Patundshmeri në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Shtëpi 130m2 në shitje në Kodrën e Trimave
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 130m2 në shitje në Kodrën e Trimave

  Shtëpia gjendet në Kodrën e Trimave ( Vranjefc ) rruga Koto Hoxhi Shtëpia ndodhet në 3-Ari truall d

  Prishtinë Sot, 19:49
  62.000 €
 • 8 foto
  RINGA(SHITEN BANESAT NE RR.VELLEZRIT GERVALLA)352
  Apartment / Banesa

  RINGA(SHITEN BANESAT NE RR.VELLEZRIT GERVALLA)352

  Shiten banesat dhe lokalet ne Rr.Vellezrit Gervalla-FIN INVEST. Banesat gjinden afer Fin Center. Ban

  Ferizaj Sot, 19:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtëpi me 1.57 Ari Truall në shitje.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi me 1.57 Ari Truall në shitje.

  Shtëpia gjendet te shkolla fillore Pjeter Bogdani dhe ndodhet në 1.57 Ari Truall. Gjithashtu mundeso

  Prishtinë Sot, 19:49
  75.000 €
 • 3 foto
  Banesë 134m2 në shitje ne Pejton.
  Apartment / Banesa

  Banesë 134m2 në shitje ne Pejton.

  Banesa gjendet në Pejton dhe është në katin e IV-të, në kompleksin banesor të ndërtuar nga kompania

  Prishtinë Sot, 19:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë Pent House 124.57m2 në shitje në F. Kosovë.
  Apartment / Banesa

  Banesë Pent House 124.57m2 në shitje në F. Kosovë.

  Banesa gjendet në Fushë Kosovë në rrugën Dardania. Banesa ndodhet në katin e 10-të dhe ka një pamje

  Prishtinë Sot, 19:49
  47.000 €
 • 7 foto
  ⭕Shitet banesa 85.5m2 në FushëKosovë⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 85.5m2 në FushëKosovë⭕

  ⭕Shitet banesa 85.5m2 ,ne kati e 8-të në FushëKosovë⭕ Banesa posedon: ⭕Sallon ⭕Kuzhin ⭕2 d

  Fushë Kosovë Sot, 19:48
  550 €
 • 9 foto
  ⭕Shitet banesa 97.6 m² ne kompleksin RIERA – LESNA
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 97.6 m² ne kompleksin RIERA – LESNA

  ⭕Shitet banesa 97.6 m² ne katin e 5-të ne kompleksin RIERA – LESNA ne Lagjen KALABRIA ne Prishit

  Prishtinë Sot, 19:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 62.30 M2 Rr.Sejdi Sejdiu
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 62.30 M2 Rr.Sejdi Sejdiu

  Banesa ka hapësirë 62.30 m2 ( kati i gjashtë ) është ndërtim i ri dhe shumë cilësor, gjindet 200 met

  Ferizaj Sot, 19:48
  26.800 €
 • 3 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 92.97 m2 / Ferizaj
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 92.97 m2 / Ferizaj

  • Banesa ka hapësirë 92.97 m2 ( kati i shtatë ) gjindet tek qendra e mjekësisë familjare afër Rr.

  Ferizaj Sot, 19:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 115.M2 në Ferizaj
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 115.M2 në Ferizaj

  Shitet Banesa me hapësirë 115 m2 ( kati i shtatë ). Është ndërtim i ri, e projektuar dhe e ndërtuar

  Ferizaj Sot, 19:48
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Sarande

  Shitet Apartament 2+1 me sip,85m ne katin 2 banim ne nje pallat te ri dhe super cilesore,me ashensor

  Sarandë Sot, 19:47
  67.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne rr Muhamed Gjollesha
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne rr Muhamed Gjollesha

  Rr. Muhamed Gjollesha, prane Ring Center. Shitet Super Apartament 1+1 +1 tualet+1 ballkon, sip te br

  Tiranë Sot, 19:47
  70.000 €
 • 5 foto
  Banesë 60m2 në shitje te Santeja – Dardani.
  Apartment / Banesa

  Banesë 60m2 në shitje te Santeja – Dardani.

  Banesa ndodhet te Santeja në katin e 5-të, është e renovuar dhe shitet tërësisht e mobiluar. Banesa

  Prishtinë Sot, 19:47
  100.000 €
 • 1 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne rr Irfan Tomini
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne rr Irfan Tomini

  Shitet Apartament 125m, 2+1+2 tualete +2 ballkone, ne rrugen Irfan Tomini, ish St i fundit i Tr se R

  Tiranë Sot, 19:47
  86.900 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne rr e Durresit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne rr e Durresit

  Rruga e Durresit, buze rruge kryesore Shitet Ap. 2+1, 101 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5,

  Tiranë Sot, 19:47
  129.999 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Misto Mame
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Misto Mame

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne katin e 8-i fundit me ashensor. Me siperfaqe 90 m² ne pallat te r

  Tiranë Sot, 19:47
  55.000 €
 • 11 foto
  Ringa(Shitet Shtepia ne Magj.Ferizaj-Shkup)274/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet Shtepia ne Magj.Ferizaj-Shkup)274/17

  Shitet Shtepia ne magjistralen Ferizaj-Shkup me 20 Ari Oborr. Shtepia ka dy kate. Kati 1: ka 2 sallo

  Ferizaj Sot, 19:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 ne Yzberisht
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 ne Yzberisht

  Yzberisht , rr Panajot Pano Shitet Apartament 3+1, 154 M2, kati 9, 2 banjo, (njera me dritare), me 2

  Tiranë Sot, 19:47
  170.000 €
 • 2 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 102 M2 / Fin Invest
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 102 M2 / Fin Invest

  • Banesa ka hapësirë 102 m2 ( kati i katët ) gjindet në Rr. Vëllezërit Gërvalla në Ferizaj. • F

  Ferizaj Sot, 19:47
  46.500 €
 • 3 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 102.8 m2 në Ferizaj
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 102.8 m2 në Ferizaj

  Banesa B3 ka hapësirë 102.8 m2, janë ndërtim i ri dhe shumë cilësor gjindet në Rr. Tirana mbrapa NLB

  Ferizaj Sot, 19:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  G KONSIG - Shitet Shtëpia 172 M2
  Shtepi / Vila

  G KONSIG - Shitet Shtëpia 172 M2

  Shitet shtëpia me Sipërfaqe 172 M2, - Parcel 320 m2, - Kati i parë 90 m2, - Kati i dytë 8

  Ferizaj Sot, 19:47
  147.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Qender te Tiranes
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Qender te Tiranes

  Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 62m, ne qender te Tiranes, tek Piazza mbrapa Muzeut Kombetar. Apa

  Tiranë Sot, 19:47
  60.000 €
 • 9 foto
  Apartament 3+1 te Rr e Kavajes, Vace Zela
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 te Rr e Kavajes, Vace Zela

  Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 120m, ne rrugen e Kavajes, prane qendres Globe. Ndertim i ri pa a

  Tiranë Sot, 19:47
  95.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne rr. Xhon Belushi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne rr. Xhon Belushi

  Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 112 m, ne rr Xhon Belushi, ne mes te Kodres, mbrapa Institutit Be

  Tiranë Sot, 19:47
  55.500 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 ne Kodren e Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 ne Kodren e Diellit

  Kodra e Diellit Shitet Apartament 3+1+2 tualete + 2 ballkone, te Kodra e Diellit prane Kishes, me si

  Tiranë Sot, 19:47
  105.000 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 44m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 44m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 44m2 kati 1 ne Veternik Afer Hotel International⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â­

  Prishtinë Sot, 19:46
  800 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te Juridiku
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 te Juridiku

  Shitet Apartament 3+1+2 tualete,me sip,130m ne katin e 2 banim ose ne katin e 3 teknik, ne nje palla

  Tiranë Sot, 19:46
  320.000 €
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re te Kino-2)529
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re te Kino-2)529

  Shitet Banesa ne Lagje te Re Te Kinemaja e Re: Banesa ka 101 m2 K.6 Banesa ka-Sallon,Kuzhine,3 dhoma

  Ferizaj Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Mine Peza
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Mine Peza

  Shitet Apartament 2+1 me sip,85m neto pa sip te perbashketa ne katin 2 banim ose kati i 3 teknik,ne

  Tiranë Sot, 19:46
  89.000 €
 • 3 foto
  Banesë 85.20m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 85.20m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan përballë ambasadës Amerikane apo afër Minimax. Objekti është ndërtim i ko

  Prishtinë Sot, 19:46
  85.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Ali Dem,Sp Kontinental
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Ali Dem,Sp Kontinental

  Rruga Ali Demi, Spitali Kontinental. Shitet Apartament 1+1+1 tualet+1 ballkon, sip 60m, pallat i ri,

  Tiranë Sot, 19:46
  38.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 3+1 te Brryli
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1 te Brryli

  Brryli, Materniteti i Ri, buze rruge kryesore. Shitet Apartament 3+1+1 tualet + 1 ballkon, sip 102m,

  Tiranë Sot, 19:46
  113.000 €
 • 7 foto
  Banesë 95m2 në shitje në Dardani.
  Apartment / Banesa

  Banesë 95m2 në shitje në Dardani.

  Banesa ka 75m2 në dokumenta ndërsa faktike i ka 95m2. Banesa gjendet në Dardani afaër shkollës Darda

  Prishtinë Sot, 19:46
  155.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Hipoteka,rr Panorama
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te Hipoteka,rr Panorama

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone, sip 102m, ne rr Panorama, prane Hipotekes, ndertim i ri,

  Tiranë Sot, 19:46
  100.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne rr. Kongresi i Manastirit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne rr. Kongresi i Manastirit

  Rr; Kongresi i Manastirit Shitet Apartament 2+1+1 tualet +1 ballkon, me siperfaqe 80m, sip te brends

  Tiranë Sot, 19:46
  72.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Stacioni i Trenit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te Stacioni i Trenit

  Shitet Apartament 2+1 +1 tualet + 1 ballkon me siperfaqe 80m, super kompleks, te Stacioni i Trenit,

  Tiranë Sot, 19:46
  100.000 €
 • 5 foto
  Ringa (Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori)129/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori)129/18

  Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori: Lokali ka 250 m2 dhe eshte i leshuar me qera. Lokali eshte afer ban

  Ferizaj Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Talinovc te Muhaxher)320
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Talinovc te Muhaxher)320

  Bejme ndrrim me Banes ne Ferizaj. Shiten 2 Shtepi ne Talinovc te Muhaxherve: Shtepit jane ne Rr.Mehm

  Ferizaj Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Ipet Lokali me Qera ne Rr.Gjilanit)
  Shtepi / Vila

  Ringa (Ipet Lokali me Qera ne Rr.Gjilanit)

  Lokali Ka 320 m2 dhe eshte i kompletuar. Lokali eshte ne K.2.. Lokali eshte mbi Banken Raiffeisen

  Ferizaj Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shtëpi Luksoze 270m2 në shitje, fshati turistik Qe
  Shtepi / Vila

  Shtëpi Luksoze 270m2 në shitje, fshati turistik Qe

  Shtëpi Luksoze 270m2 në shitje, fshati turistik Qerret. Shtepia gjendet në kompleksin privat Dielli

  Prishtinë Sot, 19:46
  390.000 €
 • 7 foto
  Shtëpi 200m2 në shitje në Lagjen Qershia.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 200m2 në shitje në Lagjen Qershia.

  Shtëpia gjendet në Lagjen Qershia në Veternik është e tipit A dhe ka gjithsej dy kate. Shtëpia A ësh

  Prishtinë Sot, 19:46
  173.000 €
 • 0 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 118 m2 / Rr.Enver Topalli
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 118 m2 / Rr.Enver Topalli

  • Shitet Banesa 118 m2 ( kati i gjashtë ) Rruga Enver Topalli ( Rr. Gremës ) afër Viva Fresh St

  Ferizaj Sot, 19:46
  53.000 €
 • 3 foto
  G KONSIG - Shitet Shtepia 240 m2 ne Ferizaj
  Shtepi / Vila

  G KONSIG - Shitet Shtepia 240 m2 ne Ferizaj

  Shtëpit e tipit L, janë të këndshme me hapsira të bollshme, ofrojnë rehati komoditet, janë ndërtim i

  Ferizaj Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 95.06 M2 në Ferizaj
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 95.06 M2 në Ferizaj

  Banesa A 7 ka hapësirë 95.06 m2, janë në ndërtim e sipër dhe gjindet në Rr. Tirana mbrapa NLB Bank

  Ferizaj Sot, 19:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Apartament 1+1 te 21-Dhjetori
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te 21-Dhjetori

  Shitet Apartament 1+1 me sip 60m2, te 21 dhjetori pas ambasadave, ne rrugen Frederik Shiroka. Ap gje

  Tiranë Sot, 19:46
  64.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 + dyqan ne Don Bosko
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 + dyqan ne Don Bosko

  ? Shitet ne Don Bosko, prane Vizion Plus ?Apartament 2+1 me siperfaqe 115 m kati 2 Se bashku me ?Dyq

  Tiranë Sot, 19:46
  85.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Fresk
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Fresk

  Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 84m, ne Fresk, ne rrugen Muhamet Deliu prane Hipomarket, ndertim

  Tiranë Sot, 19:46
  41.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te 21-Dhjetori
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+2 te 21-Dhjetori

  Shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe 123m se bashku me garazhdin i cili ka nje siperfaqe prej 15m, t

  Tiranë Sot, 19:46
  112.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1 te 21-Dhjetori
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 te 21-Dhjetori

  Shitet Apartament 2+1 me sip 110m2 te 21-Dhjetori, pas policise Bashkiake. Ndertim i ri, ne katin e

  Tiranë Sot, 19:46
  107.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rr. Niko Avrami
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Rr. Niko Avrami

  Shitet Apartament 2+1 me sip 75m, ne Rr. Niko Avrami, pallat ekzistues, kati i pare ne pallat 5 kate

  Tiranë Sot, 19:46
  60.000 €