BANESË 3+1 NË AKTASH

Çmimi: 199.000 €
BANESË 3+1 NË AKTASH

Detajet

Postuar
15 dhjetor 2023 13:25
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
86 m²

Përshkrimi

ID: 72229
Prona: Banesë
Oferta: për SHITJE
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Aktash
Sipërfaqe: 86 m²
Dhoma: 3
Banjo: 1
Kati: 5
📲: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Shitje banesë 3+1 në Aktash, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 86m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, është e renovuar komplet dhe e mobiluar, e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kërko pronën me ID: 72229 në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.
046336699
[email protected]
www.pronari.com