Truall / Toke
Durrës

Truall / Toke në shitje në Durrës

Kategoria

Kuadratura m²

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  shitet toka
  Truall / Toke

  shitet toka

  Shitet toke ne zonen e spitalles, Durres me nje siperfaqe prej 8272 m2 truall toke. Toka ndodhet buz

  Durrës 19 nëntor 14:33
  30 €
 • 2 foto
  shitet toka
  Truall / Toke

  shitet toka

  Shitet toke ne zonen e spitalles, Durres me nje siperfaqe prej 8272 m2 truall toke. Toka ndodhet buz

  Durrës 9 nëntor 14:55
  413.600 €
 • 2 foto
  Shitet Truall prane Detit
  Truall / Toke

  Shitet Truall prane Detit

  🙋‍♂️ Shitet Toke-Truall 📍Golem Durres Albania 🏖 Prane Detit 🌅 Zone Turistike 📐 Siperfaqja 3700m² Tr

  Durrës 30 tetor 23:29
  120 €
 • 1 foto
  Toka per shitje ne Durres
  Truall / Toke

  Toka per shitje ne Durres

  🙋‍♂️ Shitet toke ne 4 rruget e Shijakut. 📐 Siperfaqja 1000m² 🏡 Bllok me ndertime vilash ✅ Rruge e sh

  Durrës 30 tetor 21:06
  20.000 €
 • 0 foto
  Shitet TOKA
  Truall / Toke

  Shitet TOKA

  Shitet toke tek rruga e unazes se Shkozetit. Sipefaqja e tokes eshte 500 m2, mund te ndrrohet edhe

  Durrës 26 tetor 15:34
  22.000 €
 • 1 foto
  Shitet TOKA
  Truall / Toke

  Shitet TOKA

  Shiten 6500m2 tok bashk me kapanone te rruga kolaudimit ne Shkozet

  Durrës 18 tetor 10:11
  10 €
 • 0 foto
  Toke per shitje
  Truall / Toke

  Toke per shitje

  Pershendetje, Shpresoj te jeni mire. Deshiroj te di se sa eshte fatura juaj dhe sa eshte çmimi

  Durrës 11 shtator 07:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  okazion shitet Toke
  Truall / Toke

  okazion shitet Toke

  Shitet toke ne Shkafone Gjiri Lalzit. Shitet 2949 metra . E pershtatshme per ndertim. Zone e qete

  Durrës 10 shtator 15:34
  33.000 €
 • 1 foto
  shitet toke bujqesore
  Truall / Toke

  shitet toke bujqesore

  Shitet toke Bujqesore duke filluar me 3euro/m per te gjithe siperfaqje 25000m me cmimin vetem per 3.

  Durrës 12 gusht 23:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet toke ne Gjirin e Lalzit
  Truall / Toke

  Shitet toke ne Gjirin e Lalzit

  Shitet toke ne Gjirin e Lalzit ne krahun e Detit menjeher mbas pishave. Toke me strukture te rregul

  Durrës 12 gusht 23:20
  170.000 €
 • 6 foto
  Toke ne Kepin e Rodonit
  Truall / Toke

  Toke ne Kepin e Rodonit

  Shitet toke ne kepin e rodonit. Fillon nga kodra deri ne breg te detit. Toke e virgjer. Dokumenta

  Durrës 12 gusht 21:42
  50 €
 • 3 foto
  Toke ne Porto Romano
  Truall / Toke

  Toke ne Porto Romano

  Shitet toke ne koder Porto Romano. Prane Detit rreth 200m. Rruge e shtruar me asfalt. Mundesi zgje

  Durrës 12 gusht 20:41
  28.000 €
 • 9 foto
  OKAZION
  Truall / Toke

  OKAZION

  Shitet toke me siperfaqe 12000 m2 ne Durres ne ShenVlash. Toka eshte e paisur me dokumenta te rregul

  Durrës 23 korrik 21:37
  38 €
 • 12 foto
  Okazion Shitet toke dhe magazine
  Truall / Toke

  Okazion Shitet toke dhe magazine

  ✍ Terren i lire Qera / Shitje ✅ Toke ✅ Mundesi per Magazinim 160m i mbuluar ✅ Magazine e hapur 4

  Durrës 19 korrik 20:45
  150.000 €
 • 1 foto
  Truall ne qender
  Truall / Toke

  Truall ne qender

  Shitet truall ne qender me siperfaqje 303m. Mundesi ndertimi deri ne 4 kate. E pershtatshme per qe

  Durrës 5 korrik 00:30
  180.000 €
 • 6 foto
  Truall ne Spitalle,Durres
  Truall / Toke

  Truall ne Spitalle,Durres

  Trualli ndodhet afer universitetit te ri uamd spitalle.TruallI ka nje siperfaqe prej 12 000 m2 dhe g

  Durrës 29 qershor 22:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet truall
  Truall / Toke

  shitet truall

  shitet toka 7872 m2 100 m larg universitetit Aleksander Moisiu ne zonen e Spitalles toka ndodhet me

  Durrës 11 nëntor 18:05
  650 €
 • 0 foto
  okazion shitet toka
  Truall / Toke

  okazion shitet toka

  shite toke ne sketorin fllake durres ,ne zonen industriale buze rruges me uje edhe drita shiten 1300

  Durrës 12 maj 21:18
  20 €