Kafshe ferme
Kosovë

Kafshe ferme në shitje në Kosovë

 • 2 foto
  Shitet lopa me viq
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq

  Shitet extra. class .

  Fushë Kosovë Sot, 01:04
  1.400 €
 • 0 foto
  Kerkoj me ble viq beb mashkull
  Kafshe ferme

  Kerkoj me ble viq beb mashkull

  Kerkoj me ble viq beb mashkull urgjent +38349840167

  Prishtinë Sot, 00:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pleh djegumm
  Kafshe ferme

  Pleh djegumm

  .viber +38349668928

  Mitrovicë Sot, 00:48
  2 €
 • 3 foto
  Shitet biki osht shum imir 550-600 kg
  Kafshe ferme

  Shitet biki osht shum imir 550-600 kg

  Shitet biki osht shum i mir

  Lipjan Sot, 00:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet detelina e cila eshte shume e mir dhe cilsore,dujt jan te mdhaj fotot tregoj mjaft te iteresu

  Klinë Sot, 00:17
  2 €
 • 2 foto
  Shitet Detelina
  Kafshe ferme

  Shitet Detelina

  Shes detelin per Ushqim te Kafshve eshte shum e mir shitet e tera

  Klinë Sot, 00:17
  2 €
 • 2 foto
  shitet viqi mashkull
  Kafshe ferme

  shitet viqi mashkull

  shes viqin mashkull rac shum e mir me majt i ka 5 jav per me shum na kontaktoni

  Podujevë Dje, 22:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes pula te fshatit jan shum tmira tubo vez.
  Kafshe ferme

  Shes pula te fshatit jan shum tmira tubo vez.

  Shes pula te fshatit jan shum tmira jan tubo vez. Ka piklajka me tuf..ka astrollop...ka amrok..ka ll

  Lipjan Dje, 22:08
  10 €
 • 8 foto
  shitun 14 copa zogj brahama bolld
  Kafshe ferme

  shitun 14 copa zogj brahama bolld

  Shitun 14 copa zogj brahama golld edhe golld blu mosha te hanen i bajn 2 jav ktu foto jan 2 ditsh qm

  Vushtrri Dje, 21:51
  2 €
 • 4 foto
  Dhi
  Kafshe ferme

  Dhi

  Shiten dhit kto ne foto 12 copa dhi 2 edha kan fillu mu shtu 1300 euro komplet shiten edhe ndamas

  Vushtrri Dje, 21:44
  1.300 €
 • 3 foto
  Lop qmushtore
  Kafshe ferme

  Lop qmushtore

  Shes lopen qumshtore e cila u shtu qe 2 muj e gjys lopa asht ne pjellen e 4 lopa u barsu me 01 09 20

  Gllogoc Dje, 21:34
  950 €
 • 10 foto
  Shes viqat njani femen njani mashkull shum tmir
  Kafshe ferme

  Shes viqat njani femen njani mashkull shum tmir

  Shes viqat njani mashkull njani femen viqat jon te races shum te mir simentall jon te mishit shum te

  Lipjan Dje, 21:33
  1.270 €
 • 2 foto
  shes pulat
  Kafshe ferme

  shes pulat

  shes pulat e katunit. 45 copa jane te reja shume te mira, i shes per arsye se po mi han dhelpnat pe

  Mitrovicë Dje, 21:32
  5 €
 • 3 foto
  Bika
  Kafshe ferme

  Bika

  SHES BIKAT 4COPA PERAFORSISHT:600KG $2.60 Jon Bio Vetem me ballgur Qmimi i diskutueshem

  Klinë Dje, 21:31
  260 €
 • 5 foto
  Shiten zojt amrok shum te mir
  Kafshe ferme

  Shiten zojt amrok shum te mir

  Shiten zojt amrok 1 mujsh Jon amrok orginal Jon 100 Cop edhe Jon te vakcionura por mashom inf 044238

  Lipjan Dje, 21:30
  4 €
 • 3 foto
  Shes Bikun Simental Per Kurban
  Kafshe ferme

  Shes Bikun Simental Per Kurban

  Shes bikun Simental per Kurban shum i mir Exktra Viber +37745426934 045426934

  Vushtrri Dje, 21:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes duj te Sanes
  Kafshe ferme

  Shes duj te Sanes

  kam rreth 250 duj san, qmimi eshte 2.50

  Gllogoc Dje, 21:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Lopa me viq edhe mushtjerra
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa me viq edhe mushtjerra

  Shitet lop me viq qumshtore edhe mushtjerra ika 1 Vit edhe Lopa eka viqin femen ushtu qe Pest dit G

  Lipjan Dje, 21:25
  2.150 €
 • 5 foto
  shes lopen bars  ndrrim i mundshem
  Kafshe ferme

  shes lopen bars ndrrim i mundshem

  shes lopn bars 9 muj ecila shtohet mbrenda mujt osht te 4 viq tamelqore e hes e urt lop me g

  Mitrovicë Dje, 21:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes lopen  bars mundsi ndrrimì
  Kafshe ferme

  shes lopen bars mundsi ndrrimì

  shes lopen bars tretin viq osht ne muj e 9 qe shtohet mbrenda mujt osht e urt e hes lop me gara

  Mitrovicë Dje, 21:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shes kamjonin shum te mir boj ndrrim me lop
  Kafshe ferme

  Shes kamjonin shum te mir boj ndrrim me lop

  Shes kamjonin shum te mir i shtrengun info 044238889 ose vober +38344238889

  Lipjan Dje, 21:21
  1.350 €
 • 8 foto
  Shitet Lopa shterrp por mish
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa shterrp por mish

  Shitet Lopa shterrp por mish Bardh e kuq Milet kapak ka 5 Litra 6 vjeqare Me kilogram 1.80

  Lipjan Dje, 21:08
  930 €
 • 2 foto
  Dhit
  Kafshe ferme

  Dhit

  Shes

  Podujevë Dje, 21:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet mshtjerra
  Kafshe ferme

  Shitet mshtjerra

  Qmimi sipas marrveshjes na kontaktoni ose ne viber +38344206382

  Gllogoc Dje, 21:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biku
  Kafshe ferme

  Biku

  Shes Bikun afer 500 kg 1300 euro ose nga 1.65 me kg. Numri kontaktues +38344331895.

  Mitrovicë Dje, 20:58
  1.300 €
 • 0 foto
  Pasul
  Kafshe ferme

  Pasul

  Shitet pasuli i ri shum i mire i lehte per zierje,gjithashtu per mbjellje shum i mire rritet rreth 3

  Mitrovicë Dje, 20:57
  2 €
 • 10 foto
  Shes_ Makinen kunder lageshtis vllages mykut
  Kafshe ferme

  Shes_ Makinen kunder lageshtis vllages mykut

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Dje, 20:27
  1 €
 • 5 foto
  Shes viqin mashkull
  Kafshe ferme

  Shes viqin mashkull

  Shes viqin mashkull per me shum viber+38344949253

  Podujevë Dje, 20:19
  680 €
 • 1 foto
  Shitet lopa bars 7 muj
  Kafshe ferme

  Shitet lopa bars 7 muj

  Shes lopen bars shum e urt dhe ebut me mjel kushdon sime dor edhe me maqin bej ndrrim me naj viq mas

  Skënderaj Dje, 20:19
  950 €
 • 2 foto
  Shiten kunguj taze nga ara prodhim vendor
  Kafshe ferme

  Shiten kunguj taze nga ara prodhim vendor

  Shiten kunguj t mir shum me zgjedh nga 0.60€ copa ku se fara me porosi t lagta nga 3€ kg per info

  Obiliq Dje, 20:08
  60 €
 • 4 foto
  Shiten dyert 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
  Kafshe ferme

  Shiten dyert 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

  SHiten 3 dyer shum te mira pa vrejtje .

  Prishtinë Dje, 20:05
  270 €
 • 2 foto
  Shitet shtajeri
  Kafshe ferme

  Shitet shtajeri

  Shitet

  Fushë Kosovë Dje, 20:02
  2.000 €
 • 2 foto
  Pula gjela
  Kafshe ferme

  Pula gjela

  shes Pula te katunit Edhe pula klluq Me vo per ma shum na kontaktoni ne tel +38345244703 edhe ne vib

  Istog Dje, 19:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten 2 viqa femna
  Kafshe ferme

  Shiten 2 viqa femna

  Shiten 2 viqa femna ka 4 muj ikan njani osht shyt viqat jan shum tmir jan tshnosh shum t haes jan qm

  Ferizaj Dje, 19:37
  1.040 €
 • 4 foto
  Shes lopen
  Kafshe ferme

  Shes lopen

  Shes lopen osht lopa e urt e hes me hanger qka ti qitsh dhe e URt e but gjit i bojn krejt per ma sh

  Ferizaj Dje, 19:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitun
  Kafshe ferme

  Shitun

  Shitun gjelat te sivjetit mosha 5 mujsh brahama golld edhe gold blu edhe viber +38345202403

  Vushtrri Dje, 19:30
  2 €
 • 4 foto
  Mikser 5 kubik
  Kafshe ferme

  Mikser 5 kubik

  Shes mikserin e 5 kubikve te markes Sano ne gjendje shum te mir pune.Viti i prodhimit eshte 2005.Per

  Viti Dje, 19:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mikser 6 kubik
  Kafshe ferme

  Mikser 6 kubik

  Shes mikserin e 6 kubikve te markes Supertino ne gjendje perfekte.Mikseri ban qitjen e ushqimit vete

  Viti Dje, 19:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laktofriz 520l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 520l

  Shes Laktofrizin 520l,laktofrizi ka matsin dhe shabllonin.Per informata mund te lajmroheni edhe ne v

  Viti Dje, 19:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Laktofriz 1000l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 1000l

  Shes laktofrizin e 1000l,ne gjendje shum te mir pune.Laktofrizi eshte i gatshem per pun.Per informat

  Viti Dje, 19:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laktofriz 650l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 650l

  Shes Laktofrizin e 650l,ne gjendje perfekte.Laktofrizi ka matsin dhe shabllonin per litra.Shitet me

  Viti Dje, 19:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  She 60 guma (shtroja) per lop
  Kafshe ferme

  She 60 guma (shtroja) per lop

  Shes 60 guma per Lop, gumat jan thuja se te reja kan qen nje koh shum te shkurtur ne perdorim,te ard

  Viti Dje, 19:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes 40 hekr per lop
  Kafshe ferme

  Shes 40 hekr per lop

  Shes 40 hekra per lop plus 40 zingjir,hekrat kan edhe ujpirset por mund te shiten edhe pa to,jan te

  Viti Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes 45 guma+ 40 hekra per lop
  Kafshe ferme

  Shes 45 guma+ 40 hekra per lop

  Shes komplet shtallen,qe don te thot 45 guma te madhsis (1.7x1.05 m),40 hekra me zingjir,20 shola (

  Viti Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sistem per 8 lop
  Kafshe ferme

  Sistem per 8 lop

  Shes sistemin e markes Alfa Laval,ne gjendje perfekte.Mund te mjelen 8 krer lop per nje her, funksio

  Viti Dje, 19:20
  7.500 €
 • 1 foto
  Laktofriz 1100l
  Kafshe ferme

  Laktofriz 1100l

  Shes Laktofrizin e 1100l,te markes Alfa laval,ne gjendje perfekte.Laktofriz eshte prodhim i vitit 20

  Viti Dje, 19:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laktofriz
  Kafshe ferme

  Laktofriz

  Shes Laktofrizin e 800 litrave ne gjendje shum te mir pune.Laktofrizi ka matsin dhe shabllonin.Per i

  Viti Dje, 19:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Brisq per Mikser
  Kafshe ferme

  Brisq per Mikser

  Shes 96 briqi per Mikser,brisqit jan te ri te pa perdorur,jan prodhim gjerman.Per informata mund te

  Viti Dje, 19:19
  13 €
 • 3 foto
  Cictern 5000l.me vakum
  Kafshe ferme

  Cictern 5000l.me vakum

  Shes cisternen e 5000 mij litrave ne gjendje perfekte.Cisterna eshte me vakum,pumpa eshte vetem dy v

  Viti Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes viqin
  Kafshe ferme

  Shes viqin

  Shes viqin 3 javsh mashkull

  Vushtrri Dje, 19:19
  120 €