Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Tropojë

 • 5 foto
  Iphon 7
  Shtesa per telefon celulare

  Iphon 7

  iphone 7 me te gjitha pjeset memory 32 gb gjendja 10/10 vetem chip i telefonit esht prish

  Tropojë Sot, 00:51
  400 €
 • 2 foto
  Audi A6 dizel
  Vetura

  Audi A6 dizel

  Audi A6 1.9 nafte shum ekonomik ne gjendjen shum te mir sherbimet te bera te gjitha .vaj filtra te n

  Tropojë Dje, 21:17
  3.500 €
 • 9 foto
  Mercedes E 220 cdi led/ksenon
  Vetura

  Mercedes E 220 cdi led/ksenon

  Shitet ne gjendje extra te mir Viti i prodhimet 2014 model 2015 Per info ne numrin kontaktues + 383

  Tropojë Dje, 20:37
  15.500 €
 • 6 foto
  Subaru Forester 2.0 T 4WD
  Vetura

  Subaru Forester 2.0 T 4WD

  Shitet foristrada e tipit Subaru Forester 2.0 T 4 WD Vetura eshte benxins eshte shum ne gjendje te

  Tropojë Dje, 16:39
  2.600 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz Vario 711D
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Vario 711D

  Mercedes Benz 711D , 431000 KM , GOMA 90% te reja. Letrat e paguara per 1 vit. Gjendja perfekte e ga

  Tropojë Dje, 16:07
  6.200 €
 • 3 foto
  AUDI Q7
  Vetura

  AUDI Q7

  Mundesi blerje me keste nga Mogo Albania

  Tropojë Dje, 13:27
  11.000 €
 • 4 foto
  tropoj
  Vetura

  tropoj

  shitet ml 270 viti 2001 cmimi 3000.ero tel 0692087120

  Tropojë 18 gusht 22:37
  3.000 €
 • 5 foto
  2008 Volkswagen Passat 2.0 TDI 3C
  Vetura

  2008 Volkswagen Passat 2.0 TDI 3C

  Shitet Volkswagen Passat 2.0 me nje te kuqe TDI ne gjendje perfekte. Ka nevigation , drita anash, se

  Tropojë 18 gusht 13:55
  6.000 €
 • 3 foto
  Mercedes C240
  Vetura

  Mercedes C240

  Shitet Mercedes C240 Kombi. Gjendja eshte shume mir. Servicet gjithnje nga Mercedes ne Svicer.

  Tropojë 16 gusht 09:29
  2.000 €
 • 2 foto
  Shes Bulldog raca e paster agresiv
  Kafshe shtepiake

  Shes Bulldog raca e paster agresiv

  Shes qen Bulldog raca e paster esht agresiv per oborr ose pllac mosha 2 vjeqare per me shum thirr te

  Tropojë 14 gusht 12:05
  200 €
 • 11 foto
  MERCEDES-BENZ ML 320 CDI SHITET OSE NDËRROJ
  Vetura

  MERCEDES-BENZ ML 320 CDI SHITET OSE NDËRROJ

  OPSIONET -Ksenon dhe bi-kseno -Lupat e fenerve levizin sipas terenit majtas-djathtas lart-posht -Ser

  Tropojë 13 gusht 14:25
  8.400 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Punesime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Tropojë 13 gusht 00:54
  5.000 €
 • 1 foto
  VW Golf 4 benzin
  Vetura

  VW Golf 4 benzin

  Shitet golfi 4 1.6 benzin ne gjendje te mir letrat e pagume per 1 vit bejm edhe nderrim me passat m

  Tropojë 11 gusht 17:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Tropojë 10 gusht 16:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Tropojë 10 gusht 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidi

  Tropojë 9 gusht 15:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet golfi i ardhur nga ch
  Vetura

  Shitet golfi i ardhur nga ch

  Shitet golfi i ardhur nga ch nr wp ose viber +38345449419

  Tropojë 9 gusht 00:04
  4.100 €
 • 9 foto
  Okazioooon
  Vetura

  Okazioooon

  Shitet c klass 220 kamjo automatic viti 2002 me letra shiptare Te paguara baxha xhama sedile elektri

  Tropojë 7 gusht 13:30
  3.300 €
 • 3 foto
  Shes Passat 1.9 TDI i thjeshte
  Vetura

  Shes Passat 1.9 TDI i thjeshte

  Shes VW Passat avant 1.9 TDI (pa te kuqe) me 212.000 kilometra origjinale ,kamjo automatike, me ta

  Tropojë 5 gusht 10:46
  3.300 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Tropojë 4 gusht 08:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia 100% e vërtetë
  Kafshe ferme

  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia 100% e vërtetë

  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia 100% e vërtetë Ju dëshironi të kon

  Tropojë 1 gusht 14:53
  30.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia 100%
  Sherbime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia 100%

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia. 100% Ju dëshironi të konkretizoni ën

  Tropojë 1 gusht 14:49
  300 €
 • 0 foto
  Shitet 190 D
  Vetura

  Shitet 190 D

  Shitet mercedes 190 D Super gjendje Letra deri ne qeshor 2020 Cmimi i pa diskutushem

  Tropojë 31 korrik 19:40
  1.500 €
 • 3 foto
  ?OKAZION FORD FOCUS ?
  Vetura

  ?OKAZION FORD FOCUS ?

  1.6 nafte Dokumente 2020 shkurt Super 👍 GJENDJE SKA NEVOJE PER REKLAM Kush eshte i interesuar le te

  Tropojë 29 korrik 19:57
  2.700 €
 • 3 foto
  honda pantheon 150c
  Motore (mbi 50 cc)

  honda pantheon 150c

  ne gjendje prefekt me dokumenta te prera per 1 vit

  Tropojë 26 korrik 21:23
  900 €
 • 6 foto
  Mercedes 320 Bluetec
  Vetura

  Mercedes 320 Bluetec

  Shes mercedes 320 bluetec evo sistem amerikan,sherbimet e bera gjitha në kohë sedile lekure full opt

  Tropojë 21 korrik 20:30
  9.000 €
 • 4 foto
  She\'s nisan 2.2 naft
  Vetura

  She\'s nisan 2.2 naft

  She\'s nisan x trail 2.2 naft

  Tropojë 20 korrik 12:23
  2.500 €
 • 3 foto
  SHITET BUSI 2.4 DIZEL
  Vetura

  SHITET BUSI 2.4 DIZEL

  Busi ika 1.vit regjistrim osht tip top Nuka nevoj per as ni ce nt viber +38344528606 kombi osht ne G

  Tropojë 18 korrik 18:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A6 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte
  Vetura

  Audi A6 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte

  Shitet Audi A6 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte Kamio Automatike 245.000 Km Origjinale Nr cel:+3556998

  Tropojë 18 korrik 02:56
  2.500 €
 • 2 foto
  makina volkswagen
  Vetura

  makina volkswagen

  Viti i ndërtimit: 2012 Ngjyra: e bardhë Transmetimi: manual Rrotat me rrota: Të gjitha makinat me rr

  Tropojë 17 korrik 21:58
  2.000 €
 • 3 foto
  Ford Galaxy dizel -04
  Vetura

  Ford Galaxy dizel -04

  1.9 disel 7 ulse shum ekonomike. kamjo automatik. viti prodhimit 2004

  Tropojë 16 korrik 21:38
  4.000 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Tropojë 16 korrik 09:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Nissan Terrano V6
  Vetura

  Nissan Terrano V6

  Makina ka goma shume te mira dhe brenda eshte shume i ruajtur. Makina e ka te demtuar motorrin( arsy

  Tropojë 15 korrik 12:22
  900 €
 • 4 foto
  Shitet Iphone 8 gjendja 10/10
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 8 gjendja 10/10

  Çmimi pak i diskutueshem

  Tropojë 14 korrik 16:03
  47.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet iphone 8 gjendja 10/10
  Telefona celulare

  Shitet iphone 8 gjendja 10/10

  Cmimi pak i diskutueshem

  Tropojë 14 korrik 15:51
  45.000 Lek
 • 0 foto
  Program online baste sportive
  Sherbime

  Program online baste sportive

  Usr baste sportive keno gara etj per cdo info kontaktoni vetem me email [email protected]

  Tropojë 13 korrik 14:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Defender
  Vetura

  Defender

  Shitet Defender 90 2.5 300tdi ne gjendje super

  Tropojë 12 korrik 02:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mikser betoni 4x4 2 kubik
  Kamionë

  Mikser betoni 4x4 2 kubik

  Shitet mikseri i betonit ne gjendje te mir teknike Vet ngarkus kurse shprazjen e ben edhe nga krah

  Tropojë 11 korrik 22:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe financimi i ofruar me siguri
  Sherbime

  Kredi dhe financimi i ofruar me siguri

  A keni nevojë për financim krediti për të ringjallur biznesin tuaj ose për të krijuar kompaninë tuaj

  Tropojë 9 korrik 11:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Citroen XSara Picasso 2009 BENZIN+GAZ
  Vetura

  Citroen XSara Picasso 2009 BENZIN+GAZ

  Citroen XSara Picasso 2009 BENZIN+GAZ Nje Form Te Vjeter Por Qe Vjen Me Prodhimin E Ri Te Vitit 200

  Tropojë 9 korrik 01:38
  3.999 €
 • 2 foto
  i ri i hapur Apple iPhone x
  Telefona celulare

  i ri i hapur Apple iPhone x

  i ri i hapur Apple iPhone x

  Tropojë 6 korrik 23:14
  420 €
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Tropojë 4 korrik 06:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet ushqimi per kafshe 1.5€ dongi
  Kafshe ferme

  shitet ushqimi per kafshe 1.5€ dongi

  shitet sana me ball 1.5€ sana gjindet ne peje per ma shum info ne viber +38349676328

  Tropojë 30 qershor 19:33
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Bmw X5 Nafte AUTOMATIKE
  Vetura

  Bmw X5 Nafte AUTOMATIKE

  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike Cmimi:4800 Euro I Diskutueshem Nr Kontakti:+355693632032 Ma

  Tropojë 29 qershor 11:19
  4.799 €
 • 2 foto
  Duj sane dhe teteline./Kosovë.
  Kafshe ferme

  Duj sane dhe teteline./Kosovë.

  Duj sane dhe teteline,të këtij viti,rreth 20.000copë. Çmimi 1€/sana,1.5€/tetelina. Vendi: Drenas/Kos

  Tropojë 28 qershor 15:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Wilier triestina Disc 105 PRISHTINE
  Paisje per sport

  Wilier triestina Disc 105 PRISHTINE

  Shitet ne Prishtine - Wilier Triestina 105. Alux piruni Carbon. Trupi 2x54. viti prodhimit 2015. Gje

  Tropojë 27 qershor 16:05
  420 €
 • 0 foto
  i japin fund varfërisë
  Bileta / Udhetime

  i japin fund varfërisë

  partneri që plotëson nevojat financiare të kompanisë suaj ose projektet tuaja personale. Ne ofrojmë

  Tropojë 27 qershor 08:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biçiklete me ajr rezistence.( Airdyne Schwinn)
  Paisje per sport

  Biçiklete me ajr rezistence.( Airdyne Schwinn)

  Eshte sikur Biçiklete stacionare.punon duke levizur duart dhe kembet ne te njejten kohe dhe prison r

  Tropojë 25 qershor 17:51
  300 €
 • 9 foto
   Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008
  Vetura

  Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008

  Shitet Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008 Makina Posedon: ->Klima Dixhitale Tronike ->Hapj

  Tropojë 25 qershor 10:36
  5.600 €
 • 4 foto
  Mercedes C230 Kompressor Benzin Motorr 1.8
  Vetura

  Mercedes C230 Kompressor Benzin Motorr 1.8

  Mercedes C230 Kompressor Benzin Motorr 1.8 Kamio Automatike Full Options Makina Posedon: ->Sallon

  Tropojë 25 qershor 10:27
  5.200 €