🏡 Shitet Toke buzë rrugës nacionale Shkodër-Malësi e Madhe 🏡

Çmimi: 30.000 €
🏡 Shitet Toke buzë rrugës nacionale Shkodër-Malësi e Madhe 🏡

Detajet

Postuar
24 dhjetor 19:40
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Kuadratura
9000 m²

Përshkrimi

🏡 Shitet Toke buzë rrugës nacionale Shkodër-Malësi e Madhe 🏡
📐 Sipërfaqja totale 9dynym
💰 Çmimi per dynym 30'000€
🏗 Toka mund te shfrytezohet per çdo lloj aktiviteti dhe biznesi.
Per detaje kontaktoni ne
▪️DM 📩
▪️Instagram ⬇️
https://instagram.com/supreme_agency_?igshid=1u8akjwf1l1ld
▪️ ☎️ 069 95 38 343
▪️Rezervoni takim ne zyren tone nga ora 9⁰⁰-21⁰⁰, adresa Ura Dervishbeg, Rruga Daut Borici.


Shpallje te ngjashme