Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Përmet

 • 2 foto
  Lagja sedje
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Lagja sedje

  Shes kamionin ne gjendje shum te mir Atego 1523 pesha mbajtese 8.t me letra te paguara per nje vit

  Përmet Sot, 13:33
  13.000 €
 • 2 foto
  VW Touran 1.9 tdi
  Vetura

  VW Touran 1.9 tdi

  W touran 1.9 tdi viti 2005 + dogane etj,.. Extra

  Përmet Sot, 09:26
  5.299 €
 • 0 foto
  Shes blet
  Kafshe ferme

  Shes blet

  Shiten bled ne permet per arsye se do iki jasht shtetit . +355686108098

  Përmet 26 mars 02:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  toyota hilux hilux
  Vetura

  toyota hilux hilux

  55,000 km ngjyrë para përshkrimin e ngjyrës metalike Ngjyra e brendshme GRAY kuti e shpejtesise udhë

  Përmet 25 mars 13:13
  2.500 €
 • 0 foto
  Dhi ne shitje
  Kafshe ferme

  Dhi ne shitje

  Dhite jan me kec jan te gjith te reja

  Përmet 21 mars 12:23
  110 Lek
 • 5 foto
  Citroen Jampy 2000 Euro
  Vetura

  Citroen Jampy 2000 Euro

  Me dokumenta Shqiptare 2020-2021.Siguracioni i prer Me dokumenta te regullta.Eshte 5+1 dhe per trasp

  Përmet 20 mars 16:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredisë urgjente: sandra.silva19@hotmail.com
  Koleksione

  Kredisë urgjente: [email protected]

  Përshëndetje Z. Znj. Unë jam një bankier në pension që punon me zemrën time Bank. Unë kam një shumë

  Përmet 17 mars 17:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredisë urgjente: sandra.silva19@hotmail.com
  Apartment / Banesa

  Kredisë urgjente: [email protected]

  Kredisë urgjente: [email protected] Përshëndetje Z. Znj. Unë jam një bankier në pension që

  Përmet 17 mars 17:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VW TIGUAN
  Vetura

  VW TIGUAN

  Viti i ndërtimit: 2012 Qëndrimi Km: 86,000 km Ngjyra: e bardhë Gearbox: manual Rrota lëvizëse: Të gj

  Përmet 17 mars 12:31
  2.000 €
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Ju jeni një biznes ose një individ privat që kërkoni një ofertë kredie për të ringjallur biznesin os

  Përmet 17 mars 08:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi afatgjatë.
  Sherbime

  Kredi afatgjatë.

  Kredi afatgjatë. HSBC FIRNANDO është një kompani shumë bujare me një kapital shumë të lartë që ofron

  Përmet 14 mars 12:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shesim dhi race
  Kafshe shtepiake

  Shesim dhi race

  Shesim dhi race me 2 dhe 3 keca kush do te kontaktoj tel

  Përmet 13 mars 14:54
  1 Lek
 • 1 foto
  qenush gjermanë
  Kafshe shtepiake

  qenush gjermanë

  Këtu mund të gjeni disa qenush gjermanë, të cilët janë tre muajsh të vjetër, vet  kontrolluar, dewor

  Përmet 12 mars 13:49
  1 €
 • 1 foto
   qenushë për koleksionet
  Kafshe shtepiake

  qenushë për koleksionet

  Këtu janë disa qenushë për koleksionet kufitare që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed, i si

  Përmet 12 mars 13:49
  1 €
 • 1 foto
   corgi që
  Kafshe shtepiake

  corgi që

  Këtu mund të gjeni disa qenush ujorë corgi që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed, i siguru

  Përmet 12 mars 13:49
  1 €
 • 1 foto
  gjermanë sherperd
  Kafshe shtepiake

  gjermanë sherperd

  Këtu janë disa qenush gjermanë sherperd të disponueshëm që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, deworm

  Përmet 12 mars 13:41
  1 €
 • 1 foto
   të Terrier të Jorkshire
  Kafshe shtepiake

  të Terrier të Jorkshire

  Këtu mund të gjeni disa qenushë të Terrier të Jorkshire që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, deworm

  Përmet 12 mars 12:49
  1 €
 • 1 foto
   dalmat
  Kafshe shtepiake

  dalmat

  Këtu janë disa qenush dalmat në dispozicion që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed, i sigur

  Përmet 12 mars 12:49
  1 €
 • 0 foto
  beagle
  Kafshe shtepiake

  beagle

  Këtu janë në dispozicion disa qenush beagle që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed, i siguru

  Përmet 12 mars 12:29
  1 €
 • 0 foto
  Këlyshë Chow Chow për Shitje Gati Tani
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë Chow Chow për Shitje Gati Tani

  Këlyshë Chow Chow për Shitje Gati Tani Pupë të kuqe të lëmuara me lëmë të butë për shitje. 1 vajzë e

  Përmet 12 mars 00:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   sphynx
  Kafshe shtepiake

  sphynx

  Këtu mund të gjeni disa kotele sphynx të disponueshme që janë tre muajsh, të kontrolluar nga vetja,

  Përmet 7 mars 17:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   blu rusë
  Kafshe shtepiake

  blu rusë

  Këtu janë në dispozicion disa blu rusë, të cilët janë tre muajsh të vjetër, të kontrolluar nga vetj

  Përmet 7 mars 17:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   britanik
  Kafshe shtepiake

  britanik

  Këtu janë disa shorthair britanik të disponueshëm që janë tre muajsh të vjetër, të kontrolluar nga

  Përmet 7 mars 16:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   skoceze
  Kafshe shtepiake

  skoceze

  Këtu janë disa kotele me palme skoceze në dispozicion që janë tre muaj të vjetër, të kontrolluar ng

  Përmet 7 mars 16:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   disponueshme
  Kafshe shtepiake

  disponueshme

  Këtu janë disa kotele për dreka të disponueshme që janë tre muajsh, kanë vetura të kontrolluara, të

  Përmet 7 mars 16:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ekzotike
  Kafshe shtepiake

  ekzotike

  Këtu janë disa kotele ekzotike të disponueshme që janë tre muajsh, të kontrolluar nga vetja, të vak

  Përmet 7 mars 16:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  persiane
  Kafshe shtepiake

  persiane

  Këtu janë disa kotele persiane të disponueshme që janë tre muajsh, të kontrolluar nga vetja, të vak

  Përmet 7 mars 16:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  bengalësh
  Kafshe shtepiake

  bengalësh

  Këtu janë disa kotele bengalësh të disponueshëm që janë tre muajsh, kanë vetura të kontrolluara, të

  Përmet 7 mars 16:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   siameze
  Kafshe shtepiake

  siameze

  siameze Këtu janë disa kotele siameze të disponueshëm që janë tre muaj të vjetër, të kontrolluar ng

  Përmet 7 mars 16:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  abbysinianë
  Kafshe shtepiake

  abbysinianë

  Këtu janë disa kotele abbysinianë të disponueshëm që janë tre muajsh, kanë vetura të kontrolluara,

  Përmet 7 mars 16:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rotweiller
  Kafshe shtepiake

  Rotweiller

  Këtu janë disa qenush Rotweiller në dispozicion që janë tre muaj të vjetër, vet  kontrolluar, deworm

  Përmet 7 mars 16:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   maltezë
  Kafshe shtepiake

  maltezë

  Këtu janë disa qenush maltezë të disponueshëm që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed, i sig

  Përmet 7 mars 16:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Labrador retriever
  Kafshe shtepiake

  Labrador retriever

  Këtu janë disa qenush Labrador retriever në dispozicion që ata janë tre muaj të vjetër, vet  kontro

  Përmet 7 mars 16:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  dalmat në
  Kafshe shtepiake

  dalmat në

  Këtu janë disa qenush dalmat në dispozicion që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed, i sigur

  Përmet 7 mars 16:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golden Retriever
  Kafshe shtepiake

  Golden Retriever

  Këtu janë disa qenushë Golden Retriever retriever në dispozicion që janë tre muajsh, vet  kontrollu

  Përmet 7 mars 16:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Boston
  Kafshe shtepiake

  Boston

  Këtu mund të gjeni disa qenush të terrenit Boston që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed, i

  Përmet 7 mars 16:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jorkshire
  Kafshe shtepiake

  Jorkshire

  Këtu mund të gjeni disa qenushë të Terrier të Jorkshire që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewor

  Përmet 7 mars 16:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   francezë bulldog
  Kafshe shtepiake

  francezë bulldog

  Këtu janë disa qenush francezë bulldog në dispozicion që janë tre muaj të vjetër, vet  kontrolluar,

  Përmet 7 mars 15:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   këlyshë
  Kafshe shtepiake

  këlyshë

  Këtu janë disa këlyshë këlyshësh në dispozicion që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed, i si

  Përmet 7 mars 15:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bichon frize
  Kafshe shtepiake

  Bichon frize

  Këtu janë disa qenushë Bichon frize në dispozicion që janë tre muaj të vjetër, vet  kontrolluar, dew

  Përmet 7 mars 15:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  chow chow
  Kafshe shtepiake

  chow chow

  Këtu janë disa qenushë chow chow në dispozicion që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed, i

  Përmet 7 mars 15:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  bulldog
  Kafshe shtepiake

  bulldog

  Këtu mund të gjeni disa qenushë bulldog anglez që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed, i si

  Përmet 7 mars 15:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   beagle
  Kafshe shtepiake

  beagle

  Këtu janë në dispozicion disa qenush beagle që janë tre muajsh, vet  kontrolluar, dewormed, i siguru

  Përmet 7 mars 15:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Këlyshë kolie kufitare
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë kolie kufitare

  Këlyshë zezë dhe të bardhë trekëndësh Kufitare Collie për shitje. Mami dhe babi janë në ambiente. Kë

  Përmet 7 mars 14:08
  250 €
 • 0 foto
  sphynx
  Kafshe shtepiake

  sphynx

  Këtu janë disa kotele sphynx të disponueshme që janë tre muajsh të vjetër, të kontrolluar nga vetja

  Përmet 5 mars 14:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   blu rusë,
  Kafshe shtepiake

  blu rusë,

  Këtu janë në dispozicion disa blu rusë, të cilët janë tre muajsh të vjetër, të kontrolluar nga vetj

  Përmet 5 mars 14:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  britanik
  Kafshe shtepiake

  britanik

  Këtu janë disa shorthair britanik të disponueshëm që janë tre muaj të vjetër, të kontrolluar nga ve

  Përmet 5 mars 14:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   ekzotike
  Kafshe shtepiake

  ekzotike

  Këtu janë disa kotele ekzotike të disponueshme që janë tre muajsh, të kontrolluar nga vetja, të vak

  Përmet 5 mars 14:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   kotele
  Kafshe shtepiake

  kotele

  Këtu janë disa kotele për dreka të disponueshme që janë tre muajsh, kanë vetura të kontrolluara, të

  Përmet 5 mars 14:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   persiane
  Kafshe shtepiake

  persiane

  Këtu janë disa kotele persiane të disponueshme që janë tre muajsh, të kontrolluar nga vetja, të vak

  Përmet 5 mars 13:28
  Me Marrveshje