Automjete
Delvinë

Automjete në shitje në Delvinë

 • 0 foto
  Kredi e sigurt dhe e besueshme
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kredi e sigurt dhe e besueshme

  Ju përshëndes mik i dashur, është e vërtetë, kështu që nëse doni ta bëni sepse e bëra atë dhe pashë

  Delvinë 26 shtator 05:40
  12 €
 • 4 foto
  Mercedez benze
  Kamionë

  Mercedez benze

  2004 ateco

  Delvinë 14 shtator 20:24
  7.500 €
 • 1 foto
  eskavator ZX50
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  eskavator ZX50

  Markë: Hitachi ZX50 Modeli: ZX 50 Numri i orëve të punës: 3521 Viti: 2009 Lloji i trupit: shasi e sh

  Delvinë 12 shtator 11:10
  1.900 €
 • 0 foto
  Toyota Yaris dizel
  Vetura

  Toyota Yaris dizel

  Chnbm

  Delvinë 8 shtator 09:38
  4.434 €
 • 2 foto
  Volkswagen Golf 2.0 TDi, 2008
  Vetura

  Volkswagen Golf 2.0 TDi, 2008

  Volkswagen Golf 2.0 TDi, viti 2008, naftë, 192,000 km, argjend me ngjyra, gri me ngjyra të brendshme

  Delvinë 6 shtator 22:24
  2.900 €
 • 11 foto
  test
  Vetura

  test

  test ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

  Delvinë 7 gusht 12:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz dhe: WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cilë

  Delvinë 29 korrik 16:48
  25.656 €
 • 0 foto
  Ofrimi : WhatsApp: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  Ofrimi : WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz dhe: WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cil

  Delvinë 29 korrik 13:06
  5.565 €
 • 0 foto
  Pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi

  Shitet pjes kembimi per te gjitha markat funksional100%

  Delvinë 17 korrik 20:26
  200 €
 • 7 foto
  VW Polo 2007
  Vetura

  VW Polo 2007

  Shitet Volksvagen polo gaz benzine ne gjendje shume te mire

  Delvinë 14 korrik 17:23
  3.250 €
 • 8 foto
  Mercedec-Benz
  Vetura

  Mercedec-Benz

  shitet Mercedes-Benz ngjyra blu me kamjo automat makina esht ne gjendje te shkelqyer me te gjitha sh

  Delvinë 5 korrik 18:12
  1.500 €
 • 0 foto
  Oferta : whatsapp: 0022997351844
  Vetura

  Oferta : whatsapp: 0022997351844

  Oferta urgjente e ofertës së kredisë: whatsapp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Unë jam një dr

  Delvinë 3 korrik 11:44
  9.632 €
 • 0 foto
  Oferta* whatsapp: 0022997351844
  Vetura

  Oferta* whatsapp: 0022997351844

  Oferta urgjente e ofertës së kredisë: whatsapp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Unë jam një dr

  Delvinë 30 qershor 23:57
  5.665 €
 • 4 foto
  Mercedes benz 202 cdi portobagazh
  Vetura

  Mercedes benz 202 cdi portobagazh

  Makina esht shum e pastert nga boja sensor parkimi vaj filtra t ndruar me letra deri ne dhjetor 2020

  Delvinë 24 qershor 15:02
  3.000 €
 • 5 foto
  Leonit
  Vetura

  Leonit

  Golf 6 1.6

  Delvinë 18 qershor 19:56
  10.500 €
 • 6 foto
  Cls
  Vetura

  Cls

  Shitet Mercedes-Benz CLS 550. AMG-Line nga fabrika - Viti: 2013 - Km. 120000 - Full Edition - Full L

  Delvinë 29 maj 11:29
  28.000 €
 • 0 foto
  VW Passat 2007
  Vetura

  VW Passat 2007

  Pasat superekonomik me hapsira te bollshme per familje te reja ka bagazh te bollshem munde te perdor

  Delvinë 3 maj 19:50
  7.400 €
 • 4 foto
  Mercedes-Benz M-Klasa
  Vetura

  Mercedes-Benz M-Klasa

  Mercedes-Benz M-Klasa Mirëmbajtja Historia e shërbimit Ngjyra E zezë Kutia e zezë Vegla automatike

  Delvinë 1 maj 12:20
  1.900 €
 • 5 foto
  gdgdd
  Vetura

  gdgdd

  dggfdjf

  Delvinë 4 prill 10:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot dizel -00
  Vetura

  Peugeot dizel -00

  Makina eshte me letra te prera deri me prill 2019 eshte me nafte 1.9 Malina ka nje problem me sistem

  Delvinë 4 prill 10:50
  1.000 €
 • 4 foto
  Peugiot
  Vetura

  Peugiot

  Peugeot 1.9 nafte viti2000 makina ka vetem nje problem ne sistemin e ushqimit me naft makina esht me

  Delvinë 4 prill 10:22
  1.000 €
 • 5 foto
  iveco
  Kamionë

  iveco

  shitet ose nderrohet ne gjendje shum te mireIveco 3510 Viti 96 Turbo interculer 230000 dopjo gome 3

  Delvinë 4 prill 02:08
  2.500 €
 • 0 foto
  Kerkoj makin me letra okazion 500€ deri 800 €
  Vetura

  Kerkoj makin me letra okazion 500€ deri 800 €

  kerkoj makin me me letra 500 deri 800 euro cfar do lloj makine ford fiesta fiat opel golf rensi ka

  Delvinë 3 prill 16:38
  1.000 Lek
 • 5 foto
  Minibus MAN navigo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Minibus MAN navigo

  MINIBUS OTOKAR NAVIGO 2009 EURO 5 KLIM TV DVD TELMA INFO 0693112649 AL 049214003 RKS

  Delvinë 3 prill 08:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zastava dizel
  Vetura

  Zastava dizel

  E pa demtuar

  Delvinë 3 prill 00:59
  1.500 €
 • 0 foto
  Toyta hilux
  Vetura

  Toyta hilux

  Makina eshte ne gjendje te mire pune. Te gjitha sherbimet i jane bere

  Delvinë 1 prill 21:06
  5.200 €
 • 6 foto
  Suzuki 130cc sport
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki 130cc sport

  Suzuki 130cc sport

  Delvinë 1 prill 20:05
  400 Lek
 • 8 foto
  2011 Audi A6 2.0 Turbo
  Vetura

  2011 Audi A6 2.0 Turbo

  Shitet Audi A6 2011 Cmimi 11300 euro me dogane dhe letra te kryera. Pranohen dhe oferta per nderri

  Delvinë 1 prill 15:16
  11.300 €
 • 0 foto
  Mini EXCAVATOR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mini EXCAVATOR

  Mini EXCAVATOR New Holland E 50.2 SR CABIN MINI EXCAVATOR NEW HOLLAND E 50.2 KARRIER SR BALANCER E

  Delvinë 28 janar 21:58
  3.000 €
 • 1 foto
  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC
  Automjete bujqesore

  pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC

  Email [email protected] pajisjeve bujqësore : 38000 € John Deere 6110 MC 1.138 h, në v

  Delvinë 29 dhjetor 08:19
  38.000 €