Super vile 3-katshe per shitje

Çmimi: 360.000 €
Super vile 3-katshe per shitje

Detajet

Postuar
12 janar 14:35
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
865 m²
Numri i dhomave
6

Përshkrimi

Ofrohet super vile 3-kateshe per shitje
📌Siperfaqe trualli: 865 m2
📌Siperfaqe ndertimi: 168 m2
📌 3 kateshe, garazh te ndertuar vecmas, shatervan ne funksion
📌Eshte i rrethuar me peme dekorative dhe frutore
📌Pozicion shume i favorshem
📌Cmimi: 360.000 euro
📍Adresa: arra e madhe, Shkoder
📱Cel: 0698541508