Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 viqa simentall

  2 viqa simentall

  Kuq e bardh asht mashkull 1 jav qmimi 310 euro bardh e zi femer 2 jav qmimi 250

  250 €
  Klinë
  Dje, 19:49
 • 2 viqa simentall

  2 viqa simentall

  Kuq e bardh asht mashkull 1 jav bardh e zi asht femer 2 jav

  250 €
  Klinë
  20 shtator 20:04
 • Tufe Dele

  Tufe Dele

  Shes tufen e deleve prej 400 krerve . Delet jan leshgjata . Delet jane te reja Dhe shm teforta per rezistim si kullot malore ashtu edhe kullot fushore

  Me Marrveshje
  Lezhë
  18 shtator 12:53
 • Shiten 9 pula e 1 gjel

  Shiten 9 pula e 1 gjel

  Shiten 9 pula e 1 gjel , pulat jan shum te mir jan te reja te vjetshit jan tuba vo per info tjera kontaktoni ne tel

  100 €
  Istog
  18 shtator 12:38
 • Shes urgjent 17 Lop qumshtore...

  Shes urgjent 17 Lop qumshtore...

  Jam Halim Bajraktari nga Klina e Eperme -Skenderaj Shes urgjent 17 Lop qumshtore....Lopët i shes te gjitha bashkë,nuk i ndaj. per informata me tjera ne kontaktoni ne nr.tel. 044/767/775

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shtator 11:39
 • Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte lopa o ere nviqin e par qe 3 muj u shtu lopa viqin mashkull eka pas jakom shit lopen ekom barsu qe 10 dit lopa o me gjitha garancionet o e urt melaqe ni fmi me m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shtator 11:31
 • Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte lopa o ere nviqin e par qe 3 muj u shtu lopa viqin mashkull eka pas jakom shit lopen ekom barsu qe 10 dit lopa o me gjitha garancionet o e urt melaqe ni fmi me m

  Me Marrveshje
  Lipjan
  18 shtator 11:31
 • Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte lopa o ere nviqin e par qe 3 muj u shtu lopa viqin mashkull eka pas jakom shit lopen ekom barsu qe 10 dit lopa o me gjitha garancionet o e urt melaqe ni fmi me m

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  18 shtator 11:30
 • Shes urgjent 17 Lop qumshtore...

  Shes urgjent 17 Lop qumshtore...

  Jam Halim Bajraktari nga Klina e Eperme -Skenderaj Shes urgjent 17 Lop qumshtore....Lopët i shes te gjitha bashkë,nuk i ndaj. per informata me tjera ne kontaktoni ne nr.tel. 044/767/775

  Me Marrveshje
  Pejë
  18 shtator 11:29
 • Shes urgjent 17 Lop qumshtore..

  Shes urgjent 17 Lop qumshtore..

  Jam Halim Bajraktari nga Klina e Eperme -Skenderaj Shes urgjent 17 Lop qumshtore....Lopët i shes te gjitha bashkë,nuk i ndaj. per informata me tjera ne kontaktoni ne nr.tel. 044/767/775

  Me Marrveshje
  Istog
  18 shtator 11:29
 • Shes urgjent 17 Lop qumshtore....

  Shes urgjent 17 Lop qumshtore....

  Jam Halim Bajraktari nga Klina e Eperme -Skenderaj Shes urgjent 17 Lop qumshtore....Lopët i shes te gjitha bashkë,nuk i ndaj. per informata me tjera ne kontaktoni ne nr.tel. 044/767/775

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  18 shtator 11:29
 • Shes urgjent 17 Lop qumshtore...

  Shes urgjent 17 Lop qumshtore...

  Jam Halim Bajraktari nga Klina e Eperme -Skenderaj Shes urgjent 17 Lop qumshtore....Lopët i shes te gjitha bashkë,nuk i ndaj. per informata me tjera ne kontaktoni ne nr.tel. 044/767/775

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  18 shtator 11:29
 • zogj piklana

  zogj piklana

  shiten 17 zogj piklajka nr vb +37745693128

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shtator 10:39
 • Elb vjeshtor 6 rena t bukes per far dhe kafsh

  Elb vjeshtor 6 rena t bukes per far dhe kafsh

  Elbi vjeshtor shum I mir 10 tona me qmim 0.25 € KG 044545603 049545603

  25 €
  Obiliq
  18 shtator 09:28
 • Mshtjerr

  Mshtjerr

  Shitet mshtjerra shyte rac e qumshtit,mshtjerra me 4 shtator i ka ba 6 muaj.Nr kontaktit 045-935-683

  750 €
  Skënderaj
  18 shtator 08:30
 • Shes lop me viq qmim i volitshum urgjent

  Shes lop me viq qmim i volitshum urgjent

  Shes lop me viq 4 vjeqare lopa viqi i 3 mujash lopa qet 11 litra minimum e ditje per me shum shifet edhe ne foto edhe mund te vini ta shifeni gjendemi ne prishtin kontakt 044-158-885

  850 €
  Prishtinë
  17 shtator 23:41
 • shitet viqi

  shitet viqi

  shitet viqi mashkull viqi ka 3 muj e gjys

  500 €
  Vushtrri
  17 shtator 23:41
 • Lope me vjeta

  Lope me vjeta

  shes lopen me viq qumshtore dhe mshtjerrat raca simental qmimi sipas marreveshjes - viber +37745980751 ose 044601750

  2.600 €
  Lipjan
  17 shtator 23:28
 • shitet mshtjerra

  shitet mshtjerra

  shitet mshtjerra

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  17 shtator 23:28
 • Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte lopa o ere nviqin e par qe 3 muj u shtu lopa viqin mashkull eka pas jakom shit lopen ekom barsu qe 10 dit lopa o me gjitha garancionet o e urt melaqe ni fmi me m

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  17 shtator 18:33
 • Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte lopa o ere nviqin e par qe 3 muj u shtu lopa viqin mashkull eka pas jakom shit lopen ekom barsu qe 10 dit lopa o me gjitha garancionet o e urt melaqe ni fmi me m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shtator 18:33
 • Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte lopa o ere nviqin e par qe 3 muj u shtu lopa viqin mashkull eka pas jakom shit lopen ekom barsu qe 10 dit lopa o me gjitha garancionet o e urt melaqe ni fmi me m

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  17 shtator 18:33
 • Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte lopa o ere nviqin e par qe 3 muj u shtu lopa viqin mashkull eka pas jakom shit lopen ekom barsu qe 10 dit lopa o me gjitha garancionet o e urt melaqe ni fmi me m

  Me Marrveshje
  Lipjan
  17 shtator 18:33
 • Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte lopa o ere nviqin e par qe 3 muj u shtu lopa viqin mashkull eka pas jakom shit lopen ekom barsu qe 10 dit lopa o me gjitha garancionet o e urt melaqe ni fmi me m

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  17 shtator 18:30
 • Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte e barsune qmimi volitshum

  Urgjent shes lopen shyte lopa o ere nviqin e par qe 3 muj u shtu lopa viqin mashkull eka pas jakom shit lopen ekom barsu qe 10 dit lopa o me gjitha garancionet o e urt melaqe ni fmi me m

  Me Marrveshje
  Obiliq
  17 shtator 18:30
 • viqi

  viqi

  shitet viqi mashkull asht shum i mir viber +37744835852

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  17 shtator 17:39
 • qen i sharrit

  qen i sharrit

  ndrroj qenin me dele kingja qura gusa pula brahama qeni deltar ilir i paster i rrezikshum mu rrok rois per shpi i dashtun per familje rois per dele pa problem i bjen ujkut arsyja e hekjess sun pe maj

  220 €
  Gjakovë
  17 shtator 16:31
 • SHITET VIQI SIMENTALL FEMER

  SHITET VIQI SIMENTALL FEMER

  Viqi asht i nikcijes viber

  320 €
  Lipjan
  17 shtator 14:38
 • Shitet Lopa

  Shitet Lopa

  Shitet Lopa Mushtjerr se Dyti. Lopa esht shum e mir , nuk shkelmon esht e re . per me shum kontaktoni ne nr 044383775

  1.200 €
  Skënderaj
  17 shtator 14:28
 • dhi te kryshzume

  dhi te kryshzume

  shiten tuf dhish

  Me Marrveshje
  Librazhd
  17 shtator 13:53
 • Kanarinat 2 mashqi ni femer

  Kanarinat 2 mashqi ni femer

  Shiten kanarinat 2.mashqi ni femer45

  45 €
  Ferizaj
  17 shtator 11:41
 • Shiten pllakat me qmim shum te volitshem

  Shiten pllakat me qmim shum te volitshem

  SHiten pllakat jan shum te mira te reja mund te ngjiten kudo thirrjet pranohen ne qdo koh vetem ne numer ne vajber mos kontakto faliminderit per mirkuptim.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shtator 11:40
 • dhi alpine franceze

  dhi alpine franceze

  30 krerë barsa dhi qumeshti alpine franceze( nje muajshe)

  Me Marrveshje
  Vlorë
  17 shtator 10:53
 • shitet me qmim te volitshem

  shitet me qmim te volitshem

  Shitet urgjent me qmim shum te volitshem

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shtator 10:32
 • Viq Mashkell

  Viq Mashkell

  viq Mashkekll

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  17 shtator 10:31
 • Shitet Mshtjerra

  Shitet Mshtjerra

  Shitet Mshtjerra

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  17 shtator 10:31
 • shes capin alpink

  shes capin alpink

  shes capin alpin 1vit egjys

  300 €
  Mitrovicë
  17 shtator 10:30
 • Ofron kredi të shpejtë dhe të sigurt .(whatsapp +33 785179748)

  Ofron kredi të shpejtë dhe të sigurt .(whatsapp +33 785179748)

  Ofron kredi të shpejtë dhe të sigurt .(whatsapp +33 785179748) [email protected] Këtu është zgjidhja . paratë në llogarinë tuaj në më pak se 72 orë , oferta është e vlefshme për të gjithë njer

  1.000 €
  Ferizaj
  17 shtator 10:29
 • Lopa qumshtore afer mushtu 30 litra ndit

  Lopa qumshtore afer mushtu 30 litra ndit

  Shitet lopa qumshtore afer mushtu lopa kameba viqin e dyt qumsht spariher kashku deri 30 litra asht rreth 800 killa lopa asht kombinim asht shyt origjinal elene asht eurt mumjel qyshdush lopa asht pav

  Me Marrveshje
  Malisheve
  17 shtator 09:28
 • Vjetat

  Vjetat

  shiten vjetat

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  17 shtator 09:28
 • Gjel

  Gjel

  Shiten dy gjela amroka 6 mujsh knojn dhe i shkelin pulat qmimi per cop 15 per me shum info na kontaktoni 044342480 ose viber +37744254705

  15 €
  Vushtrri
  17 shtator 07:40
 • Shiten minikat

  Shiten minikat

  Shiten minikat e vegjel sapo te lindur ne ferizaj

  10 €
  Ferizaj
  17 shtator 07:30
 • Gusa

  Gusa

  shiten gusat +37744359090

  Me Marrveshje
  Lipjan
  17 shtator 07:29
 • Vjeta

  Vjeta

  Vjetat jjan shum tmire

  1 €
  Skënderaj
  17 shtator 07:28
 • Shiten

  Shiten

  Shiten mshtjerrat per mej majt ose mej pre..

  1.500 €
  Podujevë
  17 shtator 03:38
 • A keni nevojë për shërbim urgjent?

  A keni nevojë për shërbim urgjent?

  Keni nevojë për kredi urgjente për të filluar biznesin tuaj ose për të paguar borxhet tuaja, ne ju ofrojmë kredi të shpejtë dhe të përgjegjshme për çdo pjesë të fjalës në çdo monedhë në normën më të u

  Me Marrveshje
  Rahovec
  17 shtator 01:38
 • A keni nevojë për ndihmë urgjente?

  A keni nevojë për ndihmë urgjente?

  Kjo është një mundësi për të gjithë të dinë ofertën e fundit në Shërbimi Leo smart kredi ne jemi në ngjarjen tonë vjetore të vitit, me Prandaj, ne kemi për qëllim të ofrojmë shërbime financiare secili

  Me Marrveshje
  Leposaviq
  17 shtator 01:28
 • Shitje

  Shitje

  Shitje cift kaproli

  Me Marrveshje
  Prizren
  17 shtator 00:28
 • A keni nevojë për kredi urgjente?

  A keni nevojë për kredi urgjente?

  A keni nevojë për ndihmë financiare? A është firmë, kompani apo industri keni nevojë për ndihmë financiare? A keni nevojë për financim për të filluar biznesi? A keni nevojë për financim për të zgjer

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  17 shtator 00:28
 • Shes lopen me gjith viq

  Shes lopen me gjith viq

  Shitet lopa me gjith viq lopa ka 7 vjet o qumshtore viqi i ka 9 jav o mashkull

  1.350 €
  Mitrovicë
  16 shtator 23:38