BANESË 3+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

Çmimi: 146.250 €
BANESË 3+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

Detajet

Postuar
13 dhjetor 2023 16:10
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
117 m²

Përshkrimi

ID: 73579
Prona: Banesë
Oferta: ☆ , për SHITJE
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Muhaxherëve
Sipërfaqe: 117 m²
Dhoma: 3
Banjo: 2
📲: 046336699
MOBILUAR
JO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Shitje banesë 3+1 në Lagjen e Muhaxherëve, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet në Rr.Isa Kastrati, ka nje siperfaqe prej 117m2, dhe është e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon | Depo |

Kërko pronën me ID: 73579 në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.
046336699
[email protected]
www.pronari.com


Shpallje te ngjashme