BANESË DUPLEX 4+1 NË BREGUN E DIELLIT

Çmimi: 169.000 €
BANESË DUPLEX 4+1 NË BREGUN E DIELLIT

Detajet

Postuar
14 dhjetor 2023 16:19
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
4
Kuadratura
151 m²

Përshkrimi

ID: 73114
Prona: Banesë
Oferta: ☆ , për SHITJE
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 151 m²
Dhoma: 4
Banjo: 2
Kati: 4
📲: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Shitje banesë Dublex në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesat e bardha, afër shkolles fillire Iliria, ka nje siperfaqe prej 151m2 dhe gjendet ne katin e 4-të dhe 5-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 4 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor |

Kërko pronën me ID: 73114 në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.
046336699
[email protected]
www.pronari.com