Pukë

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Pukë

 • 5 foto
  Mercedes G300 diesel
  Vetura

  Mercedes G300 diesel

  Makina eshte ne gjendje te mire. Ka pa paguar taksat e ketij viti. Telefononi vetem per oferta serjo

  Pukë 19 tetor 23:54
  6.000 €
 • 2 foto
  Këlyshë Biewer Terriers
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Biewer Terriers

  Pup-et socializohen mirë dhe rriten në shtëpinë e familjes sonë me qenët dhe nipërit tanë të tjerë.

  Pukë 16 tetor 11:28
  1 €
 • 3 foto
  Mbreti i Havalit Charles Spaniel
  Kafshe shtepiake

  Mbreti i Havalit Charles Spaniel

  Mbreti i Havalit Charles Spaniel Vajza bukuroshe kalorësie ka nevojë për rihapje pa ndonjë faj të s

  Pukë 11 tetor 20:34
  100 €
 • 0 foto
  Satisfaction to all problems
  Sherbime

  Satisfaction to all problems

  You have problems in your life, all you do is not walk, you already have contact with other marabou

  Pukë 10 tetor 14:36
  50 €
 • 3 foto
  Muški i ženski Akitas
  Kafshe shtepiake

  Muški i ženski Akitas

  Muški i ženski Akitas Imam dva Akita koji trebaju hitno ponovno se uputiti. Poželjno da iskusni vl

  Pukë 3 tetor 09:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  poskytuje naliehavé pôžičky medzi jednotlivcami
  Sherbime

  poskytuje naliehavé pôžičky medzi jednotlivcami

  Som pani Roma Jurcyte, bývalá administratívna manažérka v Treasury South Europe, súkromný invest

  Pukë 3 tetor 09:38
  1.000 €
 • 3 foto
  MacBook Pro 15" Touch Bar 2.8 i7 16GB 256GB MS 2019 ADOBE CS6 FINAL CUT LOGIC
  Kompjutera

  MacBook Pro 15" Touch Bar 2.8 i7 16GB 256GB MS 2019 ADOBE CS6 FINAL CUT LOGIC

  MacBook Pro 15" Touch Bar 2.8 i7 16GB 256GB MS 2019 ADOBE CS6 FINAL CUT LOGIC 1year warranty with 9

  Pukë 3 tetor 00:19
  766 €
 • 3 foto
  Apple iPhone X 256GB Unlocked Great Condition
  Telefona celulare

  Apple iPhone X 256GB Unlocked Great Condition

  Apple iPhone X 256GB Unlocked Great Condition 1 year warranty with 60 days international return po

  Pukë 2 tetor 23:19
  457 €
 • 1 foto
  Kc regjistruar çunat e Labrador Retriever
  Kafshe shtepiake

  Kc regjistruar çunat e Labrador Retriever

  Këlyshët kanë pasur rrotullimin e parë në veturë e cila shkoi mirë. Ata u kontrolluan vet, të gjitha

  Pukë 26 shtator 14:20
  200 €
 • 3 foto
  Range Rover pjes kembimi
  Vetura

  Range Rover pjes kembimi

  Shitet range rover per pjes kembimi per arsye te dokumentave. Te gjitha pjeset i ka ne gjendje perfe

  Pukë 25 shtator 14:03
  160.000 Lek
 • 0 foto
  apple iphone
  Telefona celulare

  apple iphone

  brand new original apple iphone x 256gb selling inbox coming with 1 year warranty whatsapp +91971161

  Pukë 23 shtator 17:56
  300 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament OKAZION !!!
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament OKAZION !!!

  Shitet apartament ne Qender te qytetit te Pukes , apartamenti ka nje siperfaqe totale 130 m 2 , 3 dh

  Pukë 23 shtator 16:08
  1 Lek
 • 2 foto
  Cockapoos Super Miniatura Mahnitëse të bukura
  Kafshe shtepiake

  Cockapoos Super Miniatura Mahnitëse të bukura

  Cockapoos Super Miniatura Mahnitëse të bukura Këlyshë të bukur Cockapoo në dispozicion, Nëna është K

  Pukë 19 shtator 12:42
  150 €
 • 2 foto
  Nevojat e bukura për mashtrime për burra Shtëpi e
  Kafshe shtepiake

  Nevojat e bukura për mashtrime për burra Shtëpi e

  Nevojat e bukura për mashtrime për burra Shtëpi e re Të gjithë këlyshët vijnë me një qese me qenush

  Pukë 19 shtator 12:30
  170 €
 • 2 foto
  Dhi veni
  Kafshe ferme

  Dhi veni

  Shiten 30 edhe +15 copa dhi

  Pukë 18 shtator 00:05
  100 Lek
 • 7 foto
  Mercedez Benz C 200 CDI Eco
  Vetura

  Mercedez Benz C 200 CDI Eco

  Shitet Mecedez Benz C 200 CDI nafte Eco, viti prodhimit 2013, km 216319 origjinale, fshirset me sens

  Pukë 17 shtator 13:42
  13.000 €
 • 8 foto
  Benz Ml 270
  Vetura

  Benz Ml 270

  Makina ne gjendje perfekte

  Pukë 12 shtator 08:39
  10.000 €
 • 1 foto
  Falas
  Lokale / Punetori / Magazina

  Falas

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Pukë 11 shtator 10:53
  5.000 €
 • 11 foto
  Bmw 320M
  Vetura

  Bmw 320M

  Shitet Bmw 320M//DESIGN Gaz+Benzin 2000 Kamio Manuale Nr Cel&Whatsapp:+355698103950 Cmimi:3400 E

  Pukë 11 shtator 00:51
  3.400 €
 • 11 foto
  Super Mjet :) Bmw X5 2005 3.0 Nafte
  Vetura

  Super Mjet :) Bmw X5 2005 3.0 Nafte

  Shitet Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Tavan Panoramike Tavan Xhami Cmimi:5700 Euro I Diskutues

  Pukë 11 shtator 00:51
  5.700 €
 • 4 foto
  Mercedes C220 Automatike Avangarde
  Vetura

  Mercedes C220 Automatike Avangarde

  Mercedes C220 Automatike Avangarde Motorr EVO Nafte Viti 2004 Cmimi:4700 Euro Pak I Diskutueshem Nr

  Pukë 11 shtator 00:51
  4.700 €
 • 8 foto
  golf 5 2.0
  Vetura

  golf 5 2.0

  Makina eshte ne gjendje shume te mire Me gjitha letrat Ska nevoj per asnje sherbime , mund ta kont

  Pukë 9 shtator 21:00
  3.700 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.
  Koleksione

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.

  Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një p

  Pukë 6 shtator 22:57
  5.000 €
 • 0 foto
  Shes kotele
  Kafshe ferme

  Shes kotele

  Shesim 3 kotele 1 javeshe 50€ kotelja e bardhe 70€ kotelja e gri 80€ Kotelja verdh,gri dhe bardhe Na

  Pukë 4 shtator 15:34
  200 €
 • 2 foto
  Shes 3 kotele
  Kafshe ferme

  Shes 3 kotele

  Shiten kotelet 1 javeshe 50€ 1 kotele

  Pukë 4 shtator 15:26
  50 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Sherbime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Unë do të doja të tërhiqja vëmendjen tuaj për krizën aktuale ekonomike. Një krizë që lë shumë njerëz

  Pukë 4 shtator 01:12
  5.000 €
 • 11 foto
  Mercedes benz 208 D fugon malli shum i mir
  Kamionë

  Mercedes benz 208 D fugon malli shum i mir

  Shes mercedes benz 208D fugon malli shum i mbatur letrat deri ne dhjetor,e shes per arsyje se kam ma

  Pukë 26 gusht 19:51
  780.000 Lek
 • 2 foto
  galaktikë s10 plus origjinal i ri i zi
  Telefona celulare

  galaktikë s10 plus origjinal i ri i zi

  Telefoni vjen me garanci ndërkombëtare 1 vjeçare dhe politikë kthimi prej 30 ditësh për më shumë inf

  Pukë 22 gusht 12:33
  430 €
 • 0 foto
  Kerkohet Mercedes-Benz 190
  Vetura

  Kerkohet Mercedes-Benz 190

  Kerkoj Benz 190 deri ne 600-700 €,te jete ne gjendje te mire sepse me duhet per pune ne terren malor

  Pukë 21 gusht 19:29
  700 Lek
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Me vetëm një normë interesi 3% ju keni mundësinë të bëni një kredi që varion nga 3000 deri në 150000

  Pukë 21 gusht 09:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Këlyshë të plotë për këlyshat e artë të Pedigree
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të plotë për këlyshat e artë të Pedigree

  Këlyshët tanë të dashur janë tani 12 javë të moshuar dhe të gatshëm për të shkuar në shtëpinë e dash

  Pukë 20 gusht 10:03
  1 €
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat
  Sherbime

  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat

  Përshëndetje, Ju po kërkoni fonde për të riaktivizuar biznesin tuaj, por për fat të keq banka po kër

  Pukë 20 gusht 02:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Mercedes C220 Nafte
  Vetura

  Shitet Mercedes C220 Nafte

  Shitet Mercedes C220 Nafte Viti 1997 Kamio Manuale Cmimi:1200 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+3556854281

  Pukë 19 gusht 17:56
  1.200 €
 • 7 foto
  Toyota RAV4 -06
  Vetura

  Toyota RAV4 -06

  makine me shume ekstra, panoramike nga lart, isofix ndenjese.

  Pukë 18 gusht 12:17
  7.500 €
 • 0 foto
  Kredi, financim dhe investim në biznes
  Sherbime

  Kredi, financim dhe investim në biznes

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të përparu

  Pukë 16 gusht 02:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Sherbime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Pukë 14 gusht 18:43
  3.000 €
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolid

  Pukë 13 gusht 14:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Pukë 13 gusht 13:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kupa Mashkull dhe Femra Basset Hound Shitje
  Kafshe shtepiake

  Kupa Mashkull dhe Femra Basset Hound Shitje

  ata janë vaksinuar në mënyrë miqësore dhe mikrociprarë dhe do të vijnë me 4 javë sigurim falas dhe n

  Pukë 13 gusht 11:17
  180 €
 • 5 foto
  ROLEX - Mens 18kt Gold Daytona
  Veshje / Kepuce / Ore

  ROLEX - Mens 18kt Gold Daytona

  \" warranty is for a full three years. Modification, tampering and abuse void warranty. The credent

  Pukë 11 gusht 00:37
  1.500 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Pukë 10 gusht 16:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Pukë 10 gusht 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Pukë 9 gusht 17:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  6 Këlyshë të bukur të shëndetshëm Samoyed
  Kafshe shtepiake

  6 Këlyshë të bukur të shëndetshëm Samoyed

  6 Këlyshë të bukur të shëndetshëm Samoyed Pedagogjia ime e bukur Samoed Lola ka lindur 6 qenush të s

  Pukë 8 gusht 11:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qentë dhe Qentë Maltese për shitje
  Kafshe shtepiake

  Qentë dhe Qentë Maltese për shitje

  Qentë dhe Qentë Maltese për shitje Një tridhjetë copëza e KC regjistroi këlyshë Maltese. Nëna e tyre

  Pukë 8 gusht 11:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KCN 99,99% Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri
  Teknik dhe paisje

  KCN 99,99% Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri

  Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri KCN 99,99% Emri i Kompanisë: Marek Pharma EMAIL: (m

  Pukë 7 gusht 14:16
  100 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Pukë 4 gusht 08:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve

  A jeni një individ, një kompani apo një institut që kërkoni financim ose një kredi për të zgjeruar o

  Pukë 3 gusht 07:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pasqyr volsvagen t5
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyr volsvagen t5

  Shitet

  Pukë 1 gusht 23:25
  150 Lek
 • 0 foto
  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844
  Veshje / Kepuce / Ore

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844 Întotdeauna un împrumut legal a fost întotdeauna o m

  Pukë 29 korrik 21:37
  985 €