Kafshe ferme
Shkodër
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Kafshe ferme në shitje në Shkodër

 • 5 foto
  Okazion 160 dele
  Kafshe ferme

  Okazion 160 dele

  shiten 160 dele+qingja

  Shkodër Dje, 22:09
  150 Lek
 • 2 foto
  ullinj per dekor
  Kafshe ferme

  ullinj per dekor

  shiten 45 rrenje ullinj per dekorim ose per riperdorim. Cmimi shume i leverdisshem. Cmim shumice dhe

  Shkodër Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mjalte geshtenje
  Kafshe ferme

  Mjalte geshtenje

  Shitet mjalte geshtenje bio 1500 lek kg

  Shkodër 11 gusht 18:48
  150 Lek
 • 4 foto
  Shiten 55 krere dhi, rrace e kryqezuar me alpine.
  Kafshe ferme

  Shiten 55 krere dhi, rrace e kryqezuar me alpine.

  Dhit jane tegjitha te reja 3 dhe 4 vjeqare.

  Shkodër 10 gusht 11:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes 50 koshere Blete
  Kafshe ferme

  Shes 50 koshere Blete

  Shiten 50 koshere blete me shumice dhe pakice Jan ne gjendje shum te mire

  Shkodër 2 gusht 13:54
  1 Lek
 • 0 foto
  Rosa
  Kafshe ferme

  Rosa

  Rosa te medha, race Angleze. Sasia 100 cope. Cmim I arsyeshem.

  Shkodër 10 korrik 19:03
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Blete
  Kafshe ferme

  Blete

  Shes 15 Blete jane shlime me mema te reja dhe me 5 deri 9 korrniza me mize cmimi i favorshem

  Shkodër 27 qershor 22:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kotele persjane
  Kafshe ferme

  kotele persjane

  shitet kotele persjane kolor bluh , femer,

  Shkodër 18 qershor 00:23
  170 €
 • 3 foto
  pula piklajka
  Kafshe ferme

  pula piklajka

  shiten 3+1 pula race e perzgjedhur pikaloshe

  Shkodër 11 qershor 17:00
  200 €
 • 1 foto
  Inkubator
  Kafshe ferme

  Inkubator

  Shesm ikubator me kapacitet nga 56 deri ne 1056 vezë .Automatik me vetrrotullim vezesh me te gjith

  Shkodër 13 maj 19:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Koshere me blete
  Kafshe ferme

  Koshere me blete

  Shiten bletë Shkoder Tel: 068 59 66 059

  Shkodër 11 prill 23:44
  111 Lek
 • 3 foto
  zogj pulash te moshes 2 3 muajsh
  Kafshe ferme

  zogj pulash te moshes 2 3 muajsh

  gjela dhe pula

  Shkodër 4 prill 11:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dhelpren
  Kafshe ferme

  Dhelpren

  Shes nje kelysh dhelpre te eger femer

  Shkodër 4 prill 10:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  lop
  Kafshe ferme

  lop

  lop super prodhim 30 litra qumesht me viq

  Shkodër 4 prill 09:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shesim dele
  Kafshe ferme

  Shesim dele

  Kemi per te shitur 80 krere bageti te imeta dele .

  Shkodër 4 prill 02:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Akita kelysh
  Kafshe ferme

  Akita kelysh

  Meshkuj (1 mujsh) ngjyre ( portokall bardh )

  Shkodër 3 prill 23:33
  350 €
 • 1 foto
   Chow Chow
  Kafshe ferme

  Chow Chow

  Shitet qen Chow Chow 10 muajsh

  Shkodër 3 prill 23:00
  350 €
 • 2 foto
  Dele
  Kafshe ferme

  Dele

  Shiten dele asaaf dhe qingja 0674197139

  Shkodër 3 prill 12:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kelysha sharri
  Kafshe ferme

  Kelysha sharri

  Kemi disa kelysh te paster te rraces Shari, me origjine nga mali i Sharrit ne Kosove. Per momentin j

  Shkodër 2 prill 14:06
  100 €
 • 1 foto
  Mjalt geshtej,lulesh,trumzet etj
  Kafshe ferme

  Mjalt geshtej,lulesh,trumzet etj

  Mjalt origjinale pa hile me te gjitha garancit ..punojm dhe pet dylli

  Shkodër 2 prill 13:01
  15 Lek
 • 1 foto
  Shitet qen sharrit
  Kafshe ferme

  Shitet qen sharrit

  Qen sharrit mosha 2 vjec i vaksinuar

  Shkodër 2 prill 01:50
  150 €
 • 1 foto
  Dega jonxhjet
  Kafshe ferme

  Dega jonxhjet

  Shiten dega jonxhjet 3500 lek degu..byk janxhjet 1100 degu ...far jonxhjet 3500 kg....ndodhemi ne ÇA

  Shkodër 1 prill 06:30
  3.500 Lek
 • 4 foto
  Shiten kelysha (F) Mini Spitz
  Kafshe ferme

  Shiten kelysha (F) Mini Spitz

  Kam per te shitur kelysha (femer) te rraces mini spitz 6 muajsh te vaksinuar me te gjitha vaksinat

  Shkodër 13 mars 20:08
  100 €
 • 0 foto
  kafshe ferme
  Kafshe ferme

  kafshe ferme

  Shes 1 qen te rraces molinos belg rrace e paster sapo ban 1 vjeq.

  Shkodër 5 mars 17:08
  150 €
 • 0 foto
  Shiten blet me gjith koshere nga bletari isa
  Kafshe ferme

  Shiten blet me gjith koshere nga bletari isa

  Bletari isa shet blet me gjith koshere nr tel 0696163686

  Shkodër 21 shkurt 21:53
  170 Lek
 • 2 foto
  Cjap
  Kafshe ferme

  Cjap

  Shitet cjapi Mosha 2vjeq Esht i mbajtur shum mir

  Shkodër 5 shkurt 12:53
  250 €
 • 1 foto
  Zagar lepuri 6 mujsha
  Kafshe ferme

  Zagar lepuri 6 mujsha

  shiten zagar lepuri 2 meshkuj dhe. nji femer 6 mujsha . sapo kan filluar te gjuajn çmimi okazion per

  Shkodër 3 shkurt 19:53
  200 €
 • 3 foto
  cjap rrac francese
  Kafshe ferme

  cjap rrac francese

  2 vjec

  Shkodër 22 janar 15:53
  200 €
 • 2 foto
  Shqiponja
  Kafshe ferme

  Shqiponja

  Shqiponja cift 6 muajshe.i diskutueshem

  Shkodër 12 janar 22:53
  500 €
 • 0 foto
  Jonxhe 1000 cope x28 kg dengu te lidhur
  Kafshe ferme

  Jonxhe 1000 cope x28 kg dengu te lidhur

  1000 denga jonxhe mesatarisht nga 25 /32 kg copa te lidhur.jongje e vitit te 3 .super e bute.

  Shkodër 11 janar 14:08
  490 Lek
 • 0 foto
  Denga jonxhe dhe livadi
  Kafshe ferme

  Denga jonxhe dhe livadi

  Shesim denga jonxhe 2700 lek si dhe denga livadi 2000 mije lek

  Shkodër 9 janar 18:53
  2.700 Lek
 • 0 foto
  kafshe ferme
  Kafshe ferme

  kafshe ferme

  Kemi per te shite denga jongjet me shumic e pakic

  Shkodër 3 janar 15:53
  3.500 Lek