Elektronikë
Devoll

Elektronikë në shitje në Devoll

 • 0 foto
   APPLE iMAC 3.2Ghz i7 6-CORE 4K RETINA 4TB SSD 32G
  Kompjutera

  APPLE iMAC 3.2Ghz i7 6-CORE 4K RETINA 4TB SSD 32G

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike ose Sk

  Devoll 15 shtator 23:09
  1.330 €
 • 0 foto
  Telefon në kuti i blerë në Greqi
  Telefona celulare

  Telefon në kuti i blerë në Greqi

  Shih në foto

  Devoll 13 shtator 14:57
  120 €
 • 2 foto
  Gta V per ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Gta V per ps3

  Shes Gta V per ps3 CD. Disku eshte blere ne Amazon eshte origjinal gjendja 10/10. Shkruani ne wp 067

  Devoll 13 shtator 14:55
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Apple Macbook pro 15 Touch Bar 3.1GHz i7,
  Kompjutera

  Apple Macbook pro 15 Touch Bar 3.1GHz i7,

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike ose Sk

  Devoll 10 shtator 15:07
  576 €
 • 0 foto
   Apple MacBook Air With Retina Display 13.3in 8GB
  Kompjutera

  Apple MacBook Air With Retina Display 13.3in 8GB

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike ose Sk

  Devoll 10 shtator 14:59
  399 €
 • 7 foto
  Lojra ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra ps4

  Shiten ose ndrohen

  Devoll 1 shtator 16:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Apple Macbook Pro 15.4 15in 16gb 256GB i7 555X
  Kompjutera

  Apple Macbook Pro 15.4 15in 16gb 256GB i7 555X

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike ose Sk

  Devoll 29 gusht 07:47
  1.330 €
 • 0 foto
  NEW-2019-Apple-MacBook-Pro-15”-Retina-Touchbar
  Kompjutera

  NEW-2019-Apple-MacBook-Pro-15”-Retina-Touchbar

  To buy and get more information, kindly contact on: Email: [email protected] WhatsApp: +48

  Devoll 29 gusht 04:06
  600 €
 • 1 foto
  Apple-MacBook-Pro-154-512-GB-Intel-Core
  Kompjutera

  Apple-MacBook-Pro-154-512-GB-Intel-Core

  To buy and get more information, kindly contact on: Email: [email protected] WhatsApp: +48

  Devoll 29 gusht 03:54
  600 €
 • 1 foto
  Apple-MacBook-Pro-15-Core-i7-29-1TB
  Kompjutera

  Apple-MacBook-Pro-15-Core-i7-29-1TB

  To buy and get more information, kindly contact on: Email: [email protected] WhatsApp: +48

  Devoll 29 gusht 03:54
  600 €
 • 0 foto
  Apple-MacBook-Pro-15-Retina-28GHz-i7-16GB-256GB
  Kompjutera

  Apple-MacBook-Pro-15-Retina-28GHz-i7-16GB-256GB

  To buy and get more information, kindly contact on: Email: [email protected] WhatsApp: +48

  Devoll 29 gusht 03:54
  600 €
 • 0 foto
  Asus-ROG-G20AJ-Intel-i7-4790-360GHz-16GB-RAM
  Kompjutera

  Asus-ROG-G20AJ-Intel-i7-4790-360GHz-16GB-RAM

  To buy and get more information, kindly contact on: Email: [email protected] WhatsApp: +48

  Devoll 29 gusht 03:54
  600 €
 • 0 foto
  Asus-ROG-G751JT-GTX-970M-16GB-Ram-Intel
  Kompjutera

  Asus-ROG-G751JT-GTX-970M-16GB-Ram-Intel

  To buy and get more information, kindly contact on: Email: [email protected] WhatsApp: +48

  Devoll 29 gusht 03:54
  600 €
 • 1 foto
  Microsoft-Surface-Book-135-Laptop-Intel-Core-i7-66
  Kompjutera

  Microsoft-Surface-Book-135-Laptop-Intel-Core-i7-66

  To buy and get more information, kindly contact on: Email: [email protected] WhatsApp: +48

  Devoll 29 gusht 03:54
  500 €
 • 3 foto
  Apple iPhone X 64GB
  Telefona celulare

  Apple iPhone X 64GB

  To buy and get more information, kindly contact on: Email: [email protected] WhatsApp: +48

  Devoll 29 gusht 03:46
  200 €
 • 2 foto
  Apple iPhone X 256 GB
  Telefona celulare

  Apple iPhone X 256 GB

  To buy and get more information, kindly contact on: Email: [email protected] WhatsApp: +48

  Devoll 29 gusht 03:46
  250 €
 • 2 foto
   Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965 - 128GB - Midnight
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965 - 128GB - Midnight

  To buy and get more information, kindly contact on: Email: [email protected] WhatsApp: +48

  Devoll 29 gusht 03:46
  200 €
 • 2 foto
  Samsung-Galaxy-S10-Plus-Factory-Unlocked
  Telefona celulare

  Samsung-Galaxy-S10-Plus-Factory-Unlocked

  To buy and get more information, kindly contact on: Email: [email protected] WhatsApp: +48

  Devoll 29 gusht 03:46
  300 €
 • 3 foto
  Apple iPhone XS Max - 256GB - Gold (Ohne Simlock)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 256GB - Gold (Ohne Simlock)

  To buy and get more information, kindly contact on: Email: [email protected] WhatsApp: +48

  Devoll 29 gusht 03:26
  400 €
 • 7 foto
  Lojra ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra ps4

  Shiten ose ndrohen

  Devoll 21 gusht 21:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Apple iPhone X 256GB
  Telefona celulare

  Apple iPhone X 256GB

  Apple iPhone X 256GB

  Devoll 21 gusht 03:33
  450 €
 • 3 foto
  Msi Gt83vr Titan Sli-024 18.4 I7-6920hq 64gb 1tb H
  Kompjutera

  Msi Gt83vr Titan Sli-024 18.4 I7-6920hq 64gb 1tb H

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. . Pyetja jua

  Devoll 19 gusht 02:12
  842 €
 • 0 foto
  markë e re samsung galaktikë s10 plus
  Telefona celulare

  markë e re samsung galaktikë s10 plus

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pavlefshëm dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku p

  Devoll 9 gusht 16:13
  900 €
 • 5 foto
  Lojra ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra ps4

  Shiten ose ndrohen

  Devoll 2 gusht 13:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S10 SM-G973 - 128 GB - Prism Black
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S10 SM-G973 - 128 GB - Prism Black

  E re: Një artikull krejt i ri, i papërdorur, i pahapur, i padëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku

  Devoll 1 gusht 23:25
  500 €
 • 1 foto
  Fabrika e re e Re Unlocked Apple Falas Black Iphon
  Telefona celulare

  Fabrika e re e Re Unlocked Apple Falas Black Iphon

  E re: Një artikull krejt i ri, i papërdorur, i pahapur, i padëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku

  Devoll 1 gusht 23:25
  600 €
 • 2 foto
  Apple iPhone XR 128GB (E ZBULUAR) Verizon Black │R
  Telefona celulare

  Apple iPhone XR 128GB (E ZBULUAR) Verizon Black │R

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku pake

  Devoll 29 korrik 16:27
  500 €
 • 3 foto
  HP Omen 15-DC0052NR (1 TB + 512 GB, Intel Core i7 8 Gen, 4k GSync, Gtx 1060
  Kompjutera

  HP Omen 15-DC0052NR (1 TB + 512 GB, Intel Core i7 8 Gen, 4k GSync, Gtx 1060

  HP Omen 15-DC0052NR (1 TB + 512 GB, Intel Core i7 8 Gen, 4k GSync, Gtx 1060   na kontaktoni p

  Devoll 29 korrik 03:29
  300 €
 • 3 foto
  Sony PlayStation 4 500 GB
  Kompjutera

  Sony PlayStation 4 500 GB

  Sony PlayStation 4 500 GB   na kontaktoni për më shumë informacion    PRODUKTI JON: janë laj

  Devoll 29 korrik 02:50
  100 €
 • 3 foto
  Sony PlayStation 4 (PS4) Slim Ltd Ed Spiderman 1TB Pako Console e Kuqe * Asnjë lojë
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PlayStation 4 (PS4) Slim Ltd Ed Spiderman 1TB Pako Console e Kuqe * Asnjë lojë

  Sony PlayStation 4 (PS4) Slim Ltd Ed Spiderman 1TB Pako Console e Kuqe * Asnjë lojë   na kontak

  Devoll 29 korrik 02:46
  120 €
 • 2 foto
  Apple Phone 7 Plus (PRODUKTI) KUQ-128 GB - (E pa bllokuar) Smartphone GSM 5.5 '12MP
  Telefona celulare

  Apple Phone 7 Plus (PRODUKTI) KUQ-128 GB - (E pa bllokuar) Smartphone GSM 5.5 '12MP

  Apple Phone 7 Plus (PRODUKTI) KUQ-128 GB - (E pa bllokuar) Smartphone GSM 5.5 '12MP   na kontakto

  Devoll 29 korrik 02:38
  250 €
 • 2 foto
  APLIKON iPhone 5 BLACK, 32 GB VERIZON, AT&T, GSM Bllokuar
  Telefona celulare

  APLIKON iPhone 5 BLACK, 32 GB VERIZON, AT&T, GSM Bllokuar

  APLIKON iPhone 5 BLACK, 32 GB VERIZON, AT&T, GSM Bllokuar   na kontaktoni për më shumë inform

  Devoll 29 korrik 02:33
  120 €
 • 1 foto
  I RI Apple iPhone XS Max 256GB (i Hapur) - Hapësir
  Telefona celulare

  I RI Apple iPhone XS Max 256GB (i Hapur) - Hapësir

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku pake

  Devoll 28 korrik 23:46
  600 €
 • 4 foto
  MSI 15.6 "Gaming Laptop: i7-7700HQ, GTX 1060-6GB, 16GB RAM, 256GB SSD + 2TB
  Kompjutera

  MSI 15.6 "Gaming Laptop: i7-7700HQ, GTX 1060-6GB, 16GB RAM, 256GB SSD + 2TB

  MSI 15.6 "Gaming Laptop: i7-7700HQ, GTX 1060-6GB, 16GB RAM, 256GB SSD + 2TB na kontaktoni për më

  Devoll 23 korrik 14:18
  520 €
 • 0 foto
  Apple iPhone XS 64GB
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS 64GB

  Apple iPhone XS 64GB Ne jemi tregtarët në të gjitha llojet e Antminer, telefonat mobil, fletoret, i

  Devoll 22 korrik 04:34
  600 €
 • 0 foto
  Apple iPhone X - 256GB - Argjend - I zhbllokuar pl
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 256GB - Argjend - I zhbllokuar pl

  Apple iPhone X - 256GB - Argjend - I zhbllokuar plotësisht Ne jemi tregtarët në të gjitha llojet e

  Devoll 22 korrik 04:26
  500 €
 • 0 foto
  Apple iPhone 6 Plus 128GB Lexuara
  Telefona celulare

  Apple iPhone 6 Plus 128GB Lexuara

  Apple iPhone 6 Plus 128GB Lexuara Ne jemi tregtarët në të gjitha llojet e Antminer, telefonat mobil

  Devoll 22 korrik 04:14
  200 €
 • 0 foto
  Apple iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED 256GB I hapur
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED 256GB I hapur

  Apple iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED 256GB I hapur Ne jemi tregtarët në të gjitha llojet e Antminer, t

  Devoll 22 korrik 04:14
  400 €
 • 6 foto
  Lojra ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra ps4

  Shiten ose nderohen

  Devoll 19 korrik 19:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  2 kontrollues dhe 4 lojëra PlayStation 4 Pro 1TB
  Lojra per PC / Videolojra

  2 kontrollues dhe 4 lojëra PlayStation 4 Pro 1TB

  Cilësi më e mirë dhe elektronikë origjinale. A jeni duke kërkuar për ku për të blerë ju r elektronik

  Devoll 11 korrik 12:21
  250 €
 • 0 foto
  Apple iPhone X - 256GB - Sliver
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 256GB - Sliver

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Devoll 1 korrik 15:00
  400 €
 • 4 foto
  Acer Predator Helios 300 Gaming Laptop i7, GTX 106
  Kompjutera

  Acer Predator Helios 300 Gaming Laptop i7, GTX 106

  Acer Predator Helios 300 Gaming Laptop i7, GTX 1060, 750gb SSD, 16GB RAM Karakteristikat shtesë të p

  Devoll 22 qershor 07:12
  500 €
 • 2 foto
  Devialet Phantom 1200watts
  Audio / CD / Stereo

  Devialet Phantom 1200watts

  I shesin Devialet Phantom tim të parë në gjendje shumë të mirë pa asnjë problem, ngjyrë ari, Për he

  Devoll 14 qershor 11:52
  1.400 €
 • 3 foto
  Samsung Galaxy S9 Plus Smartphone
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9 Plus Smartphone

  përshkrim i produktit Kjo pajisje është e re nga fabrika e Samsung e hapur në kuti origjinale dhe pa

  Devoll 10 qershor 16:23
  400 €
 • 3 foto
  Apple MacBook Pro 15\" 2018 Core i5 16GB 512GB SSD
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 15\" 2018 Core i5 16GB 512GB SSD

  Informacion mbi Produktin Apple MacBook Pro bën performancën e performancës dhe shumëfishimin me 16G

  Devoll 10 qershor 16:14
  400 €
 • 3 foto
  Samsung Galaxy Note8 SM-N950U 64GB mesnatë e zezë
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note8 SM-N950U 64GB mesnatë e zezë

  Informacion mbi Produktin Shënimi8 është një opsion premium për përdoruesit e telefonit celular. Ngj

  Devoll 9 qershor 09:36
  250 €
 • 3 foto
  ASUS ROG GL703VD 17.3\"
  Kompjutera

  ASUS ROG GL703VD 17.3\"

  Informacion mbi Produktin Markë: ASUS MPN: GL703VD-DB74 Modeli: ROG GL703VD Lëshimi: Viti 2018 Pesha

  Devoll 9 qershor 09:15
  400 €
 • 3 foto
   Samsung Galaxy S9+ Plus SM-G965 64GB Smartphone
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9+ Plus SM-G965 64GB Smartphone

  Përshkrim i produktit: Kamera me shpejtësi të dyfishtë me dy kamera të pasme Ekran i pafund: nga sk

  Devoll 9 qershor 08:35
  350 €
 • 3 foto
  MacBook Pro 15\" Touch Bar Core i7 2.2GHz 6 CORE
  Kompjutera

  MacBook Pro 15\" Touch Bar Core i7 2.2GHz 6 CORE

  Pikat kryesore të produktit 2.2 GHz Intel Core i7 Gjashtë Core 16GB e 2400 MHz RAM | 1TB SSD 15.4 \

  Devoll 9 qershor 08:35
  400 €
 • 3 foto
  Apple MacBook Pro 13-inch Space Gray
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 13-inch Space Gray

  Ne jemi te specializuar në një gamë të gjerë të produkteve Elektronikë: të tilla si, Mobile Phones,

  Devoll 4 qershor 22:14
  485 €