Automjete
Mirditë

Automjete në shitje në Mirditë

 • 5 foto
  Mercedes C 180 benzin+gaz
  Vetura

  Mercedes C 180 benzin+gaz

  Makina eshte ne gjendje shum te mire per vitin dhe llojn qe ka dhe nuk ka nevoj per sherbime . Impja

  Mirditë Sot, 23:13
  1.700 €
 • 5 foto
  Shes golf 6 look GTI e sa po ardhur nga Belgjika.
  Vetura

  Shes golf 6 look GTI e sa po ardhur nga Belgjika.

  Golf 6 Viti 2010 1.6 nafte Kamje manuale me 5 marsha Xhama te zinj origjinal Makina eshte me dogan

  Mirditë Sot, 00:06
  9.400 €
 • 3 foto
  ford
  Vetura

  ford

  Makina esht ne gjendje te mir me taksa te paguara deri ne janar .esht 1.2 benzine .nr0685407379

  Mirditë Dje, 23:55
  800 €
 • 1 foto
  Pajero
  Vetura

  Pajero

  Mitsubishi

  Mirditë 18 nëntor 22:58
  2.500 €
 • 11 foto
  JCB CASE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  JCB CASE

  shitet CASE ne gjendje te mire .viti i prodhimit 1991 pa dokumente . kova e perparme me hapje . biga

  Mirditë 4 tetor 07:42
  1 €
 • 7 foto
  Sprinter 208D viti 99 8+1 vende
  Vetura

  Sprinter 208D viti 99 8+1 vende

  Shes fugon sprinter 208 motorr 230 i thjesht jo elektrik gjendja super me sob ngrohje dhe klima, bl

  Mirditë 26 shtator 22:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rrimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rrimorkio

  Shitet rimorkio per makina.. E sapo ardhur nga gjermania.Me dogane te paguar siguracion te sapo prer

  Mirditë 21 shtator 17:44
  3.400 €
 • 6 foto
  Benz 20+1
  Vetura

  Benz 20+1

  20+1 vende....Me letra te rregullta. Gjendja shum e mir.....esht perdorur per nxenes shkolle...

  Mirditë 20 shtator 09:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes makinen
  Vetura

  Shes makinen

  Shes makinen kater fenersh ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike per arsyen e mos perdorimit ko

  Mirditë 14 shtator 12:46
  2.000 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz Viano 2.2 CDI
  Vetura

  Mercedes-Benz Viano 2.2 CDI

  Mercedes-Benz Viano 2.2 CDI WhatsApp +44 798 184 6779

  Mirditë 13 shtator 01:11
  3.000 €
 • 6 foto
  4 disqe + goma te teja audi
  Autopjese dhe paisje

  4 disqe + goma te teja audi

  Shiten 4 disqe + goma te te reja r17 per audi ne gjedje shum te mir pa asni gervishje.cmimi 550 euro

  Mirditë 7 shtator 19:20
  550 €
 • 3 foto
  Shitet Opel zafira 2.0 vitprodhim 2000
  Vetura

  Shitet Opel zafira 2.0 vitprodhim 2000

  Per cmimin kontaktoni ne nr e celularit 0692168528

  Mirditë 30 gusht 17:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Opel Zafira 2.0 vitprodhim 2000
  Vetura

  Shitet Opel Zafira 2.0 vitprodhim 2000

  Shitet per arsye emigrimi

  Mirditë 27 gusht 11:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel astra 2002
  Vetura

  Opel astra 2002

  1.7 Nafte ! Gjendje shume e mire ! Me kondicioner ! Mund ta kontrrolloni te mekaniku Juaj ! Cmimi I

  Mirditë 24 gusht 10:13
  2.300 €
 • 0 foto
  Opel Meriva te viti 2005 Nafte 1700
  Vetura

  Opel Meriva te viti 2005 Nafte 1700

  Opel Meriva 2005 modelo 1700 nafte ne gjendje shum te mire

  Mirditë 21 gusht 17:41
  1.900 €
 • 5 foto
  Shitet AUDI A4 -Quattro
  Vetura

  Shitet AUDI A4 -Quattro

  Shitet AUDI A4 -Quattro . Viti 2002. Makina shitet per arsye mos perdorimi (pasi kam makine tjeter).

  Mirditë 20 gusht 12:23
  3.300 €
 • 0 foto
  Clasik 220
  Vetura

  Clasik 220

  Benx 220 ne gjendje shum te mire

  Mirditë 14 gusht 20:09
  3.500 €
 • 4 foto
  E class 220 cdi viti 2001 kamio automat
  Vetura

  E class 220 cdi viti 2001 kamio automat

  E class 220 cdi viti 2001 kamio automat te gjitha sherbimet e kryera e gatshme per gjdo lloj prove

  Mirditë 9 gusht 00:04
  3.000 €
 • 10 foto
  SHITET BMV 320
  Vetura

  SHITET BMV 320

  SHITET BMV 320 GJENDJA MOTORRIKE SUPER. LETRAT E PAGUARA DERI NE DHJETOR . ME TE GJITHA SHERBIMET E

  Mirditë 2 gusht 12:05
  6.000 €
 • 4 foto
  Mitsubishi Pajero dizel
  Vetura

  Mitsubishi Pajero dizel

  Shitet mitsubishi pajero sport ose nderrohet me rimorkio karotrec viti 2000 motor 250 ne gjenje s

  Mirditë 31 korrik 22:24
  50.000 Lek
 • 5 foto
  SHTET CLK 270 NAFT AUTOMATIK 2004
  Vetura

  SHTET CLK 270 NAFT AUTOMATIK 2004

  Shitet Mercedez CLK 270 Nafte , kambio automatike.viti 2004. Makina esht ne gjendje shum te mire me

  Mirditë 30 korrik 22:11
  3.800 €
 • 0 foto
  BMW KABRIOLET E 93
  Vetura

  BMW KABRIOLET E 93

  Opsione Full Kabriolet Viti 2011 Targa te Huaja

  Mirditë 26 korrik 20:51
  3.000.000 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedez Benz E210 ne super gjendje
  Vetura

  Shitet Mercedez Benz E210 ne super gjendje

  Shitet Mercedez Benz E210 ne super gjendje Disje 17 , Turbo te plot , Motorr 290 pa taks lluksi Send

  Mirditë 21 korrik 18:13
  2.200 €
 • 5 foto
  Mercedez Benz E 210
  Vetura

  Mercedez Benz E 210

  Shitet Mercedez Benz E 210 W210 Diezel me turbo , kilometrazh 260 , sendilie me ngohje me fryhje dhe

  Mirditë 21 korrik 17:45
  2.200 €
 • 4 foto
  rimorkjo
  Vetura

  rimorkjo

  rimorkjo e sapo ardhur nga Gjermania, e sapo targuar.Shitet per arsye mosperdorimi.çmimi i diskutues

  Mirditë 19 korrik 14:59
  3.400 €
 • 4 foto
  Rimorkio per makina
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio per makina

  Shitet rimorkio per makina.. E sapo ardhur nga gjermania.Me dogane te paguar siguracion te sapo prer

  Mirditë 18 korrik 21:47
  3.400 €
 • 4 foto
  Motorr T max 530
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr T max 530

  Shitet motorr Yamaha, Tmax viti i prodhimit 2013. 530 cc. Ngjyra Gri e Erret. 2 kaska. Me dokumenta

  Mirditë 13 korrik 19:14
  8.000 €
 • 3 foto
  Fener te perdorur per ml 270 viti 2005
  Autopjese dhe paisje

  Fener te perdorur per ml 270 viti 2005

  2 fener te perdorur ,4 disqe sportiv ,ganncio traino

  Mirditë 9 korrik 19:08
  300 €
 • 2 foto
  Okazion Samsung S8
  Vetura

  Okazion Samsung S8

  Ocazion S8 vetem sot ne gjendje te mir i sa po ardhur nga gjermania ka thjesht pak xhamin krisur ne

  Mirditë 7 korrik 12:06
  160 Lek
 • 4 foto
  Motorr Tmax 530 viti 2013
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr Tmax 530 viti 2013

  Shitet motorr Yamaha, Tmax viti i prodhimit 2013. 530 cc. Ngjyra Gri e Erret. 2 kaska. Me dokumenta

  Mirditë 30 qershor 10:37
  8.000 €
 • 6 foto
  Shitet Mirdite
  Vetura

  Shitet Mirdite

  Wolfswagen Caddy

  Mirditë 27 qershor 12:34
  2.000.000 Lek
 • 2 foto
  Opel corsa 1.4 benzin-gaz
  Vetura

  Opel corsa 1.4 benzin-gaz

  Shitet opel corsa 1.4 benzin-gaz vit prodhimi 2001 me taksa te paguajtura deri ne maj te 2020 kamje

  Mirditë 26 qershor 18:52
  2.000 €
 • 2 foto
  BMW x5 e 70
  Vetura

  BMW x5 e 70

  makina e sapo ardhur nga italia me km originale full option ne gjendje perfekte kontakt serioz

  Mirditë 29 maj 22:14
  16.800 €
 • 6 foto
  Fiat Grande Punto 1.3 multijet -07 6 marshe
  Vetura

  Fiat Grande Punto 1.3 multijet -07 6 marshe

  Shitet Fiat Grande Punto ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike po ashtu dhe xhenerike .tapi

  Mirditë 26 maj 19:25
  3.200 €
 • 2 foto
  Opel corsa 1.2 benzine 8v ocazion sot dhe neser
  Vetura

  Opel corsa 1.2 benzine 8v ocazion sot dhe neser

  Opel corsa 1.2 benzine 8v dokumenta deri ne fund vitit,ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike,dis

  Mirditë 19 maj 16:43
  1.100 €
 • 0 foto
  Mercedes benz 203/c270
  Vetura

  Mercedes benz 203/c270

  viti 2001 prodhimi vaj kamje vaj motorri alkol frenash kilometra te bera me leter e vul servisi 2674

  Mirditë 18 maj 14:29
  3.700 €
 • 0 foto
  Mercedes E220 dizel
  Vetura

  Mercedes E220 dizel

  Makina gjendet ne Gjermani per te kantaktuar ne viber e WhatsApp +38649407271. +38349

  Mirditë 16 maj 07:13
  4.100 €
 • 2 foto
  Opel corsa 1.2 benzine 8v
  Vetura

  Opel corsa 1.2 benzine 8v

  Opel corsa 1.2 benzine 8v viti 2003 me kondicioner dokumentat deri ne fund te vitit ne gjendje shum

  Mirditë 13 maj 16:51
  1.300 €
 • 4 foto
  Volvo S80
  Vetura

  Volvo S80

  Shite Volvo S80 Viti 2000 Benzine 2.5 Eshte ne gjendje perfekte me 95km Shitet per arsye Dokumenta

  Mirditë 2 maj 11:00
  1.600 €
 • 0 foto
  shitet kamjon volvo
  Kamionë

  shitet kamjon volvo

  shitet volvo f16 viti98 me kazan veteshkarkues 3 akse cmimi 12500 €

  Mirditë 29 prill 12:19
  12.500 €
 • 1 foto
  Disqe 15\" . gjendje shum te mire
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 15\" . gjendje shum te mire

  Nderrohen

  Mirditë 26 prill 19:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Okazion shitet BMW 320
  Vetura

  Okazion shitet BMW 320

  Shitet BMW 320 ne gjenndje te perkryer ska nevoj per asnje sherbim ,e gatshme per cdo lloj prove ,e

  Mirditë 24 prill 16:33
  2.500 €
 • 0 foto
  shitet sillos cimento
  Autopjese dhe paisje

  shitet sillos cimento

  shitet sillos cimento kapaciteti 90ton

  Mirditë 19 prill 19:23
  3.000 €
 • 2 foto
  Shitet Ford Fusion
  Vetura

  Shitet Ford Fusion

  Shitet Ford Fusion 1.4 Nafte. Vit prodhimi 2003. Makina eshte ne gjendje shume te mire me shume pak

  Mirditë 9 prill 21:41
  2.000 €
 • 0 foto
  Okazion Mercedes benz 1320
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazion Mercedes benz 1320

  Okazion mercedes benz 1320 shitet per arsye nderrimi i gatshem per gjdo lloj prove.

  Mirditë 4 prill 11:34
  6.500 €
 • 2 foto
  SHES MAKINE FUORISTRADE LAND ROVER
  Vetura

  SHES MAKINE FUORISTRADE LAND ROVER

  SHES MAKINE FUORISTRADE LAND-ROVER. VITI I PRODHIMIT ESHTE 1999. NE GJENDJE SHUME TE MIRE. TAKSAT E

  Mirditë 4 prill 09:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ford Fiesta dizel
  Vetura

  Ford Fiesta dizel

  Ford Fiesta (manuale) Viti i prodhimit 2004 Nafte 1.4 Km 160 000 Me dogan te paguar E sapo ardhur

  Mirditë 4 prill 09:39
  2.000 €
 • 3 foto
  Smart 1.5 benzine
  Vetura

  Smart 1.5 benzine

  Smart forfour 1.5 benzine kamja automatike i sapo ardhur nga zvicra dhe i sapo targuar.esht n gjendj

  Mirditë 4 prill 07:54
  3.200 €
 • 0 foto
  Kazan dopje aksi
  Kamionë

  Kazan dopje aksi

  Shes kazan mani dopje aks kazani ashte italjan me gjith krik cmimi 2000 euro

  Mirditë 4 prill 00:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mikrouz 17+1 vende
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mikrouz 17+1 vende

  OKAZIONNN!!! Shitet mikrobuz 17+1 vende. Prodhim i vitit 2002. 5000€ i diskutueshem. 0682333029

  Mirditë 4 prill 00:46
  5.000 €