Elektronikë
Mirditë

Elektronikë në shitje në Mirditë

 • 1 foto
  oferte falas ,
  Audio / CD / Stereo

  oferte falas ,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Mirditë 20 tetor 16:06
  10.000 €
 • 0 foto
  Sony Ps4 Pro 1Tb
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Ps4 Pro 1Tb

  New Sealed in Box Unlocked to any operator 12 months complete warranty al

  Mirditë 22 shtator 11:23
  181 €
 • 0 foto
  BRAND NEW Apple iPhone 11 Pro Max Unlocked
  Telefona celulare

  BRAND NEW Apple iPhone 11 Pro Max Unlocked

  New Sealed in Box Unlocked to any operator 12 months complete warranty al

  Mirditë 22 shtator 11:15
  817 €
 • 1 foto
  Apple iPhone 11 Pro Max 256gb
  Telefona celulare

  Apple iPhone 11 Pro Max 256gb

  New Sealed in Box Unlocked to any operator 12 months complete warranty al

  Mirditë 22 shtator 01:05
  817 €
 • 2 foto
  GTX 1070 Ti Gaming GV-N107TGAMING OC-8GD 8GB
  Pjese per kompjuter

  GTX 1070 Ti Gaming GV-N107TGAMING OC-8GD 8GB

  Me 16-muaj garanci te komanise Gigabyte! GeForce GTX 1070 Ti Gaming GV-N107TGAMING OC-8GD 8GB GDDR5

  Mirditë 31 gusht 23:39
  350 €
 • 2 foto
   ASUS Dual GEFORCE GTX 1070 8GB OC
  Pjese per kompjuter

  ASUS Dual GEFORCE GTX 1070 8GB OC

  Me 15-muaj garanci te kompanise ASUS! ASUS Dual series GeForce® GTX 1070 OC edition 8GB GDDR5 per VR

  Mirditë 31 gusht 23:39
  340 €
 • 5 foto
   HP Omen Gaming 17-w200na Laptop Intel I7 7700hq
  Kompjutera

  HP Omen Gaming 17-w200na Laptop Intel I7 7700hq

  Laptop HP Omen Gaming 17-w200na Intel I7 7700hq, Nvidia GTX 1070, SSD 128 GB ekran 43.9 cm (17.3 \")

  Mirditë 22 gusht 09:48
  500 €
 • 0 foto
  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844
  Shtesa per telefon celulare

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844 Kjo është një împrumut ligjore që është një çështje

  Mirditë 29 korrik 20:37
  945.545.454 €
 • 1 foto
  Okazion Samsung S8
  Telefona celulare

  Okazion Samsung S8

  Okazion Samsung S8 ne gjendje te re thjesht ka pak xhamin e krisur ne cept asnje problem shitet per

  Mirditë 5 korrik 17:52
  150 €
 • 1 foto
  Okazion Samsung S8
  Telefona celulare

  Okazion Samsung S8

  Samsung S8 ne gjendje te re shum pak xhamin e krisur perpara asnje problem shitet urgjent

  Mirditë 5 korrik 16:11
  130 €
 • 2 foto
  Okazion tablet Apple
  Kompjutera

  Okazion tablet Apple

  Okazion tablet Apple ne gjendje te mir i ardhur nga gjermania

  Mirditë 5 korrik 15:43
  170 €
 • 1 foto
  Okazion S8
  Telefona celulare

  Okazion S8

  Samusung S8 ne gjendje te re pa asnje defekt thjesht ka te krisur shum pak xhamin perpara shitet per

  Mirditë 5 korrik 15:23
  200 €
 • 1 foto
   Okazion Samsung s8
  Telefona celulare

  Okazion Samsung s8

  Samsung s8 ne gjendje te re thjesht pak xhami krisur perpara ne cept

  Mirditë 5 korrik 14:12
  250 Lek
 • 1 foto
  Okazion Samsung galaxy S8
  Telefona celulare

  Okazion Samsung galaxy S8

  Samsung galaxy S8 pak xhamin e krisur perpara ne gjendje te mir

  Mirditë 5 korrik 11:44
  200 €
 • 4 foto
  mollë iphone xs max 256gb mbyllur
  Telefona celulare

  mollë iphone xs max 256gb mbyllur

  mollë iphone xs max 256gb mbyllur

  Mirditë 1 korrik 20:26
  450 €
 • 3 foto
  Samsung s7 ocazion
  Telefona celulare

  Samsung s7 ocazion

  Samsung s7 ne gjendje te re me karikus origjinal 3 muaj i perdorur

  Mirditë 17 maj 13:59
  150 €
 • 4 foto
  Shitet Samsung Galaxy J5
  Telefona celulare

  Shitet Samsung Galaxy J5

  Shitet celulari per arsye se kam blere nje tjeter. Samsung Galaxy J5, i perdorur ne gjendje te mire.

  Mirditë 8 prill 20:28
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Innosilicon A9 + ZMaster 120Ksol / s Equihash mina
  Pjese per kompjuter

  Innosilicon A9 + ZMaster 120Ksol / s Equihash mina

  Innosilicon A9 + ZMaster 120Ksol / s Equihash minator Innosilicon A9 ++ ZMaster 120Ksol / s Equihas

  Mirditë 6 prill 15:29
  1.000 €
 • 2 foto
  Markë e Re Apple 15 \"MacBook Pro Pre-Retina / 2.8G
  Kompjutera

  Markë e Re Apple 15 \"MacBook Pro Pre-Retina / 2.8G

  INSTALIMI I INSTALIMIT NË NJË ÇMIM TË AFTËSI Për më shumë detaje mbi produktin tonë kontaktoni anton

  Mirditë 6 prill 15:08
  560 €
 • 1 foto
  Iphone 7 32G
  Telefona celulare

  Iphone 7 32G

  Shes Iphone 7 32G I blere I ri perdorur vetem nga 1 person me shenja minimale perdorimi

  Mirditë 4 prill 01:44
  40.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet doogee x 55
  Telefona celulare

  Shitet doogee x 55

  Shitet doogee x 55 per arsyje mos pordorimi i zi shoqërohet me kllif karikus

  Mirditë 3 prill 17:47
  80 €
 • 5 foto
  Doogee x55
  Telefona celulare

  Doogee x55

  Doogee x55 shitet per arsyje mos pordorimi shoqërohet ( kllif) (karikus)

  Mirditë 3 prill 17:36
  85 Lek
 • 1 foto
  Samsung Note ll
  Telefona celulare

  Samsung Note ll

  Shitet samsung note ll 16 memory 2 ram eshte ne gjendje te rregullt shitet per arsyje mospordorimo s

  Mirditë 2 prill 14:16
  70 €
 • 0 foto
  PlayStation 3 ne gjendje shum te mire 320 gb
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 3 ne gjendje shum te mire 320 gb

  i shoqeruar me disa disqe : -gta 5 -pes 2014 -fifa etj + 2 leva ne gjendje te mir + te gjitha fish

  Mirditë 2 prill 04:55
  150 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy Note9 128GB blu oqean
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note9 128GB blu oqean

  Telefoni prodhohet dhe prodhohet në Kinë dhe vjen me një përzgjedhës të gjuhës automatike Çka është

  Mirditë 26 janar 12:17
  400 €
 • 2 foto
  laptop Acer aspire
  Kompjutera

  laptop Acer aspire

  Acer Aspire intel P6100 @ 2.00GHz, 4GB RAM, 320GB HDD.laptop qe esht perdorur per programe design.sh

  Mirditë 22 janar 10:29
  10.000 Lek
 • 2 foto
  Antminer S9 Miner - 14TH/S With PSU and Ethernet cable.
  Kompjutera

  Antminer S9 Miner - 14TH/S With PSU and Ethernet cable.

  Antminer S9 Miner - 14TH/S With PSU and Ethernet cable. WhatssApp : +15184251230 Power Use (

  Mirditë 29 janar 12:36
  1.500 €