BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

Çmimi: Me Marrveshje
BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

Detajet

Postuar
14 dhjetor 2023 16:54
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
85 m²

Përshkrimi

ID: 72981
Prona: Banesë
Oferta: për SHITJE
Qyteti: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 85 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 5
📲: 046336699
MOBILUAR
JO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Erolina, afër shkolles Mihal Grameno, ka nje siperfaqe prej 85m2 dhe gjendet ne katin e 5-të.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Korridor | Depo |

Kërko pronën me ID: 72981 në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.
046336699
[email protected]
www.pronari.com


Shpallje te ngjashme