BANESË 2+1 NË MATIN 1

Çmimi: 95.000 €
BANESË 2+1 NË MATIN 1

Detajet

Postuar
13 dhjetor 2023 16:00
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
76 m²

Përshkrimi

ID: 73602
Prona: Banesë
Oferta: ☆ , për SHITJE
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 76 m²
Dhoma: 2
Banjo: 2
Kati: 1
📲: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza afër shkolles “Pavaresia”, ndertim nga “Vellezerit Asllanaj”, ka nje siperfaqe prej 76m2 dhe gjendet ne katin e parë. Posedon dhe garazhden per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Korridor | Ballkon | Depo |

Kërko pronën me ID: 73602 në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.
046336699
[email protected]
www.pronari.com