve

  Shes spreja te ndryshem te ardhur nga Zvicrr per thundrra,dhe per shum smundje tjera te lopt,delet

  Viti Dje, 13:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mikser 5 kubik
  Kafshe ferme

  Mikser 5 kubik

  Shes mikserin e 5 kubikve te markes Sano ne gjendje shum te mir pune.Viti i prodhimit eshte 2005.Per

  Viti Dje, 13:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  She 60 guma (shtroja) per lop
  Kafshe ferme

  She 60 guma (shtroja) per lop

  Shes 60 guma per Lop, gumat jan thuja se te reja kan qen nje koh shum te shkurtur ne perdorim,te ard

  Viti Dje, 13:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Cictern 5000l.me vakum
  Kafshe ferme

  Cictern 5000l.me vakum

  Shes cisternen e 5000 mij litrave ne gjendje perfekte.Cisterna eshte me vakum,pumpa eshte vetem dy v

  Viti Dje, 13:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes 45 guma+ 40 hekra per lop
  Kafshe ferme

  Shes 45 guma+ 40 hekra per lop

  Shes komplet shtallen,qe don te thot 45 guma te madhsis (1.7x1.05 m),40 hekra me zingjir,20 shola (

  Viti Dje, 13:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mulli 500 kg
  Kafshe ferme

  Mulli 500 kg

  Shitet mullini 500 kg shume pak i perdorur

  Viti Dje, 13:34
  2.000 €
 • 1 foto
  Shes Kuajt
  Kafshe ferme

  Shes Kuajt

  Shiten Kuajt Njeri 2 Vjet Tjetrri 4 2T Mashkuj

  Prishtinë Dje, 11:35
  6.000 €
 • 0 foto
  pa marr plehu
  Kafshe ferme

  pa marr plehu

  Gratis plehu per lope shum mire Dubrave

  Istog Dje, 11:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bikat
  Kafshe ferme

  Bikat

  Shes bikat nga 400kg deri ne 450kg, cmimi 2.50 EUR.

  Ferizaj Dje, 11:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dele Spanjolle dhe Dele Gjermane Dhi Alpine
  Kafshe ferme

  Dele Spanjolle dhe Dele Gjermane Dhi Alpine

  Dele Spanjolle,Dele gjermane Dhi Alpine dhe Dhi te Kyqezuara Keça dhe Qingja Per me shume informaci

  Elbasan Dje, 10:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lop me viq
  Kafshe ferme

  Lop me viq

  Duha ta she\'s

  Viti Dje, 09:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lopë qumeshtore
  Kafshe ferme

  Lopë qumeshtore

  Shiten lopet qumeshtore te racave fisnike evropiane Simmental, Holstein, te ardhura nga Holanda, Gje

  Pejë Dje, 09:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kafshe te fermes
  Kafshe ferme

  Kafshe te fermes

  Prsh,shesim kafshe te egra dhe shpend te buta, per hollesira na telefononi

  Vlorë Dje, 04:35
  80 €
 • 0 foto
  Shes blet
  Kafshe ferme

  Shes blet

  Shiten bled ne permet per arsye se do iki jasht shtetit . +355686108098

  Përmet Dje, 02:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 40 dhi
  Kafshe ferme

  Shiten 40 dhi

  Shiten 40 dhi cmimi idiskutueshem

  Mat Dje, 00:13
  10 Lek
 • 1 foto
  Zogj fshati
  Kafshe ferme

  Zogj fshati

  Shesim zogj fshati me shumicë.pesha 1,5kg.çmimi 500 lek.tel 0672080770.

  Tiranë 12 nëntor 22:32
  500 Lek
 • 3 foto
  Shes pula fshati
  Kafshe ferme

  Shes pula fshati

  Shes pula fshati për restorante.çmimi 8mij lek të vjetra copa.pesha 1,2 deri në 1,6 kg.të therura dh

  Tiranë 12 nëntor 22:32
  8 Lek