Automjete
Tropojë

Automjete në shitje në Tropojë

 • 9 foto
  Mercedes E 220 cdi led/ksenon
  Vetura

  Mercedes E 220 cdi led/ksenon

  Shitet ne gjendje extra te mir Viti i prodhimet 2014 model 2015 Per info ne numrin kontaktues + 383

  Tropojë Sot, 11:49
  15.500 €
 • 6 foto
  Mercedes 320 Bluetec
  Vetura

  Mercedes 320 Bluetec

  Shes mercedes 320 bluetec evo sistem amerikan,sherbimet e bera gjitha në kohë sedile lekure full opt

  Tropojë Dje, 20:30
  9.000 €
 • 2 foto
  Audi A6 dizel
  Vetura

  Audi A6 dizel

  Audi A6 1.9 nafte shum ekonomik ne gjendjen shum te mir sherbimet te bera te gjitha .vaj filtra te n

  Tropojë 20 korrik 21:17
  3.500 €
 • 4 foto
  She\'s nisan 2.2 naft
  Vetura

  She\'s nisan 2.2 naft

  She\'s nisan x trail 2.2 naft

  Tropojë 20 korrik 12:23
  2.500 €
 • 4 foto
  tropoj
  Vetura

  tropoj

  shitet ml 270 viti 2001 cmimi 3000.ero tel 0692087120

  Tropojë 19 korrik 22:37
  3.000 €
 • 3 foto
  SHITET BUSI 2.4 DIZEL
  Vetura

  SHITET BUSI 2.4 DIZEL

  Busi ika 1.vit regjistrim osht tip top Nuka nevoj per as ni ce nt viber +38344528606 kombi osht ne G

  Tropojë 18 korrik 18:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A6 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte
  Vetura

  Audi A6 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte

  Shitet Audi A6 I Vitit 2003 Quattro 2.5 Nafte Kamio Automatike 245.000 Km Origjinale Nr cel:+3556998

  Tropojë 18 korrik 02:56
  2.500 €
 • 2 foto
  makina volkswagen
  Vetura

  makina volkswagen

  Viti i ndërtimit: 2012 Ngjyra: e bardhë Transmetimi: manual Rrotat me rrota: Të gjitha makinat me rr

  Tropojë 17 korrik 21:58
  2.000 €
 • 11 foto
  MERCEDES-BENZ ML 320 CDI SHITET OSE NDËRROJ
  Vetura

  MERCEDES-BENZ ML 320 CDI SHITET OSE NDËRROJ

  OPSIONET -Ksenon dhe bi-kseno -Lupat e fenerve levizin sipas terenit majtas-djathtas lart-posht -Ser

  Tropojë 17 korrik 15:34
  8.400 €
 • 3 foto
  Ford Galaxy dizel -04
  Vetura

  Ford Galaxy dizel -04

  1.9 disel 7 ulse shum ekonomike. kamjo automatik. viti prodhimit 2004

  Tropojë 16 korrik 21:38
  4.000 €
 • 4 foto
  Nissan Terrano V6
  Vetura

  Nissan Terrano V6

  Makina ka goma shume te mira dhe brenda eshte shume i ruajtur. Makina e ka te demtuar motorrin( arsy

  Tropojë 15 korrik 12:22
  900 €
 • 0 foto
  Defender
  Vetura

  Defender

  Shitet Defender 90 2.5 300tdi ne gjendje super

  Tropojë 12 korrik 02:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mikser betoni 4x4 2 kubik
  Kamionë

  Mikser betoni 4x4 2 kubik

  Shitet mikseri i betonit ne gjendje te mir teknike Vet ngarkus kurse shprazjen e ben edhe nga krah

  Tropojë 11 korrik 22:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  VW Golf 4 benzin
  Vetura

  VW Golf 4 benzin

  Shitet golfi 4 1.6 benzin ne gjendje te mir letrat e pagume per 1 vit bejm edhe nderrim me passat m

  Tropojë 10 korrik 22:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Citroen XSara Picasso 2009 BENZIN+GAZ
  Vetura

  Citroen XSara Picasso 2009 BENZIN+GAZ

  Citroen XSara Picasso 2009 BENZIN+GAZ Nje Form Te Vjeter Por Qe Vjen Me Prodhimin E Ri Te Vitit 200

  Tropojë 9 korrik 01:38
  3.999 €
 • 3 foto
  honda pantheon 150c
  Motore (mbi 50 cc)

  honda pantheon 150c

  ne gjendje prefekt me dokumenta te prera per 1 vit

  Tropojë 9 korrik 01:34
  900 €
 • 12 foto
  Bmw X5 Nafte AUTOMATIKE
  Vetura

  Bmw X5 Nafte AUTOMATIKE

  Shitet Bmw X5 2001 3.0d Kamio Automatike Cmimi:4800 Euro I Diskutueshem Nr Kontakti:+355693632032 Ma

  Tropojë 29 qershor 11:19
  4.799 €
 • 9 foto
   Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008
  Vetura

  Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008

  Shitet Vw Golf Plus Automatike 1.9 Nafte 2008 Makina Posedon: ->Klima Dixhitale Tronike ->Hapj

  Tropojë 25 qershor 10:36
  5.600 €
 • 4 foto
  Mercedes C230 Kompressor Benzin Motorr 1.8
  Vetura

  Mercedes C230 Kompressor Benzin Motorr 1.8

  Mercedes C230 Kompressor Benzin Motorr 1.8 Kamio Automatike Full Options Makina Posedon: ->Sallon

  Tropojë 25 qershor 10:27
  5.200 €
 • 12 foto
  S500 AMG FULL EXTRA
  Vetura

  S500 AMG FULL EXTRA

  Mercedes S500 Gaz+Benzine Full Extra (PRESIDENT LINE) 2005 LooK Cmimi:3500 Euro Nr cel:+355693632032

  Tropojë 25 qershor 10:26
  3.500 €
 • 10 foto
  golf 4?
  Vetura

  golf 4?

  golf 4 T-di te kuqe 🚘 -me letrat per nje vit -goma te reja verore dhe 1 par rezerv dimrore te reja

  Tropojë 24 qershor 16:42
  11 €
 • 10 foto
  Bmw 530i
  Vetura

  Bmw 530i

  Seria 5 530i vit prodhimi 2004. Super gjendje Makina eshte me timon ne krah te djathte. Nuk ka nevo

  Tropojë 20 qershor 01:22
  4.000 €
 • 3 foto
  Mitsubishi L200
  Vetura

  Mitsubishi L200

  shitet makina L200 2.5 naft turbo viti 1996 gjendje te rregullt motorrike dhe gjenerike te gjitha sh

  Tropojë 6 qershor 19:41
  2.700 €
 • 7 foto
  OKAZION!!! FIAT BRAVO 1.4 2008 71m km (3.5euro)
  Vetura

  OKAZION!!! FIAT BRAVO 1.4 2008 71m km (3.5euro)

  Makina esht blere 0 km e perdorur nga 1 person . Super e bukur dhe sportive e fabrikes me opsion spo

  Tropojë 4 qershor 19:54
  3.500 €
 • 8 foto
  Opel Insignia me targa te zvicres
  Vetura

  Opel Insignia me targa te zvicres

  Ne gjendje te rregullt Service te kryera

  Tropojë 2 qershor 14:10
  8.500 €
 • 6 foto
  VW Golf 4 Diesel 1.9 4Motion 6 Marsha
  Vetura

  VW Golf 4 Diesel 1.9 4Motion 6 Marsha

  Volkswagen Golf4 Nafte 4x4 Motorri 1.9 Viti Prodhimit Fundi 2005. Te Gjitha Serviset e Kryera, Alumi

  Tropojë 29 maj 19:10
  3.499 €
 • 1 foto
  Shitje per pjesr
  Vetura

  Shitje per pjesr

  Shitet per pjese

  Tropojë 28 maj 23:10
  700 €
 • 2 foto
  Hi
  Vetura

  Hi

  She\'s makinen per arsye, se me duhet me e Re. Ka te gjitha letterat deri me 10.05.2020. Manual. Me

  Tropojë 27 maj 20:09
  6.300 €
 • 8 foto
  Toyota hilux
  Vetura

  Toyota hilux

  Shitet toyota hilux 2.4 turbo 4 x4 viti 2000 cmimi 5500 euro super gjendje tel 0685455832

  Tropojë 21 maj 12:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Renault 420
  Kamionë

  Shes Renault 420

  Shes koke shlepi Reno 420 viti 2003 . Problem me pllak ndezjes

  Tropojë 20 maj 16:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mitsubish l200
  Vetura

  Mitsubish l200

  Shitet arsyre mos perdorimi ngjendje shum te Mir per ma shum info nr tel 0682445403

  Tropojë 17 maj 19:59
  4.300 €
 • 1 foto
  Motor 2.8
  Autopjese dhe paisje

  Motor 2.8

  shitet motor 2.8 per pjes ipa hapur.viti 99 shitet motor 2.4 me turbo, viti 99 kan qen ne toyotahil

  Tropojë 16 maj 22:15
  1.200 €
 • 3 foto
  Land Rover discovery
  Vetura

  Land Rover discovery

  shitete land rover discovery 2 td5 automatik me tabel te norvegjise makia gjindet ne kosove qyteti

  Tropojë 13 maj 18:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Land Rover td5 me letra deri ne dhjetor, 6+1 goma te reje sherbime te bear , e gatshme per cdo lloj

  Tropojë 6 maj 10:03
  4 Lek
 • 2 foto
  hi
  Vetura

  hi

  shes urgjentisht Golf 3 diesel viti 93 targa shqiptare ne gjendje te mir regjistrimi skaduar qmimi v

  Tropojë 2 maj 13:41
  700 €
 • 5 foto
  ML270CDI Automat
  Vetura

  ML270CDI Automat

  Km-188000,ML270CDI automat(daimler chrysler) .karburant nafte.vellimi 2665 fuqia(kw)120-xhama te err

  Tropojë 23 prill 15:01
  4.000 €
 • 8 foto
  shitet E220 cdi viti 2000
  Vetura

  shitet E220 cdi viti 2000

  shitet makina ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.shum e paster si makine.me letra.cmimi

  Tropojë 23 prill 13:55
  3.700 €
 • 5 foto
  Opel Vectra 1.8 Benzin
  Vetura

  Opel Vectra 1.8 Benzin

  Shitet opel vectra 1.8 Benzine.makina esht ne gjendje te mir xhenerike dhe vizuale dhe shum ekonomik

  Tropojë 20 prill 16:29
  1.000 €
 • 2 foto
  Super tavolin per punimin e tregerav
  Kamionë

  Super tavolin per punimin e tregerav

  Shitet tavolina per prodhimin e tregerav e pa perdorur me vet vibrim te gjatsive te ndryshme gjindem

  Tropojë 19 prill 20:31
  1.350 €
 • 8 foto
  Toyota Land Crusier 2.5
  Vetura

  Toyota Land Crusier 2.5

  Shitet Toyota Land Crusier 2.5 nafte e vitit 1990 me 270.000 km origjinale, tek dere. Dokumentat e p

  Tropojë 19 prill 18:21
  7.000 €
 • 7 foto
  Shesh sharon okazion
  Vetura

  Shesh sharon okazion

  Shitet per arsye mosperdorimi , me liber servisi , gjitha sherbimet e bera, goma te reja, sedilje me

  Tropojë 19 prill 17:53
  3.200 €
 • 8 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Makina eshte Ford Pikap,karburanti naft,e mbajtur mekanikisht dhe e Ardhur nga zvicrra,dogan e ka te

  Tropojë 12 prill 22:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET C CLASS 220, VITI 2003
  Vetura

  SHITET C CLASS 220, VITI 2003

  Shitet C Class 220 Viti Prodhimit 2003 Kilometrat 129 mije km origjinale te vetat Me liber sherbim

  Tropojë 11 prill 14:21
  1.950 €
 • 2 foto
  SHITET C CLASS 220, VITI 2003
  Vetura

  SHITET C CLASS 220, VITI 2003

  Shitet C Class 220 Viti Prodhimit 2003 Kilometrat 129 mije km Automatike Nafte Ne gjendje perfek

  Tropojë 11 prill 13:03
  1.750 €
 • 0 foto
  Shes bager ngarkus  te ardhur nga gjermania
  Kamionë

  Shes bager ngarkus te ardhur nga gjermania

  Shite lojet e bagerav ngarkus ne gjende shum te mir teknike qe bageret mundi t

  Tropojë 7 prill 13:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes bager ngarkus  te ardhur nga gjermania
  Kamionë

  Shes bager ngarkus te ardhur nga gjermania

  Shite lojet e bagerav ngarkus ne gjende shum te mir teknike qe bageret mundi t

  Tropojë 7 prill 13:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 4 okazion
  Vetura

  Golf 4 okazion

  Golf 4 tdi i te kuqe makina posedon arbeg abs srs kondicioner xhama elektrik makina esht shum e shpe

  Tropojë 4 prill 11:39
  2.500 €
 • 3 foto
  Goma e disqe me 6 frima.
  Autopjese dhe paisje

  Goma e disqe me 6 frima.

  Goma e disqe 22 . Jan perdore mitsibishi l200 .

  Tropojë 4 prill 09:08
  650 €
 • 5 foto
  Shes Mercedes-Benz,ML 270
  Vetura

  Shes Mercedes-Benz,ML 270

  Shitet Mercedes-Benz,270 ML,ngjyrë vishnje.Viti i prodhimit 2003.Makina ka këto të dhëna:me navigato

  Tropojë 4 prill 09:08
  6.500 €
 • 6 foto
  Okazion golf 5 2005 1.6 benzine
  Vetura

  Okazion golf 5 2005 1.6 benzine

  Shitet folf 5 1.6 benzine super gjendje super ekonomike Makina eshte ne super gjendje sapo jan bere

  Tropojë 4 prill 08:48
  3.500 €