Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Përmet

 • 0 foto
  Shes blet
  Kafshe ferme

  Shes blet

  Shiten bled ne permet per arsye se do iki jasht shtetit . +355686108098

  Përmet Dje, 02:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lagja sedje
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Lagja sedje

  Shes kamionin ne gjendje shum te mir Atego 1523 pesha mbajtese 8.t me letra te paguara per nje vit

  Përmet 22 janar 13:33
  13.000 €
 • 0 foto
  Viber: 00385 923890978
  Sherbime

  Viber: 00385 923890978

  Pozdrav Ja sam posebno u suradnji s bankom Laurencijski personnne koji pomaže sve u potrebi financi

  Përmet 22 janar 12:02
  10 €
 • 2 foto
  VW Touran 1.9 tdi
  Vetura

  VW Touran 1.9 tdi

  W touran 1.9 tdi viti 2005 + dogane etj,.. Extra

  Përmet 22 janar 09:26
  5.299 €
 • 1 foto
  Këlyshët Pomsky
  Kafshe shtepiake

  Këlyshët Pomsky

  Këlyshët Pomsky Pjellat që kemi janë me cilësi të lartë dhe vijnë nga linjat e gjakut kampion, Tani

  Përmet 21 janar 04:51
  200 €
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Dhoma

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Përmet 19 janar 11:21
  200 €
 • 1 foto
  Terrier i Bostonit
  Kafshe shtepiake

  Terrier i Bostonit

  Terrier i Bostonit Kjo vajzë e bukur është ende në kërkim të një shtëpie të bukur për jetën, ajo ës

  Përmet 19 janar 11:15
  200 €
 • 1 foto
   Bulldogpuppies franceze
  Kafshe shtepiake

   Bulldogpuppies franceze

   Bulldogpuppies franceze Miratohet qen qen francez me buldog me origjinë në këtë mënyrë ne ofrojmë

  Përmet 19 janar 11:13
  200 €
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Apartment / Banesa

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Përmet 19 janar 10:50
  100 €
 • 3 foto
  wholesales iPhone 11 Pro Max , iPhone Xs Max , iPhone X factory Sealed Unlocked
  Telefona celulare

  wholesales iPhone 11 Pro Max , iPhone Xs Max , iPhone X factory Sealed Unlocked

  Enjoy a safe 30% discount for any product and the best offer in the sale of the New Latest Apple iPh

  Përmet 17 janar 10:41
  399 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Makineri dhe inventare

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Përmet 15 janar 16:03
  100 €
 • 2 foto
  Këlyshë të regjistruar Maltese
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të regjistruar Maltese

  Këlyshë të regjistruar Maltese Eachdo qenush do të shitet me Letrat e NZKC Gjenerata e 5-të Vaks

  Përmet 9 janar 06:33
  200 €
 • 8 foto
  Lifan OMEGA 125CC
  Motore (mbi 50 cc)

  Lifan OMEGA 125CC

  OKAZION Super motor qe mund tia ktheje koken çdo kujt me pamjen dhe zhurmen e tij. 4 kohesh, Ka ard

  Përmet 3 dhjetor 23:21
  1.800 €
 • 4 foto
  OKAZION - Mitsubishi l200 2.5TD
  Vetura

  OKAZION - Mitsubishi l200 2.5TD

  Shes Mitsubishi l200 2.5TD me timon anglez ne gjendje shume te mire mekanike dhe motorike. Me te gji

  Përmet 3 dhjetor 23:20
  6.500 €
 • 2 foto
  Ponuda za pozajmljivanje novca između pojedinca
  Biznes ne shitje / me qera

  Ponuda za pozajmljivanje novca između pojedinca

  Ja sam poseban finansijer. Posjedujem kredite između pojedinaca ljudima u financijskim poteškoćama i

  Përmet 27 nëntor 00:26
  100 €
 • 1 foto
  OFERTA KUJDESI FALAS +33758561497
  Sherbime

  OFERTA KUJDESI FALAS +33758561497

  Përshëndetje zoti dhe znj Unë jam Znj. Antoinette Sibiril Marie një tregtar që ushtron praktikë n

  Përmet 26 nëntor 10:31
  10.000 €
 • 2 foto
  amerikane ka pasur
  Kafshe shtepiake

  amerikane ka pasur

  Këlyshja ime e bukur e detyrës amerikane ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedh

  Përmet 22 nëntor 21:39
  1 €
 • 1 foto
  oferte falas,
  Libra / Revista

  oferte falas,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Përmet 22 nëntor 01:17
  50.000 €
 • 2 foto
   bulldogut francez
  Kafshe shtepiake

  bulldogut francez

  Këlyshi im i bukur i bulldogut francez kanë pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedh

  Përmet 16 nëntor 08:50
  1 €
 • 1 foto
  KE VËMENDJEN TËNDE.+33758561497
  Biznes ne shitje / me qera

  KE VËMENDJEN TËNDE.+33758561497

  Ti humb gjumë sepse nuk di si të marrësh hua. # Në kërkim të një kredie për të paguar borxhet e t

  Përmet 15 nëntor 10:07
  5.000 €
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis një individi privat.
  Sherbime

  Oferta e huasë midis një individi privat.

  Mirëmëngjes në mënyrë që t'ju ndihmoj të zbutni problemet tuaja të ndryshme financiare dhe të përmbu

  Përmet 11 nëntor 16:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   IPHONE 11 PRO MAX (512GB) --- $650 - Whatsapp :: +14132133375
  Telefona celulare

  IPHONE 11 PRO MAX (512GB) --- $650 - Whatsapp :: +14132133375

  Condition: Brand New Original Unlocked (Factory Sealed) Purchased directly from the Apple Store 10

  Përmet 18 tetor 19:38
  650 €
 • 1 foto
  Novac posudba
  Sherbime

  Novac posudba

  Zajam ponuda izmedu osobito Bok Ja sam bankar u mirovini koji srce radi s mojim banci. Imam pun

  Përmet 18 tetor 02:01
  100 €
 • 2 foto
  pastor
  Kafshe shtepiake

  pastor

  qeni eshte rrac e paster ne maj ben 2 vjec per me shum telefononi

  Përmet 17 tetor 15:29
  150 €
 • 3 foto
  Qentë dhe Qentë Maltese për shitje
  Kafshe shtepiake

  Qentë dhe Qentë Maltese për shitje

  Qentë dhe Qentë Maltese për shitje Një tridhjetë copëza e KC regjistroi këlyshë Maltese. Nëna e tyr

  Përmet 11 tetor 20:44
  180 €
 • 0 foto
  TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY AVAILABLE WhatsApp +1(949) 3298726
  Sherbime

  TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY AVAILABLE WhatsApp +1(949) 3298726

  WebSite.. http://bestgradecounterfeit.com WhatsApp..+1(949) 3298726 [email protected]

  Përmet 3 tetor 15:45
  600 €
 • 3 foto
  Cavapoochons na prodaju
  Kafshe shtepiake

  Cavapoochons na prodaju

  Cavapoochons na prodaju LJUBAVNO PISMO LJUBAVA CAVAPOO - OČEKUJEMO NOVE DOMOVE !!!! MJEŠOVITO PISM

  Përmet 3 tetor 09:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  poskytuje pôžičku medzi vážnym a rýchlym človekom
  Sherbime

  poskytuje pôžičku medzi vážnym a rýchlym človekom

  Som pani Roma Jurcyte, bývalá administratívna manažérka v Treasury South Europe, súkromný investor

  Përmet 3 tetor 09:40
  1.000 €
 • 5 foto
  2019 YAMAHA YZF-R3 RTO AVAILABLE
  Motore (mbi 50 cc)

  2019 YAMAHA YZF-R3 RTO AVAILABLE

  Whatsapp Chat:: +1 469 751-7386 for more information ENGINE Engine: Liquid-cooled parallel twin Di

  Përmet 25 shtator 13:09
  3.399 €
 • 2 foto
  2019 Suzuki GSX-S750 RTO AVAILABLE
  Motore (mbi 50 cc)

  2019 Suzuki GSX-S750 RTO AVAILABLE

  Whatsapp Chat:: +1 469 751-7386 for more information. From the bold, upswept lines of its crouched

  Përmet 25 shtator 13:01
  7.200 €
 • 6 foto
   2019 Suzuki GSX250R RTO AVAILABLE
  Motore (mbi 50 cc)

  2019 Suzuki GSX250R RTO AVAILABLE

  Whatsapp Chat:: +1 469 751-7386 for more information. Here´s a fully-faired, quarter-liter sportbik

  Përmet 25 shtator 12:41
  3.299 €
 • 1 foto
  Nissan Primera dizel
  Vetura

  Nissan Primera dizel

  shitet nisan në super gjendje. shum praktik për punë.me kondicioner, xhamat elektrike, airbags, abs,

  Përmet 25 shtator 09:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dhi race
  Kafshe ferme

  Dhi race

  Shiten 65dhi race cmimi 110 000 njera

  Përmet 24 shtator 16:30
  110.000 Lek
 • 0 foto
  Dhi
  Kafshe ferme

  Dhi

  Shiten 150 krere dhi vendi ne fshatin tolare permet

  Përmet 23 shtator 09:05
  70.000 Lek
 • 5 foto
  kalceto profesionale
  Paisje per sport

  kalceto profesionale

  kalceto profesionale me xhetona e perdorur ne gjendje te mire

  Përmet 20 shtator 13:12
  400 €
 • 2 foto
  Honda astera supra 100cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda astera supra 100cc

  Shitet honda astera supra 100 cc ne gjendje shum te mir pa letra

  Përmet 19 shtator 22:52
  600 €
 • 1 foto
  Shiten dele
  Kafshe ferme

  Shiten dele

  Shiten dele vendi 100 krer zona permet delet jan te reja qengji i par e deri ne te 5 pjellja fillon

  Përmet 18 shtator 09:57
  90 Lek
 • 2 foto
  Këlyshë blu frengjisht blu për shitje.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë blu frengjisht blu për shitje.

  Këlyshë blu frengjisht blu për shitje. Këto këlyshë janë edukuar me përgjegjësi nga prindërit e test

  Përmet 17 shtator 03:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Apple macbook pro 13 inch
  Kompjutera

  Apple macbook pro 13 inch

  Apple MacBook Pro 13-inch 256gb, year 2016 with Touch Bar!! Contact Us At Whatsapp on : +23490331

  Përmet 16 shtator 15:30
  650 €
 • 2 foto
  Vajza bukuroshe e vogël, gati tani
  Kafshe shtepiake

  Vajza bukuroshe e vogël, gati tani

  Vajza bukuroshe e vogël, gati tani Jam shumë e lumtur që njoftoj ardhjen e gjashtë bukurosheve të mi

  Përmet 16 shtator 13:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qentë dhe këlyshët gjermanë të Shepherd për shitje
  Kafshe shtepiake

  Qentë dhe këlyshët gjermanë të Shepherd për shitje

  Qentë dhe këlyshët gjermanë të Shepherd për shitje Në kërkim të një familje të dashur dhe për gjithn

  Përmet 16 shtator 12:50
  200 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private

  Shitet shtepi private ne fshatin Bodar. Shtepia ndodhet ne qender te fshatit anes rruges kryesore. P

  Përmet 13 shtator 12:14
  1 €
 • 1 foto
  Oferte falas. .
  Dekorime

  Oferte falas. .

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Përmet 11 shtator 11:06
  5.000 €
 • 1 foto
  Oferte
  Dhoma

  Oferte

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Përmet 11 shtator 10:56
  500 €
 • 0 foto
  Shitet karikues baterish
  Makina dhe vegla

  Shitet karikues baterish

  Shitet karikues baterish

  Përmet 10 shtator 23:05
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..
  Pjese per kompjuter

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..

  Mirëmëngjes. Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për të realizuar një p

  Përmet 9 shtator 19:32
  5.000 €
 • 0 foto
   Acer Predator Triton 700 15.6 i7-7700HQ 32GB 512G
  Kompjutera

  Acer Predator Triton 700 15.6 i7-7700HQ 32GB 512G

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike ose Sk

  Përmet 7 shtator 01:53
  842 €
 • 0 foto
  Shesim. tufen e dhive
  Kafshe ferme

  Shesim. tufen e dhive

  Shesim tufen me 150 krer . Dhit. Dhit jan me mosh te re ! Cmimi i diskutushem !!!

  Përmet 3 shtator 12:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten disqe benci
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe benci

  Shiten 4 disqe benci nr 16

  Përmet 2 shtator 15:17
  100 €
 • 5 foto
  Kush vlereson te ushqehet shendetshem e njef mire
  Vetura

  Kush vlereson te ushqehet shendetshem e njef mire

  I sapombledhur, i freskët, plot vlera e plot aromë. Perse duhet te na zgjidhni ne ? Ky prodhim eshte

  Përmet 1 shtator 13:32
  Me Marrveshje