Elektronikë
Mallakastër

Elektronikë në shitje në Mallakastër

 • 0 foto
  Motherboard HP lga 1155
  Pjese per kompjuter

  Motherboard HP lga 1155

  Shes motherboard HP lga 1155 ne gjendje pune sapo e kam bler , per arsye se kam ble tjeter gjenerat

  Mallakastër 7 shtator 19:07
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Galaxy S8 Plus
  Telefona celulare

  Galaxy S8 Plus

  KONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP \\ EMAIL T MERNI MIMET E ZBRITJEVE N ON SHITJE WhatsApp :: +86135470

  Mallakastër 5 shtator 10:10
  410 €
 • 2 foto
  PS4 Pro
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 Pro

  KONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP \\ EMAIL T MERNI MIMET E ZBRITJEVE N ON SHITJE WhatsApp :: +86135470

  Mallakastër 5 shtator 09:30
  245 €
 • 3 foto
  iphone 7 plus 128gb red unlocked
  Telefona celulare

  iphone 7 plus 128gb red unlocked

  KONTAKTONI TANI N ON WHATSAPP \\ EMAIL për të marrë Dmimet e ZBRITJEVE N ON SHITJE WhatsApp :: +861

  Mallakastër 3 shtator 11:30
  291 €
 • 2 foto
  Macbook Pro 13-inch
  Kompjutera

  Macbook Pro 13-inch

  KONTAKTONI TANI N ON WHATSAPP \\ EMAIL për të marrë Dmimet e ZBRITJEVE N ON SHITJE WhatsApp :: +861

  Mallakastër 3 shtator 11:30
  637 €
 • 2 foto
  Galaxy S8 Plus
  Telefona celulare

  Galaxy S8 Plus

  KONTAKTONI TANI N ON WHATSAPP \\ EMAIL për të marrë Dmimet e ZBRITJEVE N ON SHITJE WhatsApp :: +861

  Mallakastër 3 shtator 11:10
  373 €
 • 0 foto
  Sony Ps4 pro
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Ps4 pro

  All our Phone is new original and the factory unlocked we are currently in sales promotion, Contact

  Mallakastër 1 shtator 11:55
  181 €
 • 2 foto
  APPLE IPHONE X 256GB
  Telefona celulare

  APPLE IPHONE X 256GB

  Whatsapp Chat:: +1 469 751-7386 Product is brand new and original with complete accessories warrant

  Mallakastër 26 gusht 20:23
  500 €
 • 0 foto
  markë e re galaktikë samsung s10
  Telefona celulare

  markë e re galaktikë samsung s10

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pavlefshëm dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku p

  Mallakastër 9 gusht 15:53
  700 €
 • 0 foto
  Kamera dixhitale SLR DSLR me Canon EOS 80D 24.2MP
  Audio / CD / Stereo

  Kamera dixhitale SLR DSLR me Canon EOS 80D 24.2MP

  Kamera dixhitale SLR DSLR me Canon EOS 80D 24.2MP Ne jemi tregtarët në të gjitha llojet e Antminer,

  Mallakastër 22 korrik 03:46
  700 €
 • 3 foto
  E re Samsung Galaxy s10e 128gb
  Telefona celulare

  E re Samsung Galaxy s10e 128gb

  E re Samsung Galaxy s10e 128gb

  Mallakastër 29 qershor 03:34
  450 €
 • 1 foto
  Apple iPhone XS Max - 512GB - hapësirë gri (e hapu
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 512GB - hapësirë gri (e hapu

  Apple iPhone XS Max - 512GB - hapësirë gri (e hapur) blerja e interesuar duhet të na kontaktoni për

  Mallakastër 22 qershor 11:42
  420 €
 • 0 foto
  shtojm followers
  Telefona celulare

  shtojm followers

  shtojm follow rrite faqen tende per nje cmim super te mir ne whats app ose ne instagram dm admin_it_

  Mallakastër 23 prill 11:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  iPhone i ri Apple xs max - ari - 512gb
  Telefona celulare

  iPhone i ri Apple xs max - ari - 512gb

  iPhone i ri Apple xs max - ari - 512gb

  Mallakastër 17 prill 12:45
  550 €
 • 6 foto
  Shes samsung galaxy grand neo +
  Telefona celulare

  Shes samsung galaxy grand neo +

  Telefoni eshte ne gjendje te mire i perdorur prej 6 muajsh .E shes per arsye mos perdorimi .Eshte n

  Mallakastër 4 prill 10:57
  110 Lek
 • 0 foto
  Samung S8
  Telefona celulare

  Samung S8

  samsung s8 whatsapp:+27 73 004 9449

  Mallakastër 4 prill 08:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 3samsung galaxy
  Shtesa per telefon celulare

  Shiten 3samsung galaxy

  Shiten 3 Samsung galaxy :s3,j3dhe trend lite.s3 15mij lek te vjetra ,j3 15mij lek te vjetra,trend li

  Mallakastër 4 prill 05:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Alcatel one touch pop c5
  Telefona celulare

  Alcatel one touch pop c5

  shes alcatel one touch pop c5 ne gjendje shume te mire tel ndodhet ne fratar.Versioni 4.2.2Android m

  Mallakastër 4 prill 02:58
  70 Lek
 • 1 foto
  Apple
  Telefona celulare

  Apple

  Brand new products

  Mallakastër 22 shkurt 11:02
  600 €
 • 2 foto
  Macbook pro 15 'me prekje bar
  Kompjutera

  Macbook pro 15 'me prekje bar

  vjen me 1 vit garanci ndërkombëtare dhe politika e kthimit prej 30 ditësh. Çka është: 1 5188896876

  Mallakastër 26 janar 12:16
  500 €
 • 0 foto
  Финансијска помоћ за крај године
  Shtesa per telefon celulare

  Финансијска помоћ за крај године

  Финансијска помоћ за крај године Здраво, Да ли вам је потребно финансирање за финансирање или хита

  Mallakastër 17 nëntor 09:30
  111 €
 • 12 foto
   Nuevo // Libre // Garantía Samsung S8+,J7,Prime j7,iphone (X),Iphone 8 plus, 7 plus.6s más, Moto G5 Plus, LG, Tablet, PS4 Pro, cámara, y TV, Evga fuerza
  Telefona celulare

  Nuevo // Libre // Garantía Samsung S8+,J7,Prime j7,iphone (X),Iphone 8 plus, 7 plus.6s más, Moto G5 Plus, LG, Tablet, PS4 Pro, cámara, y TV, Evga fuerza

  CELLULARS: Apple iPhone X (Latest Model) - 256GB ....$800 USD Apple iPhone X (Latest Model) - 64

  Mallakastër 13 prill 17:34
  300 €
 • 4 foto
  Brand New Canon 5d mark iii WHATSAPP +917234981538
  Fotoaparate

  Brand New Canon 5d mark iii WHATSAPP +917234981538

  PROMO PROMO PROMO !!!!! Çmimet e veçanta VETEM formojnë kompaninë tonë Produkte origjinale të reja

  Mallakastër 7 dhjetor 09:59
  678 €