Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Leposaviq

 • 11 foto
  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Leposaviq Sot, 00:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje per restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per restorante

  shesim paisje te reja per restorante dhe fast food gjindemi perballe ETC ne Ferizaj wiber : +3774

  Leposaviq Dje, 23:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Leposaviq 8 janar 23:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zajam ponuda novca za pojedince
  Biznes ne shitje / me qera

  Zajam ponuda novca za pojedince

  Zajam ponuda novca za pojedince Krediit i Pozajmnice Nudimo finasiranje novca bez pokrica pozajmice

  Leposaviq 7 janar 16:11
  520.000 €
 • 1 foto
  Finanziamento di prestiti tra privati
  Kafshe ferme

  Finanziamento di prestiti tra privati

  Buongiorno Sig.ra e Sig., Questo messaggio è rivolto a persone fisiche, a tutti coloro che hanno bi

  Leposaviq 4 janar 00:08
  1 €
 • 1 foto
  APPLE MacBook Pro 13 4GHz Quad Core i5 8GB 128GB 2019 with AppleCare
  Kompjutera

  APPLE MacBook Pro 13 4GHz Quad Core i5 8GB 128GB 2019 with AppleCare

  AppleCare Plus deri më 2 gusht 2022. AppleCare Plus është një azhurnim nga AppleCare normale pasi mb

  Leposaviq 5 dhjetor 11:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Buy Apple iPhone 11 Pro,iPhone X All Sealed
  Telefona celulare

  Buy Apple iPhone 11 Pro,iPhone X All Sealed

  These smartphones or tablets are 100% original, fully unlocked to all networks in all countries, new

  Leposaviq 5 dhjetor 02:31
  400 €
 • 1 foto
  Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera

  For products you cant find here in our price list,feel free to ask us as we might have them in our s

  Leposaviq 14 nëntor 03:47
  1.200 €
 • 1 foto
  oferte falas ,,
  Sherbime

  oferte falas ,,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 Përshkrimi: A po kërkoni për një kredi par

  Leposaviq 14 nëntor 00:41
  5.000 €
 • 1 foto
  Ndihmë dhe ndihmë për të gjithë
  Punesime

  Ndihmë dhe ndihmë për të gjithë

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 orë A po kërkoni për një kredi parash për të real

  Leposaviq 12 nëntor 17:08
  30.000 €
 • 1 foto
  HYRJE SERIOZE DHE FAST +33758561497
  Sherbime

  HYRJE SERIOZE DHE FAST +33758561497

  HYRJE SERIOZE DHE FAST Unë jam Znj. Antoinette Sibiril Marie një tregtar që ushtron praktikë në dis

  Leposaviq 12 nëntor 11:08
  5.000 €
 • 5 foto
  Verified Voodoo Love Spell Caster - Return Lost Lovers Immediately at +27718452838
  Paisje per sport

  Verified Voodoo Love Spell Caster - Return Lost Lovers Immediately at +27718452838

  Is your relationship or marriage going through a rough time? Are you in love with someone but can no

  Leposaviq 8 nëntor 14:20
  2 €
 • 1 foto
  Apple iPhone XS Max - 512GB - Space Gray (Verizon)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Space Gray (Verizon)

  Apple iPhone XS Max - 512 GB - i zi (Verizon) GARANCI 1 VITI --- 90 DITA POLITIKA E Kthimit.

  Leposaviq 7 nëntor 21:31
  456 €
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis një serioze dhe të shpejtë ndërkombëtare.
  Shtepiza loje

  Oferta e huasë midis një serioze dhe të shpejtë ndërkombëtare.

  Unë jam një individ i ekspertëve financiar në gjendje të bëj një kredi prej 500.800.000 € për një no

  Leposaviq 3 nëntor 11:20
  100 €
 • 3 foto
  Qen dhe këlyshë gjermanë Shepherd për shitje
  Kafshe shtepiake

  Qen dhe këlyshë gjermanë Shepherd për shitje

  Qen dhe këlyshë gjermanë Shepherd për shitje Kërkimi i një familje të dashur dhe përgjithmonë shtëp

  Leposaviq 30 tetor 10:03
  190 €
 • 3 foto
  Qen dhe këlyshë Chihuahua për shitje
  Kafshe shtepiake

  Qen dhe këlyshë Chihuahua për shitje

  Qen dhe këlyshë Chihuahua për shitje Ne jemi miratuar dhe aprovuar 5 mbarështuesve të yjeve dhe ne

  Leposaviq 30 tetor 10:02
  170 €
 • 3 foto
  Këlyshë të bukur Pomeranez për shitje
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur Pomeranez për shitje

  Këlyshë të bukur Pomeranez për shitje të dy janë këlyshë arushë pelushi. e bardhë këlyshë me 1 të

  Leposaviq 30 tetor 10:00
  180 €
 • 3 foto
  Bulldog i bukur francez gati për shtëpinë e tyre të re
  Kafshe shtepiake

  Bulldog i bukur francez gati për shtëpinë e tyre të re

  Bulldog i bukur francez gati për shtëpinë e tyre të re Kemi një shtrat të bukur prej 7 bulldogësh f

  Leposaviq 30 tetor 09:54
  200 €
 • 3 foto
  Qentë dhe këlyshët e Bulldogut në anglisht për shitje
  Kafshe shtepiake

  Qentë dhe këlyshët e Bulldogut në anglisht për shitje

  Qentë dhe këlyshët e Bulldogut në anglisht për shitje Kemi një qenush të bukur Bulldog anglez që po

  Leposaviq 30 tetor 09:52
  200 €
 • 1 foto
  Ozbiljan i brzi zajam za novac u 24 sata
  Punesime

  Ozbiljan i brzi zajam za novac u 24 sata

  Potreban vam je hitno kredit za oživljavanje vaših aktivnosti, vaših projekata, Vašeg poslovanja, ne

  Leposaviq 28 tetor 19:45
  10.000 €
 • 1 foto
  Gati për kushte shumë të thjeshta për të gjithë.
  Biznes ne shitje / me qera

  Gati për kushte shumë të thjeshta për të gjithë.

  Ne kemi në dispozicionin tuaj një kredi nga 5000 EURO në më shumë se 18.500.000 EURO me kushte shu

  Leposaviq 28 tetor 18:54
  250 €
 • 1 foto
   Vrlo pouzdana ponuda zajma
  Koleksione

  Vrlo pouzdana ponuda zajma

  Ponuda zajma bilo kome u potrebi , ja sam pojedinac koji odobravam zajmove u rasponu od 1.000€ do 8.

  Leposaviq 24 tetor 16:20
  9.000 €
 • 1 foto
  .Ndihmë për këdo që është me të vërtetë në duhet sanchezaline24@gmail.com / WhatsApp, Viber: +381638369317
  Materiale ndertimi

  .Ndihmë për këdo që është me të vërtetë në duhet [email protected] / WhatsApp, Viber: +381638369317

  Ndihmë për këdo që është me të vërtetë në duhet [email protected] / WhatsApp, Viber: +38163

  Leposaviq 21 tetor 00:37
  60.000.000 €
 • 2 foto
  Ovdje je brza, jednostavna i pouzdana ponuda zajma
  Biznes ne shitje / me qera

  Ovdje je brza, jednostavna i pouzdana ponuda zajma

  Ugodan dan! Ovdje uzimajte sve vrste kredita po vrlo niskoj kamatnoj stopi, ne ustručavajte se kont

  Leposaviq 20 tetor 22:26
  100 €
 • 1 foto
  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA
  Pjese per kompjuter

  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA

  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA,Protea Glen ,mpumalang

  Leposaviq 17 tetor 18:49
  200 €
 • 2 foto
  Puppies Cavapoo
  Kafshe shtepiake

  Puppies Cavapoo

  Këto foshnje janë shumë të shoqëruara mirë dhe lënë Microchipped, Flea dhe Worm trajtuar. Vaksinuar

  Leposaviq 16 tetor 11:52
  1 €
 • 2 foto
  Këlyshë cilësore Pomeraneze
  Kafshe ferme

  Këlyshë cilësore Pomeraneze

  birësime të adhurueshme pomeraneze, djalë me ngjyrë të bardhë, vajzë të bardhë dhe kafe, ato janë

  Leposaviq 15 tetor 15:22
  1 €
 • 1 foto
  Lenovo Yoga 920 Vibes qelqi - garanci 2 vjeçare - 4K - katër-core i7 - 512gbv
  Kompjutera

  Lenovo Yoga 920 Vibes qelqi - garanci 2 vjeçare - 4K - katër-core i7 - 512gbv

  Lenovo Yoga 920 Vibes qelqi - garanci 2 vjeçare - 4K - katër-core i7 - 512gb Për shitje me 50% zb

  Leposaviq 10 tetor 19:59
  800 €
 • 1 foto
  Ndihmë dhe ndihmë për nevojat tuaja
  Sherbime

  Ndihmë dhe ndihmë për nevojat tuaja

  Mirëmëngjes Për ju që është regjistruar, ndalime bankare dhe nëse nuk keni favorin e bankave dhe ke

  Leposaviq 10 tetor 11:40
  10 €
 • 3 foto
  Psi i štenad Chihuahua na prodaju
  Kafshe shtepiake

  Psi i štenad Chihuahua na prodaju

  Psi i štenad Chihuahua na prodaju Imamo uzgajivače s 5 zvjezdica i odobrenje veterinara i to imamo

  Leposaviq 3 tetor 10:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Apple MacBook Pro (2018)
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro (2018)

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes whatsapp. E gjithë pyetja

  Leposaviq 2 tetor 15:02
  850 €
 • 1 foto
  Pupa kolie kufitare
  Kafshe shtepiake

  Pupa kolie kufitare

  Shumë miqësore dhe plot energji. ajo është një vajzë e vogël dhe është shumë e veçantë për shkak se

  Leposaviq 26 shtator 16:57
  200 €
 • 2 foto
  BMW X3 VETURA
  Vetura

  BMW X3 VETURA

  Ne kemi marrë mesazhin tuaj dhe dëshirojmë t\'ju informojmë se zonja Krasniqi Angela tashmë na ka ko

  Leposaviq 25 shtator 20:35
  3.000 €
 • 2 foto
   Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed
  Kafshe shtepiake

   Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed

   Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed Pedagogjia ime e bukur Samoed Lola ka lindur 6 qenush të s

  Leposaviq 25 shtator 12:21
  150 €
 • 3 foto
  APPLE iPHONE 11 PRO MAX 256GB Midnight Green, Gold
  Telefona celulare

  APPLE iPHONE 11 PRO MAX 256GB Midnight Green, Gold

  APPLE iPHONE 11 PRO MAX 256GB Midnight Green, Gold, Space Gray Guaranteed Next

  Leposaviq 24 shtator 09:32
  550 €
 • 0 foto
  Kfps Reg Friesian Mashkull dhe Femër
  Kafshe ferme

  Kfps Reg Friesian Mashkull dhe Femër

  Unë e kam në pronësi të kësaj mare që nga një shkop, Ajo i duhet një shtëpie një me një për të arrit

  Leposaviq 23 shtator 18:09
  1.450 €
 • 0 foto
  Monkeys Capuchin gati
  Kafshe ferme

  Monkeys Capuchin gati

  Për detaje të mëtejshme dhe fotografi rreth tyre, mos hezitoni të më kontaktoni. Faleminderit

  Leposaviq 23 shtator 18:09
  500 €
 • 0 foto
  Këlyshë këlyshë të kuq të butë qenushë
  Kafshe ferme

  Këlyshë këlyshë të kuq të butë qenushë

  Zelah, kurvë tonë magjepsëse e KC regjistruar kurvë lodër pudre, lindi katër qenush të mrekullueshëm

  Leposaviq 23 shtator 17:49
  400 €
 • 0 foto
  Cilësi e shkëlqyer - Këlyshë Dogue De Bordeaux
  Kafshe ferme

  Cilësi e shkëlqyer - Këlyshë Dogue De Bordeaux

  Sire - Reddjagger\'s Like a Boss aka Bingo - Bingo është një djalë shumë i madh, përmasa fantastike

  Leposaviq 23 shtator 17:49
  500 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Kompjutera

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Leposaviq 23 shtator 13:48
  78.900.000 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Leposaviq 23 shtator 12:48
  6.000.000 €
 • 0 foto
  BRING BACK LOST LOVE SPELL CASTER IN NETHERLANDS +27787108807 USA,CANADA,AUSTRALIA,UK,NORWAY,SWEDEN,UK,INDIA,CYPRUS,POLAND
  Sherbime

  BRING BACK LOST LOVE SPELL CASTER IN NETHERLANDS +27787108807 USA,CANADA,AUSTRALIA,UK,NORWAY,SWEDEN,UK,INDIA,CYPRUS,POLAND

  BRING BACK LOST LOVE SPELL CASTER IN NETHERLANDS +27787108807 USA,CANADA,AUSTRALIA,UK,NORWAY,SWEDEN,

  Leposaviq 23 shtator 10:02
  100 €
 • 0 foto
  Ssssss
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ssssss

  Ssssd

  Leposaviq 22 shtator 20:43
  200 €
 • 1 foto
  Apple Iphone Xs Max
  Telefona celulare

  Apple Iphone Xs Max

  Unused,Unopened And Its Original With Warranty We also accept installmentally Payment Interested bu

  Leposaviq 21 shtator 03:13
  550 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit
  Sherbime

  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit

  Këtu është ndërmarrja e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet t

  Leposaviq 21 shtator 01:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  brand new pioneer ddj sx2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  brand new pioneer ddj sx2

  We sell new electronic products such as guitars, keyboards, saxophones, electronic drums, mixers, mi

  Leposaviq 18 shtator 17:51
  500 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Leposaviq 16 shtator 13:15
  1.236 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Punesime

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Leposaviq 15 shtator 14:29
  50.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas 100%
  Bileta / Udhetime

  Oferte falas 100%

  Unë do të doja të tërhiqja vëmendjen tuaj për krizën aktuale ekonomike. Një krizë që lë shumë njer

  Leposaviq 14 shtator 22:41
  20.000 €
 • 1 foto
  investimet dhe huatë midis individit
  Sherbime

  investimet dhe huatë midis individit

  Ne ofrojmë kredi nga 500 deri në 6,000,000 në një gjendje shumë të thjeshtë. Ne duam njerëz seriozë

  Leposaviq 13 shtator 02:32
  Me Marrveshje