Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kolonjë

 • 0 foto
  Kal
  Kafshe ferme

  Kal

  Kalne shitje

  Kolonjë Dje, 19:30
  2.000 €
 • 8 foto
  Nivelizime marr vetur banes me kompensim
  Sherbime

  Nivelizime marr vetur banes me kompensim

  kryejm keto pun nivelizimin e dyshemeve izolim me kondor marr banes vetur me kompensim me materjal t

  Kolonjë 20 gusht 13:14
  10 €
 • 2 foto
  Ford Focus 1.8 tddi
  Vetura

  Ford Focus 1.8 tddi

  sms ose whatsapp +355696146711

  Kolonjë 19 gusht 11:35
  2 Lek
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia
  Punesime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Kolonjë 19 gusht 08:07
  5.000 €
 • 4 foto
  SHITET TOKË TRUALL NË KOLONJË, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË TRUALL NË KOLONJË, LUSHNJE

  Shitet Tokë truall me sipërfaqe 7070m². Toka ndodhet në buzë te autostradës Lushnje – Fier. Mund të

  Kolonjë 16 gusht 15:47
  176.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..
  Mobilje

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja. Këtu është një mundësi e

  Kolonjë 13 gusht 06:47
  5.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Punesime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Kolonjë 12 gusht 13:57
  5.000 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Kolonjë 10 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Kolonjë 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GATI P ALLR T GJITHA
  Sherbime

  GATI P ALLR T GJITHA

  CAPITAL-FINANZAS është një kompani që punon në fushën e financimit afatshkurtër.Ai u siguron klientë

  Kolonjë 7 gusht 08:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Kolonjë 4 gusht 08:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve

  A jeni një individ, një kompani apo një institut që kërkoni financim ose një kredi për të zgjeruar o

  Kolonjë 3 gusht 07:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Super Okazion! Toyota Rav4
  Vetura

  Super Okazion! Toyota Rav4

  Shes Toyota Rav4 ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera.Ngjyra gri.Motori 200 , vi

  Kolonjë 2 gusht 17:47
  4.800 €
 • 1 foto
  Paskolos pasiūlymas
  Sherbime

  Paskolos pasiūlymas

    Jūs ieškote paskolos savo veiklai atgaivinti arba projektui įgyvendinti, arba jums reikia fondo

  Kolonjë 31 korrik 22:18
  10.000 €
 • 0 foto
  K.c Reg Beagle Pups Për Shitje
  Kafshe shtepiake

  K.c Reg Beagle Pups Për Shitje

     K.c Reg Beagle Pups Për Shitje. Të gjitha pups rezervuar. Unë kam një pjellë bukuroshe e 7 pups

  Kolonjë 29 korrik 14:26
  100 €
 • 1 foto
  Puppies të bukura të shëndetshme me njëra tjetrën
  Kafshe shtepiake

  Puppies të bukura të shëndetshme me njëra tjetrën

  Puppies të bukura të shëndetshme me njëra tjetrën Foshnja ime e bukur Samoja baba Lola ka lindur 6 p

  Kolonjë 29 korrik 11:46
  150 €
 • 3 foto
  Beagle Pups e Bukura e Rrepkave Pra të qarta
  Kafshe shtepiake

  Beagle Pups e Bukura e Rrepkave Pra të qarta

  Beagle Pups e Bukura e Rrepkave Pra të qarta mahnitëse djalë beagle për shitje ai është një djalë f

  Kolonjë 29 korrik 11:46
  180 €
 • 3 foto
  Pashkët e bukur të Yorkshire Terrie gati tani
  Kafshe shtepiake

  Pashkët e bukur të Yorkshire Terrie gati tani

  Pashkët e bukur të Yorkshire Terrie gati tani 2 vajza dhe 1 djalë i një pjellëje prej 5 të gjitha du

  Kolonjë 28 korrik 15:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedez benz avangard
  Vetura

  Mercedez benz avangard

  Makina eshte ne gjendje shum te mir goma te reja letra te sapo bera siguracion mini kasko shum e pas

  Kolonjë 25 korrik 19:34
  4.000 €
 • 3 foto
  New Apple MacBook Pro 13 13.3 "2.3GHz 256GB Space Grey A1989 2018 Touch Bar TB
  Kompjutera

  New Apple MacBook Pro 13 13.3 "2.3GHz 256GB Space Grey A1989 2018 Touch Bar TB

  na kontaktoni për më shumë informacion    Produkti ynë: janë lajme të markës WhatsApp chat :::

  Kolonjë 25 korrik 16:20
  760 €
 • 4 foto
  BlackBerry KEY2 Atomic Red 128GB BBF100-6 Dual-SIM Fabrika e hapur GSM
  Telefona celulare

  BlackBerry KEY2 Atomic Red 128GB BBF100-6 Dual-SIM Fabrika e hapur GSM

  BlackBerry KEY2 Atomic Red 128GB BBF100-6 Dual-SIM Fabrika e hapur GSM na kontaktoni për më shu

  Kolonjë 23 korrik 13:57
  250 €
 • 0 foto
  Objektivi Canon EOS 60D 18,0 MP SLR - EF-S 18-135m
  Audio / CD / Stereo

  Objektivi Canon EOS 60D 18,0 MP SLR - EF-S 18-135m

  Objektivi Canon EOS 60D 18,0 MP SLR - EF-S 18-135mm IS Ne jemi tregtarët në të gjitha llojet e Antm

  Kolonjë 22 korrik 03:06
  600 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Kolonjë 16 korrik 09:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Kolonjë 5 korrik 07:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZION!! Mercedes Benz E-class 350 viti 2010
  Vetura

  OKAZION!! Mercedes Benz E-class 350 viti 2010

  Mercedes Benz i ardhur nga Gjermania. E class me sensor parkimi , baxho , te gjitha sediljet me ngor

  Kolonjë 5 korrik 00:10
  16.700 €
 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Makina eshte ne gjendje te mire eshte me dokumtenta te regullta...shume ekonomike. Benzine

  Kolonjë 4 korrik 19:59
  1.300.000 Lek
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Kolonjë 4 korrik 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndihma financiare në siguri të plotë
  Sherbime

  Ndihma financiare në siguri të plotë

  Unë jam një njeri që ofron kredi në të gjitha vendet për të gjithë njerëzit përgjegjës që kanë nevoj

  Kolonjë 1 korrik 21:22
  63 €
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Kolonjë 26 qershor 02:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Një botim me miqtë
  Sherbime

  Një botim me miqtë

  Përshëndetje, a keni nevojë për fonde? Kam marrë € 48,000 në më pak se 48 orë, falë HSBC FIRNANDO Ba

  Kolonjë 25 qershor 15:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Kolonjë 23 qershor 09:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Mercedes benz 250 s/w
  Vetura

  Shitet Mercedes benz 250 s/w

  Shitet Mercedes benz 250.viti 1990. Ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike. Amortizatore hid

  Kolonjë 11 qershor 15:30
  2.000 €
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Këtu është kompania e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet të

  Kolonjë 11 qershor 02:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   CLICK HERE FOR INSTANT APPROVE LOAN SERVICE OFFER
  Biznes ne shitje / me qera

  CLICK HERE FOR INSTANT APPROVE LOAN SERVICE OFFER

  Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up you

  Kolonjë 10 qershor 12:10
  1.000.000 €
 • 0 foto
  Kelysh Ferman
  Kafshe shtepiake

  Kelysh Ferman

  Kelysh ferman 1muaj e gjysem .Race e pester.Jane me oferte bli 1 dhe merr 1 falas.

  Kolonjë 4 qershor 20:46
  10 Lek
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë

  Kredia e ofruar për të gjithë. Ju jeni një individ i thjeshtë, ju jeni një kompani ose një organizat

  Kolonjë 3 qershor 00:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Super Okazionnn!! Lada Niva .. perfekte
  Vetura

  Super Okazionnn!! Lada Niva .. perfekte

  Shitet Lada Niva.. mr dokumenta deri me 17 nentor. 1700 cc, 4×4 me fericello perpara. Te interesuar

  Kolonjë 26 maj 13:44
  2.000 €
 • 0 foto
  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta
  Sherbime

  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta

  Shes Patenta B, C, D te rregullta pa kurs pa provim. Vetem ne dor me €. Dergoni vetem SMS dhe Telefo

  Kolonjë 26 maj 13:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase
  Sherbime

  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Kolonjë 26 maj 07:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Kolonjë 25 maj 09:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e shpejtë dhe 100% e sigurt e financimit
  Sherbime

  Oferta e shpejtë dhe 100% e sigurt e financimit

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Kolonjë 22 maj 08:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHTEPI PRIVATE ERSEKE Kolonje
  Shtepi / Vila

  SHTEPI PRIVATE ERSEKE Kolonje

  1. Me Certifikate Pronesie . 2. Dy kate secili nga 120 m2. 3. Sip e tokes 530 m2 3. Kati i dyte esh

  Kolonjë 21 maj 10:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Apple iPhone XS MAS 512GB, 4G Lte, Unlocked
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS MAS 512GB, 4G Lte, Unlocked

  Whatsapp::+19182559027 Mobile is brand new and original with complete accessories 1 year warranty g

  Kolonjë 19 maj 00:40
  700 €
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Kolonjë 18 maj 05:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NJOFTIM:KURSE PROFESIONALE PER BERBER
  Sherbime

  NJOFTIM:KURSE PROFESIONALE PER BERBER

  KURSE PROFESIONALE PER BERBER !!!Hapet sezoni i ri per te gjithe te rinjte,te cilet jane te etur per

  Kolonjë 17 maj 17:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  Sherbime

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Kolonjë 11 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  Sherbime

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Kolonjë 11 maj 17:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ERSEKE SHITET SHTEPI
  Shtepi / Vila

  ERSEKE SHITET SHTEPI

  Shitet shtepi ne Erseke ne lagjen e buqerve. Shtepia ndodhet ne pallat ne katin e pare, jepet me nje

  Kolonjë 11 maj 11:43
  16 Lek
 • 0 foto
  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset

  A keni nevojë për financim krediti për të ringjallur biznesin tuaj ose për të krijuar kompaninë tuaj

  Kolonjë 4 maj 01:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apple IPhone 8 Plus
  Telefona celulare

  Apple IPhone 8 Plus

  The product is 100% original, with a guarantee of 12 months and service at home. for more informatio

  Kolonjë 20 prill 23:20
  300 €