Kafshe ferme
Gjakovë

Kafshe ferme në shitje në Gjakovë

 • 4 foto
  Lop Qumshtore nga Gjermonija
  Kafshe ferme

  Lop Qumshtore nga Gjermonija

  Shiten Lop Holstein te qumshtit Copa 1750eur ner ket qmim mos thirrni Lopt jon ne muj 7-8 Barrse

  Gjakovë Sot, 20:43
  1.750 €
 • 4 foto
  Shes 2 lop
  Kafshe ferme

  Shes 2 lop

  Shes 2 lop Lopa e kuqe është rreth 8 muaj bars, për her të 3 pjellë, 2500 euro Lop e zezë është sh

  Gjakovë Sot, 18:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shes dhin me adh

  Gjakovë Sot, 18:14
  175 €
 • 3 foto
  Zoj te Pulav
  Kafshe ferme

  Zoj te Pulav

  Shes zojt e pulav amrok jon 150 zoj 3 jave çmimi per zog 8 euro

  Gjakovë Dje, 17:54
  8 €
 • 5 foto
  Zogj new hampshir dhe italian bio
  Kafshe ferme

  Zogj new hampshir dhe italian bio

  Shiten zogjt new hampshir dhe italian per meshum info rreth zogjve na kontaktoni ne nr. 049-288-568

  Gjakovë 4 qershor 22:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes lopen qumshtore pa viq
  Kafshe ferme

  Shes lopen qumshtore pa viq

  Shes lopen qumshtore per me shum info ne tel

  Gjakovë 2 qershor 20:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mshtjerra
  Kafshe ferme

  Mshtjerra

  Shes 2 mshtjerra

  Gjakovë 2 qershor 19:51
  1 €
 • 3 foto
  Shitet viqi
  Kafshe ferme

  Shitet viqi

  Shitet viqi femen raca Simentall Viqi i ka 2 muj e gjys han mir osht i nshum ne fush

  Gjakovë 2 qershor 11:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen Sharri Gjina DHE QEN PRESIO KANARIO RAMBO
  Kafshe ferme

  Qen Sharri Gjina DHE QEN PRESIO KANARIO RAMBO

  shiten

  Gjakovë 1 qershor 14:20
  10.000 €
 • 7 foto
  Derra
  Kafshe ferme

  Derra

  Shes derra te races te mir me qmim te volitshem

  Gjakovë 29 maj 13:15
  50 €
 • 1 foto
  Gjeli
  Kafshe ferme

  Gjeli

  Shes dy gjela rase Brahama shum te mire

  Gjakovë 29 maj 00:05
  60 €
 • 4 foto
  Viqa
  Kafshe ferme

  Viqa

  Shiten viqat mashkull dhe femer

  Gjakovë 28 maj 18:24
  900 €
 • 1 foto
  Zagar
  Kafshe ferme

  Zagar

  Shiten ose ndrrohen viber-043869566

  Gjakovë 27 maj 18:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkell

  Shitet lopa me viq mashkell viqi 2 muj lopa i qet 10 litra qumsht shum e urt per ma shum na kuntakto

  Gjakovë 27 maj 13:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hasky
  Kafshe ferme

  Hasky

  Gjinia femer

  Gjakovë 26 maj 23:21
  50 €
 • 3 foto
  shes mahtjerren
  Kafshe ferme

  shes mahtjerren

  shitet mshtjerra i ka 15 mujsh osht shum e mir per me majt edhe per me pre per ma shum muni edhe ne

  Gjakovë 26 maj 16:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes dy lop
  Kafshe ferme

  Shes dy lop

  Shes dy lop nja osht bars njana osht me viq lopyt jon te urta lopt jon pa behane nr 049 313 739

  Gjakovë 26 maj 16:37
  1 €
 • 1 foto
  Viq mashkullë
  Kafshe ferme

  Viq mashkullë

  Shes viqin mashkullë i 10 dite

  Gjakovë 26 maj 16:29
  320 €
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkell

  Shes lopen me viq viqi mashkell 2 muj i ka jan shum te mir lopa i qet 10 litra qumsht per ma shum na

  Gjakovë 25 maj 20:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkell

  Shes lopen me biq viqi mashkell 2 muj i ka jan shum te mir lopa i qet 10 litra qumsht per ma shum na

  Gjakovë 25 maj 20:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkell

  Shes lopen me biq viqi mashkell 2 muj i ka jan shum te mir lopa i qet 10 litra qumsht per ma shum na

  Gjakovë 25 maj 20:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet viqi femen
  Kafshe ferme

  shitet viqi femen

  Shitet viqi femen 5ditsh.

  Gjakovë 25 maj 18:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes lopen me viq veq sa u shtue
  Kafshe ferme

  Shes lopen me viq veq sa u shtue

  Shes lopen mushtirr se dyti me viq dje u shtue i ka 10 litra tamel osht e urt pa behane nr viber +38

  Gjakovë 25 maj 15:16
  3 €
 • 4 foto
  Shitet maqina e tamlit
  Kafshe ferme

  Shitet maqina e tamlit

  Shitet maqina eshte ne gjendje perfekete punon shum mire per arsye e shitjes qe kam ble ma te madhe

  Gjakovë 25 maj 12:36
  160 €
 • 5 foto
  Shitet lopa me viq femen
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq femen

  Shitet lopa shum e mire me viq viqi femen i ka 1 muj lopa osht e urt e mire per ma shum na kuntakton

  Gjakovë 25 maj 12:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes lopen me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shes lopen me viq mashkell

  Shitet lopa me viq mashkell viqi i ka 2muj lopa osht shum e mire e urt 10 litra qumsht per ma sshum

  Gjakovë 25 maj 09:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkell

  Shes lopen me viq mashkell viqi i ka 2 muj shum i mir po ashtu edhe lopa osht shum e mire e urt 10 l

  Gjakovë 25 maj 09:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten viqat 3 muajsh
  Kafshe ferme

  Shiten viqat 3 muajsh

  Jan shum te mir hajn qka tjuqitni Per kuntakt ne viber +38344270559

  Gjakovë 24 maj 20:17
  1.100 €
 • 0 foto
  Maqine per mjeljen e lopve
  Kafshe ferme

  Maqine per mjeljen e lopve

  Shes Maqinen e Tamlit eshte ne gjendje te rregull shes per arsye qe kam ble maqine ma te madhe!

  Gjakovë 22 maj 15:53
  160 €
 • 1 foto
  Shes mshtjerren 6 mujshe
  Kafshe ferme

  Shes mshtjerren 6 mujshe

  Shes mshtjerren 6 mujshe

  Gjakovë 21 maj 16:14
  630 €
 • 3 foto
  Shes dy lop me viqa
  Kafshe ferme

  Shes dy lop me viqa

  Shes dy lop me viqa lopt jon te mira jopt jon pa behane lopt ikan viqat mshkuj lopt jon me garci pur

  Gjakovë 21 maj 13:24
  1 €
 • 2 foto
  Lope
  Kafshe ferme

  Lope

  Simentalk qumshtore

  Gjakovë 20 maj 22:04
  950 €
 • 4 foto
  Shiten 30 krer dhi.
  Kafshe ferme

  Shiten 30 krer dhi.

  Shiten 30 krer dhi ne fshatin Palabardh . Gjithsej jan 30 krer dhi , 10 copa mjelen ndersa 10 tjera

  Gjakovë 20 maj 19:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Maqin qe shokon edhe blun dhe blun me boq
  Kafshe ferme

  Maqin qe shokon edhe blun dhe blun me boq

  Maqina asht shum e mir pak shum e perdorne ka tri funksione shkaklon blun mill edhe blun kallamoq me

  Gjakovë 20 maj 12:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkell

  Shitet lopa me viq viqi mashkell 2 muj i ka lopa i qet 10 litra qumsh osht shum e urt pa behane per

  Gjakovë 20 maj 12:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq

  Shitet lopa me viq viqi osht mashkell 2 muj lopa i qet 10 litra qumsht osht e usht nuk ka as ni beha

  Gjakovë 19 maj 16:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bik
  Kafshe ferme

  Bik

  Shitet viqi mbi 450kg I gjall. Viqi osht I love tona. Qmimi 2.4 për kg

  Gjakovë 18 maj 22:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kingj mashkull i rraces Romanofk
  Kafshe ferme

  kingj mashkull i rraces Romanofk

  usht nana vet foten e dyt

  Gjakovë 18 maj 10:21
  150 €
 • 4 foto
  Viqi
  Kafshe ferme

  Viqi

  Shitet viqi mashkull 5 mujsh shum i mir i shnosh han qka ti qitish per info ne te 044175312

  Gjakovë 18 maj 06:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten qift
  Kafshe ferme

  Shiten qift

  Shiten qifti brahama gold

  Gjakovë 17 maj 17:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bik 400kg e ma shum
  Kafshe ferme

  Bik 400kg e ma shum

  Shitet viqi mbi 400kg I gjall, viq I love tmiave I rritun komplet me ballgur Qmimi sipas marrëveshje

  Gjakovë 17 maj 12:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Lop me viq
  Kafshe ferme

  Lop me viq

  Shes lopen me viq femen lopa asht shyt asht e urt e mir per ma shum info

  Gjakovë 15 maj 08:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VIQ MASHKULL
  Kafshe ferme

  VIQ MASHKULL

  Qmimi sipas marrveshjes

  Gjakovë 13 maj 16:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Viq
  Kafshe ferme

  Viq

  Shitet viqi mashkull shum i mir 5 muj

  Gjakovë 12 maj 06:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet biki (mzati)
  Kafshe ferme

  Shitet biki (mzati)

  Bik i ushqyer mire ne menyre natyrale. Ka 13 muaj. Cmimi me marreveshje.

  Gjakovë 11 maj 22:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet lopa
  Kafshe ferme

  Shitet lopa

  Shitet lopa eshte gati me pjell viqin e 3 e ban ipet me garancion per ma shum na kontaktoni...

  Gjakovë 11 maj 20:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Viq
  Kafshe ferme

  Viq

  Shiten 5 mzurim mbi 350kg të rend. Të rritur 100%bio Qmimi sipas marrëveshjes

  Gjakovë 9 maj 08:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Lop me viq
  Kafshe ferme

  Lop me viq

  Shes lopen me viq mashkull per ma shum info +38344484416

  Gjakovë 8 maj 10:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet  Lopa per Mish
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa per Mish

  Shitet lopa per Mish

  Gjakovë 7 maj 14:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes viqin mashkull
  Kafshe ferme

  Shes viqin mashkull

  Shes viqin mashkull osht i shnosh han krunde e ballgur per me shum info ne tel

  Gjakovë 7 maj 11:39
  Me Marrveshje