Elektronikë
Përmet

Elektronikë në shitje në Përmet

 • 1 foto
   IPHONE 11 PRO MAX (512GB) --- $650 - Whatsapp :: +14132133375
  Telefona celulare

  IPHONE 11 PRO MAX (512GB) --- $650 - Whatsapp :: +14132133375

  Condition: Brand New Original Unlocked (Factory Sealed) Purchased directly from the Apple Store 10

  Përmet 18 tetor 19:38
  650 €
 • 2 foto
  Apple macbook pro 13 inch
  Kompjutera

  Apple macbook pro 13 inch

  Apple MacBook Pro 13-inch 256gb, year 2016 with Touch Bar!! Contact Us At Whatsapp on : +23490331

  Përmet 16 shtator 15:30
  650 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..
  Pjese per kompjuter

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..

  Mirëmëngjes. Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për të realizuar një p

  Përmet 9 shtator 19:32
  5.000 €
 • 0 foto
   Acer Predator Triton 700 15.6 i7-7700HQ 32GB 512G
  Kompjutera

  Acer Predator Triton 700 15.6 i7-7700HQ 32GB 512G

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike ose Sk

  Përmet 7 shtator 01:53
  842 €
 • 0 foto
  NEW 2019 Apple Macbook Pro 15 Prekje me Prekje - M
  Kompjutera

  NEW 2019 Apple Macbook Pro 15 Prekje me Prekje - M

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pavlefshëm dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku p

  Përmet 9 gusht 15:53
  1.000 €
 • 1 foto
  Shitet celular
  Telefona celulare

  Shitet celular

  J3 2016 Gjendje e mire pa asnje lloj difekti

  Përmet 16 korrik 15:10
  110 Lek
 • 0 foto
  7000 € deri në 850.000 €
  Telefona celulare

  7000 € deri në 850.000 €

  për kërkesën tuaj më kontaktoni: [email protected]

  Përmet 1 korrik 22:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Samsung Galaxy Note9 SM-N960 - 128GB - Blu
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note9 SM-N960 - 128GB - Blu

  Samsung Galaxy Note9 SM-N960 - 128GB - Blu (Dual SIM) Karakteristikat Kryesore të Produktit: Bar sti

  Përmet 24 qershor 17:11
  300 €
 • 2 foto
  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 2TB 500 Milion Limited
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 2TB 500 Milion Limited

  Sony PlayStation 4 PS4 Pro 2TB 500 Milion Limited Edition Console Bundle

  Përmet 23 qershor 02:18
  150 €
 • 5 foto
  Samsung Galaxy S9+ me ngjyrë vjollcë me 256GB të shkyçur
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9+ me ngjyrë vjollcë me 256GB të shkyçur

  Samsung Galaxy S9+ me ngjyrë vjollcë me 256GB të shkyçur

  Përmet 17 prill 11:49
  415 €
 • 2 foto
  ngjyrë e zezë Apple iPhone 7 plus
  Telefona celulare

  ngjyrë e zezë Apple iPhone 7 plus

  ngjyrë e zezë Apple iPhone 7 plus

  Përmet 8 prill 20:50
  250 €
 • 2 foto
  Ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3

  Shitet ps3 me dy kontrollera me kabllen e hdmi po ashtu edhe karikuesi i kontrollerave . Ps3 vjen me

  Përmet 4 prill 03:33
  95 €
 • 2 foto
  Shitet xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet xbox 360

  Shitet xbox 360 i perdorur por ne gjendje te mire

  Përmet 3 prill 19:44
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet Loje Per Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Loje Per Xbox 360

  shes lojen naruto shippuden ultimate ninja storm revolution eshte e paperdorur dhe shitet 5000 leke

  Përmet 2 prill 09:00
  5.000 Lek
 • 4 foto
  Pc HP Compaq Dc7900 Small factor
  Kompjutera

  Pc HP Compaq Dc7900 Small factor

  Shitet Kompyteri HP Compaq Dc7900 Small Factor, per arsye mos perdorimi, Kompyteri eshte si i Rri ne

  Përmet 1 prill 04:09
  90 €
 • 2 foto
  Shitet
  Telefona celulare

  Shitet

  Samsung galaxy j5 2016.Gjendje perfekte 9/10. 1 vit i perdorur.

  Përmet 14 shkurt 23:26
  100 €
 • 0 foto
  Telefon
  Telefona celulare

  Telefon

  Shitet

  Përmet 28 janar 17:18
  16.000 Lek