Shitet vile 3 kateshe

Çmimi: 330.000 €
Shitet vile 3 kateshe

Detajet

Postuar
12 shkurt 14:25
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
784 m²
Numri i dhomave
>=7

Përshkrimi

Ofrohet vile 3- kateshe per shitje🔥🔥
📌Siperfaqe trualli: 784 m2
📌Siperfaqe ndertimi: 135 m2 per kat
📌Tipologjia: 7 dhoma gjumi, 2 sallone, kuzhine, 2 tualete dhe bodrum
📌Ka hapesire te bollshme dhe kushte shume te mira, ndodhet ne nje zone te qete dhe 10 minuta larg pedonales.
📌Cmimi: 330.000 euro
📍Adresa: arra e madhe, Shkoder
📱Cel: 0698541508