Shiten 5 pc gaming komplet full setup

Çmimi: 700 €
Shiten 5 pc gaming komplet full setup

Detajet

Postuar
28 maj 2023 16:58
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash

Përshkrimi

Shiten 5 pc i7gen4 8gb hdd 250gb 1050ti 4gb
Monitor samsung curved 144hz
Tastier fantech mk883
Mouse logitech g203
Degjuse fantech
Mauspad steelseries
Karriga fantech
Pc shiten edhe ndaras, jan ne gjendje teper te mir dhe jane te gatshme per lojra si csgo gta fortinte league of legends etj