Patundshmeri në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 87.50m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 87.50m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 87.50 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. 12 Qershori ne Ferizaj Organizi

  Ferizaj Sot, 00:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 82.4m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 82.4m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 84.5 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Hysen Terpeza ne Ferizaj Organizim

  Ferizaj Sot, 00:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet shtepia 220m2 me 9ari oborr Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 220m2 me 9ari oborr Ferizaj

  Shitet ; Shtëpia Kuadraturë:Shtëpia me 220m2 dhe 9 ari oborrë Infrastrukturë;Kompletë Lokacioni: Rr.

  Ferizaj Sot, 00:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET BANESA 70m2 KATI IX RR.S.CEKU 266/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 70m2 KATI IX RR.S.CEKU 266/17

  Shitet;Banesa(e mobiluar) Kuadratura:70 m2 Kati; IX Organizimi i mbrendshëm:qëndrimi ditorë+kuzhina,

  Ferizaj Sot, 00:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET BANESA 88.90m2, Lagjja Iliria 177/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 88.90m2, Lagjja Iliria 177/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 88.90m2 Kate: Te Ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 00:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet shtepia 170m2+5.50ari te As Pet,229/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 170m2+5.50ari te As Pet,229/17

  Shitet Shtëpia 2Katshe 170m2 me 5.50ari toke Kati I:Sallon+kuzhine,nje dhome gjumi dhe banjo Kati II

  Ferizaj Sot, 00:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA banesa 122m2 K II ,rr.D.e Kombit132/16
  Apartment / Banesa

  LINA banesa 122m2 K II ,rr.D.e Kombit132/16

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 122m2 Kati: II-të Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre d

  Ferizaj Sot, 00:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesë 98.8m2 në shitje në Tophane.
  Apartment / Banesa

  Banesë 98.8m2 në shitje në Tophane.

  Banesa gjendet në Tophane perballë “Riinvest”. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe është në një

  Prishtinë Sot, 00:30
  99.000 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 144.95m2 ne lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 144.95m2 ne lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet banesa 144.95m2 kati 7-të ne lagjen Kalabria Kompleksi Blerti ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕

  Prishtinë Sot, 00:30
  750 €
 • 7 foto
  Banesë 87m2 në shitje në Emshir – Kalabri te Riera
  Apartment / Banesa

  Banesë 87m2 në shitje në Emshir – Kalabri te Riera

  Banesa gjendet në lagjen Emshir te Riera. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe shitet tërësisht e mobi

  Prishtinë Sot, 00:30
  80.000 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 106.06m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 106.06m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 106.06 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Banesa pose

  Prishtinë Sot, 00:30
  1.150 €
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 84m2 afer shkolles Gjon Serreci
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 84m2 afer shkolles Gjon Serreci

  Shitet:Banesa e gatëshme Kuadraturë:84 m2 Kati:VI Organizimi:Dy dhoma gjumi, sallon kuzhinë,wc+b dhe

  Ferizaj Sot, 00:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 79.20m2 kate ndry.Rr.12Qershori
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 79.20m2 kate ndry.Rr.12Qershori

  Shiten: Banesat Kuadratura: 79.20m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Sot, 00:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 97.2m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 97.2m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 97.2 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Hysen Terpeza ne Ferizaj Organizim

  Ferizaj Sot, 00:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet bnesa 112m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet bnesa 112m2 ne kate te ndryshme

  itet: Banesa Kuadraturë: 112m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla ne Ferizaj Organizimi

  Ferizaj Sot, 00:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 151.3m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 151.3m2 ne kate te ndryshme

  itet: Banesa Kuadraturë: 151.3m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla ne Ferizaj Organizi

  Ferizaj Sot, 00:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITEN BANESAT(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 233/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITEN BANESAT(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 233/17

  Shiten: Banesat-Blloku A1,A2,A3,A4,A5,A6 Kuadratura: 89.10m2,121.70m2,97.30m2,93.40m2,98.70m2 Kate;T

  Ferizaj Sot, 00:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA BANESA 91.50m2 Lagjja Iliria 178/16B
  Apartment / Banesa

  LINA BANESA 91.50m2 Lagjja Iliria 178/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 91.50m2 Kate: Te Ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 00:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET BANESA 118.80m2, Lagjja Iliria 183/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 118.80m2, Lagjja Iliria 183/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 118.80m2 Kate: Te Ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzh

  Ferizaj Sot, 00:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA SHITET BANESA 92m2 LAGJE TE RE-FR 207/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITET BANESA 92m2 LAGJE TE RE-FR 207/17B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 92m2 Kati;IV Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,DY dhoma gj

  Ferizaj Sot, 00:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 4 ari Rr.Varoshit 208/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia me 4 ari Rr.Varoshit 208/17

  Shitet: Shtepia Kuadratur: 150 m2 Oborri: 4 ari toke Lokacioni : Rr.Te Varoshit Pronar;Shqipëtar Do

  Ferizaj Sot, 00:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 90.4m2 kati-VI- Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 90.4m2 kati-VI- Ferizaj

  Shitet:Banesa Hapësirë:90.4 m2 Kati:Vl Organizimi:dhomë dite me kuzhinë,dy dhoma gjumi,wc+b,wc,depo

  Ferizaj Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 50m2 Rr.Varoshit 289/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 50m2 Rr.Varoshit 289/17

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 50 m2 Kati:VIII Adresa:Rr. Varoshit Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi di

  Ferizaj Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shiten 3 shtepi me 3.7ari oborr ne Shtime
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten 3 shtepi me 3.7ari oborr ne Shtime

  Shiten : 3 Shtëpijë Hapësirë: 200 m2 me 3.7ari oborrë Adresa: Lagjia Pajtimit Shtime Shtëpit posedoj

  Ferizaj Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesë 65m2 në shitje në Qendër
  Apartment / Banesa

  Banesë 65m2 në shitje në Qendër

  Banesa ka 56m2 në dokumenta ndërsa faktike neto i ka 65m2 dhe gjendet në Qendër te Domi I Pleqve. Ba

  Prishtinë Sot, 00:29
  82.000 €
 • 6 foto
  LINA-SHITET BANESA 60m2 RR,DESHMORET E K. 244/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 60m2 RR,DESHMORET E K. 244/17

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 60m2 Kati:-III-të Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,nje d

  Ferizaj Sot, 00:29
  31.000 €
 • 9 foto
  LINA SHITET BANESA 65m2 K IV LAGJJA E RE 209/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITET BANESA 65m2 K IV LAGJJA E RE 209/17B

  Shitet:Banesa Hapësirë:65 m2 Kati:IV Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimi ditorë b)dhomë gjumi c)wc+

  Ferizaj Sot, 00:29
  30.000 €
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 100.20m2 kati -V- Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 100.20m2 kati -V- Ferizaj

  Shitet: Banesa Kuadratura: 100.20 m2 Kati: -V- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,3 dh

  Ferizaj Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 96.66m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 96.66m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 96.66 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. \'Driton Islami\' mbrapa stacioni

  Ferizaj Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 95.88m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 95.88m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 95.88 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. \'Driton Islami\' mbrapa stacioni

  Ferizaj Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 87m2 kat -VII- Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 87m2 kat -VII- Ferizaj

  Shitet: Banesa Siperfaqe:87m2 Kat:-VII- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,DY dhoma

  Ferizaj Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 108.10m Rr.Ahmet Kaciku 272/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 108.10m Rr.Ahmet Kaciku 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 108.10m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET BANESA 87m2 NE B.TE DIELLIT 45/16
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 87m2 NE B.TE DIELLIT 45/16

  Shitet: Banesa Kuadratura: 87m2 Kati;I Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gju

  Prishtinë Sot, 00:29
  850 €
 • 11 foto
  LINA-SHITET shtëpia me 4 lokale afer HIB Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET shtëpia me 4 lokale afer HIB Ferizaj

  Shitet: Shtëpia me 4 Lokale dhe 4 ari në fillim të rrugës për Talinoc-Ferizaj Kati Perdhesë: Ka 4 L

  Ferizaj Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET BANESA 88.90m2 Lagjja Iliria 184/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 88.90m2 Lagjja Iliria 184/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 88.90m2 Kate: Te Ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtëpi 202m2 në shitje në Lagjen NIC.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 202m2 në shitje në Lagjen NIC.

  Shtëpia gjendet në Lagjen NIC në Qagllavicë. Shtëpia ndodhet në 3 ari truall, ka fletë poseduese dhe

  Prishtinë Sot, 00:28
  155.000 €
 • 6 foto
  Lina-Shitet banesa 120m2 kati -II- Ferizaj
  Apartment / Banesa

  Lina-Shitet banesa 120m2 kati -II- Ferizaj

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 120m2 Kati: -II- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dhe tr

  Ferizaj Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ipet banesa me qëra e mobilune.
  Apartment / Banesa

  Ipet banesa me qëra e mobilune.

  Leshoj banesen me qera eshte e mobilune Gjendet perball xhamis ne qender afer market florentit Lesh

  Mitrovicë Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 114m2 kati IV e mobiluar
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 114m2 kati IV e mobiluar

  Shitet Banesa e mobiluar Kuadratura: 114m2 Kati:-IV- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 148.5m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 148.5m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 148.5 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes n

  Ferizaj Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesë 73m2 në shitje në lagjen TOPHANE.
  Apartment / Banesa

  Banesë 73m2 në shitje në lagjen TOPHANE.

  Banesë 73m2 në shitje në lagjen TOPHANE. Banesa gjendet përballë Universitetit RIINVEST dhe banesa t

  Prishtinë Sot, 00:28
  59.000 €
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 69.90m2 kate ndry.Rr.12Qershori
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 69.90m2 kate ndry.Rr.12Qershori

  Shiten: Banesat Kuadratura: 69.90m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 104.5m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 104.5m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 104.5 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Hysen Terpeza ne Ferizaj Organizi

  Ferizaj Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 2KATSHE NE LAGJ,VIP-PR 220/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA 2KATSHE NE LAGJ,VIP-PR 220/17

  Shitet Shtepia: 156m2 - Dy kateshe e mobiluar Kati i par - Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo. Kati i dyt

  Prishtinë Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET BANESA 93.5m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 93.5m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 93.50m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-SHITET BANESA 118.50m2 Ferizaj 169/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 118.50m2 Ferizaj 169/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 118.50m2 Kati;VII dhe VIII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET BANESA 64.60m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 64.60m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 64.60m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA SHITETE BANES 131.30m2 Rr.V Gervalla 242/17
  Apartment / Banesa

  LINA SHITETE BANES 131.30m2 Rr.V Gervalla 242/17

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 131.30m2 Kati: -VI- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dhe

  Ferizaj Sot, 00:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-Shiten banesat 106.80m2 blloku D dhe C
  Apartment / Banesa

  LINA-Shiten banesat 106.80m2 blloku D dhe C

  Shiten: Banesat Kuadratura:106.80m2 Kati;IV Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhom

  Ferizaj Sot, 00:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 97.20m2 kate ndrysh,Rr.Emin.D.
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 97.20m2 kate ndrysh,Rr.Emin.D.

  Shiten: Banesat-Blloku C4 Kuadratura: 97.20m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi dit

  Ferizaj Sot, 00:27
  Me Marrveshje