Elektronikë
Gramsh

Elektronikë në shitje në Gramsh

 • 4 foto
  shitet cigare elekronike
  Shtesa per telefon celulare

  shitet cigare elekronike

  Joyetech eVic VTC Mini 75W të voltazhit maksimal të daljes dhe një ekran OLED.Menyra me e mir per te

  Gramsh 10 nëntor 08:21
  5.000 Lek
 • 0 foto
   Dell XPS 9360 4k touch, i7-8550u, 512 SSD,
  Kompjutera

  Dell XPS 9360 4k touch, i7-8550u, 512 SSD,

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike ose Sk

  Gramsh 15 shtator 22:49
  620 €
 • 5 foto
  Shitet foni 1.5 mln e kompletuar
  Audio / CD / Stereo

  Shitet foni 1.5 mln e kompletuar

  shitet fonia 1.5 miljon lek te vjetra Dynacord pm2 600w Amp Yamaha 2×700w 2 suba pasiv Lem 15inch 40

  Gramsh 11 shtator 11:07
  150.000 Lek
 • 0 foto
  E shes/e ndroj
  Telefona celulare

  E shes/e ndroj

  Nderoj Huawei p8 lite me iphone

  Gramsh 27 gusht 09:03
  1 Lek
 • 1 foto
  Telefon i Ri Xiaomi Redmi Note 7
  Telefona celulare

  Telefon i Ri Xiaomi Redmi Note 7

  SHITET TELEFON I RI Modeli: Xiaomi Redmi Note 7 RAM: 3 GB, 32 GB KAMERA: 48 mega pixel Procesor: 660

  Gramsh 23 gusht 23:44
  139 €
 • 1 foto
  Ofertë falas
  Programe / Softuer

  Ofertë falas

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Gramsh 3 gusht 17:10
  50.000 €
 • 4 foto
  HTC U 11 - 64 GB - Telefon i mençur i Fabrikës së Kuqe Diellore
  Telefona celulare

  HTC U 11 - 64 GB - Telefon i mençur i Fabrikës së Kuqe Diellore

  HTC U 11 - 64 GB - Telefon i mençur i Fabrikës së Kuqe Diellore   na kontaktoni për më shumë in

  Gramsh 29 korrik 03:06
  85 €
 • 0 foto
  Nikon D850
  Audio / CD / Stereo

  Nikon D850

  Nikon D850 Ne jemi tregtarët në të gjitha llojet e Antminer, telefonat mobil, fletoret, instrumente

  Gramsh 22 korrik 03:46
  888 €
 • 0 foto
  Kamera Canon EOS 5D Mark IV DSLR dhe Canon EF 100m
  Audio / CD / Stereo

  Kamera Canon EOS 5D Mark IV DSLR dhe Canon EF 100m

  Kamera Canon EOS 5D Mark IV DSLR dhe Canon EF 100mm f / 2.8 USM Macro Lens Ne jemi tregtarët në të

  Gramsh 22 korrik 02:54
  1.000 €
 • 0 foto
  Apple MacBook Pro 13.3\" Laptop - MPXV2LL/A - 2018
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 13.3\" Laptop - MPXV2LL/A - 2018

  Apple 13.3 \"MacBook Pro me Touch Bar (Mesi 2018,. Kushti është i ri Markë: Apple Karakteristikat:

  Gramsh 7 korrik 16:08
  800 €
 • 2 foto
  Apple Iphone Xs Max 512GB Unlocked for all carrier
  Telefona celulare

  Apple Iphone Xs Max 512GB Unlocked for all carrier

  Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku paketimi ë

  Gramsh 7 korrik 15:43
  500 €
 • 3 foto
  markë e re Apple iphone XR 256gb hapur
  Telefona celulare

  markë e re Apple iphone XR 256gb hapur

  markë e re Apple iphone XR 256gb hapur

  Gramsh 29 qershor 03:02
  430 €
 • 2 foto
  Huawei Mate 20 Pro 128 GB 1
  Telefona celulare

  Huawei Mate 20 Pro 128 GB 1

  Krejt të Reja Huawei Mate 20 Pro 128GB Faqja e mirë Elektronikë Faqja e mirë e elektronikës është

  Gramsh 12 qershor 21:00
  230 €
 • 0 foto
  Playstation edhe Tv
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation edhe Tv

  Shiten playstation dhe tv..bashk me bilardon..presim bleres serioz..flm

  Gramsh 1 qershor 00:28
  3.300 €
 • 6 foto
  Apple iPhone XS Max 512Gb[Factory unlocked]
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max 512Gb[Factory unlocked]

  Sendet janë të ulëta për shkak të kremtimit islam ... Ne kemi bërë një çmim të ulët për blerësit që

  Gramsh 31 maj 17:15
  750 €
 • 5 foto
  Apple iPhone 8 Plus 256Gb[Factory unlocked]
  Telefona celulare

  Apple iPhone 8 Plus 256Gb[Factory unlocked]

  Sendet janë të ulëta për shkak të kremtimit islam ... Ne kemi bërë një çmim të ulët për blerësit që

  Gramsh 31 maj 17:15
  400 €
 • 5 foto
  Apple iPhone X 256Gb[Factory unlocked]
  Telefona celulare

  Apple iPhone X 256Gb[Factory unlocked]

  E re, origjinal origjinal, produkt i vërtetë; Asnjëherë e përdorur, jo e rinovuar - Mbyllur në paket

  Gramsh 28 maj 14:37
  500 €
 • 4 foto
   MSI GT83VR TITAN SLI-024/18.4\"/i7-6920HQ/64GB/1TB
  Kompjutera

  MSI GT83VR TITAN SLI-024/18.4\"/i7-6920HQ/64GB/1TB

  E re, origjinal origjinal, produkt i vërtetë; Asnjëherë e përdorur, jo e rinovuar - Mbyllur në paket

  Gramsh 28 maj 14:37
  650 €
 • 4 foto
  SONY Play station 4 Game Console HDD 1 TB
  Lojra per PC / Videolojra

  SONY Play station 4 Game Console HDD 1 TB

  E re, origjinal origjinal, produkt i vërtetë; Asnjëherë e përdorur, jo e rinovuar - Mbyllur në paket

  Gramsh 28 maj 13:49
  200 €
 • 0 foto
  Playstation bilardo
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation bilardo

  Shesim salle PS3 5 PS3 2slim 3super slim + 20 leva origjinale 3 tv 46polesh 2 49polesh samsung L

  Gramsh 18 maj 09:40
  3.800 €
 • 3 foto
  Dj controller
  Pjese per kompjuter

  Dj controller

  na e kane sjell nga greqia ne kuti po une nuk jam dixhej e sme hyne ne pune

  Gramsh 26 prill 15:29
  50 €
 • 1 foto
  iPhone 7 Plus 256GB
  Telefona celulare

  iPhone 7 Plus 256GB

  telephony : +447448288094 Viber : +447448288094 WhatsApp : +447448288094

  Gramsh 12 prill 03:09
  300 €
 • 1 foto
  Markë e re MSI GeForce RTX 2070 Karta ARMOR Grafik
  Pjese per kompjuter

  Markë e re MSI GeForce RTX 2070 Karta ARMOR Grafik

  INSTALIMI I INSTALIMIT NË NJË ÇMIM TË AFTËSI Për më shumë detaje mbi produktin tonë kontaktoni anton

  Gramsh 6 prill 15:08
  310 €
 • 0 foto
  Ram
  Pjese per kompjuter

  Ram

  Shes vetem 1 ram 2 GB DDR 2, vetem per AMD 5 mije leke kontaktoni ne gmail-in tim [email protected]

  Gramsh 4 prill 11:05
  4 €
 • 3 foto
  Nvidia GeForce GT 610
  Pjese per kompjuter

  Nvidia GeForce GT 610

  Shes nvidia geforce gt 610 ne gjendje shum te mire pune.1 GB e dedikuar 2 GB shared vetem dy jave e

  Gramsh 4 prill 10:50
  25 €
 • 0 foto
  Fisha per xbox 360
  Pjese per kompjuter

  Fisha per xbox 360

  fishat jane origjinale dhe ne gjendje te mire pune nuk jane perdorur shume 10 mije leke kontaktoni

  Gramsh 4 prill 10:49
  8 €
 • 0 foto
  Bateri per xbox 360
  Pjese per kompjuter

  Bateri per xbox 360

  Bateria eshte origjinale 200V-240V 203W 63 Hz eshte pothuajse e paperdorur e ardhur nga italia shi

  Gramsh 4 prill 10:49
  16 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 4 Pro 1TB
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 4 Pro 1TB

  Sony Playstation 4 Pro 1TB whatsapp:+27 73 004 9449

  Gramsh 4 prill 08:42
  250 €
 • 0 foto
  Ledi
  Telefona celulare

  Ledi

  Shitet samsung J7 i 2016 2 muaj i perdorur 2 giha ram 16 giga memorje Me 2 karta

  Gramsh 4 prill 08:39
  90 €
 • 0 foto
  Ps2 ne shitje
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps2 ne shitje

  Ps2 eshte origjinal ka disje origjinale me freskuse Nuk nxehet kur perdoret ka Dy leva fishat perkat

  Gramsh 3 prill 13:20
  50 Lek
 • 0 foto
  Pajisje për dj dhe orkestër
  Audio / CD / Stereo

  Pajisje për dj dhe orkestër

  4 bokse + pult dinachord + aplikator + laptop + fishat + Stativat Në gjendje shumë të mire.... Për

  Gramsh 27 shkurt 16:16
  2.000 €
 • 1 foto
  Paisje per DJ ose ORKESTRA ??
  Audio / CD / Stereo

  Paisje per DJ ose ORKESTRA ??

  Shiten paisje per DJ ose Orkestra, shum pak te perdorura. Dynacord 16 kanale PowerMate-2, 2 x 700 W

  Gramsh 6 shkurt 19:26
  350.000 Lek
 • 1 foto
  Samsung Galaxy S9+ SM-G965F
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9+ SM-G965F

  New Samsung Galaxy S9+ Carbon Black SM-G965F 6.2" 4G LTE 128GB WhatsApp: +447481449434 Screen Size:

  Gramsh 12 janar 16:29
  450 €