Apartament 1+1 ne shitje, Perash, Shkoder

Çmimi: 110.000 €
Apartament 1+1 ne shitje, Perash, Shkoder

Detajet

Postuar
8 prill 12:41
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
114 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
📍Adresë: Ne Perash, Rruga Daut Boriçi, Shkoder
📏Sipërfaqe: 114 m², kati V
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dhome gjumi
– 🚽dy banjo
–🌅 ballkon
💶ÇMIMI: 110,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
ose
📧sunrealestate.a[email protected]