Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Delvinë

 • 2 foto
  Korg Pa1000 61 Key Professional Arranger
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg Pa1000 61 Key Professional Arranger

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë Sot, 01:49
  532 €
 • 0 foto
  fffffffffffffffffff
  Bileta / Udhetime

  fffffffffffffffffff

  ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

  Delvinë Sot, 01:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dell XPS 9360 4k touch, i7-8550u, 512 SSD,
  Kompjutera

  Dell XPS 9360 4k touch, i7-8550u, 512 SSD,

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë Dje, 02:56
  532 €
 • 1 foto
   Asus ROG G752VY 17.3 i7 64GB 1TB+512GB SSD 8GB NV
  Kompjutera

  Asus ROG G752VY 17.3 i7 64GB 1TB+512GB SSD 8GB NV

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë Dje, 02:12
  754 €
 • 2 foto
  Msi Gt73vr Titan Pro 7820hk 32gb 256gb Ssd+1tb Hdd
  Kompjutera

  Msi Gt73vr Titan Pro 7820hk 32gb 256gb Ssd+1tb Hdd

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë Dje, 02:12
  754 €
 • 0 foto
  ASUS ROG G751JY-DH71 i7 24GB 1TB + 256GB
  Kompjutera

  ASUS ROG G751JY-DH71 i7 24GB 1TB + 256GB

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë Dje, 02:04
  532 €
 • 1 foto
  Apple Macbook pro 15 Touch Bar 3.1GHz i7, 1TB SSD,
  Kompjutera

  Apple Macbook pro 15 Touch Bar 3.1GHz i7, 1TB SSD,

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë Dje, 02:04
  754 €
 • 1 foto
   Apple 27\" iMac Pro with Retina 5K Display MQ2Y2LL
  Kompjutera

  Apple 27\" iMac Pro with Retina 5K Display MQ2Y2LL

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë Dje, 02:04
  842 €
 • 2 foto
  Korg Pa1000 61 Key Professional Arranger
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg Pa1000 61 Key Professional Arranger

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë 18 gusht 02:52
  620 €
 • 1 foto
   Apple iMac 27 Retina 5k 4.2ghz i7 QC 64GB 2TB SSD
  Kompjutera

  Apple iMac 27 Retina 5k 4.2ghz i7 QC 64GB 2TB SSD

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë 17 gusht 05:13
  754 €
 • 3 foto
  Acer Predator Triton 700 15.6 i7-7700HQ 32GB 512GB
  Kompjutera

  Acer Predator Triton 700 15.6 i7-7700HQ 32GB 512GB

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë 17 gusht 05:13
  665 €
 • 2 foto
  Apple MacBook Air With Retina Display 13.3in 8GB R
  Kompjutera

  Apple MacBook Air With Retina Display 13.3in 8GB R

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë 17 gusht 05:01
  399 €
 • 2 foto
   Apple MacBook Pro 13 Touch Bar i5 8GB 512GB SSD
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 13 Touch Bar i5 8GB 512GB SSD

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë 17 gusht 05:01
  487 €
 • 1 foto
   Apple MacBook Air 11 Laptop
  Kompjutera

  Apple MacBook Air 11 Laptop

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë 17 gusht 05:01
  310 €
 • 3 foto
  Apple iPhone X - 64/256GB - (Unlocked)
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 64/256GB - (Unlocked)

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë 17 gusht 04:41
  354 €
 • 2 foto
   Apple iPhone XS MAX 64/256/512GB - (Unlocked)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS MAX 64/256/512GB - (Unlocked)

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë 17 gusht 04:41
  443 €
 • 1 foto
  Acer Predator Helios 300 15.6\" i7-7700HQ, GTX1060
  Kompjutera

  Acer Predator Helios 300 15.6\" i7-7700HQ, GTX1060

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë 17 gusht 03:13
  576 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S10+ 128/512GB - (Unlocked)
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S10+ 128/512GB - (Unlocked)

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë 17 gusht 02:20
  443 €
 • 1 foto
  Apple 27\" iMac Pro with Retina 5K Display MQ2Y2LL/
  Kompjutera

  Apple 27\" iMac Pro with Retina 5K Display MQ2Y2LL/

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë 17 gusht 02:20
  842 €
 • 2 foto
  Apple MacBook Pro 13 Touch Bar i5 8GB 512GB SSD
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 13 Touch Bar i5 8GB 512GB SSD

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë 17 gusht 02:12
  487 €
 • 3 foto
  Apple Macbook pro 15 Touch Bar 3.1GHz i7, 1TB SSD,
  Kompjutera

  Apple Macbook pro 15 Touch Bar 3.1GHz i7, 1TB SSD,

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë 17 gusht 02:12
  709 €
 • 2 foto
  Apple iPhone XS MAX 64/256/512GB - (Unlocked)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS MAX 64/256/512GB - (Unlocked)

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë 17 gusht 02:00
  443 €
 • 1 foto
   iPhone XS Max
  Telefona celulare

  iPhone XS Max

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Delvinë 17 gusht 01:39
  443 €
 • 0 foto
  gati në mënyrë të sigurt
  Sherbime

  gati në mënyrë të sigurt

  Kredi e sigurt për para dhe asnjë protokoll! ju doni shtëpinë tuaj! ju doni makinën tuaj! keni nevoj

  Delvinë 16 gusht 03:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi, financim dhe investim në biznes
  Sherbime

  Kredi, financim dhe investim në biznes

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të përparu

  Delvinë 16 gusht 01:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta falas
  Bileta / Udhetime

  Oferta falas

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 deri 5,000,000

  Delvinë 13 gusht 18:50
  5.000 €
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Delvinë 13 gusht 15:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Parrots Grey Afrikë
  Kafshe shtepiake

  Parrots Grey Afrikë

  Unë kam marrë dorën time bukuroshe të rritur të Kongos Afrikë Grey Parrots për shitje. Ata vijnë me

  Delvinë 13 gusht 13:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këlyshë të bukur Bulldog English
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur Bulldog English

  Mashkull dhe Femër, të kuq dhe të bardhë, të rritur rreth fëmijëve në një shtëpi familjare me kafshë

  Delvinë 13 gusht 11:05
  180 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Koleksione

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Delvinë 13 gusht 00:49
  30.000 €
 • 1 foto
  eskavator ZX50
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  eskavator ZX50

  Markë: Hitachi ZX50 Modeli: ZX 50 Numri i orëve të punës: 3521 Viti: 2009 Lloji i trupit: shasi e sh

  Delvinë 11 gusht 20:12
  1.900 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Delvinë 10 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Delvinë 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  brza ponuda zajma
  Sherbime

  brza ponuda zajma

  zdravo gospođo / gospodine Da li su vas mnoge banke odbile? Trebate li financiranje za konsolidacij

  Delvinë 9 gusht 15:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  iPhone 7 Plus
  Telefona celulare

  iPhone 7 Plus

  KONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP \\ EMAIL T MERNI MIMET E ZBRITJES S ON SHITJE Whats App: + 1405776134

  Delvinë 8 gusht 23:44
  314 €
 • 2 foto
  MacBook Pro 15
  Kompjutera

  MacBook Pro 15

  KONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP \\ EMAIL T MERNI MIMET E ZBRITJEVE N ON SHITJE Whats App: + 140577613

  Delvinë 8 gusht 20:22
  500 €
 • 1 foto
  iPhone XR
  Telefona celulare

  iPhone XR

  KONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP \\ EMAIL T MERNI MIMET E ZBRITJES S ON SHITJE Whats App: + 1405776134

  Delvinë 8 gusht 20:22
  359 €
 • 2 foto
  PlayStation 4 Slim 1TB Call of Duty Black
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 4 Slim 1TB Call of Duty Black

  KONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP \\ EMAIL T MERNI MIMET E ZBRITJES S ON SHITJE Whats App: + 1405776134

  Delvinë 8 gusht 20:22
  269 €
 • 1 foto
   iPhone XS Max
  Telefona celulare

  iPhone XS Max

  KONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP \\ EMAIL T MERNI MIMET E ZBRITJEVE N ON SHITJE Whats App: + 140577613

  Delvinë 8 gusht 19:30
  449 €
 • 11 foto
  test
  Vetura

  test

  test ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

  Delvinë 7 gusht 12:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GATI P ALLR T GJITHA
  Sherbime

  GATI P ALLR T GJITHA

  CAPITAL-FINANZAS është një kompani që punon në fushën e financimit afatshkurtër.Ai u siguron klientë

  Delvinë 7 gusht 08:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Delvinë 4 gusht 08:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve

  A jeni një individ, një kompani apo një institut që kërkoni financim ose një kredi për të zgjeruar o

  Delvinë 3 gusht 07:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Apple iPhone i ri Apple Xs Max 512 GB i Hapur
  Telefona celulare

  Apple iPhone i ri Apple Xs Max 512 GB i Hapur

  A po kërkoni ku të blini elektronikën më të mirë ?. Elektronikë me shitje më të mirë LTD është këtu

  Delvinë 31 korrik 17:20
  670 Lek
 • 0 foto
  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz dhe: WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cilë

  Delvinë 29 korrik 16:48
  25.656 €
 • 0 foto
  Ofrim: WhatsApp: 0022997351844
  Libra / Revista

  Ofrim: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz dhe: WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cil

  Delvinë 29 korrik 15:27
  7.547 €
 • 0 foto
  Ofrimi : WhatsApp: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  Ofrimi : WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz dhe: WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cil

  Delvinë 29 korrik 13:06
  5.565 €
 • 3 foto
  Cavalier King Charles Spaniel Qentë dhe Puppies pë
  Kafshe shtepiake

  Cavalier King Charles Spaniel Qentë dhe Puppies pë

  Cavalier King Charles Spaniel Qentë dhe Puppies për shitje Ne kemi një pjellë mahnitëse të puppies t

  Delvinë 28 korrik 15:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Brand new Apple iphone xs max 256 gb
  Telefona celulare

  Brand new Apple iphone xs max 256 gb

  Whatsapp :: +15104011696 Condition: Brand New Original Unlocked (Factory Sealed) Purchased directly

  Delvinë 27 korrik 14:02
  600 €
 • 3 foto
  Huawei Mate 20 Pro LYA-L09 - 128GB - E ZEZERUAR E ZEZË
  Telefona celulare

  Huawei Mate 20 Pro LYA-L09 - 128GB - E ZEZERUAR E ZEZË

  Huawei Mate 20 Pro LYA-L09 - 128GB - E ZEZERUAR E ZEZË na kontaktoni për më shumë informacion

  Delvinë 23 korrik 14:11
  300 €