Patundshmeri
Kolonjë

Patundshmeri në shitje në Kolonjë

 • 6 foto
  SHTEPI PRIVATE ERSEKE Kolonje
  Shtepi / Vila

  SHTEPI PRIVATE ERSEKE Kolonje

  1. Me Certifikate Pronesie . 2. Dy kate secili nga 120 m2. 3. Sip e tokes 530 m2 3. Kati i dyte esh

  Kolonjë 21 maj 10:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ERSEKE SHITET SHTEPI
  Shtepi / Vila

  ERSEKE SHITET SHTEPI

  Shitet shtepi ne Erseke ne lagjen e buqerve. Shtepia ndodhet ne pallat ne katin e pare, jepet me nje

  Kolonjë 11 maj 11:43
  16 Lek
 • 0 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Shitet apartament kati i pare. 75 m2 ambjenti i brendshem. 2 dhoma gjumi, kuzhine, banjo, dhe korri

  Kolonjë 9 prill 15:25
  3.200.000 Lek
 • 8 foto
  Shes shtepi ne erseke 2+1 80m2
  Shtepi / Vila

  Shes shtepi ne erseke 2+1 80m2

  Shitet shtepi e mobiluar totalisht kati i 5 me orjentim jug me ipotek te rregullt cmimi 3000000 lek

  Kolonjë 3 prill 23:25
  3.000.000 Lek
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Shtepi / Vila

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Kolonjë 2 korrik 17:35
  60.000.000 €