Kafshe ferme
Krujë

Kafshe ferme në shitje në Krujë

 • 1 foto
  Dele
  Kafshe ferme

  Dele

  Shes tufe me dele 100 krere me qingja cmimi i arsyeshem adresa fush kruje per cdo gje na kontaktoni

  Krujë 15 shkurt 07:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet stalla 2000 meter katror
  Kafshe ferme

  Shitet stalla 2000 meter katror

  Shitet stalla 2000 metra 5 dylym tok stalla ndodhet ne zonen e krujes shitet per arsyje mbyllje

  Krujë 11 shtator 19:20
  1 €
 • 0 foto
  Blete
  Kafshe ferme

  Blete

  Shesim blete, per me shume informacjon konktoni ne nr e tel. 0682751879

  Krujë 23 prill 15:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bletari
  Kafshe ferme

  Bletari

  Shesim blete .

  Krujë 20 prill 17:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhi Franceze
  Kafshe ferme

  Dhi Franceze

  Shes 20 krere Dhi Franceze Kontakto tel per info

  Krujë 4 prill 02:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bageti
  Kafshe ferme

  Bageti

  Shiten 20 Dhi

  Krujë 3 prill 07:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten 10 krere dhi veni
  Kafshe ferme

  shiten 10 krere dhi veni

  Shiten dhi veni 10 krere barsa 2 deri ne 3 mujshe

  Krujë 2 prill 13:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion 22 krer dhi e keca 1500€
  Kafshe ferme

  Okazion 22 krer dhi e keca 1500€

  JAN15 krer dhi dhe 6 keca + cjapi Gjysma jan barsa !!!

  Krujë 2 prill 12:31
  1.500 €
 • 0 foto
  Okazion 22 krer dhi
  Kafshe ferme

  Okazion 22 krer dhi

  Jan 16 dhi 2 keça femra per mbare 4 muajsh\' 3 jan te vegjel\" dhe 1 cjap !! Dhite jan franceze , pe

  Krujë 2 prill 10:02
  1.500 €
 • 0 foto
  Okazion 22krer
  Kafshe ferme

  Okazion 22krer

  Jan 16 dhi 2 keça femra per mbare 4 muajsh\' 3 jan te vegjel\" dhe 1 cjap !! Dhite jan franceze , pe

  Krujë 2 prill 09:47
  1.500 €
 • 0 foto
  Shesim miser per blegtori
  Kafshe ferme

  Shesim miser per blegtori

  Shes 400kv miser vendi me shumice

  Krujë 2 prill 08:55
  340 Lek
 • 3 foto
  shes 2 kuaj nga 500 evro
  Kafshe ferme

  shes 2 kuaj nga 500 evro

  shes kale

  Krujë 2 prill 06:51
  500 €
 • 0 foto
  23 krer gjithsej 1500€
  Kafshe ferme

  23 krer gjithsej 1500€

  Jan rrac franceze pervec 4-5 cop gjysma jan barsa

  Krujë 2 prill 05:04
  1.500 €
 • 1 foto
  Shes pula fshati
  Kafshe ferme

  Shes pula fshati

  Shes pula fshati

  Krujë 1 prill 04:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blete
  Kafshe ferme

  Blete

  Shiten bletet Per me shum kontaktoni ne numrin +355686265855

  Krujë 1 prill 03:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes pula
  Kafshe ferme

  Shes pula

  Shes pula per Restorante

  Krujë 31 mars 23:20
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Blete
  Kafshe ferme

  Blete

  Shiten blete 50-100 koshere. Jo me pak se 50 cope. Cmimi 200 mije lek

  Krujë 20 shkurt 09:53
  200 Lek
 • 0 foto
  Dengje Jonxhi
  Kafshe ferme

  Dengje Jonxhi

  Shiten 130 dengje jonxhi 450 lek dengu. Thumane/Kruje. 0682729014

  Krujë 13 shkurt 10:53
  450 Lek
 • 0 foto
  Okazion 23 cop dhi 1200€
  Kafshe ferme

  Okazion 23 cop dhi 1200€

  Ska nevoj per diskutim shiten okazion

  Krujë 10 janar 12:53
  1.200 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Kafshe ferme

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Krujë 14 nëntor 06:36
  111 €
 • 4 foto
  qen ne shitje
  Kafshe ferme

  qen ne shitje

  pastor belg 2mujsh t vaksinuar samyedo 2vjc mashkull pastor gjerman mashkull 3vjc kemi disa lloj

  Krujë 19 nëntor 23:31
  300 €