Kafshe ferme
Vlorë

Kafshe ferme në shitje në Vlorë

 • 7 foto
  Pela
  Kafshe ferme

  Pela

  Pela 2 vjece e gjysem esh shum e mir dhe e urt e paperdorur ne pun shitet per arsye se skam mundesi

  Vlorë Sot, 20:42
  700 Lek
 • 4 foto
  Pele
  Kafshe ferme

  Pele

  Shes pele 5 vjece eshte barse eshte e urte ka punuar ne dru dhe ne pune te tjera te ndryshme

  Vlorë 2 maj 01:00
  1.200 €
 • 2 foto
  Kafshe te fermes
  Kafshe ferme

  Kafshe te fermes

  Prsh,shesim kafshe te egra dhe shpend te buta, per hollesira na telefononi

  Vlorë 28 prill 05:35
  80 €
 • 2 foto
  Kanarina
  Kafshe ferme

  Kanarina

  Kanarin Mashkull 2 Vjeç Mashkull me Çafk Shitet 20 mij lek të vjetra Vlorë

  Vlorë 22 prill 22:28
  2.000 Lek
 • 1 foto
   KAL 4 VJEC
  Kafshe ferme

  KAL 4 VJEC

  Shitet kali 4 vjec, i pa vrar fare. Nuk eshte perdorur asnje dit per pun.

  Vlorë 22 prill 19:16
  1.300 €
 • 0 foto
  Kal
  Kafshe ferme

  Kal

  Shitet. Nje Kal. karroce 10 vjec i mire pa Huqe. Ndodh te ne zone ura mi fol

  Vlorë 17 prill 20:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kal 4 vjec
  Kafshe ferme

  Kal 4 vjec

  Shitet kali 4 vjec, i pa vrar fare, eshte perdorur vetm per xhiro. 1300€ i diskutushem.

  Vlorë 12 prill 13:07
  1.300 €
 • 0 foto
  Sharr i
  Kafshe ferme

  Sharr i

  Shiten dy kelysh. Sharr meshkuj 100 lek cop novosel Vlor

  Vlorë 23 mars 11:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pitbull
  Kafshe ferme

  Pitbull

  Shiten kelysha te rraces pitbull te sapolindur me cmim te arsyeshem. Qente jane 100% rac e paster, j

  Vlorë 1 dhjetor 18:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  She’s bandog American
  Kafshe ferme

  She’s bandog American

  She’s bandog American vlore cmimi diskutushem !

  Vlorë 24 shtator 20:10
  100 €
 • 11 foto
  SHITEN QEN RRACE CIFT KULISHA VETEM 170€
  Kafshe ferme

  SHITEN QEN RRACE CIFT KULISHA VETEM 170€

  Shes ciftin e qenve shtepiak per vetem 170€ te dy bashk nje femer dhe nje mashkull jan 2 muajsh te v

  Vlorë 14 shtator 12:06
  170 €
 • 1 foto
  Qen
  Kafshe ferme

  Qen

  Shiten dy kelysha sharri

  Vlorë 9 gusht 22:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  85 Dhi
  Kafshe ferme

  85 Dhi

  Shiten Dhi Rrace 65000 leke te vjetra copa.

  Vlorë 6 gusht 20:04
  6.500 Lek
 • 0 foto
  Shitet Mushka
  Kafshe ferme

  Shitet Mushka

  Shitet mushka me lek ne dore ose nderrohet me makinë

  Vlorë 5 gusht 21:48
  15.000 Lek
 • 6 foto
  Shiten 250 sheleg / qingja me cmime te arsyeshme
  Kafshe ferme

  Shiten 250 sheleg / qingja me cmime te arsyeshme

  Shiten 250 sheleg te rritur ne mal sevaster, me cmime te arsyeshme, shihni fotot me poshte. Per cdo

  Vlorë 4 gusht 19:15
  1 Lek
 • 2 foto
  Shitet doberman femer.
  Kafshe ferme

  Shitet doberman femer.

  Doberman femer

  Vlorë 17 korrik 11:25
  1 Lek
 • 1 foto
  Pitbull
  Kafshe ferme

  Pitbull

  Shiten kelysha te rraces pitbull te sapolindur me cmim te arsyeshem. Qente jane 100% rac e paster, j

  Vlorë 5 qershor 20:52
  Me Marrveshje