Kategoria

Kuadratura m²

Çmimi

Vendi

 • Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Kijeve

  Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Kijeve

  Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine - Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ dhe“Ranchi-it. Toka gjindet ne nje vend shume te pershta

  1.500 €
  Gllogoc
  Sot, 07:25
 • Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Kijeve

  Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Kijeve

  Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine - Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ dhe“Ranchi-it. Toka gjindet ne nje vend shume te pershta

  1.500 €
  Klinë
  Sot, 07:25
 • Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Kijeve

  Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Kijeve

  Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine - Peje, perballe pompes se benzines EURO BENZ dhe“Ranchi-it. Toka gjindet ne nje vend shume te pershta

  1.500 €
  Malisheve
  Sot, 07:24
 • SHITET apo NDËRROHET toka/pemishtja në Gushtericë e Epërme

  SHITET apo NDËRROHET toka/pemishtja në Gushtericë e Epërme

  SHITET ARA-PEMISHTJA ME MOLLË në fshatin Gushtericë e Epërme, rrugës për Janjevë (1km.poshtë restoran Anija), përkatësisht 17km. nga Prishtina. Ara ka sipërfaqe 84 ari, dhe në të gjatë vitit 2014 j

  72.000 €
  Prishtinë
  24 maj 14:42
 • SHITET apo NDËRROHET trualli në Prishtinë

  SHITET apo NDËRROHET trualli në Prishtinë

  Shitet trualli në lagjen Prishtina e re (Qendër), jo larg qeshmes së Matit, me sipërfaqe 10 ari (i ndarë në dy pjese nga 5 ari, me rrugë 4m. në mes). Trualli ka rrugën,rrymën dhe ujësjellësin në afërs

  62.000 €
  Prishtinë
  24 maj 14:21
 • Toke ne shitje ne Boge

  Toke ne shitje ne Boge

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 3135 m² dhe me adrese në Bogë, rrugës për Theth. Prona ndahet perkatesisht ne: - 2735m² toke - 450m² siperfaqe ne anen tjeter t

  40.000 €
  Malësi e madhe
  22 maj 21:21
 • Shesh malin

  Shesh malin

  Shesh malin fshatin makovc prishtine 3hekter e 32 ari per me shume info viber +37744374688 +38649697615

  200 €
  Prishtinë
  19 maj 13:24
 • Shitet 2455m² toke ne Tirane per vetem 73000Euro

  Shitet 2455m² toke ne Tirane per vetem 73000Euro

  Shitet 2455m² toke ne Tirane per vetem 73000Euro. Toka eshte me letra dhe dokumenta te rregullta. Toka eshte e pershtatshme per ndertim. Per me shume info kontaktoni ne : Email : [email protected]

  73.000 €
  Tiranë
  2 maj 16:03
 • Shiten parcelat me nga 5ari

  Shiten parcelat me nga 5ari

  Shiten parcelat me nga 5ari Shiten 2 parcela me siperfaqe nga 5ari. Parcelat jane ne Rrugen Qarkore, afer San Siro. Parcelat kane qasje ne rruge dhe elemente percjellese. Cmimi sipas marreveshje

  Me Marrveshje
  Gjilan
  29 prill 17:02
 • Toke/Truall ne shitje ne Velipoje

  Toke/Truall ne shitje ne Velipoje

  Sun Real Estate ofron për shitje një truall (tokë) me sipërfaqe totale 4 dynym (4.000 m²) me adresë në Velipoje. Toka ka forme te rregullt drejtkendore. Eshte pershtatshme per perdorime nga me te nd

  80.000 €
  Shkodër
  27 prill 18:53
 • Shitet 2500m2 toke prane By-passit

  Shitet 2500m2 toke prane By-passit

  Shitet 2500m2 toke prane By-passit Cmimi 3000 leke m2 toka eshte e pershtatshme per bdinje ndertim shtepie ose ndonje punishte. Dhodhet 200m nga Busti i 5 heronjeve. Kontakto Amarildo Sterkaj 0692

  Me Marrveshje
  Shkodër
  15 prill 23:52
 • Shitet objket me sip 151m2 te Radio Shkodra

  Shitet objket me sip 151m2 te Radio Shkodra

  Shitet objket me sip 151m2 te Radio Shkodra. Objekti eshte i pershtatshem per ndonje biznes. Te interesuarit te kontaktojne Amarildo Sterkaj 0692883398

  Me Marrveshje
  Shkodër
  15 prill 22:58
 • Shitet toke ne Mazgit

  Shitet toke ne Mazgit

  Shiten 40ari ne fshatin Mazgit. Qmimi sipas marrveshjes. Per kontakt thirrni ne: 045 510019

  Me Marrveshje
  Obiliq
  14 prill 12:29
 • AGENCY HOME VIP SHET TOK NE ISTOG NE FSHATIN DUBRAV DHE DUSHKAJ

  AGENCY HOME VIP SHET TOK NE ISTOG NE FSHATIN DUBRAV DHE DUSHKAJ

  AGENCY HOME VIP SHET 2hektar ne Fshatin Dushkaj Kk ISTOG dhe 1hektar ne fshatin DUBRAV Kk ISTOG Shesim 2 hektar tok ne fshatin DUSHKAJ komuna e ISTOGUT toka ka nje pozicjon fenomenal toka ndodhet

  Me Marrveshje
  Istog
  6 prill 00:01
 • Shitet toke prane Bypasit Fier

  Shitet toke prane Bypasit Fier

  Shitet 30000m2 toke prane Bypasit Fier. Toka ndodhet ne fshatin Povelce, Komuna Ndermenas dhe ndahet ne dy pjese nga Bypasi i Fierit. Cmimi i arsyeshem.

  1 Lek
  Fier
  3 prill 14:16
 • Shiten 7 Ari Tok me Ndarje ne Kolovic - Kodi 0916

  Shiten 7 Ari Tok me Ndarje ne Kolovic - Kodi 0916

  Shitet Toka ne Kolovic - Kodi 0916 Lokacioni: 10 Min prej Shk.M. Sami Frasheri Siperfaqe: 7 Ari Posedon: - Infrastruktur te Plote - Leje ndertimit - Toka shitet dhe me ndarje Çmimi €5

  5.000 €
  Prishtinë
  2 prill 18:03
 • Shitje

  Shitje

  Shitet dy ari truall ne Hajvali komuna e Prishtines.Trualli gjendet mbi xhami ne nje rruge private dhe eshte vend ideal per ndertim te shtepis depo garazhda etj .Mbi truall eshte ndertuar nje shtepi 6

  24.000 €
  Fushë Kosovë
  1 prill 20:57
 • Shes Tok ne Sllatin te Madhe - fushkosova

  Shes Tok ne Sllatin te Madhe - fushkosova

  shes tok ne Sllatin te Madhe e cila i ka 2Hekter e 15 Ari

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  31 mars 07:33
 • Shiten 5.40 Ari Tok ne Veternik afer Lagjes NIC - Kodi 0909

  Shiten 5.40 Ari Tok ne Veternik afer Lagjes NIC - Kodi 0909

  Shitet Toka ne Veternik - Kodi 0909 Lokacioni: Mbrapa Forteses afer Lagjes Nic Siperfaqe: 5.40 Ari - Infrastruktur te plot - Lejohet ndertimi per shtepia - Rruga e Asfaltuar - Lagje e q

  95.000 €
  Prishtinë
  25 mars 20:33
 • Shiten 4 Ari Tok ne Veternik te Marigona - K 0906

  Shiten 4 Ari Tok ne Veternik te Marigona - K 0906

  Shitet Toka ne Veternik - Kodi 0906 Lokacioni: Mbrapa Lagjes Marigone 1 Siperfaqe: 4 Ari e 7 M2 Posedon: - Uj - Rym - Kanalizim - Tok e Rafshet - Rruga e Asfaltuar - Lejohet Ndertimi

  13.000 €
  Prishtinë
  21 mars 22:14
 • Shiten 5 ari truall te sheshi i gjakut

  Shiten 5 ari truall te sheshi i gjakut

  Shiten 5 ari trulli ne istog te Sheshi i gjakut trulli posedon leje ndertimi me gjith planin e shtepis te trulli arriten rryma uj kanalizim duhet vetem te sgatehen. Trulli esht pron shiptare lagja esh

  32.000 €
  Istog
  21 mars 14:13
 • Shitet

  Shitet

  shitet dy ari truall ne Hajvali komuna e Prishtines. Mbi truall eshte ndertuar nje shtepi e vogel e paperfunduar.Shtepija ka uje rryme dhe kanalizim .Ka dokumentacjonin ne rregull ne emrin tim. Gjende

  25.000 €
  Prishtinë
  20 mars 20:23
 • AGENCY HOME VIP SHET 3,47ari troll ne lagjen e gjimnazit pej

  AGENCY HOME VIP SHET 3,47ari troll ne lagjen e gjimnazit pej

  AGENCY HOME VIP shet 3.47ari te gjimnazi ne Peje Shesim Trollin { PLLACIN } prej 3.47ari Shesim Trollin ne Lagjen e Gjimnazit Rr Isa Boletini. Shesim Trollin me Ifrastruktur te plot Shesim Trol

  175.000 €
  Pejë
  20 mars 16:52
 • Shitet trualli 7ari.

  Shitet trualli 7ari.

  Shitet trualli 7ari. Shitet trualli prej 7ari, ne fshatin Velekince – Gjilan. Trualli ka qasje ne rrugen kryesore dhe ka elementet percjellese. Trualli gjendet afer Sh.F.M. “Mulla Idris Gjilani”

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 mars 10:57
 • Toke ne shitje ne Velipoje

  Toke ne shitje ne Velipoje

  Sun Real Estate ofron per shitje nje toke ne Velipoje, te pozicionuar ne kah te Hotel 'Globi' dhe me dalje ne rrugen kryesore Shkoder-Velipoje. Toka ka nje siperfaqe totale prej 500m² dhe ka form

  37.000 €
  Shkodër
  9 mars 20:39
 • Shiten trojet

  Shiten trojet

  Shiten trojet (arat) ne zhabar te Mitrovices me Hapsir rreth 50 ari truall trojet gjinden afer pishines La Baja , trojet kan ujë, kanalizim, rrymë. Trojet jan te pershtashme per ndretim etj jan ngjita

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  7 mars 12:11
 • AGENCY HOME VIP SHET 1.20ari tok Ne rrugen Pej Prishtin Pikrisht ne fshatin Qyshk

  AGENCY HOME VIP SHET 1.20ari tok Ne rrugen Pej Prishtin Pikrisht ne fshatin Qyshk

  AGENCY HOME VIP SHET 1.20ari tok ne Rrugen PEJ-PRISHITN Shesim 1hektar e 20 ari ne rrugen magjistrale Pej- Prishtin - Toka nodhet Pikrisht ne fshatin Qyshk - Toka posedon 1Hektar e 20 ari vend

  1 €
  Pejë
  3 mars 21:17
 • Shes 5 ari ne Kolovice

  Shes 5 ari ne Kolovice

  Shes 5 ari truall ne Kolovice ne rrugen Ismet Asllani

  25.000 €
  Prishtinë
  3 mars 20:05
 • Shitet toka(ara) 63.5ari

  Shitet toka(ara) 63.5ari

  Shitet toka(ara) 63.5ari Shitet toka(ara) me sip. 63.5ari. Toka(ara) posedon gjitha elementet percjellese. Toka(ara) gjendet ne Rrugen Qarkore, afer Gurthyesit – Gjilan. Cmimi sipas marreveshje

  Me Marrveshje
  Gjilan
  16 shkurt 17:26
 • Shitje

  Shitje

  Shitet trualli ne Hajvali komuna e Prishtines.Trualli ka infrastrukture komplete me uje rryme dhe kanalizim.Trualli gjendet mbi xhami rruges kryesore ne nje rruge private.Trualli eshte i rrethuar mbi

  25.000 €
  Prishtinë
  12 shkurt 16:29
 • Kerkoj Toke

  Kerkoj Toke

  Kerkoj toke prej 40-60 ari , rruga prej daljes së fshatit Velekince deri tek fshati Pasjan

  Me Marrveshje
  Gjilan
  7 shkurt 20:20
 • Shitet trualli 25ari.

  Shitet trualli 25ari.

  Shitet trualli 25ari. Shitet trualli me siperfaqe prej 25ari. Trualli mund te ndahet ne parcela. Trualli gjendet ne lagjen e 8-te ose prapa Restaurant Ricom, Gjilan. Per informata shtese: +37

  Me Marrveshje
  Gjilan
  30 janar 11:27
 • SHITET TRUALLI ( NDERTIM I LARTE )

  SHITET TRUALLI ( NDERTIM I LARTE )

  shitet trualli ne lagjen MATI 1, trualli ka dokumentacion te rregullt dhe gjindet afer kompleksit TREGTIA . .. per me shume info : 044 / 049 303 318

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  29 janar 17:54
 • AGENCY HOME VIP BEN SHITJEN DHE BLERJEN E PRONAVE

  AGENCY HOME VIP BEN SHITJEN DHE BLERJEN E PRONAVE

  Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është themeluar me 27.05 2001 dhe vepron në tërë tërritorin e Kosovës, Mal te zi si dhe në tërritorin e Shqipë

  Me Marrveshje
  Pejë
  21 janar 17:12
 • Truall ne shitje!

  Truall ne shitje!

  Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocaj, 100 metra larg unazës perëndimore të Shkodrës. - Prona ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë. - Ka një hapësire prej 225m² dh

  4.000.000 Lek
  Shkodër
  20 janar 20:18
 • Shitet toka Ne dalje te prishtineS

  Shitet toka Ne dalje te prishtineS

  Shitet toka Ne dalje te prishtineS me dokumentacion te regullt me leje ndertimi dhe perkthim te menjehershem per informata na kontaktoni ne qdo kohe ne kete ne tel 049 142 141

  8.300 €
  Prishtinë
  18 janar 10:05
 • Shes toke

  Shes toke

  Shes 1 hektar toke te rrethuar ne Qerim-Gjakove Toka gjindet afer bazenit dhe poshte kishes ne Qerim dhe ka qasje ne rruge nga tri anet. Cmimi eshte per ari.

  3.000 €
  Gjakovë
  15 janar 10:03
 • Shiten 20 Ari Tok ne Tokbashqe te Kolegji A.U.K

  Shiten 20 Ari Tok ne Tokbashqe te Kolegji A.U.K

  Shitet Toka ne Tokbashqe - Kodi 0875 Lokacioni: te Kolegji A.U.K Siperfaqe: 20 Ari - Skej rruges Kryesore - Infrastruktur - Leje ndertimit per ndertime te vogla ( shtepia, objekte shkollore, feta

  33.000 €
  Prishtinë
  10 janar 16:27
 • Shiten 5 Ari Tok ne Kolovic te Antenat - Kodi 0874

  Shiten 5 Ari Tok ne Kolovic te Antenat - Kodi 0874

  Shitet Toka ne Kolovic - Kodi 0874 Lokacioni: Vneshta te Antenat Siperfaqe: 5 Ari Posedon: - Infrastruktur te plot - Leje ndertimit per Ndertime te Vogla - Toka gjindet skej rruges kryes

  8.500 €
  Prishtinë
  9 janar 22:00
 • Toke prej 48ari per Pompe benzine Hipermarket etj

  Toke prej 48ari per Pompe benzine Hipermarket etj

  shes 48ari truall ne magjistralen prishtine-Peje truall posedon 2 dalje, ne magjistrale ka qasje rreth 33m dhe ne rruge lokale, trualli eshte ne emrin tim dhe perkthimi behet menjehere bejme edhe n

  5.000 €
  Gllogoc
  9 janar 11:54
 • Blejme truall

  Blejme truall

  Blejme toke me siperfaqie 3000-4000 m2 ndermjet Albi Mall, Ravine deri tek QMI (Qendra Mobilieve Italiane) afer Lipianit. Toka duhet te jete buze rruges kryesore, nuk ka rendesi se ne cilin krah dhe

  Me Marrveshje
  Tiranë
  5 janar 13:44
 • shiteten 14 hektar tok dhe mal ne fshatin taragj vushtrri

  shiteten 14 hektar tok dhe mal ne fshatin taragj vushtrri

  14 hektar ka 6 hektar tok dhe 8 hektar mal per me shum informata kontaktoni ne numrin 044877942

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  4 janar 19:47
 • Toke are

  Toke are

  Shitet mbi 3000 m2 Toke are me çertifikat pronesie ne Tale.Lezhe.ndollet prane Rr: Sokol Olldashi 2.3 klm nga Plazhi. Toka sherben per cdo lloj aktiviteti.Eshte i diskutushem Info..00355 685838688

  40 €
  Lezhë
  30 dhjetor 23:18
 • Prodajem plac- Truall ne shitje

  Prodajem plac- Truall ne shitje

  Prodajem plac 45ar u sredskoj blizu Vile Park- 1000euro/ar -telefon 00381643537363 [email protected] Truall per Shitje ne 45ar Sredskë pranë Villa Park-1000euro/ar -phone 00381643537363

  45.000 €
  Prizren
  18 dhjetor 23:27
 • Ofrohen 1 Hektar e 20 Ari Tok per Ndertim ne Mat

  Ofrohen 1 Hektar e 20 Ari Tok per Ndertim ne Mat

  Ofert per Ndertim te Larte Banesor - Kodi 0859 Lokacioni: MAT afer Perparimit Siperfaqe 1H e 20 Ari 50 M prej rruges kryesore - Kompanit te Interesuar te Kontaktojn ne: Agjensioni Prish

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  14 dhjetor 18:36
 • Shes truall ne Nakarade-Fushekosov afer KEKUT.

  Shes truall ne Nakarade-Fushekosov afer KEKUT.

  Truall i volitshem per ndertim.

  700.000 €
  Fushë Kosovë
  12 dhjetor 15:33
 • Shitet parcela 3 ari, Suhodoll, Mitrovicë

  Shitet parcela 3 ari, Suhodoll, Mitrovicë

  Shitet parcela me sipërfaqe 3.1 ari (311m2) në Suhodoll të Mitrovicës. Parcela ndodhet në skaj të rrugës kryesore, 100 metra nga udhëkryqi prej urës dhe shume afër liqenit artificial që po punohet.

  36.000 €
  Mitrovicë
  11 dhjetor 20:57
 • Shitje

  Shitje

  Shitet 2 ari truall ne Hajvali komuna e Prishtines .Trualli gjendet mbi xhami rruges kryesore .Trualli eshte me dokumentacjon te rregullt nuk eshte hipotek.eshte e rrethuar ka uje rryme dhe kanalizim

  27.000 €
  Prishtinë
  9 dhjetor 21:56
 • Shiten troje

  Shiten troje

  Shiten troje ne Matiqan me leje ndertimi plan rregullues P+4

  12.000 €
  Prishtinë
  9 dhjetor 14:36
 • Gold For Sell gold powder

  Gold For Sell gold powder

  Gold For Sell gold powder Dear Sir & Madam, I just want inform you that I am international consultant and I have very good contact to sell Gold Dust or Bars if you have any good buyers let me kn

  39 €
  Malisheve
  3 dhjetor 10:16