Kafshe ferme
Klinë
Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Kafshe ferme në shitje në Klinë

 • 2 foto
  Shese Viqin Femer
  Kafshe ferme

  Shese Viqin Femer

  Shes viqin femer 7 muj asht e mir per me pre ose me majt

  Klinë Sot, 00:21
  650 €
 • 3 foto
   Detelin( Terrfoj )
  Kafshe ferme

  Detelin( Terrfoj )

  Shes detelin shum te mir.Ështe e terur shum mir nuk e ka nxa shiu asnjeher eshte mrena.

  Klinë Dje, 16:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes 10 dele
  Kafshe ferme

  Shes 10 dele

  Shes 10 dele te reja

  Klinë Dje, 11:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Viqa qumshit
  Kafshe ferme

  Viqa qumshit

  Viqa qumshit femra

  Klinë 23 gusht 20:42
  280 €
 • 0 foto
  Pastor belg agresiv
  Kafshe ferme

  Pastor belg agresiv

  Shes pastoe belg femen shum agresive mosha 3 vjeq

  Klinë 23 gusht 20:02
  120 €
 • 5 foto
  Kline
  Kafshe ferme

  Kline

  Lop per shitje urgjent 6 copa doh kan pjell doh kan mu shtu edh 1 muj doh lopt jan te mira tana Jan

  Klinë 23 gusht 11:31
  7.000 €
 • 2 foto
  Shitet Detelina
  Kafshe ferme

  Shitet Detelina

  Shes detelin per Ushqim te Kafshve eshte shum e mir shitet e tera

  Klinë 23 gusht 00:17
  2 €
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet detelina e cila eshte shume e mir dhe cilsore,dujt jan te mdhaj fotot tregoj mjaft te iteresu

  Klinë 23 gusht 00:17
  2 €
 • 1 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Lopa ashte shterrp per info na kontaktoni

  Klinë 22 gusht 18:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Bikat
  Kafshe ferme

  Shiten Bikat

  Shiten Bikat Mbi 600kg Me Marrveshje

  Klinë 22 gusht 13:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Edha dhi
  Kafshe ferme

  Edha dhi

  Shesim edha + dhi me qmime te volitshme

  Klinë 22 gusht 09:49
  1 €
 • 0 foto
  Detelin san dhe kasht
  Kafshe ferme

  Detelin san dhe kasht

  Kam afer 100 duj detelin te vjetit Afer 60 kasht 29 detelin 27 san te sivjetit Nese i merr komplet

  Klinë 22 gusht 09:29
  2 €
 • 5 foto
  Shiten 3 bika
  Kafshe ferme

  Shiten 3 bika

  Shiten bikat Jan majtun me ballgur. 100 % bijo, per mish ju garantoi. Transporti gratis. Viber: +383

  Klinë 21 gusht 21:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mshtjerrat
  Kafshe ferme

  Mshtjerrat

  Shes mshtjerrat Tel:045347313 Viber/Whatsapp Cmimi sipas marrveshjes

  Klinë 20 gusht 21:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mzet majmeri
  Kafshe ferme

  Mzet majmeri

  5-6 cop suprrac simentall and limozin

  Klinë 18 gusht 16:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Lopa Per Kurban
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa Per Kurban

  Shitet Lopa Per Kurban Qmimi me marrveshje Viber:+38344346693

  Klinë 18 gusht 12:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Viqin Femer Raca Simental
  Kafshe ferme

  Shes Viqin Femer Raca Simental

  Viqi asht i shendosh shum i mir per te mbar nana sajna i qet 25 litra qumsht. Viber +38349479041 os

  Klinë 18 gusht 03:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kingjat
  Kafshe ferme

  Kingjat

  Shes kingjat. Shum lir

  Klinë 16 gusht 21:17
  70 €
 • 1 foto
  Shitet viqi femer shum e mir per tmar simental
  Kafshe ferme

  Shitet viqi femer shum e mir per tmar simental

  Shitet viqi femer shum e mir me majt per tmar simental dubrave nana sajna 27litra qumsht ne dit

  Klinë 15 gusht 15:18
  310 €
 • 2 foto
  Mzet per majmeri
  Kafshe ferme

  Mzet per majmeri

  Raca simentall dhe limozin 5-6 cop

  Klinë 14 gusht 15:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shite biku
  Kafshe ferme

  Shite biku

  Shitet biku i ushqyre me ushqim natyral.Nr. kontaktues viber 38344835844

  Klinë 9 gusht 23:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet
  Kafshe ferme

  shitet

  shitet Biki 500kg

  Klinë 9 gusht 21:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes mzatin urgjent per kurban urgjent
  Kafshe ferme

  Shes mzatin urgjent per kurban urgjent

  Shes mzatin urgjent per kurban shum i mir osht per mish garantoj i lshun ne fush osht per ma shum n

  Klinë 9 gusht 14:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes dhi me edha
  Kafshe ferme

  Shes dhi me edha

  Dhit jan alpina jan shum te mir

  Klinë 9 gusht 08:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes viqin mashkull
  Kafshe ferme

  shes viqin mashkull

  shes viqin mashkull simentall i mir sod ka lind me 06 08 2019 ju mir pres

  Klinë 6 gusht 19:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Belg malions
  Kafshe ferme

  Belg malions

  Shiten klysht belg malions mosha e tyre 39 dit te pastrur prej parazitve dhe klyshat kan 1 karakte

  Klinë 6 gusht 17:24
  1 €
 • 2 foto
  Mzet per majmeri
  Kafshe ferme

  Mzet per majmeri

  Vjetat jan race simentall dhe limozin nja5-6 cope

  Klinë 5 gusht 20:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Derra
  Kafshe ferme

  Derra

  Shes derra jan shum rac e mir, shes sipas marrveshjes, derrat jan madhsive te ndryshme. Nr i tel: 0

  Klinë 4 gusht 17:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet bigu
  Kafshe ferme

  Shitet bigu

  Shitet bigu i ushqyre me ushqim natyror . Për informata ne viber 38344835844

  Klinë 3 gusht 16:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhi edha
  Kafshe ferme

  Dhi edha

  Shesim edha dhi qumshtore dhi shterpa per mish me qmime te volitshme

  Klinë 3 gusht 15:14
  60 €
 • 4 foto
   BIKA
  Kafshe ferme

  BIKA

  Shes 4 bika jon te ballgurit Rreth 600 KG Qmimi 2.50

  Klinë 3 gusht 14:06
  2 €
 • 1 foto
  Sillazh
  Kafshe ferme

  Sillazh

  Shes miser per sillazh 1 hektar ,20 shume te mir

  Klinë 3 gusht 13:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes 200 duj terfoj dora dyt
  Kafshe ferme

  Shes 200 duj terfoj dora dyt

  Dujt jan te mdhaj te presew polistroj te terun shum mir Viber +38649479041 +38349479041

  Klinë 2 gusht 23:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Terfoja
  Kafshe ferme

  Terfoja

  I shes 1000 duj terfoj, me qmim te volitshem po ashtu bamj ndrrim edhe me mjete bujqesore per me shu

  Klinë 2 gusht 14:04
  1 €
 • 1 foto
  Biku
  Kafshe ferme

  Biku

  shes bikun i ushyer ballgur edhe bari esht mish kualitet me kg 2.60 per ma shum thirr +38349247349

  Klinë 1 gusht 22:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHES 2 VIQA FEMNA*
  Kafshe ferme

  SHES 2 VIQA FEMNA*

  Shes 2 viqa femna, njeri 2 mujsh e tjetri 1 javesh, jan shume tmire. Bej nderrim edhe me naj viq mas

  Klinë 1 gusht 16:41
  700 €
 • 2 foto
  Shes lopen me viq shume nir per familje
  Kafshe ferme

  Shes lopen me viq shume nir per familje

  Shes lopn me viq per familje ska ma e mir

  Klinë 1 gusht 13:12
  820 €
 • 0 foto
  Shes 5 dele
  Kafshe ferme

  Shes 5 dele

  Shes delet tana jan te reja me marrveshje

  Klinë 31 korrik 20:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes lopen shterrp
  Kafshe ferme

  shes lopen shterrp

  shitet lopa shterrp shum e mir per kurban

  Klinë 31 korrik 12:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes mshtjerren
  Kafshe ferme

  Shes mshtjerren

  Shes mshtjerren raca simentall.ika 5muj

  Klinë 31 korrik 11:39
  520 €
 • 3 foto
  Viq i qumshit mashkell
  Kafshe ferme

  Viq i qumshit mashkell

  Viq i qumshit mashkell

  Klinë 29 korrik 21:16
  350 €
 • 2 foto
  zagarica
  Kafshe ferme

  zagarica

  Shes zagaricen njek vetem leper baj edhe ndrrim me qka tum konvenon

  Klinë 29 korrik 20:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes duj kashtes
  Kafshe ferme

  Shes duj kashtes

  Kashta asht e mir dujt jan preses polistroj shes 2000 mij duj kush asht interesun lajmrohuni viber

  Klinë 29 korrik 09:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 1000 mij duj kasht ka 0.40 cent
  Kafshe ferme

  Shes 1000 mij duj kasht ka 0.40 cent

  Kashta asht e mir dujt jan 80 canti deri 90 cantin preses polistroj Viber +38349479041

  Klinë 29 korrik 09:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet viqi mashkull 270€ nr 044191530
  Kafshe ferme

  Shitet viqi mashkull 270€ nr 044191530

  Shitet viqi mashkull 270€ nr 044191530

  Klinë 27 korrik 21:23
  270 €
 • 1 foto
  Brza ponuda zajma u 48 sati
  Kafshe ferme

  Brza ponuda zajma u 48 sati

  Tražite financiranje za obnovu vaših aktivnosti ili za realizaciju projekta ili za kupnju stana, ali

  Klinë 27 korrik 19:57
  800 €
 • 0 foto
  Shesim Kasht
  Kafshe ferme

  Shesim Kasht

  Shesim Kasht

  Klinë 27 korrik 13:43
  1 €
 • 5 foto
  Shitet biki
  Kafshe ferme

  Shitet biki

  ....

  Klinë 27 korrik 12:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kashtë
  Kafshe ferme

  Kashtë

  Balla me kasht si dhe ushqim per kafsh sanë

  Klinë 25 korrik 23:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kashta 40 cent
  Kafshe ferme

  Shitet kashta 40 cent

  Kashtë e korrjeve 2019, çmimi 40 cent. Afersisht 1000 duj

  Klinë 22 korrik 21:53
  Me Marrveshje