Patundshmeri në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  Shitet banesa Gjilan 80 m2 Te Albanika
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa Gjilan 80 m2 Te Albanika

  Shitet banesa 80 m2 ne katin 8-te ne Gjilan ne kompleksin Albanika ( 2 dhoma gjumi 1 salloni me kuzh

  Gjilan Dje, 21:32
  52.000 €
 • 2 foto
  Banesa 112.5 m2 kati i parë
  Apartment / Banesa

  Banesa 112.5 m2 kati i parë

  Shitet banesa 112,5 m2 kati i parë banesa i ka 3 dhoma te fjetjes , sallon , kuzhinë, depo , 2 banjo

  Gjilan Dje, 21:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  banes
  Apartment / Banesa

  banes

  kerkoj banes apo shtepi ne keto dit te veshtira jam me gru me femi skemi mundesi pagese ne qeran ku

  Prishtinë Dje, 21:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet shtepia ne vitomirice te pejes
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne vitomirice te pejes

  Shitet shtepia ne vitomirice te pejes me 5 ari truall shtepia e gatshme per banim fokumenta te rregu

  Pejë Dje, 21:28
  1 €
 • 7 foto
  Shes banesn e mobiluar 88.58m2 kati 6
  Apartment / Banesa

  Shes banesn e mobiluar 88.58m2 kati 6

  Shes banesen e re te mobiluar me siperfaqe prej 88.58m2 kati 6, banesa ka renditje: 2 ballkona 1 ban

  Fushë Kosovë Dje, 21:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes banesen te Green Emerald Residencë 91m2 kati6
  Apartment / Banesa

  Shes banesen te Green Emerald Residencë 91m2 kati6

  Shes banesen ne komplexin banesor Green Emerald Residencë ne katin e 4 dhe katin e 6, banesa eshte e

  Prishtinë Dje, 21:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Banesen me 108m2 Dragodan te Maxi kati 3
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen me 108m2 Dragodan te Maxi kati 3

  Shes banesen mbrapa Maxit te Efor Luki me 108 m2 banesa ka 3 dhoma gjumi. siq mund te shihni ne plan

  Prishtinë Dje, 21:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes banesen ne qenderte Prishtines
  Apartment / Banesa

  Shes banesen ne qenderte Prishtines

  shes banesen ne katin e 5-te me pamje jug-perendim, banesa ka 2dhoma gjumi banjo( me dritare) plus w

  Prishtinë Dje, 21:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Eliza B banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Eliza B banesa ne shitje

  tipe te ndryshme te banesave ne shitje, kate te ndryshme siperfaqe te ndryshme, te interesuarit mun

  Fushë Kosovë Dje, 21:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Garsonjeren te Banesat e Standardit MIRI
  Apartment / Banesa

  Shes Garsonjeren te Banesat e Standardit MIRI

  Shes Garsonjeren ne katin e 7 te Miri, bregu i diellit perball banesave te bardha, banesa eshte e ga

  Prishtinë Dje, 21:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepia 180m2 ne Marigona Residence!DELTA
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 180m2 ne Marigona Residence!DELTA

  Ofrohet per shitje shtepia ne lagjjen\"Marigona Residence\"me madhesi prej 180m².Shtepia disponon 3

  Prishtinë Dje, 21:25
  220.000 €
 • 11 foto
  Shitet BANESA 89m² të Prishtina Re me GARAZH+DEPO*
  Apartment / Banesa

  Shitet BANESA 89m² të Prishtina Re me GARAZH+DEPO*

  Shitet banesa me sipërfaqe prej 88.97m² , e cila gjendët në katin e 2-të (minus) , me lokacion në La

  Prishtinë Dje, 21:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Behuni me banes te re me LEASING
  Apartment / Banesa

  Behuni me banes te re me LEASING

  shes banesa te ndryshme me leasing ne fushe kosove me 20% pjesmarrje per periudhe deri 20 vite. kam

  Fushë Kosovë Dje, 21:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHESIM 6 Banesa EKSKLUZIVE të ELIZA në Rr. Dardani
  Apartment / Banesa

  SHESIM 6 Banesa EKSKLUZIVE të ELIZA në Rr. Dardani

  Shiten 6 Banesa në Rrugën ” Dardania” në Fushë Kosovë , tek Kompleksi ” ELIZA” B1 .Të ndërtuara nga

  Prishtinë Dje, 21:25
  480 €
 • 6 foto
  shiten Banesat te Bregu i diellit te Standardi
  Apartment / Banesa

  shiten Banesat te Bregu i diellit te Standardi

  shes tipe te ndryshme te banesave ne bregun e diellit tek banesat e standardit, çmime tejet te voli

  Prishtinë Dje, 21:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET BANESA 73 m² NETO te KASTRATI ne F.KOSOVE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 73 m² NETO te KASTRATI ne F.KOSOVE

  Shitet banesa me sipërfaqe prej 73.5 m² , e cila gjendet në katin e 7-të ( me lift funksional gjatë

  Prishtinë Dje, 21:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Shtepin me 4 ari truall ne Emshir
  Shtepi / Vila

  Shes Shtepin me 4 ari truall ne Emshir

  Shes shtepin me 4.18 ari truall ne Emshir, Shtepia ka 4 dhoma gjumi, 2 banjo depo, dhe garazh per 2

  Prishtinë Dje, 21:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET banesa ne ULPIAN mbrapa AAK-es
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa ne ULPIAN mbrapa AAK-es

  Banesa gjendet ne Ulpianë te trekendeshi, posht fushës së Betonit të cilat njihen si banesat e ofice

  Prishtinë Dje, 21:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtepia 202m2 ne lagjen Qershia!DELTA
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 202m2 ne lagjen Qershia!DELTA

  Ofrohet per shitje shtëpia ne dalje te Prishtines ne lagjjen \"Qershia\"Shtëpia e tipit C me madhesi

  Prishtinë Dje, 21:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes banesen me mundesi pagese me lising 63m2
  Apartment / Banesa

  Shes banesen me mundesi pagese me lising 63m2

  shes banesen me mundesi pagese me lising ne katin e 4-te. banesa siq mund te shihni ne planimetri ka

  Fushë Kosovë Dje, 21:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Banesa ne Kalabri te kompleksi ”Riera”
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Kalabri te kompleksi ”Riera”

  Shitet Banesa ne Kalabri te kompleksi ”Riera” ne katin e 3-te te banimit,me sip.57.09m2 banesa e

  Prishtinë Dje, 21:22
  46.800 €
 • 4 foto
  Shes banesen me 90.75m2 kati 10 te Dukagjini
  Apartment / Banesa

  Shes banesen me 90.75m2 kati 10 te Dukagjini

  Shes banesen me 90.75m2 te dukagjini ne lakrisht ne katin e 10, banesa ka pamje nga lindja dhe siq m

  Prishtinë Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Banesen te Lesna Riera 87m2 kati 5
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen te Lesna Riera 87m2 kati 5

  Shes banesen ne veternik me pamje nga rruga( spitali ) banesa ka 2 dhoma gjumi, dhe siq mund te shih

  Prishtinë Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Banesen me 113m2 kati 7 te BTP Holding
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen me 113m2 kati 7 te BTP Holding

  shes banesen me 3 dhoma gjumi ne katin e 7 tek BTP Holding, ne rrugen Muharrem Fejza, te interesuari

  Prishtinë Dje, 21:20
  850 €
 • 0 foto
  Shtepi në shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi në shitje

  Shesë shtëpinë me sipërfaqe 154 m2 dhe oborr 400m2 me sipërfaqe të përgjithshëm prej 554 m2. Të gj

  Gjakovë Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes banesen te PUHIZA prishtina e re
  Apartment / Banesa

  Shes banesen te PUHIZA prishtina e re

  Shitet banesa 88.82 m2 ne katin e dyte ne kopmleksin PUHIZA ne lagjen Prishtina e re. Banesa ka ket

  Prishtinë Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN BANESAT NE LIPJAN
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT NE LIPJAN

  SHITEN banesat në Lipjan REF: B83/17/SH Tipi 4: - Kati 1,2 ,3, 5, 6, 7, 8 - 63,81m2 - Qëndrim di

  Lipjan Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Banesen me 102 m2 kati 8 me flet poseduese
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen me 102 m2 kati 8 me flet poseduese

  shitet banesa ne qender te qytetit men102m2 me flet poseduese e mobiluar, banesa ka 3 dhoma gjumi. t

  Gjakovë Dje, 21:17
  58.500 €
 • 8 foto
  Banesa # SHITET t#
  Apartment / Banesa

  Banesa # SHITET t#

  Shes banesen ne Fushe kosov kati 6 me lift ,emer tim personal ,ndertin i ri, pranimi teknik ne proce

  Fushë Kosovë Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet ose ndrohet apartamenti te malirobit plazh
  Apartment / Banesa

  Shitet ose ndrohet apartamenti te malirobit plazh

  Shitet ose Ndrohet apartamenti ne durres me nje apartament ne tirane...apartamenti ka dokumenta te r

  Durrës Dje, 21:17
  36.000 €
 • 11 foto
  SHITET Banesa ( VG Construction ) në Rrugën B
  Apartment / Banesa

  SHITET Banesa ( VG Construction ) në Rrugën B

  Shitet Banesa tek VG Construction në Rrugën B ne nje nder objektet me te mira te ndertura deri me ta

  Prishtinë Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ofrohet per shitje banesa 113m2 ne Mati 1 !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per shitje banesa 113m2 ne Mati 1 !DELTA

  Ofrohet per shitje banesa 113m2 ne Prishtine, ne Rr. Muharrem Fejza ne Lagje te Spitalit (perballe S

  Prishtinë Dje, 21:15
  850 €
 • 2 foto
  Ofrohet per shitje banesa 63m2 ne Mati 1/ Rruga B
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per shitje banesa 63m2 ne Mati 1/ Rruga B

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Dje, 21:15
  63.000 €
 • 2 foto
  KERKOJME BANESA me QIRA ne ULPIAN per FAMILJAR*
  Apartment / Banesa

  KERKOJME BANESA me QIRA ne ULPIAN per FAMILJAR*

  Kerkojme banes me qira ne lagjen Ulpian per familjare 3 dhomeshe Banesa duhet te kete kete renditj

  Prishtinë Dje, 21:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ofrohen per shitje 4 banesa tek Mati 1 !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohen per shitje 4 banesa tek Mati 1 !DELTA

  Ofrohen per shitje banesat 48.6m2 , 75.2 m2, 76.9m2 dhe 81.9m2 ne Mati 1. Banesat jane 1 dhomeshe dh

  Prishtinë Dje, 21:14
  800 €
 • 2 foto
  Ofrohet banesa nje dhomshe me qera te Qafa !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa nje dhomshe me qera te Qafa !DELTA

  Banesa ndodhet ne katin e 1 te banimit, ka dhomen e ndejes me kuzhin, koridor banjo, lavatriqe, tv e

  Prishtinë Dje, 21:12
  200 €
 • 10 foto
  banes ne Prishtin115m2(Emshir banesat e arabve)
  Apartment / Banesa

  banes ne Prishtin115m2(Emshir banesat e arabve)

  Shitet urgjentishte banesa ne lagjen \" Emshir Ndertesat e ARABVE \" Banesa posedon ; 3

  Mitrovicë Dje, 21:11
  85.000 €
 • 5 foto
  Ofrohet me qira banesa 55m2 ne Qender afer Parkut
  Apartment / Banesa

  Ofrohet me qira banesa 55m2 ne Qender afer Parkut

  Ofrohet me qira banesa 55m2 ne Qender afer Parkut te Qytetit. Banesa ka dhomen e fjetjes, kuzhinen ,

  Prishtinë Dje, 21:10
  250 €
 • 9 foto
  Banes115m2(Emshir banesat e atabve)
  Apartment / Banesa

  Banes115m2(Emshir banesat e atabve)

  Shitet urgjentishte banesa ne lagjen \" Emshir Ndertesat e ARABVE \" Banesa posedon ; 3

  Prishtinë Dje, 21:10
  85.000 €
 • 8 foto
  SHITET BANESA te 4 llullat + garazh !DELTA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA te 4 llullat + garazh !DELTA

  Ofrohet Banesa ne #Shitje por edhe me #Qera me siperfaqe 72m2 ne Lagjen 4 Llullat (Kompleksi \"Tregt

  Prishtinë Dje, 21:09
  75.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa 65m2 n\'Kalabri kompleksi Riera!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65m2 n\'Kalabri kompleksi Riera!DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Dje, 21:09
  50.000 €
 • 5 foto
  Garsoniere per qira - Ulpiane - qender
  Apartment / Banesa

  Garsoniere per qira - Ulpiane - qender

  Garsoniere.. 1 dhome plus 1 dhome.. E renovuar komplet ... Afer AAK ne Ulpiane.... Kati i pare.. Poz

  Prishtinë Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 84.5m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 84.5m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 84.5 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Hysen Terpeza ne Ferizaj Organizim

  Ferizaj Dje, 21:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITEN BANESAT(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 233/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITEN BANESAT(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 233/17

  Shiten: Banesat-Blloku A1,A2,A3,A4,A5,A6 Kuadratura: 89.10m2,121.70m2,97.30m2,93.40m2,98.70m2 Kate;T

  Ferizaj Dje, 21:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten okazion 3 apartamente
  Apartment / Banesa

  Shiten okazion 3 apartamente

  Shiten apartamente ne nje pallat tip vile 4 kate ku secili kat ka nga 2 hyrje . Jan 3 apartamente ne

  Durrës Dje, 21:05
  1 €
 • 0 foto
  Shitet shtëpi Ersekë
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpi Ersekë

  Shitet shtëpi 2 kate + 1 kat në papafingo me sipërfaqe 80 m2 cdo kat. Kati i parë bodrum, kati i dyt

  Korçë Dje, 21:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrohet banesa 1+1 ne shitje ne Velani !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 1+1 ne shitje ne Velani !DELTA

  Ofrohet banesa me siperfaqe 67m2 ne #Shitje ne Velani Banesa gjindet ne katin e 7 te banimit (me

  Prishtinë Dje, 21:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrohet per shitje banesa 40m2 ne Mati 1 -DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per shitje banesa 40m2 ne Mati 1 -DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Dje, 21:04
  950 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet Shtepia +4.5ari toke Rr.N.Frasheri 277
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtepia +4.5ari toke Rr.N.Frasheri 277

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 21:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet shtepia 1katshe ne Sallahane 237/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 1katshe ne Sallahane 237/17

  Shitet Shtepia: 100m2 Kati i par - Sallon ,kuzhine,dy dhoma gjumi dhe banjo Oborr :9.84 ari Adresa:R

  Ferizaj Dje, 21:03
  Me Marrveshje