Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Delvinë

 • 0 foto
  fffffffffffffffffff
  Bileta / Udhetime

  fffffffffffffffffff

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

  Delvinë Sot, 01:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Delvinë Dje, 02:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes benz 202 cdi portobagazh
  Vetura

  Mercedes benz 202 cdi portobagazh

  Makina esht shum e pastert nga boja sensor parkimi vaj filtra t ndruar me letra deri ne dhjetor 2020

  Delvinë 24 qershor 15:02
  3.000 €
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Delvinë 23 qershor 09:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  yamaha tyros 2 arranger keyboard
  Instrumente muzikore dhe paisje

  yamaha tyros 2 arranger keyboard

  yamaha tyros 2 arranger keyboard Blej tani në çmimet me shumicë dhe pakicë. Numri WhatsApp: +40774

  Delvinë 22 qershor 15:31
  600 €
 • 11 foto
  dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045421986
  Mobilje

  dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045421986

  dyer ne zbritje 60€ - 70€ 045421986 prodhojm dyer dhe dritare per shtepi banes

  Delvinë 19 qershor 12:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Leonit
  Vetura

  Leonit

  Golf 6 1.6

  Delvinë 18 qershor 19:56
  10.500 €
 • 2 foto
  Miele C1 Vacuum Cleaner me cilindër të mbushur me
  Teknik dhe paisje

  Miele C1 Vacuum Cleaner me cilindër të mbushur me

  Miele C1 Vacuum Cleaner me cilindër të mbushur me energji elektrike Faqja e mirë Elektronikë Faqja

  Delvinë 12 qershor 23:40
  100 €
 • 2 foto
  Multi-Cooker Plus 4 në 1 Sistem Kuzhina Slow Cooke
  Teknik dhe paisje

  Multi-Cooker Plus 4 në 1 Sistem Kuzhina Slow Cooke

  Multi-Cooker Plus 4 në 1 Sistem Kuzhina Slow Cooker Stove Top Oven Faqja e mirë Elektronikë Faqja

  Delvinë 12 qershor 23:28
  150 €
 • 4 foto
  Neff K3990X6GB Frigorifer frigorifer amerikan Krah
  Teknik dhe paisje

  Neff K3990X6GB Frigorifer frigorifer amerikan Krah

  Neff K3990X6GB Frigorifer frigorifer amerikan Krahas krahut Faqja e mirë Elektronikë Faqja e mirë

  Delvinë 12 qershor 23:20
  400 €
 • 6 foto
  I ri i Apple MacBook Pro A1398 15.4 2.5GHz 16GB 1T
  Kompjutera

  I ri i Apple MacBook Pro A1398 15.4 2.5GHz 16GB 1T

  I ri i Apple MacBook Pro A1398 15.4 2.5GHz 16GB 1TB Faqja e mirë Elektronikë Faqja e mirë e elekt

  Delvinë 12 qershor 22:48
  350 €
 • 4 foto
  Gaming NVIDIA GeForce RTX 2070 Kartela grafike 8GB
  Lojra per PC / Videolojra

  Gaming NVIDIA GeForce RTX 2070 Kartela grafike 8GB

  Gaming NVIDIA GeForce RTX 2070 Kartela grafike 8GB e mbingarkuar Faqja e mirë Elektronikë Faqja e

  Delvinë 12 qershor 21:20
  150 €
 • 5 foto
  Custom White Nintendo Switch Konsol dhe Joycons
  Lojra per PC / Videolojra

  Custom White Nintendo Switch Konsol dhe Joycons

  Krejt të re Custom White Nintendo Switch Console & Joycons Faqja e mirë Elektronikë Faqja e m

  Delvinë 12 qershor 21:08
  110 €
 • 4 foto
  Markë e re Sony PLAYSTATION 3 80GB 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Markë e re Sony PLAYSTATION 3 80GB 3

  Markë e re Sony PLAYSTATION 3 80GB 3 Faqja e mirë Elektronikë Faqja e mirë e elektronikës është k

  Delvinë 12 qershor 21:08
  120 €
 • 2 foto
  Apple Iphone iPhone 6s Plus 32GB 1
  Telefona celulare

  Apple Iphone iPhone 6s Plus 32GB 1

  I ri i markës Apple Iphone 6s Plus 32GB i hapur Faqja e mirë Elektronikë Faqja e mirë e elektroni

  Delvinë 12 qershor 21:00
  110 €
 • 1 foto
  Markë e re Samsung Galaxy S10 5G 128GB
  Telefona celulare

  Markë e re Samsung Galaxy S10 5G 128GB

  Markë e re Samsung Galaxy S10 5G 128GB Faqja e mirë Elektronikë Faqja e mirë e elektronikës është

  Delvinë 12 qershor 21:00
  250 €
 • 4 foto
  I ri i markës Apple iPhone X 256GB i hapur
  Telefona celulare

  I ri i markës Apple iPhone X 256GB i hapur

  I ri i markës Apple iPhone X 256GB i hapur Faqja e mirë Elektronikë Faqja e mirë e elektronikës ë

  Delvinë 12 qershor 20:48
  350 €
 • 3 foto
  Breitling Avenger Watch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Breitling Avenger Watch

  Breitling Avenger Watch (Gents) Kronograf i argjendtë në një byzylyk çelik inox me lëvizje automatik

  Delvinë 12 qershor 05:51
  1.850 €
 • 1 foto
  I ri Apple Iphone Xs Max 512GB Lexuara
  Telefona celulare

  I ri Apple Iphone Xs Max 512GB Lexuara

  I ri Apple Iphone Xs Max 512GB Lexuara Faqja e Elektronikë të Mirë A po kërkoni se ku mund të blin

  Delvinë 5 qershor 15:14
  500 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë

  Kredia e ofruar për të gjithë. Ju jeni një individ i thjeshtë, ju jeni një kompani ose një organizat

  Delvinë 3 qershor 00:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Cls
  Vetura

  Cls

  Shitet Mercedes-Benz CLS 550. AMG-Line nga fabrika - Viti: 2013 - Km. 120000 - Full Edition - Full L

  Delvinë 29 maj 11:29
  28.000 €
 • 0 foto
  te duhet borxh i shpejt?
  Sherbime

  te duhet borxh i shpejt?

  te duhet borxh i shpejt?nëse për situatë emergjente (shpenzimet mjekësore, kostot e zëvendësimit të

  Delvinë 27 maj 17:57
  11 €
 • 0 foto
  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta
  Sherbime

  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta

  Shes Patenta B, C, D te rregullta pa kurs pa provim. Vetem ne dor me €. Dergoni vetem SMS dhe Telefo

  Delvinë 26 maj 13:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase
  Sherbime

  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Delvinë 26 maj 07:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  unlocked Huawei P30 Pro 256GB Dual SIM
  Telefona celulare

  unlocked Huawei P30 Pro 256GB Dual SIM

  Huawei P30 Pro - 256GB - Aurora Blue (Vodafone) -1p No Reserve Brand new Original come with a year

  Delvinë 20 maj 00:03
  400 €
 • 2 foto
  Apple iPhone 6s Plus 32GB Silver Unlocked
  Telefona celulare

  Apple iPhone 6s Plus 32GB Silver Unlocked

  Ne jemi te specializuar në shpërndarjen elektronike Në dispozicion në çmimet me shumicë dhe pakicë

  Delvinë 18 maj 21:58
  200 €
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Delvinë 18 maj 05:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  korg PA4X 61 Tastiera kryesore
  Instrumente muzikore dhe paisje

  korg PA4X 61 Tastiera kryesore

  blej 2 merrni 1 falas Korg PA4X 61 Tastiera kryesore PA4X61 Workstation / Arranger / PA 4x v2 // ARM

  Delvinë 17 maj 21:47
  600 €
 • 0 foto
  MSI GEFORCE GTX 1070Ti
  Lojra per PC / Videolojra

  MSI GEFORCE GTX 1070Ti

  blej 2 merrni 1 falas markë e re MSI GEFORCE GTX 1070Ti DUKE GRAPHICS KARTELA 8GB DDR5 - NEW CIB më

  Delvinë 17 maj 21:27
  250 €
 • 0 foto
  SONY PS4 PlayStation 4 500GB
  Lojra per PC / Videolojra

  SONY PS4 PlayStation 4 500GB

  blej 2 merrni 1 falas Sony PS4 PlayStation 4 500GB (Launch Edition CUH-1001A) Konsol Sealed NEW më

  Delvinë 17 maj 21:27
  250 €
 • 4 foto
  Gjenerali i ri Apple iPad Pro 2 Gjeneral 256GB ori
  Kompjutera

  Gjenerali i ri Apple iPad Pro 2 Gjeneral 256GB ori

  Gjenerali i ri Apple iPad Pro 2 Gjeneral 256GB origjinal Ne shitje të gjitha llojet e elektronike

  Delvinë 15 maj 12:09
  400 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  Sherbime

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Delvinë 11 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  Sherbime

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Delvinë 11 maj 17:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset

  A keni nevojë për financim krediti për të ringjallur biznesin tuaj ose për të krijuar kompaninë tuaj

  Delvinë 4 maj 01:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Passat 2007
  Vetura

  VW Passat 2007

  Pasat superekonomik me hapsira te bollshme per familje te reja ka bagazh te bollshem munde te perdor

  Delvinë 3 maj 19:50
  7.400 €
 • 4 foto
  Mercedes-Benz M-Klasa
  Vetura

  Mercedes-Benz M-Klasa

  Mercedes-Benz M-Klasa Mirëmbajtja Historia e shërbimit Ngjyra E zezë Kutia e zezë Vegla automatike

  Delvinë 1 maj 12:20
  1.900 €
 • 4 foto
  Mercedez benze
  Kamionë

  Mercedez benze

  2004 ateco

  Delvinë 26 prill 10:09
  7.500 €
 • 0 foto
  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset

  Duke përjashtuar kompanitë e mashtrimit, ne përballemi si një kompani më e mirë në fushën e kredive

  Delvinë 25 prill 13:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kapital financiar: gati për të gjithë
  Sherbime

  kapital financiar: gati për të gjithë

  FINANCIAR KAPITALE, ne jemi një bankë me një kapital prej 27 milionë dollarë, banka jonë ekziston në

  Delvinë 21 prill 01:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hirushja e bukur siriane ka nevojë për një shtëpi
  Kafshe shtepiake

  Hirushja e bukur siriane ka nevojë për një shtëpi

  Hirushja e bukur siriane ka nevojë për një shtëpi të re Të gjitha puppies vijnë me një qese kone me

  Delvinë 20 prill 11:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Beautiful Chow Chow mashkull për miratimin
  Kafshe shtepiake

  Beautiful Chow Chow mashkull për miratimin

  Beautiful Chow Chow mashkull për miratimin Të gjitha pups vijnë me një qese kone me goodies dhe ushq

  Delvinë 19 prill 20:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  person ose për një kompani
  Sherbime

  person ose për një kompani

  CAPITAL-FINANCAVE, janë një bankë me një kapital prej 27 milion, banka jonë ekziston në 12 vende të

  Delvinë 19 prill 18:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Zgjidhni kompaninë e duhur të duhur ose ndërmjetësin e duhur për një aplikim për kredi dhe një frikë

  Delvinë 19 prill 18:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Delvinë 19 prill 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll
  Sherbime

  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Delvinë 13 prill 02:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë

  Shumica e ofertave të sotme financiare në internet janë të bazuara në feaude. Dhe kjo është ajo që f

  Delvinë 12 prill 07:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Huawei Mata 20 Pro 128GB
  Telefona celulare

  Huawei Mata 20 Pro 128GB

  telephony : +447448288094 Viber : +447448288094 WhatsApp : +447448288094

  Delvinë 12 prill 03:09
  400 €
 • 0 foto
  Ofrimi i financimit për të gjithë
  Sherbime

  Ofrimi i financimit për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Delvinë 10 prill 06:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta promovuese e financimit
  Sherbime

  Oferta promovuese e financimit

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Delvinë 8 prill 21:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë
  Sherbime

  Financimi për të gjithë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë financimi në internet për shkak të mashtrimit. Në

  Delvinë 7 prill 08:17
  Me Marrveshje