Automjete
Pukë

Automjete në shitje në Pukë

 • 5 foto
  Mercedes G300 diesel
  Vetura

  Mercedes G300 diesel

  Makina eshte ne gjendje te mire. Ka pa paguar taksat e ketij viti. Telefononi vetem per oferta serjo

  Pukë 15 nëntor 22:54
  6.000 €
 • 3 foto
  Range Rover pjes kembimi
  Vetura

  Range Rover pjes kembimi

  Shitet range rover per pjes kembimi per arsye te dokumentave. Te gjitha pjeset i ka ne gjendje perfe

  Pukë 25 shtator 14:03
  160.000 Lek
 • 7 foto
  Mercedez Benz C 200 CDI Eco
  Vetura

  Mercedez Benz C 200 CDI Eco

  Shitet Mecedez Benz C 200 CDI nafte Eco, viti prodhimit 2013, km 216319 origjinale, fshirset me sens

  Pukë 17 shtator 13:42
  13.000 €
 • 8 foto
  Benz Ml 270
  Vetura

  Benz Ml 270

  Makina ne gjendje perfekte

  Pukë 12 shtator 08:39
  10.000 €
 • 11 foto
  Bmw 320M
  Vetura

  Bmw 320M

  Shitet Bmw 320M//DESIGN Gaz+Benzin 2000 Kamio Manuale Nr Cel&Whatsapp:+355698103950 Cmimi:3400 E

  Pukë 11 shtator 00:51
  3.400 €
 • 11 foto
  Super Mjet :) Bmw X5 2005 3.0 Nafte
  Vetura

  Super Mjet :) Bmw X5 2005 3.0 Nafte

  Shitet Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Tavan Panoramike Tavan Xhami Cmimi:5700 Euro I Diskutues

  Pukë 11 shtator 00:51
  5.700 €
 • 4 foto
  Mercedes C220 Automatike Avangarde
  Vetura

  Mercedes C220 Automatike Avangarde

  Mercedes C220 Automatike Avangarde Motorr EVO Nafte Viti 2004 Cmimi:4700 Euro Pak I Diskutueshem Nr

  Pukë 11 shtator 00:51
  4.700 €
 • 8 foto
  golf 5 2.0
  Vetura

  golf 5 2.0

  Makina eshte ne gjendje shume te mire Me gjitha letrat Ska nevoj per asnje sherbime , mund ta kont

  Pukë 9 shtator 21:00
  3.700 €
 • 11 foto
  Mercedes benz 208 D fugon malli shum i mir
  Kamionë

  Mercedes benz 208 D fugon malli shum i mir

  Shes mercedes benz 208D fugon malli shum i mbatur letrat deri ne dhjetor,e shes per arsyje se kam ma

  Pukë 26 gusht 19:51
  780.000 Lek
 • 0 foto
  Kerkohet Mercedes-Benz 190
  Vetura

  Kerkohet Mercedes-Benz 190

  Kerkoj Benz 190 deri ne 600-700 €,te jete ne gjendje te mire sepse me duhet per pune ne terren malor

  Pukë 21 gusht 19:29
  700 Lek
 • 11 foto
  Shitet Mercedes C220 Nafte
  Vetura

  Shitet Mercedes C220 Nafte

  Shitet Mercedes C220 Nafte Viti 1997 Kamio Manuale Cmimi:1200 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+3556854281

  Pukë 19 gusht 17:56
  1.200 €
 • 7 foto
  Toyota RAV4 -06
  Vetura

  Toyota RAV4 -06

  makine me shume ekstra, panoramike nga lart, isofix ndenjese.

  Pukë 18 gusht 12:17
  7.500 €
 • 1 foto
  Pasqyr volsvagen t5
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyr volsvagen t5

  Shitet

  Pukë 1 gusht 23:25
  150 Lek
 • 2 foto
  Landini
  Vetura

  Landini

  Landini 500 viti 2018

  Pukë 12 korrik 21:38
  22.000 €
 • 6 foto
  Shes Autobus - Cmim i diskutueshem !
  Vetura

  Shes Autobus - Cmim i diskutueshem !

  Shes autobus NEOPLAN. Vit prodhimi \'96 , ne gjendje shume te mire pune. Me kondicioner dhe frena

  Pukë 23 qershor 09:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet c class
  Vetura

  Shitet c class

  Shitet c clas 270 cdi Avangarde. Eshte me sensor parkimi para mbrapa sensor shiu navigator bagazhier

  Pukë 15 qershor 20:54
  3.000 €
 • 0 foto
  SHES MERCEDES BENZ VITI 1981-C240 KAMBIO AUTOMATIK
  Vetura

  SHES MERCEDES BENZ VITI 1981-C240 KAMBIO AUTOMATIK

  SHES MERCEDES BENZ C240 VITI 1981 KAMBIO AUTOMATIKE. Makina ka motorr te ri me 280mij km . Gjthsej k

  Pukë 21 maj 16:28
  3.000 €
 • 7 foto
  Mercedes 413 CDI
  Vetura

  Mercedes 413 CDI

  Sprinter 413CDI 18+1 ulse klim nxemje (radiatora) 049884919 0038649884919 viber

  Pukë 14 maj 16:12
  1 €
 • 3 foto
  Shes makin
  Vetura

  Shes makin

  Shitet golf 4 1.9 me dekomenta te rregullta ne gjendje shum te mir gjenerike e matorrike . Shitet pe

  Pukë 19 prill 20:15
  1.650 €
 • 3 foto
  Shitet per arsye emigracjonit
  Vetura

  Shitet per arsye emigracjonit

  Makina esht ne gjendje shum te mir tana sherbimet e bame cmimi i diskutushum...

  Pukë 4 prill 10:30
  2.500 €
 • 0 foto
  Disce
  Autopjese dhe paisje

  Disce

  Disce 15 MERCEDEZ BENZ

  Pukë 4 prill 03:37
  180 €
 • 1 foto
  Sprinter v6 gjendje perfekte
  Kamionë

  Sprinter v6 gjendje perfekte

  me letra te gjitha per nje vit me 370 mij km origjinale me frigorifer viti2008 e gatshme per cdo l

  Pukë 4 prill 01:12
  12.000 €
 • 5 foto
  Benz
  Vetura

  Benz

  Nuk ka nevoj per as ni lloj sherbimi ja kam ba ne kohe. Mund ta provoni ne qdo servis flm

  Pukë 3 prill 23:42
  2.200 €
 • 5 foto
  Shitet LAND ROVER DEFENDER
  Vetura

  Shitet LAND ROVER DEFENDER

  Makina ndodhet ne gjendje shume te mire motorike.

  Pukë 3 prill 20:30
  15.000 €
 • 1 foto
  Toyota 4 Runner
  Vetura

  Toyota 4 Runner

  Shitet toyota 4 runner e vitit 1995 Me dokumenta te reegullta deri ne mars 2019 Ne gjendje super

  Pukë 3 prill 18:54
  3.300 €
 • 10 foto
  Vw passat 2.0 tdi 4motion
  Vetura

  Vw passat 2.0 tdi 4motion

  Shitet vw passat 2.0 tdi 4 motion 2008...makina eshte ne gjendje shume te mire si mekanike ashtu dhe

  Pukë 3 prill 17:41
  5.500 €
 • 2 foto
  Mitsubishi l200 2005
  Vetura

  Mitsubishi l200 2005

  Mitsubishi l200 viti 2005 motor 2.5 nafte me dokumenta deri ne fund te janarit me krah te kundert su

  Pukë 3 prill 16:27
  8.000 €
 • 0 foto
  Benz
  Vetura

  Benz

  Letrat per 1 vit.E paster si Brenda dhe jashte e gatshme per cdo lloj prove. Cmim I ardyetyeshem

  Pukë 3 prill 16:11
  1.700 €
 • 5 foto
  Shitet vw sharan
  Vetura

  Shitet vw sharan

  Vw sharan ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike 6 +1 ne letra , me letra deri ne fund te

  Pukë 3 prill 15:09
  2.600 Lek
 • 5 foto
  VW Volkswagen
  Vetura

  VW Volkswagen

  Shitet kamioncine Volkswagen ne gjendje perfekte, me sherbimet te kryera per merak, e gatshme per çd

  Pukë 3 prill 12:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Full opsion!!
  Vetura

  Full opsion!!

  Full opsion!!

  Pukë 3 prill 11:40
  3.200 €
 • 6 foto
  Autobuz vario 715
  Vetura

  Autobuz vario 715

  Autobuz Vario viti prodhimit 2003 numri vendeve 27 kondiconer me dekomenta te rregullta.super gjendj

  Pukë 3 prill 04:04
  20.000 €
 • 1 foto
  Kamion 5.t
  Vetura

  Kamion 5.t

  Shitet styr 4x4 ne gjendje te mir pune pa letra

  Pukë 2 prill 11:57
  1.850 €
 • 6 foto
  Okazionnn
  Vetura

  Okazionnn

  Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera n greqi, shitet per arsye mosperdorimi

  Pukë 2 prill 10:16
  2.000 €
 • 7 foto
  Mercedez Bnenz Sprinter
  Kamionë

  Mercedez Bnenz Sprinter

  Shes Sprinter 2005 Super gjendje gjitha sherbimet te bera te Mercedez Benz . cel:0699371719

  Pukë 2 prill 08:42
  8.500 €
 • 2 foto
  Shitet Mercedes Benz 19-22 4x4 Mundesi Ndrrimi
  Kamionë

  Shitet Mercedes Benz 19-22 4x4 Mundesi Ndrrimi

  Shitet Mercedes benz 1922 4x4 me bllokazh tpara. Eshte me thik bore me vingj ne gjendje shum te mire

  Pukë 2 prill 07:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jeep
  Vetura

  Jeep

  Ne gjendje te mir pune pa letra :tel 0685364799

  Pukë 2 prill 01:02
  2.000 Lek
 • 9 foto
  LAND ROVER RANGE ROVER
  Vetura

  LAND ROVER RANGE ROVER

  Range Rover Vogue 3000 i vitit 2006,Nafte 4x4 Makina esht full opsion si kamera mbrapa,sesnsor pari

  Pukë 2 prill 00:29
  9.000 €
 • 0 foto
  Kerkohet 1 disk 16-sh per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Kerkohet 1 disk 16-sh per golf 4

  Kerkohet 1 disk 16-sh per golf 4.disku te jete i modelit te paraqitur ne foto.

  Pukë 1 prill 23:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 Disqe Alumini per LandRover Discovery
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe Alumini per LandRover Discovery

  Shes 4 disqe alumini per LandRover Discovery. Ne gjendje shum te mire pa demtime. Mashesia 16\" . Cm

  Pukë 1 prill 20:25
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Motorrino per LandRover Discovery 98
  Autopjese dhe paisje

  Motorrino per LandRover Discovery 98

  Shes motorrino per LandRover Discovery te vitit 98. Motorrinoja eshete ne gjendje shum te mire. Cmim

  Pukë 1 prill 20:25
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Defender TD5
  Vetura

  Defender TD5

  Land Rover defender td5 gri e erret 2.5 nafte

  Pukë 1 prill 16:58
  16.000 €
 • 2 foto
  Lada Niva benzin+gaz
  Vetura

  Lada Niva benzin+gaz

  Shes makine lada niva fuoristrade 4x4 Viti 1991 Impjant gazi te montuar jasht shqiperise Me xham sip

  Pukë 1 prill 15:55
  1.100 €
 • 0 foto
  Fiat Dino dizel
  Vetura

  Fiat Dino dizel

  Full opsion e majtur gjithcka perfekt

  Pukë 1 prill 06:45
  50.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet c class 270 cdi w203
  Vetura

  Shitet c class 270 cdi w203

  Shitet c class 270 cdi ne gjendje pune shum te mire me sensor parkimi para mbrapa 4 goma te reja bag

  Pukë 18 mars 16:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shes Makinen Tyoata Corolla ne gjendje perfekte , e gateshme per cdo lloj prove . Tmoni Anglez . Me

  Pukë 10 mars 14:35
  3.700 €