Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Patundshmeri në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 129.1 m2 në Ferizaj
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 129.1 m2 në Ferizaj

  Shiten Banesa A3 me hapësirë 129.1 m2 dhe 127 m2, janë ndërtim i ri dhe gjindet në Rr. Tirana mbrapa

  Ferizaj Sot, 16:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  G KONSIG - Kërkojmë dhe Shesim Banesa në Ferizaj
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Kërkojmë dhe Shesim Banesa në Ferizaj

  Agjencioni për patundshmëri G KONSIG Kërkojmë dhe shesim të gjitha llojet e patundshmërive në Feri

  Ferizaj Sot, 16:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   G KONSIG - Shitet Banesa 35 m2 në Prishtinë
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 35 m2 në Prishtinë

  Banesa ka hapësirë 35 m2 ( kati përdhesë ) mbrapa Hotel "SIRIUS" në Prishtinë. Banesa është e gatë

  Prishtinë Sot, 16:37
  35.000 €
 • 5 foto
  G KONSIG-Shitet Banesa 152 m2 në Rr.Sejdi Sejdiu
  Apartment / Banesa

  G KONSIG-Shitet Banesa 152 m2 në Rr.Sejdi Sejdiu

  Banesa ka hapësirë 152 m2 kati i 10 ( dhjetë ) është ndërtim i ri, e projektuar dhe e ndërtuar me st

  Ferizaj Sot, 16:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet apartament 2+1 me pamje anesore nga deti ne rrugen Butrinti,ne nje zone te preferuar te qytet

  Sarandë Sot, 16:37
  60.000 €
 • 10 foto
  G KONSIG - Shiten 9 Banesa (Penthous) në Ferizaj
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shiten 9 Banesa (Penthous) në Ferizaj

  Shiten 9 Penthous në Ferizaj, banesat ofrojn një koncept modern të jetesës, promovon një jetesë të s

  Ferizaj Sot, 16:37
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Sarande shitet apartament 1+1 100m larg bulevardit
  Apartment / Banesa

  Sarande shitet apartament 1+1 100m larg bulevardit

  Shitet apartament 1+1 ne Sarande apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi.Ka nje siperfaqe totale pre

  Sarandë Sot, 16:37
  61.000 €
 • 2 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 128 m2/Urban Construction
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 128 m2/Urban Construction

  • Banesa ka hapësirë 128 m2 ( kati i shtatë ) gjindet në Rr. Astrit Bytyqi mbrapa shkollës fillore

  Ferizaj Sot, 16:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Aparatment me pamje fantastike ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Aparatment me pamje fantastike ne Sarande

  Aparatamenti gjendet ne rrugen Butrinti ne vijen e pare me pamje anesore nga deti Eshte i organizu

  Sarandë Sot, 16:37
  85.000 €
 • 2 foto
  Banesë 98.77m2 në shtije në Lagjen e Muhaxherëve.
  Apartment / Banesa

  Banesë 98.77m2 në shtije në Lagjen e Muhaxherëve.

  Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Golden Park”. Kompleksi “Golden Park”

  Prishtinë Sot, 16:37
  89.000 €
 • 0 foto
  ⭕️Shitet banesa 89.7m2 në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 89.7m2 në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 89.7m2 në Fushekosove afër shkolles Mihal Grameno ⭕️Banesa posedon: ⭕️Sa

  Prishtinë Sot, 16:36
  480 €
 • 1 foto
  ⭕Shitet shtëpia 168m2 me 2.7ari oborr në Fushëkove
  Shtepi / Vila

  ⭕Shitet shtëpia 168m2 me 2.7ari oborr në Fushëkove

  ⭕Shitet shtëpia 168 m2 me 2.7 ari oborr në Fushëkosovë ⭕ ⭕Shtëpia posedon: ⭕Salon ⭕Kuzhinë

  Fushë Kosovë Sot, 16:36
  65.000 €
 • 6 foto
  Banesë 83.8m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 83.8m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan - Arbëri në rrugën Ahmet Krasniqi përballë banesave të Tregtisë, në kompl

  Prishtinë Sot, 16:36
  84.000 €
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re 65 m2)516/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re 65 m2)516/19

  Shitet Banesa ne Lagje te Re RR.Halim Spahiu,Banesa ka 65 m2 dhe eshte ne K.6.. Banesa eshte e gatsh

  Ferizaj Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa (Shiten 2 Banesa te Sn-Syla)499/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten 2 Banesa te Sn-Syla)499/19

  Shiten 2 Banesa te Sn-Syla te Gatshme per Banim.. Banesat gjenden ne Lagje te re-Rr.Halim Spahia. 1-

  Ferizaj Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  RINGA SHITEN BANESAT DHE LOKALET NE QENDER-FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINGA SHITEN BANESAT DHE LOKALET NE QENDER-FERIZAJ

  Shiten Banesat ne Rr.12 Qershori(Ne Qender). Banesat kane m2 te ndryshme si : 69.80m2 83.70m2 104.9m

  Ferizaj Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ringa (Shiten 2 Banesa mbrapa Gjykates)477/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten 2 Banesa mbrapa Gjykates)477/18

  Shiten 2 Banesa Mbrapa Gjykates te GaniRosha.. Banesa 1:87 m2 Ka :Sallon,Kuzhine,2 dhoma gjumi,banjo

  Ferizaj Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Urgjent 2 Lokale Mbrapa Sh.Gj Sereqi)130/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Urgjent 2 Lokale Mbrapa Sh.Gj Sereqi)130/18

  Shiten 2 Lokale mbrapa Shkolles Gjon Sereqi: Lokali 1:119 m2 Lokali 2:109 m2 Lokalet kane dokumenta

  Ferizaj Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Apartament 1+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Sarande

  Shitet apartament ne sarande ne rrugen studenti.Apartamenti ndodhet ne nje zone prane cdo institucio

  Sarandë Sot, 16:36
  36.000 €
 • 7 foto
  Shitet garsoniere ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet garsoniere ne Sarande

  Shitet garsionere ne Sarande ne rrugen Mithat Hoxha ne nje zone me plazhet me te preferuara.Prona ka

  Sarandë Sot, 16:36
  35.000 €
 • 7 foto
  Banesë 120m2 në shitje afër Sheshit.
  Apartment / Banesa

  Banesë 120m2 në shitje afër Sheshit.

  Banesa gjendet afër Sheshit mbrapa LC Waikikit dhe ka 85m2 në dokumenta ndërsa faktike i ka rreth 12

  Prishtinë Sot, 16:36
  210.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa ne qender te Fushe Kosoves e gatshme
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender te Fushe Kosoves e gatshme

  Shitet banesa ne qender te Fushe Kosoves e gatshme per banim. Banesa gjendet tek rrethi kryesore ku

  Fushë Kosovë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa ne Ferizaj 92m2 ne rruge te Mentorit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Ferizaj 92m2 ne rruge te Mentorit

  Shitet banesa ne Ferizaj 92m2 ne rruge te Mentorit afer Furra Kosova 92m2 Kati 5 Sallon + Kuzhine 2

  Ferizaj Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 121.80m2 m2 ne Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 121.80m2 m2 ne Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 121.80m2 m2 ne Fushekosove te Stacioni Policor (Trafiku) Banesa posedon : ⭕️

  Prishtinë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ⭕️Shitet banesa 74.83m2 ne Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 74.83m2 ne Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 74.83m2 kati 8 ne Fushekosove Afer Shkolles Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï¸

  Fushë Kosovë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ringa(Shitet Shtepia ne Magj.Ferizaj-Shkup)274/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet Shtepia ne Magj.Ferizaj-Shkup)274/17

  Shitet Shtepia ne magjistralen Ferizaj-Shkup me 20 Ari Oborr. Shtepia ka dy kate. Kati 1: ka 2 sallo

  Ferizaj Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti

  Sarande shitet apartament 1+1 75m ne katin e 7 te nje pallati cilesor dhe me pamje ballore nga deti.

  Sarandë Sot, 16:35
  57.000 €
 • 11 foto
  Apartament 2+1 me pamje fantastike
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 me pamje fantastike

  Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne nje zone te preferuar.Apartamenti ka siperfaqe te

  Sarandë Sot, 16:35
  150.000 €
 • 11 foto
  Sarande,shitet papafingo vija e pare ne det
  Apartment / Banesa

  Sarande,shitet papafingo vija e pare ne det

  Shitet papafingo ne rrugen Butrinti ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e fundit te nje ndertese ciles

  Sarandë Sot, 16:35
  260.000 €
 • 1 foto
  ⭕Shitet banesa 118m2 në Fushekosove ELIZA⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 118m2 në Fushekosove ELIZA⭕

  ⭕Shitet banesa 118m2 kati 7-te në Fushekosove Kompleksi ELIZA⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕

  Fushë Kosovë Sot, 16:34
  450 €
 • 3 foto
  Shitet Banese ne katin e 9 88.05 m2 Ferizaj
  Apartment / Banesa

  Shitet Banese ne katin e 9 88.05 m2 Ferizaj

  Shiten banesa në pjesën më të mirē të Lagjes së Re në Ferizaj. Banese ne katin e 9 88.05 m2. Page

  Ferizaj Sot, 16:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕Shitet Banesa 79m2 në në FushëKosovë⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 79m2 në në FushëKosovë⭕

  ⭕Shitet Banesa 79m2 në katin 6-të në FushëKosovë⭕ Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzhine ⭕2

  Fushë Kosovë Sot, 16:34
  38.000 €
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 96.2m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arb
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 96.2m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arb

  ⭕️Shitet banesa 96.2m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon â

  Prishtinë Sot, 16:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtëpi 350m2 në shitje në Veternik.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 350m2 në shitje në Veternik.

  Shtëpia gjendet në Veternik mbrapa Grand-Stores. Shtëpia posedon gjithsej 4.85 Ari dhe ndodhet në nj

  Prishtinë Sot, 16:34
  260.000 €
 • 3 foto
  Banesë 105m2 në shitje në Emshir - Kalabri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 105m2 në shitje në Emshir - Kalabri.

  Banesa gjendet në Emshir në objektin e ndërtuar nga kompania “Art Invest”. Banesa ndodhet në kat

  Prishtinë Sot, 16:34
  84.000 €
 • 7 foto
  Banesë duplex 120m2 në Dardani
  Apartment / Banesa

  Banesë duplex 120m2 në Dardani

  Banesë duplex 120m2 në shitje në Dardani. Banesa gjendet te bashkësia e III-të lokale dhe është në k

  Prishtinë Sot, 16:34
  90.000 €
 • 10 foto
  Shitet banese te Mati 1-Te shkolla pavaresia
  Apartment / Banesa

  Shitet banese te Mati 1-Te shkolla pavaresia

  Shitet banesa në Prishtinë ne lagjen e spitalit afër shkollës pavarësia. Banesa ndodhet ne objektin

  Prishtinë Sot, 16:34
  52.000 €
 • 6 foto
  Apartament 1+1 me pamje nga Deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 me pamje nga Deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne nje zone te preferuar.Apartamenti eshte 80m2 i organizua

  Sarandë Sot, 16:34
  45.000 €
 • 12 foto
  Shitet shtepia ne Prishtine (Lagje te vreshtave)
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne Prishtine (Lagje te vreshtave)

  Shitet Shtepia ne lagjen e vreshtave ne Prishtine afer ordinances kubati. Sipërfaqja eshte 300m2 dhe

  Prishtinë Sot, 16:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa Ferizaj(te Interconi) cmimi 365euro
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa Ferizaj(te Interconi) cmimi 365euro

  Shitet banesa në pjesën më të mirē të Lagjes së Re në Ferizaj te Intercon Kati 10 110.35m2 Sallon+

  Ferizaj Sot, 16:33
  365 €
 • 0 foto
  Shitet banesa ne qender te Ferizajit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender te Ferizajit

  Shitet banesa ne qender te Ferizajit mbrapa rruges Sejdi Sejdiu CMIMI PROMOCIONAL 450euro Kati 6 9

  Ferizaj Sot, 16:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ferizaj - Lagjja e Re Banese kati 10
  Apartment / Banesa

  Ferizaj - Lagjja e Re Banese kati 10

  Shitet banesa në pjesën më të mirē të Lagjes së Re në Ferizaj Banese ne katin e 10 110.35 m2 Page

  Ferizaj Sot, 16:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ⭕Shitet banesa 82m² ne Lagjen Dardania Prishitinë⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 82m² ne Lagjen Dardania Prishitinë⭕

  ⭕Shitet banesa 82 m² me 1 ari oborr ne Lagjen Dardania ne Prishitne⭕. ⭕Banesa ka kete renditje

  Prishtinë Sot, 16:33
  125.000 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 92.76m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 92.76m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 92.76 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Banesa posed

  Prishtinë Sot, 16:33
  1.150 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 106.06m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 106.06m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 106.06 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Banesa pose

  Prishtinë Sot, 16:33
  1.150 €
 • 1 foto
  Shitet/Ndrrohet banesa ne Vushtrri
  Apartment / Banesa

  Shitet/Ndrrohet banesa ne Vushtrri

  Shitet ose ndrrohet me makine banesa ne Vushtrri te Dijari Residence. 89.86 m2 kati i VI.

  Vushtrri Sot, 16:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET BANESA NE DARDANI TE BAST TRADE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE DARDANI TE BAST TRADE

  Shitet banesa ne Dardani te Bast Trade banesa gjindet ne katin e 4 me lift Para se me hy ne banes v

  Prishtinë Sot, 16:33
  1.200 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA NE DARDANI
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE DARDANI

  Shitet banesa ne Dardani perballe Pro Credit Bankes, banesa gjindet ne katin e dyte dhe posedon: -S

  Prishtinë Sot, 16:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj-Lagje te Re)526/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj-Lagje te Re)526/19

  Shitet Banesa ne Lagje te Re-te Swiss Invest: Banesa ka 89.7 m2 dhe eshte ne K.10. Banesa ka Sallo

  Ferizaj Sot, 16:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Liman Reka)467/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Liman Reka)467/18

  Shitet Banesa ne Rr.Liman Reka te Fakullteti AAB ne Ferizaj. Banesa ka 85 m2 dhe eshte ne Katin e 4:

  Ferizaj Sot, 16:33
  Me Marrveshje