Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Patundshmeri në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 9 foto
  ⭕️Shitet banesa 82.81m2 ne Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 82.81m2 ne Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 82.81m2 kati 7 ne Fushekosove Afer Shkolles Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï¸

  Fushë Kosovë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⭕️Shitet banesa 69m2 kati 8-të në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 69m2 kati 8-të në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 69m2 kati 8-të në Fushekosove afër shkolles Mihal Grameno Banesa posedon: ⭕️

  Fushë Kosovë Sot, 15:30
  420 €
 • 9 foto
  NITI-SHITET BANESA 72m2 K-IV TE AAB E MOBILUAR
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 72m2 K-IV TE AAB E MOBILUAR

  🔸Shitet - Banesa (1+1) /Ferizaj 🔸Kati-IV 🔸Hapsirë-72m2 🔸Lokacioni - Te Fakullteti Aab - Ferizaj 🔸R

  Ferizaj Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   Jepet me qira banesa në Ulpianë
  Apartment / Banesa

  Jepet me qira banesa në Ulpianë

  Kodi 0533 Jepet me qira banesa në Ulpianë, Prishtinë afër AAK-së, prapa tregut të gjelbërt. E përsh

  Prishtinë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  NITI-SHITET BANESA 115m2 E GATSHME afër vizionit
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 115m2 E GATSHME afër vizionit

  🔸Shitet - Banesa (3+1) /Ferizaj 🔸Hapsirë-115m2 🔸Lokacioni - Vëllezrit Gërvalla -Banesa E Gatshm

  Ferizaj Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NITI-SHITET BANESA 60m2 K-V E GATSHME
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 60m2 K-V E GATSHME

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-V 🔸Hapsirë-60m2 🔸Lokacioni - Mbrapa Stacionit Policor -Banesa e

  Ferizaj Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Shiten banesat 94.1m2, kati 2 dhe 3
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat 94.1m2, kati 2 dhe 3

  Kodi 0512 Shiten banesat 94.1m2, kati 2 dhe 3. Banesat kanë nga një dhomë dite, nga 2 dhoma gjumi,

  Fushë Kosovë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shitet banesa 116.35m2, kati 2, në \"Lagjen Eliza\"
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 116.35m2, kati 2, në \"Lagjen Eliza\"

  Kodi 0508 Shitet banesa 116.35m2, kati 2, në \"Lagjen Eliza\", ndërtim i Cima Construction. Banesa

  Fushë Kosovë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET BANESA NE ULPIANE TE POMPA E BENZINES
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE ULPIANE TE POMPA E BENZINES

  Shitet banesa ne Ulpiane te Pompa e Benzines ,banesa gjindet ne katin e 3 dhe posedon: -Dhome dite

  Prishtinë Sot, 15:30
  40.000 €
 • 4 foto
  Banesë 90m2 në shitje te 4 Llullat.
  Apartment / Banesa

  Banesë 90m2 në shitje te 4 Llullat.

  Banesa gjendet te 4 Llullat në Rr. Mustafa Kruja. Banesa ndodhet në katin V-të dhe është tërësisht e

  Prishtinë Sot, 15:30
  95.000 €
 • 11 foto
  Banesa ka 94m2 në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Banesa ka 94m2 në Fushë Kosovë

  Kodi 0306 Shitet/Nderrohet Banesa në Fushë Kosovë/Bresje. Banesa ka 94m2, një dhome dite dhe dy dh

  Fushë Kosovë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa 104.7m2, kati 7 në Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 104.7m2, kati 7 në Prishtinë

  Kodi 0344 Shitet banesa 104.7m2, kati 7, tërësisht e mobiluar! Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 d

  Prishtinë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 89.86m2, kati 5, në Vushtrri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 89.86m2, kati 5, në Vushtrri

  Kodi 0471 Shitet banesa 89.86m2, kati 5, në Vushtrri, tek kompleksi Dijari. Banesa ka dhomë dite, 2

  Vushtrri Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa 55m2 në Ulpianë të fontana
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 55m2 në Ulpianë të fontana

  Kodi 0325 Shitet banesa 55m2 në Ulpianë të fontana në katin përdhesë tek Soliterat, e përshtatshme

  Prishtinë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten banesat 2 dhomëshe nga 72 deri 94m2
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat 2 dhomëshe nga 72 deri 94m2

  Kodi 0386 Shitetn banesat 2 dhomëshe në Fushë Kosovë: * 85.14m2, Kati 3, tek mobileria Albed * 81.

  Fushë Kosovë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa 57m2, kati 4 në Bregun e Diellit,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 57m2, kati 4 në Bregun e Diellit,

  Kodi 0319 Shitet banesa 57m2, kati 4 në Bregun e Diellit, te Xhambazt. Banesa është komplet e mobil

  Prishtinë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpia në lagjen Janina
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në lagjen Janina

  Kodi 0019 Shitet shtëpia 300m2, 2 kat + bodrumi, në lagjën Janina 250m larg Grand Store. Shtëpia ka

  Prishtinë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten banesa 113.20m2, në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shiten banesa 113.20m2, në Fushë Kosovë

  Kodi 0087 Shiten banesa 113.20m2, në Fushë Kosovë, kate të ndryshme, 100m nga Mihal Grameno Banesat

  Fushë Kosovë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa në Apollonia
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në Apollonia

  Kodi 0055 Shitet banesa në lagjen Apollonia në Fushë Kosovë, e mobiluar, kati i 4. Banesa ka leje n

  Fushë Kosovë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shite shtëpia dykatëshe 160m2,15 ari truall Bukosh
  Shtepi / Vila

  Shite shtëpia dykatëshe 160m2,15 ari truall Bukosh

  Kodi 0071 Shite shtëpia dykatëshe 160 m2, me 15 ari truall, në fshatin Bukosh, 2 km nga Vushtrria.

  Vushtrri Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 5 banesa 97.27m2 në Fushë Kosovë,
  Apartment / Banesa

  Shiten 5 banesa 97.27m2 në Fushë Kosovë,

  Kodi 0095 Shiten 5 banesa 97.27m2 në Fushë Kosovë, rruga Xhemajl Mustafa, jo larg shkollës Mihal Gr

  Fushë Kosovë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas

  Kodi 0046 Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri. Kati i 5, Sallon, Kuzhinë, 3 dhoma gjum

  Gllogoc Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 67m2 në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 67m2 në Fushë Kosovë

  Kodi 0139 Shitet banesa 67m2 në Fushë Kosovë, kati 9. Banesa ka: sallon, 1 dhomë gjumi, depo, balll

  Fushë Kosovë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te, Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te, Prishtinë

  Kodi 0457 Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te, Kompleksi F&A inxhenering, ndertim i ri ne lagjen v

  Prishtinë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet shtëpia me 5 ari oborr në Bardhosh
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia me 5 ari oborr në Bardhosh

  Kodi 0149 Shitet shtëpia me 5 ari oborr në Bardhosh, ka dokumentacion të rregullt, ujë 24h pa ndërp

  Prishtinë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtëpi 330m2 në shitje në Lagjen NIC.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 330m2 në shitje në Lagjen NIC.

  Shtëpia me 5 Ari truall gjendet në Lagjen NIC dhe ka gjithsej 2 kate plus nenkulmi. Shtëpia ka një i

  Prishtinë Sot, 15:30
  280.000 €
 • 10 foto
  Shtepi me qera ne Llapushnik 25km prej Pr.
  Shtepi / Vila

  Shtepi me qera ne Llapushnik 25km prej Pr.

  Shtepi me qera ne Llapushnik 25 km prej Pr.Shpia osht e rregulluar mrena e gjitha mundet me banu men

  Prishtinë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  68.46, 70.13, 73, 74, 83.20, 83.90, 86.10, 91m2
  Apartment / Banesa

  68.46, 70.13, 73, 74, 83.20, 83.90, 86.10, 91m2

  Kodi 0449 Shiten banesat të llojve dhe masave të ndryshme dhe kate të ndryshme tek "Sarajet e Matit

  Prishtinë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET BANESA NE BREG DIELLIT -BANESAT E STANDARDI
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE BREG DIELLIT -BANESAT E STANDARDI

  Shitet banesa (me garazh dhe bodrum) në Bregun e Diellit – te banesat e STANDARD-it, kompleksi “

  Prishtinë Sot, 15:30
  80.000 €
 • 7 foto
  Shiten banesat në Ferizaj 60, 64, 82, 82, 91,106m2
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat në Ferizaj 60, 64, 82, 82, 91,106m2

  Kodi 0448 Shiten banesat në Ferizaj ndërtimi Union Invest, 50% pjesëmarrje, 0% interes, 24muaj pa k

  Ferizaj Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa 85m² në Emshir, Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 85m² në Emshir, Prishtinë

  Kodi 0272 Shitet banesa 85m² në Emshir, Prishtinë, banesa ndodhet në katin 1 dhe ka dy dhoma gjumi,

  Prishtinë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Lëshohet me qira banesa 90n2
  Apartment / Banesa

  Lëshohet me qira banesa 90n2

  kodi 0092 Lëshohet me qira banesa 90n2, në Lagjen e Spitalit - Mati 1 ose me saktesisht perball Ins

  Prishtinë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofrojm Shtëpin në Shitje në Bërnic, 300m2 & 6 ari
  Shtepi / Vila

  Ofrojm Shtëpin në Shitje në Bërnic, 300m2 & 6 ari

  Ofrojm Shtëpin në Shitje në Bërnic, siperfaqe 300m2 dhe 6 ari truall Shtëpia posedon rrugë të asfalt

  Prishtinë Sot, 15:29
  125.000 €
 • 5 foto
  NITI-SHITET BANESA 62.42m2 K-V Përball Gjykatës
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 62.42m2 K-V Përball Gjykatës

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-V 🔸Hapsirë-62.42m2 🔸Lokacioni -Rr.Sali Çeku

  Ferizaj Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-Shitet Banesa 142m2,K-I në Prishtinë 47/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 142m2,K-I në Prishtinë 47/19

  Shitet: Banesa ne Ndertim e Siper Kuadratura: 111.94m2 Kati: V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi dit

  Prishtinë Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Riera)
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Riera)

  Ofrojm Banesat në Shitje në Lagjën Emshir Kompleksi Riera Posedojm 6 Banesa në shitje në një ndër Ko

  Prishtinë Sot, 15:29
  800 €
 • 3 foto
  Jepet me qira banesa në Ulpianë
  Apartment / Banesa

  Jepet me qira banesa në Ulpianë

  Kodi 0532Q Jepet me qira banesa në Ulpianë. Banesa është e mobiluar, ka dhomë dite me kuzhinë dhe d

  Prishtinë Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira-Ferizaj)330/
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira-Ferizaj)330/

  Shitet Shtepia ne Lagjen Ilira ne Ferizaj: Shtepia ka Siperfaqe Rreth 264 m2 Dhe eshte Tipi-XL. Sh

  Ferizaj Sot, 15:29
  170.000 €
 • 7 foto
  Shtet banesa 78m2, kati 5 , në Prishtinë, afër par
  Apartment / Banesa

  Shtet banesa 78m2, kati 5 , në Prishtinë, afër par

  Kodi 0528 Shtet banesa 78m2, kati 5 , në Prishtinë, afër parkut. Banesa ka dhomë dite, dy dhoma gju

  Prishtinë Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa 82m2, kati 6, Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 82m2, kati 6, Fushë Kosovë

  Kodi 0515 Shitet banesa 82m2, kati 6, apollonia e re, Fushë Kosovë, ndërtim i Tregtisë. Banesa ka d

  Fushë Kosovë Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shitet banesa 63.66m2, kati 2,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 63.66m2, kati 2,

  Kodi 0502 Shitet banesa 63.66m2, kati 2, prapa Vives së vjetër, lagja Dardania, në Fushë Kosovë. Ba

  Fushë Kosovë Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RINGA(SHITET SHTEPIA LUKSOZE NE RR.RIFAT BERISHA)
  Shtepi / Vila

  RINGA(SHITET SHTEPIA LUKSOZE NE RR.RIFAT BERISHA)

  Shitet shtepia ne Rr.Rifat Berisha. Shtepia eshte 2 katshe. Shtepia ka 320m2 dhe ka 4.14Ari oborr. K

  Ferizaj Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Ymer Zaskoku)318/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Ymer Zaskoku)318/18

  Shitet Shtepia ne Rr.Ymer Zaskoku mbrapa Emergjences ne Ferizaj. Shtepia ka 3,27 ari komplet. Shtepi

  Ferizaj Sot, 15:29
  210.000 €
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa te Vizioni-S(3)492/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa te Vizioni-S(3)492/19

  Shitet Banesa me 65 m2 K.7 te Vizioni-S (Objekti 3): Banesa eshte e gatshme per banim e pa mobiluar

  Ferizaj Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa 64m2, kati 4, në Vushtrri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 64m2, kati 4, në Vushtrri

  Kodi 0482 Shitet banesa 64m2, kati 4, në Vushtrri. Ka dhomë dite, një dhomë gjumi. E gatshme në mua

  Vushtrri Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 82.9m2 në shitje në Bregun e Diellit.
  Apartment / Banesa

  Banesë 82.9m2 në shitje në Bregun e Diellit.

  Banesa ka 82.9m2 në dokumenta ndërsa faktike i ka afër 120m2. Banesa gjendet në Bregun e Diellit te

  Prishtinë Sot, 15:29
  150.000 €
 • 10 foto
  Shitet banesa 140m2 në Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 140m2 në Bregun e Diellit

  Kodi 0351 Shitet banesa 140m2 në Bregun e Diellit, rr. Ganimete Terbeshi, afër sallës 1 tetori, kat

  Prishtinë Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa 52m2 neto në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 52m2 neto në Fushë Kosovë

  Kodi 0286 Shitet banesa 52m2 neto në Fushë Kosovë. Banesa gjindet tek apollonia, kati përdhesë. Ban

  Fushë Kosovë Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shitet banesa Penthouse 124m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa Penthouse 124m2

  Kodi 0311 Shitet banesa Penthouse 124m2 në Fushë Kosovë. Banesa ka dhomë dite, 3 dhoma gjumi. Banes

  Prishtinë Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa 69.57m20 në Vushtrri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 69.57m20 në Vushtrri

  Kodi 0329 Shitet banesa 69.57m20 në Vushtrri, kati 5, në objektin e Urban Grupit. Banesa ka dhomë d

  Prishtinë Sot, 15:29
  Me Marrveshje