• Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan

  Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan

  Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine - Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ. Toka gjindet ne nje vend shume te pershtatshem dhe i pl

  2.000 €
  Malisheve
  Sot, 16:26
 • Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan

  Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan

  Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine - Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ. Toka gjindet ne nje vend shume te pershtatshem dhe i pl

  2.000 €
  Klinë
  Sot, 16:26
 • Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan

  Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan

  Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine - Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ. Toka gjindet ne nje vend shume te pershtatshem dhe i pl

  2.000 €
  Gllogoc
  Sot, 16:26
 • Truall me shtepi te vjeter te pa banuar

  Truall me shtepi te vjeter te pa banuar

  Truall me shtepi te vjeter te pa banuar

  123.000 €
  Shkodër
  22 nëntor 04:56
 • ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, fatura të paguara, investime, kredi studimi dhe

  500.000.000 €
  Dibër
  21 nëntor 13:54
 • Oferta e kredisë në mes të shpejtë dhe të sigurt.

  Oferta e kredisë në mes të shpejtë dhe të sigurt.

  hi Ne jemi një organizatë financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë kredi ndërmjet individëve për çdo person serioz që ka nevojë për para për çfarëdo arsye. Me një normë prej 2% në vit, ne ndjekim

  100 €
  Fushë Kosovë
  20 nëntor 21:01
 • Shitet toka

  Shitet toka

  Toka gjindet 2.5 kilometra nga qendra e qytetit, e pershtatshme per cfardo lloj biznesi edhe per banim me infrastruktur ne rregull. Siperfaqja eshte 18 ari . 36 metra rreth rruges Ferizaj Nerodime.

  9.850 €
  Ferizaj
  20 nëntor 00:11
 • Shitet placi ne nenkalaj /prizren

  Shitet placi ne nenkalaj /prizren

  Shitet placi ne nenkalaj afer shkolles muzike ne ish rrugen brigada proletare me drejt ndertimi per shtepi ne tre kat

  80.000 €
  Prizren
  18 nëntor 14:46
 • Shiten 6000m2 toke e ndodhur ne Kosan (Pjetroshan)

  Shiten 6000m2 toke e ndodhur ne Kosan (Pjetroshan)

  Toka ka te bere gati shpim 80m me uje 12 muajt e vitit. Pishine thuajse e gatshme Rrethim i tokes me zokolature. Cmimi okazion 38000€ ne total me cdo gje. Disponon tapi te rregullt! Asfalti te

  38.000 €
  Shkodër
  17 nëntor 17:00
 • Shiten 1000m2 te ndodhura ne Plazhin Velipoje.

  Shiten 1000m2 te ndodhura ne Plazhin Velipoje.

  Ndodhet ne vije te drejte ajrore me kompleksin fishta rreth 1 km nga vija bregdetare. Cmimi 80€/m2 Opsionale mund te behet nderrim me nje apartament te ri 2+1 ne Shkoder Te interesuarit te kontak

  80.000 €
  Shkodër
  17 nëntor 14:10
 • Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një grup financiar i bazuar në Francë, Gjermani, Kosovë dhe të tjerë ... Për fundin e vitit 2017, ne i bëjmë të vlefshëm çdo personi me kredi të mirë morale midis individëve pë

  100 €
  Fushë Kosovë
  16 nëntor 18:00
 • Shtëpi private + truall në shitje në Shirokë

  Shtëpi private + truall në shitje në Shirokë

  Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private + truall me një sipërfaqe 1243 m², me vendndodhje në Shirokë. ✔Cilësitë e pronës: - Zona në të cilën ndodhet trualli ofron qetësi, ajër të pastër

  250.000 €
  Shkodër
  16 nëntor 13:39
 • Merr kredi kreditore ndërmjet individit në 48 orë

  Merr kredi kreditore ndërmjet individit në 48 orë

  Oferta e kredisë para midis individëve të besueshëm seriozë që varion nga 2000 € në 100.000.000 € Ne ndihmojmë njerëzit seriozë që po luftojnë për të paguar borxhet e tyre, ose jeni të postuar në ban

  550 €
  Prishtinë
  15 nëntor 20:09
 • Shitet ose jepet me qira toke sip 1600m2

  Shitet ose jepet me qira toke sip 1600m2

  Toka ndodhet prane unazes Shkoder Mund te jete pozicion i pershtatshem per ndonje fabrike, punishte , ose vend i pershtatshem per ndertim 1 ose 2 vila. Cmimi i shitjesnga 120euro/m2 zbret ne 100eu

  192.000 €
  Shkodër
  15 nëntor 17:38
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  400 €
  Deqan
  14 nëntor 22:30
 • Shes urgjent 30ari ne fsh..Llabjan

  Shes urgjent 30ari ne fsh..Llabjan

  Shes 30ari ne fshatin Llabjan pergjate magjistrales Prishtine Gjilan ka dalje ne magjistrale eshte e pershtatshme si per ndertim ashtu edhe per ndonje biznes pres bleres serijoz qmimi sipas marrveshje

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  14 nëntor 12:24
 • Toke ne velipoje

  Toke ne velipoje

  Shitet toke ne velipoj ne lagjen pulaj ne nje zon shum te mir dhe te pelqyer nga pushuesit .Toka eshte shum afer bregut .Toka eshte me letra te rregullta cmimi eshte i diskutueshem per me shum informa

  200.000 €
  Shkodër
  10 nëntor 15:22
 • Shiten 55 ari në rrugen Prishtinë Podujev

  Shiten 55 ari në rrugen Prishtinë Podujev

  Shiten 55 ari në rrugen Prishtinë Podujev Toka ka infrastruktur : ⭕️Ujë💧 ⭕️Rrymë 💡 ⭕️Rrugë 🛣 ⭕️Çmimi 7800 euro per ari 📞+377 44 521 055 📞+377 44 59 59 79 📞+386 49 521 055

  7.800 €
  Prishtinë
  8 nëntor 15:47
 • Shiten 3 ari në Veterrnik mbrapa Rezonances

  Shiten 3 ari në Veterrnik mbrapa Rezonances

  Shiten 3 ari në Veterrnik mbrapa Rezonances Toka ka infrastruktur : ⭕️Ujë💧 ⭕️Rrymë 💡 ⭕️Rrugë 🛣 ⭕️Çmimi 62000 euro 📞+377 44 521 055 📞+377 44 59 59 79 📞+386 49 521 055

  62.000 €
  Prishtinë
  7 nëntor 14:32
 • Tokë në shitje 20'000 lekë/m²

  Tokë në shitje 20'000 lekë/m²

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 2720 m² me adresë: lagjja “Ahmet Haxhija”, rruga “Bashej”, Ndocej. Në përbërje të tokës është një shtëpi e vjetër dy-katëshe me sipër

  54.400.000 Lek
  Shkodër
  4 nëntor 16:01
 • Hitno prodajem u Lapljem Selu

  Hitno prodajem u Lapljem Selu

  Plac sa kucom, vlasnik steceno pravo nasledstvom.

  9.000 €
  Prishtinë
  29 tetor 19:00
 • SHES 28.6 ARI LIRE DHE NE VEND TE MIRE

  SHES 28.6 ARI LIRE DHE NE VEND TE MIRE

  pershendetje juve ,shes toke me siperfaqe prej 28.6 ari ne mramor te prishtines per ata qe se din se ku gjendet eshte 13 min larg nga prishtina , ne foto e kini nr e parceles 04461-1 dhe mund ta shih

  1.300 €
  Prishtinë
  25 tetor 07:02
 • SHITET TOKA 4 ARI QAGLLAVIC

  SHITET TOKA 4 ARI QAGLLAVIC

  SHITET TRUALLI ME 4 ARI NE QAGLLAVIC (LAGJA LAGRETA ) PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE TELEFON

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  22 tetor 20:35
 • Shitet 1000m2 toke + 180m2 shtepi e gatshme ( e perbere nga 2 hyrje 2+1 nga 90m2 secila)

  Shitet 1000m2 toke + 180m2 shtepi e gatshme ( e perbere nga 2 hyrje 2+1 nga 90m2 secila)

  Cmimi super okazion vetem 52000€ Ndodhet prane Shtojit te Ri vetem 50m nga autostrada Shkoder Koplik ne Km e 2 Shkoder. Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

  52.000 €
  Shkodër
  12 tetor 18:28
 • Shitet truall 150m2 me nje shtepi te vjeter e ndodhur be L.Xhabije

  Shitet truall 150m2 me nje shtepi te vjeter e ndodhur be L.Xhabije

  Cmimi 55000€ Mund te nderrohet me nje apartament 2+1 ose 3+1 ne Shkoder. Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398

  55.000 €
  Shkodër
  12 tetor 17:25
 • Shitet Pllaci ideal per jetes

  Shitet Pllaci ideal per jetes

  Pllaci eshte ne siperfaqe prej 5 Ari ne lagjen "Elita" perballe pishines se Germise. Ne kete zone jepet leja e ndertimit. Buze pllacit mund te lidhet energjia elektrike si dhe mund te behet furnizmi m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 tetor 18:03
 • Shiten 2660m2 toke.

  Shiten 2660m2 toke.

  Toka ndodhet 5 minuta larg nga Restoran Saraj Shkoder. Toka disponon certifikate pronesie te rregullt. 50% e tokes eshte e mbjellur me vreshta ne prodhim. Cmimi 46000€ total. Mos e humbisni kete

  46.000 €
  Shkodër
  9 tetor 15:10
 • toke-fushe

  toke-fushe

  shitet toke-fushe 15640m2 reth Sarandes i ipotekuar!2 klm larg nga Butrinti ose 1klm larg fshatit Vrine!

  38.500 €
  Sarandë
  8 tetor 22:22
 • Shiten 5000m2 toke

  Shiten 5000m2 toke

  Toka ndodhet 1 km nga busti i 5 Heronjve ne Shkoder. Toka disponon certifikate pronesie te rregullt. Cmimi okazion vetem 12€/m2 Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose

  60.000 €
  Shkodër
  8 tetor 12:33
 • Shes truallin mbrapa Apollonis

  Shes truallin mbrapa Apollonis

  Shes truallin mbrapa banesave te Apollonis trualli eshte shume i pershtatshem per bani ka rruge, kanalizim, dhe energjike.

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  29 shtator 00:39
 • SHES TOKE NE BREGDET, BORSH,HIMARE,SHQIPERI

  SHES TOKE NE BREGDET, BORSH,HIMARE,SHQIPERI

  Shes toke ne Borsh,Himare. 100 metra nga bregu i detit,siperfaqe 2300 metra katrore, me dokumentacion te rregullt, hipoteke. Toka eshte anes se rruges kryesore te plazhit, ku kalon linja e energjise e

  97 €
  Sarandë
  25 shtator 18:04
 • AGENCY HOME VIP ka filluar shitjen e PLLACAVE në VITOMERIC 4 ari dhe 5 Ari

  AGENCY HOME VIP ka filluar shitjen e PLLACAVE në VITOMERIC 4 ari dhe 5 Ari

  AGENCY HOME VIP ka filluar shitjen e PLLACAVE në VITOMERIC 4 ari dhe 5 Ari ....................... Pllacat ndodhen vetm 1.5 km nga rrethi Pllacat kan kyqje edhe nga rruga Pejë-Rozhajë po ashut

  17.500 €
  Pejë
  25 shtator 12:39
 • Shes truallin 6.47 Ari -Berrnice e eperme

  Shes truallin 6.47 Ari -Berrnice e eperme

  Shitet trualli me siperfaqe 647m2 (6.47ari) e pajisur me dokumentacion te rregullt ne emrin tim, shitja dhe perkthimi behet brenda dites. Bleres serioz, cmim i arsyeshem

  30.000 €
  Prishtinë
  24 shtator 14:20
 • Agency Home VIP Shet 8ari vetem 25 mij Euro ne Bjelo polje Kk Pej Shesim urgjent Trollin ne vendin e qujtur Bjelo polje U SHITTTTTTTTT

  Agency Home VIP Shet 8ari vetem 25 mij Euro ne Bjelo polje Kk Pej Shesim urgjent Trollin ne vendin e qujtur Bjelo polje U SHITTTTTTTTT

  Agency Home VIP Shet 8ari vetem 25 mij Euro ne Bjelo polje Kk Pej Shesim urgjent Trollin ne vendin e qujtur Bjelo polje qe ka nje ifrastruktur te plot Trolli posedon Uj Trolli posedon Rrym Tr

  25.000 €
  Pejë
  20 shtator 13:27
 • TOKE ARE

  TOKE ARE

  SHITET TOKE ARE ME ÇERTIFIKAT PRONESIE QE NDOLLET PRANE RR.TALE LEZHE DHE 2.3 KM NGA BREGDETI TALE.TOKA SHERBEN PER CDO LLOJ AKTIVITETI.INFO 00355 694137022

  40 €
  Lezhë
  19 shtator 21:50
 • Você precisa de um empréstimo urgente?

  Você precisa de um empréstimo urgente?

  bok mi smo kreditna odobrena financijska institucija koja je ovlaštena pružiti Vam financijsku pomoć. Nudimo vrlo razumne stope od 3%, ovdje naše kreditne opcije kontaktirajte nas ne mail penielruthe

  500 €
  Junik
  17 shtator 23:52
 • KERKOHEN PARCELA PER NDERTIM TE NDERTESAVE SHUMEBANESORE

  KERKOHEN PARCELA PER NDERTIM TE NDERTESAVE SHUMEBANESORE

  Të nderuar, Ju shkruaj lidhur me interesimin tim dhe të investitorëve që përfaqësoj lidhur me troje për ndërtimin e komplekseve shumëbanesore në lokacione të parapara për banim shumëbanesor në zonë

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shtator 22:16
 • SHES 28.6 ARI LIRE DHE NE VEND TE MIRE

  SHES 28.6 ARI LIRE DHE NE VEND TE MIRE

  pershendetje juve ,shes toke me siperfaqe prej 28 ari ne mramor te prishtines per ata qe se din se ku gjendet eshte 13 min larg nga prishtina te ,,bunari i dukes'' ne te majt afersisht 500 m ne foto e

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 shtator 14:21
 • Shiten 6000m2 toke e ndodhur ne Kosan (Pjetroshan) pak km pa mberritur ne Bajze!

  Shiten 6000m2 toke e ndodhur ne Kosan (Pjetroshan) pak km pa mberritur ne Bajze!

  Toka ka te bere gati shpim 80m me uje 12 muajt e vitit. Pishine thuajse e gatshme Rrethim i tokess me zokolature. Cmimi okazion 38000€ ne total me cdo gje. Disponon tapi te rregullt! Asfalti te

  38.000 €
  Shkodër
  31 gusht 16:28
 • Dy parcela per ndertim - shtepi

  Dy parcela per ndertim - shtepi

  Shes dy parcela ne ndara ne 274m dhe 310m per ndertim shtepie ne lagjen New Residenc Haus ne Bernice te Poshtme. E legalizuat dhe me leje ndertimi nga komuna e Prishtines. Posedim ne emrin tim persona

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 gusht 22:29
 • Truall / Toke me qera direkt prej Pronarit!!!

  Truall / Toke me qera direkt prej Pronarit!!!

  Toke me qera prane rruges, Pozicionohet buze rruge kryesore ne formen e nje drejtkendeshi. Toka ka siperfaqe prej 1400 m2 me dimensione 28*50 m. Kjo prone eshte e pershtatshme per aktivitete te

  Me Marrveshje
  Pejë
  18 gusht 20:25
 • Truall / Toke me qera direkt prej Pronarit!!!

  Truall / Toke me qera direkt prej Pronarit!!!

  Toke me qera prane rruges, Pozicionohet buze rruge kryesore ne formen e nje drejtkendeshi. Toka ka siperfaqe prej 1400 m2 me dimensione 28*50 m. Kjo prone eshte e pershtatshme per aktivitete te

  Me Marrveshje
  Pejë
  18 gusht 20:20
 • Shitet toka prej 28ari

  Shitet toka prej 28ari

  Shitet toka prej 28ari Shitet toka me sip. 28ari e cila ka mundesi te ndahet ne dy pjese. Toka gjendet ne lagjen Zabel, afer shkolles fillore. – Gjilan Toka posedon gjitha elementet percjellese.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 gusht 12:14
 • Truall prej 876m² ne shitje ne Shkoder

  Truall prej 876m² ne shitje ne Shkoder

  Sun Real estate ofron per shitje nje truall me siperfaqe 876 m², me vendodhje ne Rr. "Lin Delia". Ne nje pjese te truallit eshte ndertuar nje shtepi 1 kateshe me bodrum me siperfaqe ndertimi 156 m², d

  275.000 €
  Shkodër
  10 gusht 17:04
 • Ndihmë në mes veçantë serioz

  Ndihmë në mes veçantë serioz

  PËRSHËNDETJE Kredi ofrojnë mes veçantë serioz Unë jam financiare të veçanta huadhënësit privatë të bëjë ofron kredi duke filluar nga 5000$ të 25,000,000$ - e njohur në botë. . Ju doni të merrni nj

  10.000 €
  Librazhd
  8 gusht 13:36
 • Trulli shitet urgjent

  Trulli shitet urgjent

  Shes truall mbrapa domit te kultures jo shum larg rruges vend shum i pershtatshem per banim dhe pamje te bukur nga bjeshket e istogut.

  5.500 €
  Istog
  8 gusht 11:51
 • Shitet trualli 7ari

  Shitet trualli 7ari

  Shitet trualli 7ari Trualli posedon elementet percjellese. Trualli mund te ndahet ne dy pjese. Trualli gjendet ne lagjen Zabel – Gjilan. Cmimi i volitshem. Per informata shtese: Tel ☎️: +3

  Me Marrveshje
  Gjilan
  7 gusht 12:00
 • prodajem plac u selo livadje

  prodajem plac u selo livadje

  plac 36 ari,pored puta,ima i zemlju isto u selo livadje

  125.000 €
  Lipjan
  29 korrik 21:15
 • TOKE NE SHITJE

  TOKE NE SHITJE

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/ me sipërfaqe totale prej 1515 m² dhe me adrese në Theth, Malesi e Madhe. Prona është e parrethuar.Toka shtrihet në një terren fushor dhe ka një konfigurim

  75.000 €
  Shkodër
  29 korrik 18:12
 • SHITET 2.5 HEKTARË TOKË TURISTIKE NË DELLOC, THERANDË

  SHITET 2.5 HEKTARË TOKË TURISTIKE NË DELLOC, THERANDË

  Toka me sipërfaqe prej 3.5 hektarë mbi fshatin Delloc është e përshtatshme për turizëm dhe për kultivim të bimëve mjekësore organike. Përbri kësaj toke gjendet i ashtuquajturi Kroni i Mbretit, i cili

  100.000 €
  Suharekë
  27 korrik 21:38