Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Mirditë

 • 5 foto
  Mercedes C 180 benzin+gaz
  Vetura

  Mercedes C 180 benzin+gaz

  Makina eshte ne gjendje shum te mire per vitin dhe llojn qe ka dhe nuk ka nevoj per sherbime . Impja

  Mirditë Sot, 00:13
  1.700 €
 • 5 foto
   HP Omen Gaming 17-w200na Laptop Intel I7 7700hq
  Kompjutera

  HP Omen Gaming 17-w200na Laptop Intel I7 7700hq

  Laptop HP Omen Gaming 17-w200na Intel I7 7700hq, Nvidia GTX 1070, SSD 128 GB ekran 43.9 cm (17.3 \")

  Mirditë Dje, 09:48
  500 €
 • 5 foto
  Shes golf 6 look GTI e sa po ardhur nga Belgjika.
  Vetura

  Shes golf 6 look GTI e sa po ardhur nga Belgjika.

  Golf 6 Viti 2010 1.6 nafte Kamje manuale me 5 marsha Xhama te zinj origjinal Makina eshte me dogan

  Mirditë Dje, 01:06
  9.400 €
 • 3 foto
  ford
  Vetura

  ford

  Makina esht ne gjendje te mir me taksa te paguara deri ne janar .esht 1.2 benzine .nr0685407379

  Mirditë Dje, 00:55
  800 €
 • 0 foto
  Opel Meriva te viti 2005 Nafte 1700
  Vetura

  Opel Meriva te viti 2005 Nafte 1700

  Opel Meriva 2005 modelo 1700 nafte ne gjendje shum te mire

  Mirditë 21 gusht 17:41
  1.900 €
 • 1 foto
  Pajero
  Vetura

  Pajero

  Mitsubishi

  Mirditë 20 gusht 23:58
  2.500 €
 • 5 foto
  Shitet AUDI A4 -Quattro
  Vetura

  Shitet AUDI A4 -Quattro

  Shitet AUDI A4 -Quattro . Viti 2002. Makina shitet per arsye mos perdorimi (pasi kam makine tjeter).

  Mirditë 20 gusht 12:23
  3.300 €
 • 1 foto
  Këlyshët e regjistruar të këlyshëve kishin të dyja
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët e regjistruar të këlyshëve kishin të dyja

  Pjellë e bukur e 2 qenush të regjistruar Pug. Ata janë të dy shumë të lumtur dhe të shëndetshëm dhe

  Mirditë 20 gusht 10:31
  1 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Dhoma

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Mirditë 19 gusht 08:31
  5.000 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Sherbime

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Mirditë 16 gusht 18:27
  111 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Autopjese dhe paisje

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Mirditë 16 gusht 15:11
  111 €
 • 0 foto
  gati në mënyrë të sigurt
  Sherbime

  gati në mënyrë të sigurt

  Kredi e sigurt për para dhe asnjë protokoll! ju doni shtëpinë tuaj! ju doni makinën tuaj! keni nevoj

  Mirditë 16 gusht 03:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Clasik 220
  Vetura

  Clasik 220

  Benx 220 ne gjendje shum te mire

  Mirditë 14 gusht 20:09
  3.500 €
 • 3 foto
  Chihuahua
  Kafshe shtepiake

  Chihuahua

  Shitet qeni rac e paster Chihuahua eshte mashkull 2 Muaj e Gjys rac shum e rall dhe shum e bukur t

  Mirditë 14 gusht 14:18
  1 €
 • 2 foto
  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje

  Këlyshë Beagle të disponueshëm për shitje Pjellë mahnitëse e 5 qenushëve Beagle 1 djalë 2 vajza u ni

  Mirditë 14 gusht 11:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Mirditë 13 gusht 13:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Këlyshë të shquar të Pedagogut Dalmat
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të shquar të Pedagogut Dalmat

  janë 2 djem dhe 4 vajza që kërkojnë shtëpi të reja, të gjitha ato janë rritur në një shtëpi familjar

  Mirditë 13 gusht 10:57
  180 €
 • 0 foto
  ndihmë financiare
  Sherbime

  ndihmë financiare

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Mirditë 12 gusht 18:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Mirditë 10 gusht 15:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Mirditë 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidi

  Mirditë 9 gusht 17:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  E class 220 cdi viti 2001 kamio automat
  Vetura

  E class 220 cdi viti 2001 kamio automat

  E class 220 cdi viti 2001 kamio automat te gjitha sherbimet e kryera e gatshme per gjdo lloj prove

  Mirditë 9 gusht 00:04
  3.000 €
 • 2 foto
  Mbreti i Havalit Charles Spaniel
  Kafshe shtepiake

  Mbreti i Havalit Charles Spaniel

  Mbreti i Havalit Charles Spaniel Vajza bukuroshe kalorësie ka nevojë për rihapje pa fajin e saj. Ajo

  Mirditë 8 gusht 11:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Mirditë 4 gusht 08:18
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET BMV 320
  Vetura

  SHITET BMV 320

  SHITET BMV 320 GJENDJA MOTORRIKE SUPER. LETRAT E PAGUARA DERI NE DHJETOR . ME TE GJITHA SHERBIMET E

  Mirditë 2 gusht 12:05
  6.000 €
 • 4 foto
  Mitsubishi Pajero dizel
  Vetura

  Mitsubishi Pajero dizel

  Shitet mitsubishi pajero sport ose nderrohet me rimorkio karotrec viti 2000 motor 250 ne gjenje s

  Mirditë 31 korrik 22:24
  50.000 Lek
 • 5 foto
  SHTET CLK 270 NAFT AUTOMATIK 2004
  Vetura

  SHTET CLK 270 NAFT AUTOMATIK 2004

  Shitet Mercedez CLK 270 Nafte , kambio automatike.viti 2004. Makina esht ne gjendje shum te mire me

  Mirditë 30 korrik 22:11
  3.800 €
 • 0 foto
  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844
  Shtesa per telefon celulare

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844 Kjo është një împrumut ligjore që është një çështje

  Mirditë 29 korrik 20:37
  945.545.454 €
 • 0 foto
  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz dhe: WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cilë

  Mirditë 29 korrik 16:36
  16.556 €
 • 0 foto
  OFRIMI: WhatsApp: 0022997351844
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OFRIMI: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz dhe: WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cil

  Mirditë 29 korrik 14:26
  5.455 €
 • 4 foto
  MSI GS73 STEALTH 17.3 "120Hz (3ms) Core i7-8750H GTX 1070 1060 Laptop lojrave
  Kompjutera

  MSI GS73 STEALTH 17.3 "120Hz (3ms) Core i7-8750H GTX 1070 1060 Laptop lojrave

  MSI GS73 STEALTH 17.3 "120Hz (3ms) Core i7-8750H GTX 1070 1060 Laptop lojrave   na kontaktoni

  Mirditë 29 korrik 02:27
  420 €
 • 0 foto
  shesim rere granil me klering
  Materiale ndertimi

  shesim rere granil me klering

  shesim rere lumi granil 1 2 3 kemi lavatrice lumi transporti i joni deri ne piken qe ju nevojitet ci

  Mirditë 28 korrik 20:34
  1 Lek
 • 7 foto
  Sprinter 208D viti 99 8+1 vende
  Vetura

  Sprinter 208D viti 99 8+1 vende

  Shes fugon sprinter 208 motorr 230 i thjesht jo elektrik gjendja super me sob ngrohje dhe klima, bl

  Mirditë 27 korrik 15:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW KABRIOLET E 93
  Vetura

  BMW KABRIOLET E 93

  Opsione Full Kabriolet Viti 2011 Targa te Huaja

  Mirditë 26 korrik 20:51
  3.000.000 €
 • 0 foto
  Shitet biznesi ‘’Pasticeri’’
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi ‘’Pasticeri’’

  Shitet Biznesi Pasticeri e kompletuar ,me te gjitha materialet brenda . 3 frigorifer kollon ngrires

  Mirditë 26 korrik 15:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Mercedez Benz E210 ne super gjendje
  Vetura

  Shitet Mercedez Benz E210 ne super gjendje

  Shitet Mercedez Benz E210 ne super gjendje Disje 17 , Turbo te plot , Motorr 290 pa taks lluksi Send

  Mirditë 21 korrik 18:13
  2.200 €
 • 5 foto
  Mercedez Benz E 210
  Vetura

  Mercedez Benz E 210

  Shitet Mercedez Benz E 210 W210 Diezel me turbo , kilometrazh 260 , sendilie me ngohje me fryhje dhe

  Mirditë 21 korrik 17:45
  2.200 €
 • 4 foto
  rimorkjo
  Vetura

  rimorkjo

  rimorkjo e sapo ardhur nga Gjermania, e sapo targuar.Shitet per arsye mosperdorimi.çmimi i diskutues

  Mirditë 19 korrik 14:59
  3.400 €
 • 4 foto
  Rimorkio per makina
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio per makina

  Shitet rimorkio per makina.. E sapo ardhur nga gjermania.Me dogane te paguar siguracion te sapo prer

  Mirditë 18 korrik 21:47
  3.400 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Mirditë 16 korrik 09:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dy bukuroshe, me cilësi AKC Beagle puppies
  Kafshe shtepiake

  Dy bukuroshe, me cilësi AKC Beagle puppies

  Dy bukuroshe, me cilësi AKC Beagle puppies whatsapp: +23754340446 Pups tona të bukura Beagle sapo u

  Mirditë 15 korrik 11:12
  180 Lek
 • 11 foto
  JCB CASE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  JCB CASE

  shitet CASE ne gjendje te mire .viti i prodhimit 1991 pa dokumente . kova e perparme me hapje . biga

  Mirditë 14 korrik 17:51
  1 €
 • 4 foto
  Motorr T max 530
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr T max 530

  Shitet motorr Yamaha, Tmax viti i prodhimit 2013. 530 cc. Ngjyra Gri e Erret. 2 kaska. Me dokumenta

  Mirditë 13 korrik 19:14
  8.000 €
 • 3 foto
  Fener te perdorur per ml 270 viti 2005
  Autopjese dhe paisje

  Fener te perdorur per ml 270 viti 2005

  2 fener te perdorur ,4 disqe sportiv ,ganncio traino

  Mirditë 9 korrik 19:08
  300 €
 • 2 foto
  Okazion Samsung S8
  Vetura

  Okazion Samsung S8

  Ocazion S8 vetem sot ne gjendje te mir i sa po ardhur nga gjermania ka thjesht pak xhamin krisur ne

  Mirditë 7 korrik 12:06
  160 Lek
 • 2 foto
  Chihuahua Dogs dhe Puppies për shitje
  Kafshe shtepiake

  Chihuahua Dogs dhe Puppies për shitje

  Chihuahua Dogs dhe Puppies për shitje Ne jemi 5 yje të licencuar dhe vet miratuar mbarështuesve dhe

  Mirditë 6 korrik 12:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Okazion Samsung S8
  Telefona celulare

  Okazion Samsung S8

  Okazion Samsung S8 ne gjendje te re thjesht ka pak xhamin e krisur ne cept asnje problem shitet per

  Mirditë 5 korrik 17:52
  150 €
 • 1 foto
  Okazion Samsung S8
  Telefona celulare

  Okazion Samsung S8

  Samsung S8 ne gjendje te re shum pak xhamin e krisur perpara asnje problem shitet urgjent

  Mirditë 5 korrik 16:11
  130 €
 • 2 foto
  Okazion tablet Apple
  Kompjutera

  Okazion tablet Apple

  Okazion tablet Apple ne gjendje te mir i ardhur nga gjermania

  Mirditë 5 korrik 15:43
  170 €
 • 1 foto
  Okazion S8
  Telefona celulare

  Okazion S8

  Samusung S8 ne gjendje te re pa asnje defekt thjesht ka te krisur shum pak xhamin perpara shitet per

  Mirditë 5 korrik 15:23
  200 €