Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Leposaviq

 • 11 foto
  Paisje per restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per restorante

  shesim paisje te reja per restorante dhe fast food gjindemi perballe ETC ne Ferizaj wiber : +3774

  Leposaviq 21 tetor 22:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Leposaviq 21 tetor 22:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  .Ndihmë për këdo që është me të vërtetë në duhet sanchezaline24@gmail.com / WhatsApp, Viber: +381638369317
  Materiale ndertimi

  .Ndihmë për këdo që është me të vërtetë në duhet [email protected] / WhatsApp, Viber: +381638369317

  Ndihmë për këdo që është me të vërtetë në duhet [email protected] / WhatsApp, Viber: +38163

  Leposaviq 21 tetor 00:37
  60.000.000 €
 • 2 foto
  Ovdje je brza, jednostavna i pouzdana ponuda zajma
  Biznes ne shitje / me qera

  Ovdje je brza, jednostavna i pouzdana ponuda zajma

  Ugodan dan! Ovdje uzimajte sve vrste kredita po vrlo niskoj kamatnoj stopi, ne ustručavajte se kont

  Leposaviq 20 tetor 22:26
  100 €
 • 1 foto
  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA
  Pjese per kompjuter

  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA

  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA,Protea Glen ,mpumalang

  Leposaviq 17 tetor 18:49
  200 €
 • 6 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Leposaviq 17 tetor 12:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Puppies Cavapoo
  Kafshe shtepiake

  Puppies Cavapoo

  Këto foshnje janë shumë të shoqëruara mirë dhe lënë Microchipped, Flea dhe Worm trajtuar. Vaksinuar

  Leposaviq 16 tetor 11:52
  1 €
 • 2 foto
  Këlyshë cilësore Pomeraneze
  Kafshe ferme

  Këlyshë cilësore Pomeraneze

  birësime të adhurueshme pomeraneze, djalë me ngjyrë të bardhë, vajzë të bardhë dhe kafe, ato janë

  Leposaviq 15 tetor 15:22
  1 €
 • 1 foto
  Lenovo Yoga 920 Vibes qelqi - garanci 2 vjeçare - 4K - katër-core i7 - 512gbv
  Kompjutera

  Lenovo Yoga 920 Vibes qelqi - garanci 2 vjeçare - 4K - katër-core i7 - 512gbv

  Lenovo Yoga 920 Vibes qelqi - garanci 2 vjeçare - 4K - katër-core i7 - 512gb Për shitje me 50% zb

  Leposaviq 10 tetor 19:59
  800 €
 • 1 foto
  Ndihmë dhe ndihmë për nevojat tuaja
  Sherbime

  Ndihmë dhe ndihmë për nevojat tuaja

  Mirëmëngjes Për ju që është regjistruar, ndalime bankare dhe nëse nuk keni favorin e bankave dhe ke

  Leposaviq 10 tetor 11:40
  10 €
 • 3 foto
  Psi i štenad Chihuahua na prodaju
  Kafshe shtepiake

  Psi i štenad Chihuahua na prodaju

  Psi i štenad Chihuahua na prodaju Imamo uzgajivače s 5 zvjezdica i odobrenje veterinara i to imamo

  Leposaviq 3 tetor 10:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Apple MacBook Pro (2018)
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro (2018)

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes whatsapp. E gjithë pyetja

  Leposaviq 2 tetor 15:02
  850 €
 • 1 foto
  Pupa kolie kufitare
  Kafshe shtepiake

  Pupa kolie kufitare

  Shumë miqësore dhe plot energji. ajo është një vajzë e vogël dhe është shumë e veçantë për shkak se

  Leposaviq 26 shtator 16:57
  200 €
 • 2 foto
  BMW X3 VETURA
  Vetura

  BMW X3 VETURA

  Ne kemi marrë mesazhin tuaj dhe dëshirojmë t\'ju informojmë se zonja Krasniqi Angela tashmë na ka ko

  Leposaviq 25 shtator 20:35
  3.000 €
 • 2 foto
   Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed
  Kafshe shtepiake

   Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed

   Puppies bukuroshe të shëndetshme Samoyed Pedagogjia ime e bukur Samoed Lola ka lindur 6 qenush të s

  Leposaviq 25 shtator 12:21
  150 €
 • 3 foto
  APPLE iPHONE 11 PRO MAX 256GB Midnight Green, Gold
  Telefona celulare

  APPLE iPHONE 11 PRO MAX 256GB Midnight Green, Gold

  APPLE iPHONE 11 PRO MAX 256GB Midnight Green, Gold, Space Gray Guaranteed Next

  Leposaviq 24 shtator 09:32
  550 €
 • 0 foto
  Kfps Reg Friesian Mashkull dhe Femër
  Kafshe ferme

  Kfps Reg Friesian Mashkull dhe Femër

  Unë e kam në pronësi të kësaj mare që nga një shkop, Ajo i duhet një shtëpie një me një për të arrit

  Leposaviq 23 shtator 18:09
  1.450 €
 • 0 foto
  Monkeys Capuchin gati
  Kafshe ferme

  Monkeys Capuchin gati

  Për detaje të mëtejshme dhe fotografi rreth tyre, mos hezitoni të më kontaktoni. Faleminderit

  Leposaviq 23 shtator 18:09
  500 €
 • 0 foto
  Këlyshë këlyshë të kuq të butë qenushë
  Kafshe ferme

  Këlyshë këlyshë të kuq të butë qenushë

  Zelah, kurvë tonë magjepsëse e KC regjistruar kurvë lodër pudre, lindi katër qenush të mrekullueshëm

  Leposaviq 23 shtator 17:49
  400 €
 • 0 foto
  Cilësi e shkëlqyer - Këlyshë Dogue De Bordeaux
  Kafshe ferme

  Cilësi e shkëlqyer - Këlyshë Dogue De Bordeaux

  Sire - Reddjagger\'s Like a Boss aka Bingo - Bingo është një djalë shumë i madh, përmasa fantastike

  Leposaviq 23 shtator 17:49
  500 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Kompjutera

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Leposaviq 23 shtator 13:48
  78.900.000 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Leposaviq 23 shtator 12:48
  6.000.000 €
 • 0 foto
  BRING BACK LOST LOVE SPELL CASTER IN NETHERLANDS +27787108807 USA,CANADA,AUSTRALIA,UK,NORWAY,SWEDEN,UK,INDIA,CYPRUS,POLAND
  Sherbime

  BRING BACK LOST LOVE SPELL CASTER IN NETHERLANDS +27787108807 USA,CANADA,AUSTRALIA,UK,NORWAY,SWEDEN,UK,INDIA,CYPRUS,POLAND

  BRING BACK LOST LOVE SPELL CASTER IN NETHERLANDS +27787108807 USA,CANADA,AUSTRALIA,UK,NORWAY,SWEDEN,

  Leposaviq 23 shtator 10:02
  100 €
 • 0 foto
  Ssssss
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ssssss

  Ssssd

  Leposaviq 22 shtator 20:43
  200 €
 • 1 foto
  Apple Iphone Xs Max
  Telefona celulare

  Apple Iphone Xs Max

  Unused,Unopened And Its Original With Warranty We also accept installmentally Payment Interested bu

  Leposaviq 21 shtator 03:13
  550 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit
  Sherbime

  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit

  Këtu është ndërmarrja e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet t

  Leposaviq 21 shtator 01:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  brand new pioneer ddj sx2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  brand new pioneer ddj sx2

  We sell new electronic products such as guitars, keyboards, saxophones, electronic drums, mixers, mi

  Leposaviq 18 shtator 17:51
  500 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Leposaviq 16 shtator 13:15
  1.236 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Punesime

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Leposaviq 15 shtator 14:29
  50.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas 100%
  Bileta / Udhetime

  Oferte falas 100%

  Unë do të doja të tërhiqja vëmendjen tuaj për krizën aktuale ekonomike. Një krizë që lë shumë njer

  Leposaviq 14 shtator 22:41
  20.000 €
 • 1 foto
  investimet dhe huatë midis individit
  Sherbime

  investimet dhe huatë midis individit

  Ne ofrojmë kredi nga 500 deri në 6,000,000 në një gjendje shumë të thjeshtë. Ne duam njerëz seriozë

  Leposaviq 13 shtator 02:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Microsoft Surface Pro 3, i7, 8 GB RMA
  Kompjutera

  Microsoft Surface Pro 3, i7, 8 GB RMA

  Microsoft Surface Pro 3, i7, 8 GB RMA ** DELRGIMI në mbarë botën ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxitoni T

  Leposaviq 12 shtator 15:57
  550 €
 • 1 foto
  Apple iPhone Xs 256GB, 4G Lte, Unlocked
  Telefona celulare

  Apple iPhone Xs 256GB, 4G Lte, Unlocked

  Check in store for more exciting offers. SAMSUNG GALAXY, TV, APPLE IPHONE, HUWAII, DIGITAL CAMERAS,

  Leposaviq 10 shtator 15:36
  700 €
 • 0 foto
  Купете реален шофьорски лиценз, паспорти, (WhatsApp: ....... +237657122492) Лични карти, разрешения за пребиваване, визи, (super
  Teknik dhe paisje

  Купете реален шофьорски лиценз, паспорти, (WhatsApp: ....... +237657122492) Лични карти, разрешения за пребиваване, визи, (super

  Bleni patentë shoferi real, pasaporta, (WhatsApp: ....... +237657122492) Kartat e identitetit, leje

  Leposaviq 10 shtator 14:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferte falas.
  Shtepiza

  Oferte falas.

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Leposaviq 9 shtator 09:10
  30.000 €
 • 0 foto
  RockJam 61 Piano tastierë elektronike elektronike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  RockJam 61 Piano tastierë elektronike elektronike

  Piano, Keyboard Elektronike RockJam 61-Key, është origjinale krejt e re e mbyllur në kutinë e saj të

  Leposaviq 7 shtator 09:49
  110 €
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Leposaviq 5 shtator 12:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MSI GF63 15.6 "" (1T HD, Intel Core i5-8300H Quad Core, 2.30GHz, 8GB
  Kompjutera

  MSI GF63 15.6 "" (1T HD, Intel Core i5-8300H Quad Core, 2.30GHz, 8GB

  MSI GF63 15.6 "" (1T HD, Intel Core i5-8300H Quad Core, 2.30GHz, 8 GB iphone XS MAX vjen me 1 vit g

  Leposaviq 5 shtator 02:20
  600 €
 • 5 foto
  scania 143h 420
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  scania 143h 420

  extra stanje gume nove servis odradjen registrovan 064 41 76 268

  Leposaviq 4 shtator 20:52
  9.500 €
 • 11 foto
  dhoma gjumi +38345327459
  Mobilje

  dhoma gjumi +38345327459

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Leposaviq 4 shtator 09:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AGENCIJA ZA MULTILATERALNE INVESTICIONE GARANCIJE (MIGA)
  Sherbime

  AGENCIJA ZA MULTILATERALNE INVESTICIONE GARANCIJE (MIGA)

  Posebna ponuda vrlo pouzdanog i brzog zajma novca Za sve vaše potrebe za financijskom pomoći kontak

  Leposaviq 4 shtator 03:17
  200 €
 • 2 foto
  Pupa të bukura me hidhërim siberian
  Kafshe shtepiake

  Pupa të bukura me hidhërim siberian

  Pupa të bukura me hidhërim siberian këlyshë të bukur të racave të pasura me Siberian, të lindur më 1

  Leposaviq 3 shtator 21:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  oferta për individët dhe bizneset
  Biznes ne shitje / me qera

  oferta për individët dhe bizneset

  Ne jemi një kompani financiare që ofron, përmes angazhimit të ekipeve tona, produkte bankare konkurr

  Leposaviq 3 shtator 11:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  oferta për individët dhe bizneset
  Biznes ne shitje / me qera

  oferta për individët dhe bizneset

  Ne jemi një kompani financiare që ofron, përmes angazhimit të ekipeve tona, produkte bankare konkurr

  Leposaviq 3 shtator 11:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Paguaji të gjitha borxhet në një javë
  Sherbime

  Paguaji të gjitha borxhet në një javë

  A doni të ndërtoni, rinovoni, restauroni ose thjesht ndërtoni shtëpinë tuaj? Keni nevojë për ndihmë

  Leposaviq 1 shtator 13:36
  1.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia
  Bileta / Udhetime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia

  Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë "E

  Leposaviq 27 gusht 11:05
  5.000 €
 • 0 foto
  Kredi me siguri për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi me siguri për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju keni ne

  Leposaviq 26 gusht 08:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Real SSD Chemicals Services Include Note Testing ,
  Motore (mbi 50 cc)

  Real SSD Chemicals Services Include Note Testing ,

  Real SSD Chemicals Services Include Note Testing , +27780171131 this where our technicians test the

  Leposaviq 24 gusht 12:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.
  Punesime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.

  Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë "E

  Leposaviq 24 gusht 06:45
  5.000 €
 • 0 foto
  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve
  Sherbime

  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve

  Ne jemi një kompani që ofron financim për çdo individ si kompani me një shumë prej 2000 deri 10 000

  Leposaviq 24 gusht 03:01
  Me Marrveshje