Patundshmeri në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  Shitet banesa 86.40m2, kati 1, në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 86.40m2, kati 1, në Fushë Kosovë

  Kodi 0375 Shitet banesa 86.40m2, kati 1, në Fushë Kosovë, tek Komuna e vjetër. Banesa ka dhomë dite

  Prishtinë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtëpi 400m2 në shitje në lagjen Mati 1.
  Shtepi / Vila

  Shtëpi 400m2 në shitje në lagjen Mati 1.

  Shtëpi 400m2 në shitje në lagjen Mati 1. Shtëpia gjendet në lagjen Mati 1, mbrapa ndërtesës Iliria B

  Prishtinë Sot, 15:36
  280.000 €
 • 9 foto
  Shitet banesa 84.41m2, kati 7 Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 84.41m2, kati 7 Prishtinë

  Kodi 0345 Shitet banesa 84.41m2, kati 7, ka 2 dhoma gjumi, 1 dhomë dite se bashku me kuzhinë, 1 ba

  Prishtinë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa 128m2m2 në Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 128m2m2 në Prishtinë

  Kodi 0309 Shitet banesa 128m2m2 në Prishtinë, te kompleksi Hill Residenca, Kalabri. Banesa gjindet

  Prishtinë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet tre banesa 86.5m2
  Apartment / Banesa

  Shitet tre banesa 86.5m2

  Kodi 0472 Shitet tre banesa 86.5m2, një në katin e 4 dhe dy në katin e 6, në Vushtrri, tek ish sta

  Vushtrri Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 85.93m2, kati 4, në Fushë Kosovë,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 85.93m2, kati 4, në Fushë Kosovë,

  Kodi 0377 Shitet banesa 85.93m2, kati 4, në Fushë Kosovë, tek Komuna e vjetër. Banesa ka dhomë dite

  Fushë Kosovë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Banesat ne Fushe Kosove te Eliza 118,89,65.
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat ne Fushe Kosove te Eliza 118,89,65.

  Shiten banesa me Fushe Kosove ne vazhdimin e kompleksit Eliza me kuadratur te ndryshme si ne vijim.

  Prishtinë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa 101.8m2 në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 101.8m2 në Fushë Kosovë

  Kodi 0106 Shitet banesa 101.8m2 në Fushë Kosovë, afër Mihal Grameno, rr. Enver Maloku. Banesa ka 3

  Fushë Kosovë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit

  Shitet banesa nër Breg të Diellit - Banesat e Bardha. Banesa është me dokumentacon të regullt, gjind

  Prishtinë Sot, 15:36
  105.000 €
 • 7 foto
  LINA-Shitet shtepia 220m2 me 9ari oborr Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 220m2 me 9ari oborr Ferizaj

  Shitet ; Shtëpia Kuadraturë:Shtëpia me 220m2 dhe 9 ari oborrë Infrastrukturë;Kompletë Lokacioni: Rr.

  Ferizaj Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet banesa 95m2 K-V-përball.st.autobusav-F
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 95m2 K-V-përball.st.autobusav-F

  Shitet: Banesa(e gatëshme) Kuadratura: 95m2 Kati;V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,

  Ferizaj Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtepia 250m2 me 16ari Toke Prelez
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 250m2 me 16ari Toke Prelez

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 250 Oborrë;16ari oborre Shtepia 3 kate:Organizimi i mbrendshem:Garazhdë 4

  Ferizaj Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa 120m2. Kati 8. Te MUHAGJERT. 3 dhoma gjumi.
  Apartment / Banesa

  Banesa 120m2. Kati 8. Te MUHAGJERT. 3 dhoma gjumi.

  Banesa gjindet ne katin e 8. Posedon 3 dhoma gjumi. Banjo. Ballkon. Wc. Shpajz. Qendrimin dito

  Prishtinë Sot, 15:36
  760 €
 • 8 foto
  LINA-SHITET BANESA 61.66m2 "EUROINVEST" 257/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 61.66m2 "EUROINVEST" 257/17

  Shitet: Banesa(e gatëshme) Kuadratura:61.66m2 Kati;VI Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 15:36
  500 €
 • 4 foto
  Ofrohet shtepia 390m2 ne shitje dhe qira ne Sofal
  Shtepi / Vila

  Ofrohet shtepia 390m2 ne shitje dhe qira ne Sofal

  Ofrohet shtepia 390m2 ne shitje dhe qira ne Sofali afer shkolles Normale Shtepia ka 5 ari truall, uj

  Prishtinë Sot, 15:36
  480.000 €
 • 0 foto
  Banesa 96m2. Kati 2. DUGAGJINI REZIDENC.
  Apartment / Banesa

  Banesa 96m2. Kati 2. DUGAGJINI REZIDENC.

  Banesa gjindet ne katin e 2. Pamjen kah pllatoja. Jug-perendim. Behet e gatshme ne dhjetor 2019.

  Prishtinë Sot, 15:36
  1.100 €
 • 11 foto
  Shitet shtëpia në lagjen Janina
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në lagjen Janina

  Kodi 0019 Shitet shtëpia 300m2, 2 kat + bodrumi, në lagjën Janina 250m larg Grand Store. Shtëpia ka

  Prishtinë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-SHITET BANESA 129m2 KAT V RR.H.JASHARI 260/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 129m2 KAT V RR.H.JASHARI 260/17

  Shitet: Banesa E Gatshme Kuadratura: 129m2 Kati;V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,t

  Ferizaj Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 108.10m Rr.Ahmet Kaciku 272/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 108.10m Rr.Ahmet Kaciku 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 108.10m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet shtepia 240m2 me 12ari oborr
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 240m2 me 12ari oborr

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 240 Oborrë; 12 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë Shtepia:2 kateshe po

  Ferizaj Sot, 15:36
  250.000 €
 • 0 foto
  Shiten banesat në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat në Fushë Kosovë

  Kodi 0105 Shiten banesat në Fushë Kosovë, rruga Hamdi Grajçevci. Banesat janë: 72.73m2, 76.36m2, 83

  Fushë Kosovë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BANESA NË SHITJE - PRISHTINË
  Apartment / Banesa

  BANESA NË SHITJE - PRISHTINË

  Shitet banesa në Prishtinë në lagjen MATI 1 Banesa ndodhet në një nga objektet me investimin më të m

  Prishtinë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banes ne shitje Fushkosove (Naki Trade)
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje Fushkosove (Naki Trade)

  Ofrohet Banes per Shitje ne Fushkosove (Naki Trade) 94.1m² |Dy dhoma gjumi | Dhoma e ndejes | De

  Prishtinë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa/penthouse 239.06 m² banim dhe terasa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa/penthouse 239.06 m² banim dhe terasa

  ***SUPER BANESE *** Shitet banesa/penthouse 239.06 m² banim dhe terasa 36.52 m² ne katin e VI, 2*ven

  Prishtinë Sot, 15:36
  295.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne shitje ne Hajvali
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje ne Hajvali

  Shitet shtepia me 560m2- 7 ari. cmimi sipas marrveshjes.

  Prishtinë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrohet shtepia 400m2 ne shitje ne lagjen Vneshta
  Shtepi / Vila

  Ofrohet shtepia 400m2 ne shitje ne lagjen Vneshta

  Ofrohet shtepia 400m2 ne shitje ne lagjen "Vneshta", posedon 4 ari truall me leje ndertimi, ndersa s

  Prishtinë Sot, 15:36
  177.000 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 106.90 m2 në Kompleksin Morea
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 106.90 m2 në Kompleksin Morea

  Kodi 0126 Shitet banesa 106.90 m2 në Kompleksin Morea, Kati 8, sallon, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, banj

  Prishtinë Sot, 15:36
  650 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa te Rruga. B
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa te Rruga. B

  Shitet Branesa te Rruga. B. Banesa gjindet te FiveStar,dhe posedon -sallon kuzhinë -3 dhoma gjumi -

  Prishtinë Sot, 15:36
  850 €
 • 4 foto
  MY HOME-SHITET SHTËPIA
  Shtepi / Vila

  MY HOME-SHITET SHTËPIA

  Shitet Shtëpia Prapa Spitalit ne Ferizaj Përshkrimi:Shtëpia Ka 3 Kate dhe është e Gatshme për Banim

  Ferizaj Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA111m2 -PRISHTIN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA111m2 -PRISHTIN

  Shitet Banesa 86m2 kati 7 banim e gatshme per banim Lokacioni : te rruga B viva fresh Banesa perbehe

  Prishtinë Sot, 15:36
  800 €
 • 6 foto
  RINI-SHITET BANESA 87.48 TE LAGJJA E SPITALIT
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 87.48 TE LAGJJA E SPITALIT

  Shitet Banesa ne lagjen e spitalit ne objektin e firmes Prishtina e Re, banesa ka 87.48 m3, * Sallon

  Prishtinë Sot, 15:36
  750 €
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 86.75m2 Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 86.75m2 Ferizaj

  Shitet;banesa Kuadraturë; 86.75 Banesa: dy dhoma gjumi sallon+kuzhin banjo dhe terase Adressa;Rr.Se

  Ferizaj Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banese ne Shitje , Prishtinë Lagj’ja : kalabri (
  Apartment / Banesa

  Banese ne Shitje , Prishtinë Lagj’ja : kalabri (

  Banese ne Shitje , Prishtinë Lagj’ja : kalabri ( emshir) Kati: 2 Sipërfaqja: 86.54m2 Çmimi: 730€

  Prishtinë Sot, 15:36
  730 €
 • 11 foto
  (SHITET) Penthouse Ekskluziv në Lagjën Kalabria
  Apartment / Banesa

  (SHITET) Penthouse Ekskluziv në Lagjën Kalabria

  Shitet BANESA - PENTHOUSE Ekskluziv në Lagjen Kalabria Rr. Dervish Hima. Kati i 8-të. Sipërfaqja: (2

  Prishtinë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtëpia rreth 200m2 ne Vushtrri
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia rreth 200m2 ne Vushtrri

  Kodi 0044 Shitet shtëpia rreth 200m2, dy katёshe bodrumi, me 10 ari truall, salloni me kuzhinë,

  Vushtrri Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa në lagjën Bregu i Dielli
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në lagjën Bregu i Dielli

  Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit (Zona Perendim), afër qendrës tregtare dhe Sh.f Ismail Qemal

  Prishtinë Sot, 15:36
  81.600 €
 • 5 foto
  SHITET banesa Dydhomshe
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa Dydhomshe

  SHITET / JEPET ME QIRA banesa në Fushë Kosovë ▪︎Dy dhoma gjumi, 2 ballkona, Sallon+kuzhin, banjo

  Fushë Kosovë Sot, 15:36
  35.100 €
 • 8 foto
  Ofrojm Banesen me qera në Rrugen Bajram Kelmendi
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesen me qera në Rrugen Bajram Kelmendi

  Ofrojm Banesen me qera në Rrugen Bajram Kelmendi prapa shkolles Elena Gjika kati i I Banesa është ko

  Prishtinë Sot, 15:36
  300 €
 • 4 foto
  Shitet banesa 2 dhomëshe 61.5m2 kati 1 Fushë Kosov
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 2 dhomëshe 61.5m2 kati 1 Fushë Kosov

  Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno, Mbrapa Vivës së Vjetër), me sip

  Prishtinë Sot, 15:36
  30.700 €
 • 0 foto
  Banese ne shitje ne Ontex
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne Ontex

  Shitet banesa ne Ontex- mbi "VivaFresh" , kati II - kati i pare i banimit. Posedon 111m2 dhe 33 m2 t

  Prishtinë Sot, 15:36
  220.000 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 4.8 ari Rr.As.Bytyqi 215/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia me 4.8 ari Rr.As.Bytyqi 215/17

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë :250m2 Oborr: 4.80ari Adresa:Rr. Astrit Bytyqi-Ferizaj Pronari:Shqiptarë

  Ferizaj Sot, 15:36
  250.000 €
 • 9 foto
  Shitet banesa në lagjen Kalabria (Emshir)
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në lagjen Kalabria (Emshir)

  Shitet banesa në lagjen Kalabria (Emshir). Banesa është në katin e 9 – të, që ka 115 m2 dhe përbe

  Prishtinë Sot, 15:36
  66.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa 90m2, kati 2, në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 90m2, kati 2, në Fushë Kosovë

  Kodi 0433 Shitet banesa 90m2, kati 2, në Fushë Kosovë, rr. Enver Maloku, 80m larg shkollës Mihal Gr

  Fushë Kosovë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-SHITEN BANESAT 80.6m2,79m2 RR.12QESHOR 262/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITEN BANESAT 80.6m2,79m2 RR.12QESHOR 262/17

  Shiten: Banesat Kuadratura:80.6m2 dhe 79.2m2 Kati;V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina

  Ferizaj Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes ne shitje Bregu i Diellit (Kompleksi Famis)
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje Bregu i Diellit (Kompleksi Famis)

  Ofrohet Banes per Shitje Bregu i Diellit Kompleksi Famis 77m² Dy dhoma gjumi | Dhoma e ndejes

  Prishtinë Sot, 15:36
  55.000 €
 • 7 foto
  Shitet banesa 85m2, kati 10
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 85m2, kati 10

  Kodi 0343 Shitet banesa 85m2, kati 10, në Dardani tek Santeja, rr. Xhemajl Mustafa, Prishtinë. Bane

  Prishtinë Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Shtepia ne lagjen Qendresa 350 m2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne lagjen Qendresa 350 m2

  Shitet Shtepia ne lagjen Qendresa 350 m2 hapesire dhe me 4 ari oborr Shtepia ka kete renditje: -Sa

  Prishtinë Sot, 15:36
  192.000 €
 • 11 foto
  LINA-SHITET BANESA 87m2 NE B.TE DIELLIT 45/16
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 87m2 NE B.TE DIELLIT 45/16

  Shitet: Banesa Kuadratura: 87m2 Kati;I Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gju

  Prishtinë Sot, 15:36
  850 €
 • 1 foto
  LINA-Shitet banesa 65.40m2 Ferziaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 65.40m2 Ferziaj

  Shitet: Banesa Kuadrature; 95.40m2 Kati:-X- Organizimi i mbrendshem;Qendrimi ditor+kuzhine,dy dhoma

  Ferizaj Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa 42 m2 ne lagjen Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 42 m2 ne lagjen Bregu i Diellit

  ⭕️Shitet banesa 42m2 në katin e 4-të në lagjën Bregu i Diellit afer shkolles fillore "Ismail Qem

  Prishtinë Sot, 15:36
  41.500 €