Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kaçanik

 • 1 foto
  serfisim dyr te garazhave
  Garazh

  serfisim dyr te garazhave

  servisim dyr te garazhave

  Kaçanik 20 maj 21:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  serfisim dyr te garazhave
  Garazh

  serfisim dyr te garazhave

  servisim dyr te garazhave

  Kaçanik 20 maj 09:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet trualli 2 H e 30 A
  Truall / Toke

  Shitet trualli 2 H e 30 A

  • 2300 m²
  Kaçanik 19 maj 16:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PUTZMEISTER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PUTZMEISTER

  • Atego
  Kaçanik 19 maj 10:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Yamaha 125 cc me dokumenta
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha 125 cc me dokumenta

  • DT
  • 1992
  Kaçanik 18 maj 20:58
  749 €
 • 0 foto
  Mercedes 190 D
  Vetura

  Mercedes 190 D

  • Mercedes-Benz
  • 190
  • Dizel / Naftë
  • 1987
  • 350 000 - 399 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 18 maj 20:29
  1.400 €
 • 2 foto
  Yamaha Dt 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Dt 125 cc

  • DT
  • 1998
  Kaçanik 18 maj 20:11
  520 €
 • 2 foto
  Sony PlayStation 4 Pro WhatsApp:::+19024824519
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PlayStation 4 Pro WhatsApp:::+19024824519

  • PS4
  Kaçanik 18 maj 13:50
  150 €
 • 3 foto
  Shiten Pulat Amrok 50 copë(Urgjent)
  Kafshe ferme

  Shiten Pulat Amrok 50 copë(Urgjent)

  Shes pulat amrok Jom tshnosha jon tu bo

  Kaçanik 18 maj 12:53
  8 €
 • 0 foto
  BRING BACK LOST LOVER SPELLS +27710158438 LOST LOVE SPELL CASTER IN Portugal, Qatar, Romania, Russia, Rwanda, Saudi Arabia, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent and the Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome and Principe
  Sherbime

  BRING BACK LOST LOVER SPELLS +27710158438 LOST LOVE SPELL CASTER IN Portugal, Qatar, Romania, Russia, Rwanda, Saudi Arabia, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent and the Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome and Principe

  Black magic Lost Love spells @ Voodoo Is

  Kaçanik 18 maj 09:46
  200 €
 • 0 foto
  Yellow powder adbb powder adb-butinaca 5CL-ADB-B ADBF ADB-F 5fmdmb2201
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yellow powder adbb powder adb-butinaca 5CL-ADB-B ADBF ADB-F 5fmdmb2201

  Yellow powder adbb powder adb-butinaca 5

  Kaçanik 18 maj 05:22
  20 €
 • 1 foto
  5clabd 5CLADB sample 5cl 5cl-adb-a 5cladba for researh
  Kafshe shtepiake

  5clabd 5CLADB sample 5cl 5cl-adb-a 5cladba for researh

  5clabd 5CLADB sample 5cl 5cl-adb-a 5clad

  Kaçanik 18 maj 05:13
  20 €
 • 1 foto
  Strong Cannabis 5cl-adb-a Yellow Smooth Powder 5cl-adb-a High Purity
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Strong Cannabis 5cl-adb-a Yellow Smooth Powder 5cl-adb-a High Purity

  Strong Cannabis 5cl-adb-a Yellow Smooth

  Kaçanik 18 maj 05:01
  20 €
 • 0 foto
  Phenacetin CAS 62-44-2
  Kafshe shtepiake

  Phenacetin CAS 62-44-2

  Phenacetin CAS 62-44-2

  Kaçanik 18 maj 04:34
  20 €
 • 0 foto
  Shitet mercedesi 190 D
  Vetura

  Shitet mercedesi 190 D

  • Mercedes-Benz
  • 190
  • Dizel / Naftë
  • 1983
  • 350 000 - 399 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 17 maj 19:33
  1.400 €
 • 8 foto
  shiten PC
  Kompjutera

  shiten PC

  • i3
  Kaçanik 17 maj 15:58
  1 €
 • 1 foto
  Shiten 2 Hektar e 30 Ari
  Truall / Toke

  Shiten 2 Hektar e 30 Ari

  • 2300 m²
  Kaçanik 17 maj 15:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dele kingja
  Kafshe ferme

  Dele kingja

  70 dele kingja

  Kaçanik 17 maj 15:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bager Pmi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager Pmi

  Shitet bageri PMI 35 ton,eshte ne gjendj

  Kaçanik 17 maj 00:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 6 1.6 dizel
  Vetura

  Golf 6 1.6 dizel

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 16 maj 22:16
  6.600 €
 • 6 foto
  Gaming Pc Komplet
  Kompjutera

  Gaming Pc Komplet

  • gaming setup
  Kaçanik 16 maj 21:12
  550 €
 • 1 foto
  serfisim dyr te garazhave
  Garazh

  serfisim dyr te garazhave

  servisim dyr te garazhav motorra rrshits

  Kaçanik 16 maj 19:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  servisim per dyer motorra te garazhav
  Garazh

  servisim per dyer motorra te garazhav

  servisim per dyer motorra te garazhav

  Kaçanik 16 maj 16:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  shesim paisje te reja per pizzeri restor

  Kaçanik 16 maj 15:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Amd radeon rx 5700 xt Sapphire Nitro + Edicion special
  Pjese per kompjuter

  Amd radeon rx 5700 xt Sapphire Nitro + Edicion special

  ECL INC

  Kaçanik 16 maj 12:22
  700 €
 • 1 foto
  ASRock Radeon RX 6800 XT Taichi X OC 16GB GDDR6
  Pjese per kompjuter

  ASRock Radeon RX 6800 XT Taichi X OC 16GB GDDR6

  ECL INC

  Kaçanik 16 maj 12:22
  450 €
 • 0 foto
  pula kelluq
  Kafshe ferme

  pula kelluq

  Shiten pula kelluq Amrok 16 veze me 20

  Kaçanik 16 maj 02:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB Graphics Card
  Lojra per PC / Videolojra

  GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB Graphics Card

  • Model Tjeter
  Kaçanik 15 maj 23:24
  750 €
 • 1 foto
  Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC 12GB Graphics Card
  Lojra per PC / Videolojra

  Gigabyte GeForce RTX 3060 EAGLE OC 12GB Graphics Card

  • Model Tjeter
  Kaçanik 15 maj 23:24
  1.000 €
 • 0 foto
  shes veze
  Kafshe shtepiake

  shes veze

  Kemi veze per shitje me shumice dhe paki

  Kaçanik 15 maj 11:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  EVGA GeForce RTX 2080 SUPER KO GAMING, 08G
  Lojra per PC / Videolojra

  EVGA GeForce RTX 2080 SUPER KO GAMING, 08G

  • Model Tjeter
  Kaçanik 15 maj 01:53
  550 €
 • 1 foto
  ASUS ROG Strix Radeon Rx 480 8GB
  Lojra per PC / Videolojra

  ASUS ROG Strix Radeon Rx 480 8GB

  • Model Tjeter
  Kaçanik 15 maj 01:33
  320 €
 • 2 foto
  DODGE DAKOTA 2004
  Vetura

  DODGE DAKOTA 2004

  • Dodge
  • Dakota
  • Benzin
  • 2004
  • 100 000 - 109 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 14 maj 18:00
  2.600 €
 • 1 foto
  NordicTrack X22i Incline Trainer Treadmill
  Paisje per sport

  NordicTrack X22i Incline Trainer Treadmill

  Të gjithë artikujt tanë janë krejt të re

  Kaçanik 14 maj 13:48
  1.350 €
 • 9 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA
  Garazh

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA

  Ofrojm Tenda,karrika tavolina me (pa) mb

  Kaçanik 14 maj 11:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet lulja Shqiponje
  Mobilje

  Shitet lulja Shqiponje

  shitet lulja mbi 2 metra e gjate

  Kaçanik 13 maj 21:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten 2 Hektar e 30 Ari në Kaçanik të vjter
  Truall / Toke

  Shiten 2 Hektar e 30 Ari në Kaçanik të vjter

  • 2.30 m²
  Kaçanik 13 maj 19:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Selling New Antminer Bitmain S19, Nvidia GeForce RTX 2070
  Kompjutera

  Selling New Antminer Bitmain S19, Nvidia GeForce RTX 2070

  Antminer Bitmain S19J Pro, SHA-256 wit

  Kaçanik 13 maj 13:36
  800 €
 • 0 foto
  Bovine Serum Albumin/Bovine Albumin powder supplier CAS 9048-46-8 zoey@crovellbio.com +8619930503285
  Sherbime

  Bovine Serum Albumin/Bovine Albumin powder supplier CAS 9048-46-8 [email protected] +8619930503285

  Email: [email protected] Whatsapp/Sky

  Kaçanik 13 maj 08:19
  1 €
 • 6 foto
  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222
  Sherbime

  TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222

  Ofrojm Tenda,karrika tavolina me (pa) mb

  Kaçanik 12 maj 14:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pula Kelluq
  Kafshe shtepiake

  Pula Kelluq

  Shiten pula kelluq ka 20 euro me 16 vez

  Kaçanik 11 maj 23:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet pasati 2.0 automatik 2007
  Vetura

  Shitet pasati 2.0 automatik 2007

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 11 maj 20:52
  6.400 €
 • 5 foto
  Opel Astra 1.7 CDTI Vp 2005 Rks
  Vetura

  Opel Astra 1.7 CDTI Vp 2005 Rks

  • Opel
  • Astra
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 11 maj 17:09
  3.200 €
 • 10 foto
  VW Golf IV 1.9 TDI Vp 2002 Rks
  Vetura

  VW Golf IV 1.9 TDI Vp 2002 Rks

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 150 000 - 159 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 11 maj 17:08
  3.600 €
 • 4 foto
  Man
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man

  • 26.403
  Kaçanik 11 maj 16:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Factory 2,5-Dimethoxybenzaldehyde 93-02-7 manufacturer 93 02 7
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Factory 2,5-Dimethoxybenzaldehyde 93-02-7 manufacturer 93 02 7

  Factory 2,5-Dimethoxybenzaldehyde 93-02-

  Kaçanik 11 maj 11:37
  100 €
 • 3 foto
  Viqi
  Kafshe ferme

  Viqi

  Shes viqin 2.8 me kg

  Kaçanik 11 maj 10:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Factory supply 4-Methylpropiophenone best price cas 5337-93-9 manufacturer 5337 93 9
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Factory supply 4-Methylpropiophenone best price cas 5337-93-9 manufacturer 5337 93 9

  Factory supply 4-Methylpropiophenone bes

  Kaçanik 11 maj 08:35
  100 €
 • 1 foto
  4-Ethylpropiophenone CAS 27465-51-6 with fast delivery
  Paisje per sport

  4-Ethylpropiophenone CAS 27465-51-6 with fast delivery

  4-Ethylpropiophenone CAS 27465-51-6 with

  Kaçanik 11 maj 05:32
  100 €
 • 6 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  skara me plin skar zgar zgare gazi shpor

  Kaçanik 10 maj 20:10
  Me Marrveshje