Elektronikë
Junik

Elektronikë në shitje në Junik

 • 2 foto
  Apple iPhone Xs max 256GB
  Telefona celulare

  Apple iPhone Xs max 256GB

  Apple iPhone Xs max 256GB "Fabrika e hapur" 4G LTE iOS WiFi 12MP Kamera Për shitje me ofertë zbri

  Junik 4 qershor 12:51
  670 €
 • 2 foto
  HUAWEI Mate 20 Pro LYA-L0C E zezë e re në kutinë e mbyllur të mbyllur, 128GB, RAM 6GB
  Telefona celulare

  HUAWEI Mate 20 Pro LYA-L0C E zezë e re në kutinë e mbyllur të mbyllur, 128GB, RAM 6GB

  HUAWEI Mate 20 Pro LYA-L0C E zezë e re në kutinë e mbyllur të mbyllur, 128GB, RAM 6GB na kontakto

  Junik 7 maj 01:59
  210 €
 • 1 foto
  Apple Iphone XS Max 256GB
  Telefona celulare

  Apple Iphone XS Max 256GB

  APPLE IPHONE XS MAX 256GB DHE GJATË VETËM ME 12 MUAJ GARANCI NDËRKOMBËTARE KONTAKTONI MIRË PËR CH

  Junik 23 shkurt 22:21
  400 €
 • 2 foto
  Apple MacBook Pro TOUCH BAR 2.2GHz Gjashtë Core i7 16GB 256GB GREY
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro TOUCH BAR 2.2GHz Gjashtë Core i7 16GB 256GB GREY

  Apple MacBook Pro TOUCH BAR 2.2GHz Gjashtë Core i7 16GB 256GB GREY 24 orë Viber dhe whassap   Na

  Junik 1 shkurt 13:01
  790 €
 • 1 foto
  Sony PlayStation 4 Slim Edicioni i Kufizuar 1TB Gold Console
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PlayStation 4 Slim Edicioni i Kufizuar 1TB Gold Console

  Sony PlayStation 4 Slim Edicioni i Kufizuar 1TB Gold Console Në EUC Për shitje me ofertë zbritje

  Junik 11 janar 13:58
  150 €
 • 1 foto
  Apple iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED - 256GB - (I hapur) A1661 (CDMA + GSM
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED - 256GB - (I hapur) A1661 (CDMA + GSM

  Apple iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED - 256GB - (I hapur) A1661 (CDMA + GSM Për shitje me ofertë zbri

  Junik 20 dhjetor 12:43
  300 €
 • 1 foto
  Reja e Samsung Galaxy s7 / Galaxy S9 + / Galaxy S8 +
  Telefona celulare

  Reja e Samsung Galaxy s7 / Galaxy S9 + / Galaxy S8 +

  Reja e Samsung Galaxy s7 / Galaxy S9 + / Galaxy S8 + BLENI 2 NJËSITË DHE MERRNI 1 FALAS Ne ofr

  Junik 14 dhjetor 18:57
  400 €
 • 1 foto
  Offerta di prestito tra l'individuo urgente
  Pjese per kompjuter

  Offerta di prestito tra l'individuo urgente

  Offerte individuali in denaro da 2.000 € a 5.200.000 €, con un tasso il tasso di interesse è rimbor

  Junik 14 nëntor 09:29
  1.200 Lek
 • 3 foto
  Sony Alpha SLT-A77 24.3MP Digital SLR Camera
  Fotoaparate

  Sony Alpha SLT-A77 24.3MP Digital SLR Camera

  Për më shumë pyetje Email: [email protected] Biseda WhatsApp 24HRS: +971525634552

  Junik 4 nëntor 09:52
  400 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S8 plus aktiv SM-G892 - 64GB - Titanium Gold (GSM e hapur) + Ekstra
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 plus aktiv SM-G892 - 64GB - Titanium Gold (GSM e hapur) + Ekstra

  Samsung Galaxy S8 plus aktiv SM-G892 - 64GB - Titanium Gold (GSM e hapur) + Ekstra Për shitje me of

  Junik 31 tetor 15:48
  450 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S9 plus Aktive SM-G892 - 64GB - Titanium Gold (GSM Lexuara) + Ekstra
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9 plus Aktive SM-G892 - 64GB - Titanium Gold (GSM Lexuara) + Ekstra

  Samsung Galaxy S9 plus Aktive SM-G892 - 64GB - Titanium Gold (GSM Lexuara) + Ekstra

  Junik 30 tetor 14:02
  500 €
 • 2 foto
  Unë jam duke shitur markë të re mollë iPhone X - 256GB - Space Gray (Lexuar) PARANDALIMI SHIPPING
  Telefona celulare

  Unë jam duke shitur markë të re mollë iPhone X - 256GB - Space Gray (Lexuar) PARANDALIMI SHIPPING

  Për shitje me ofertë zbritje 50% OFF Na kontaktoni në: Whatsapp +2348130516197 Skype Chat: Kenn

  Junik 30 tetor 13:51
  500 €
 • 3 foto
  Samsung Galaxy S8 Plus S8 SM-G955F - 64GB - Midnight Black * I RI *
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 Plus S8 SM-G955F - 64GB - Midnight Black * I RI *

  Samsung Galaxy S8 Plus S8 SM-G955F - 64GB - Midnight Black * I RI * Whatsapp ((+13133263409)) Sk

  Junik 19 shtator 19:16
  400 €
 • 1 foto
  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7
  Kompjutera

  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7

  New Apple MacBook Pro 2017 retinë 15 "/ MSI GT73VR TITAN SLI 18,4-inç Full HD i7 Për shitje Brand

  Junik 12 maj 01:21
  900 €
 • 2 foto
  Sony Alpha a6300/Sony A7R Ii /Sony Alpha a7S/Sony Alpha A7R II Mark II/Canon 80d
  Fotoaparate

  Sony Alpha a6300/Sony A7R Ii /Sony Alpha a7S/Sony Alpha A7R II Mark II/Canon 80d

  Sony Alpha a6300 / Sony A7R II / Sony Alpha a7S / Sony Alpha A7R II Mark II / Canon 80d Për shitj

  Junik 12 maj 01:07
  900 €
 • 2 foto
  Nikon D810 / NIKON D800 / NIKON D700 / NiKON D850 / Nikon D750 / Nikon D7100 / Nikon D4s
  Fotoaparate

  Nikon D810 / NIKON D800 / NIKON D700 / NiKON D850 / Nikon D750 / Nikon D7100 / Nikon D4s

  Për shitje New Orignal Boxes mbyllur Genuine dhe 100% origjinal dhe vjen me pajisje të plotë të p

  Junik 10 maj 17:58
  1.500 €
 • 3 foto
  Canon 5D Mark III /Canon  5D Mark II / 5D Mark IV / 7D Mark II / Canon 6D / Canon 70D / Canon EOS-1DX / Canon 5Ds
  Fotoaparate

  Canon 5D Mark III /Canon 5D Mark II / 5D Mark IV / 7D Mark II / Canon 6D / Canon 70D / Canon EOS-1DX / Canon 5Ds

  Për shitje New Orignal Boxes mbyllur Genuine dhe 100% origjinal dhe vjen me pajisje të plotë të p

  Junik 10 maj 17:48
  1.500 €
 • 1 foto
  IPhone i ri i Apple 6s plus 128 GB Hapësira Gri GSM Fabrika në botë e
  Telefona celulare

  IPhone i ri i Apple 6s plus 128 GB Hapësira Gri GSM Fabrika në botë e

  IPhone i ri i Apple 6s plus 128 GB Hapësira Gri GSM Fabrika në botë e hapur Smartphone Për shitje

  Junik 27 prill 08:17
  250 €
 • 2 foto
  Canon 6d mark ii/Sony Alpha a9/Nikon D500/Sony a6500/ Nikon D600,Nikon D5,
  Fotoaparate

  Canon 6d mark ii/Sony Alpha a9/Nikon D500/Sony a6500/ Nikon D600,Nikon D5,

  Për më shumë informata se si ta urreni rendin tuaj Ju lutemi na kontaktoni me Të Dhënat më poshtë.

  Junik 17 prill 13:39
  1.000 €
 • 4 foto
  Sony Alpha a6300/Sony A7R Ii /Sony Alpha a7S/Sony Alpha A7R II Mark II/Canon 80d
  Fotoaparate

  Sony Alpha a6300/Sony A7R Ii /Sony Alpha a7S/Sony Alpha A7R II Mark II/Canon 80d

  Për më shumë informata se si ta urreni rendin tuaj Ju lutemi na kontaktoni me Të Dhënat më poshtë.

  Junik 17 prill 13:30
  900 €
 • 2 foto
  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB /128GB /64GB
  Telefona celulare

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB /128GB /64GB

  Për më shumë informata se si ta urreni rendin tuaj Ju lutemi na kontaktoni me Të Dhënat më poshtë.

  Junik 17 prill 13:14
  700 €
 • 3 foto
  DJI Phantom 4 Quadcopter Drone/DJI Mavic Pro Folding Drone / DJI-Inspire-2-Premium-Combo-
  Fotoaparate

  DJI Phantom 4 Quadcopter Drone/DJI Mavic Pro Folding Drone / DJI-Inspire-2-Premium-Combo-

  DJI Phantom 4 Quadcopter Drone / DjI Mavic Pro Folding Drone / DJI-Inspire-2-Premium-Combo- Për s

  Junik 5 prill 14:48
  800 €
 • 3 foto
  Canon 6d mark ii/Sony Alpha a9/Nikon D500/Sony a6500/ Nikon D600,Nikon D5,
  Fotoaparate

  Canon 6d mark ii/Sony Alpha a9/Nikon D500/Sony a6500/ Nikon D600,Nikon D5,

  Canon 6d mark ii / Sony Alpha a9 / Nikon D500 / Sony a6500 / Nikon D600, Nikon D5, Për shitje New

  Junik 29 mars 18:10
  1.300 €
 • 3 foto
  DJI Phantom 4 Quadcopter Drone / DjI Mavic Pro Folding Drone / DJI-Inspire-2-Premium-Combo-
  Fotoaparate

  DJI Phantom 4 Quadcopter Drone / DjI Mavic Pro Folding Drone / DJI-Inspire-2-Premium-Combo-

  DJI Phantom 4 Quadcopter Drone / DjI Mavic Pro Folding Drone / DJI-Inspire-2-Premium-Combo- Për s

  Junik 29 mars 17:45
  800 €
 • 0 foto
  Antminer S9 + PSU
  Kompjutera

  Antminer S9 + PSU

  Hash Rate: 13.5TH/s ±5% Power Consumption: 1350W + 12% (at the wall, with APW3 ,93% efficiency,

  Junik 5 shkurt 09:43
  1.350 €
 • 1 foto
  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve
  Shtepiza loje

  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve

  Ofertat speciale të drejtë dhe në kohë, sidomos midis 8000 € për 3,000,000 € personi të jetë në gj

  Junik 11 janar 13:40
  1.000 €
 • 1 foto
   Apple iPhone X - 256GB - Space Gray (Unlocked)
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 256GB - Space Gray (Unlocked)

  Apple iPhone X - 256GB - Space Gray (Unlocked) Whats'app..+447459059054 Viber..+44745905905

  Junik 8 janar 12:32
  500 €
 • 6 foto
  Apple iPhone 7 Plus RED 128GB Unlocked place your order nowj
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 Plus RED 128GB Unlocked place your order nowj

  The mobile is brand new Original, Sealed in box and comes with 1 year international warranty and 90d

  Junik 8 dhjetor 23:30
  450 €
 • 1 foto
  Apple iPhone 7/8/X and Samsung Galaxy S8/Note 8 Brand New
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7/8/X and Samsung Galaxy S8/Note 8 Brand New

  Apple iPhone 7/8/X and Samsung Galaxy S8/Note 8 Brand New Apple iPhone X (64/256GB) $550 Apple i

  Junik 8 dhjetor 15:50
  500 €
 • 3 foto
  Canon camera 5d mark iv
  Fotoaparate

  Canon camera 5d mark iv

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Junik 26 nëntor 02:14
  800 €
 • 6 foto
  Apple macbook pro
  Kompjutera

  Apple macbook pro

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Junik 26 nëntor 01:56
  700 €
 • 3 foto
  Apple iphone 5s
  Telefona celulare

  Apple iphone 5s

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Junik 26 nëntor 01:41
  100 €
 • 2 foto
  Nikon Coolpix L340 20.2 MP Kamera - Zoom 28x - Brand New
  Fotoaparate

  Nikon Coolpix L340 20.2 MP Kamera - Zoom 28x - Brand New

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected]

  Junik 15 nëntor 09:20
  450 €
 • 1 foto
  PlayStation 4 Console, 7 Lojra Ps4, Kontrollues, & Litarët
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4 Console, 7 Lojra Ps4, Kontrollues, & Litarët

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected]

  Junik 13 nëntor 17:33
  250 €
 • 1 foto
  Sony Playstation PS4 Console Slim 500GB
  Shtepiza loje

  Sony Playstation PS4 Console Slim 500GB

  më dërgoni mesazhin këtu për më shumë informacion. [email protected] Skype ::: Abda

  Junik 13 tetor 22:12
  200 €
 • 1 foto
  Nikon D700 12.1 MP SLR Kamerë dixhitale - e zezë
  Fotoaparate

  Nikon D700 12.1 MP SLR Kamerë dixhitale - e zezë

  Nikon D700 12.1 MP SLR Kamerë dixhitale - e zezë Produktet tona mbulohen nga një garanci për pjes

  Junik 3 shtator 01:12
  300 €